Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Šprotītes Forever
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Rovers
Ir septiņus gadus tāla nākotne. Dinozauri ar automātiem ir ieņēmuši Ventspili. Viņi izskatījās šādi:
Viņu bosam slavenajam tenisistam [kurš kļūs slavens pēc četriem gadiem] Žūdam Rūdītim, kurš izskatījās tā piederēja slepenā bāze Karostā, Liepājā, Latvijā, ES, Eiropā, Zemē, Piena ceļā, Krīgoferā, kura izskatījās tā . Tur arī bija kūkas.
Ja viņus drīz kāds neapturēs, tad viņi nomirs paši, jo viņiem nebūs, ko ēst. Bet viņi paspēs apturēt visu šprošu piegādi Latvijā [2015. gadā tās ievedīs no ārzemēm]. Un lai latvju tauta varētu ēst šprotes, tika radīta komanda R.A.T.A.T.A.T.A.T.Ā., kas nozīmē Rūdīša Apkarošanas TATATATĀ. Šie drosmīgie vīri un, cerams, sievietes arī, cīnīsies līdz nāvei, lai pabarotu Latviju.
Ja arī tu gribi pieteikties R.A.T.A.T.A.T.A.T.Ā., piesakies jau tagad, izmantojot šādu tēla aprakstu:

Vārds, uzvārds:
Specialitāte:
Izskats (ar pašzīmētu attēlu! Un obligāti jābūt ūsām vai bārdām, arī sievietēm):
Īsa tēla pagātne:
Kāpēc izdomāji pietiekties misijā? :

Mums vajag VISMAZ vienu biedru sad.gif
Ķipītis amonjakā
Nu re.. dinozauri nomirs paši! Nevajag apkarot, lai apēd šprotes un viss. Cilvēki paēdīs no skumbrijām! tongue.gif

Un vsp iesaku piedomāt pie LS, jo šitas jau neder. Vismaz man tā šķiet!
Hobbits
Vārds, uzvārds: Melisa Mazpēkšķīte [MMMMMM(Miss Melisa Mazpēkšķīte M.M.M.)]
Specialitāte:Pavāre un friziere
Izskats
Īsa tēla pagātne: vecāki nez kāpeec pametuši kad bija 5 gadi. Izmaaciijusies par frizieri, patiik taisiit un izgudrot jaunus matu griezumus, bet izmesta no skolas kad lika 1.eksaamenu (jeb iestaajeksaamenu) un eziiša vietaa izveidoja ko ekstravagantu. Skolotaaji taa panervozi atbildeeja ka tas taapeec ka skolaa vairs vietas neesot un citus esot noteikti jaapieņem, jo viņiem noteikti atšķiriibaa no talantiigaas Melisas vairs nav nekaadu iespeeju iekļuut citur.(viņa gan to nezin, bet peec viņas naakamnedeeļ uzneema veel 12 skoleenus).
Un viņai ir pavaares talants(pavisam nopietni)
Kāpēc izdomāji pietiekties misijā? :"jo es esm' ļot' patriotisk' buutn'! Nespeeju iedomaaties ka i' cilveek' kas i' badaa. Un man i viss ekipeejums(zaabaki, šķeeres un zupas kausiņš) un es protu pagatavot R.A.T.A.T.A.T.A.T.Ā speceedienu, R.A.T.(rat-at-uille [ratatuii, jebšu sakņu sauteejumu], un es uzskat' ka viirietim miilestiib' ie' caur veeder'"
.
The Shine
Aaaaa šitais izskatās riktīgi kruti happy.gif


Vārds, uzvārds: Viktors Marija Igo
Specialitāte: rakstnieks
Izskats (ar pašzīmētu attēlu! Un obligāti jābūt ūsām vai bārdām, arī sievietēm): [viņam ir berete, jo viņš ir francūzis un bārda īstenībā ir sirma]
Īsa tēla pagātne: http://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Hugo , bet kurš tad to nezina! Pēc savām ITKĀ bērēm, kuru laikā Panteonā īstenībā apglabāja viņa suni (ar cepuri) Viktors pavadīja laiku ceļojumos pa MARSU (bet īstenībā pa Eiropu), līdz izdomāja apmesties Ventspilī un dzīvot klusu mierīgu dzīvīti, rakstot dzejoļus un humoristiskus stāstiņus vietējām avīzēm zem nikneima Blaumanis.
Kāpēc izdomāji pietiekties misijā? : Jo viņam ļoti garšo šprotes. UN VISS.
Antons Ego
Vārds: Aivars
Specialitāte: mājas arests sad.gif

Izskats:

Īsa tēla pagātne: es varu visu. bet, nu, kas tur ko stāstīt. turklāt man uz šo laiku - pulksten 12 naktī - parasti baigi nāk miegs.
Kāpēc izdomāji pietiekties misijā? : jo progress... būs. un, jo man vienīgajam ir oranža šlipse! happy.gif
grapefruit
LoL. ja jūs tiešām šo spēli sāksiet, es jūs vērošu grin.gif. Ir labs grin.gif. rofl
Rovers
Paldies visiem, kas pieteicās. pēc nedēļas es domāju sākt. Visi kas girb, lūdzu pasakaties. lūdzu crying.gif
washulis
hehe... kur var izraut šādas idejas??? pati negribu pieteikties, bet būs interesanti palasīties, ko te sarakstīs...
Rovers
piesakaties* blush.gif
Dayns
vārds: Termuliāns Brunderšmerts Aktīns
specialitāte: ciena šprotes

īsa tēla pagātne: galvenais dzīves notikums bija slepenās J.B.C.Š.K.T.M. biedrības dibināšana. (slepenības nolūkos Jums Būs Cienīt Šprotes Ka Tavu Māti biedrības nosaukums netiks minēts protokolā) biedru skaits ir noslēpums. aktivitātes klasificētas. zināms - ciena šprotes.
kapēdc nolēmi pieteikties misijā: JUMS BŪS CIENĪT ŠPROTES! ir jautājumi?
Big Bad Wolf
Aizņemu vietu. w00t.gif
Rovers
ŠEIT!

Paldies visiem, kas pieteicās. Nepaldies visiem, kas teica, ka pietieksies, bet tā nedarīja. Es sākšu spēli, bet tie, kuri vēl girb pietiekties var to droši darīt(kaut kā jau izdomāšu jūs ielaist spēles vidū). Ceru uz sadarbību un tā. Es pats būšu komandas kapteinis, Liktenis un Veiksme. Lūk tā es izskatos :





Tie kuri nav vai arī ir pieteikušies šeit var komentēt un tā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.