Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Ceļojums" – Daniela jaunā filma
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony
Daniles Redklifs tēlos Denu Eldonu filmā Ceļojums (Journey), ziņo Daniela Redklifa oficiālā mājaslapa.

Filma stāsta par fotožurnālista Dena Eldona dzīvi, kurš tika nogalināts 1993. gadā 22 gadu vecumā. Dens Eldons kopā ar diviem citiem tika sagūstīts un nomocīts līdz nāvei Somālijā, kad viņus pēc Mogadišas bombardēšanas sagrāba saniknonts pūlis, kas izgāza dusmas pār fotožurnālistiem.

Sīkākas detaļas par filmu un iznākšanas datumu no aktiera oficiālajiem pārstāvjiem pagaidām vēl nav zināmas, bet raksti ar papildus informāciju par filmu ir publicēti laikrakstos The Guardian un The New York Times.
Deepeyed
oo.. tad jau tā būs tīri nopietna loma.. forši, ka poteriādes bērni piedalās arī citās filmās.. grin.gif
washulis
CITĀTS
sagūstīts un nomocīts līdz nāvei Somālijā


vai man tā liekas, avi arī tiešām redklifam piedāvā lomas filmās un teatros, kur kāds tiek brutāli slepkavots un citas ne tik jaukas iezīmes...

jauki ka talanti nebeidzas ar potera sērijām, bet man liekas, ka filma nebūs manā gaumē....
coffee
interesanti!daniels tiesam jaw ta ka profesionalis spej nospelet jebkuru lomu,vispar talantigs...noteikti skatisos so filmu,,tik vel gribu paskatities to December boys grin.gif grin.gif grin.gif
Kaķe
neinteresē un nemaz neskatīšos. Viņš pats man nepatīk. Lai arī kā viņš centīsies, vienalga paliks Harijs Poters. Vienkārši nolemts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!