Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dators dīvaini reaģē uz Eyedam parakstu
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Info & jautājumi
zibgaismiņa
kad vien uz ekrāna parādās Eyedam-vai profila info vai viņa raksts/pavediens man uzlec,tā saucamie pop-up, kādi 10 logi :

uzklikoju'Find'-saka ka nevar jo iespējam nepareizs faila nosaukums, ja uzklikoju 'save' tad dabonu failu ar nosaukumu stavoklis.svg kādu mans dators neatpazīst.

P.S. tikko atklāju ka dators tā reaģē arī uz Šķirmici,bet uzmet tikai vienu šādu logu.Pagaidām šie ir vienīgie biedri.
Siri
Reaģē uz parakstu, neatpazīst failu.

Use Firefox! grin.gif
šausmiņa
eu, man tas pats!

pop-up blocker uzrodas, gan tikai viens nevis 10...
eyedam


Tā kā visu laiku, kopš man šis paraksts ir uzlikts, tu esi pirmā, kas sūdzējusies, tad atļaušos vēl kādu laiciņu to parakstu atstāt, kāds ir. smile.gif

Vispār mazliet dīvains tas paziņojums. Es vēl saprastu, ja būtu šādas problēmas ar parakstiem, bet, skatos, tu esi atvērusi pavedienu, kurā tas attēls ir ielikts ar visu kodā nepieciešamo informāciju, lai pārlūks varētu pats automātiski atrast programmu, ar kuru to atvērt (ielikts tāpat kā, rau, šajā rakstā).

Ja vēlies parakstu normāli aplūkot, šeit ir tā programma, kas prot pārlūkiem iestāstīt, kā pareizi jārāda SVG faili: http://www.adobe.com/svg/viewer/install/ (tur gan rakstīts, ka pēc gada šīs programmas attīstība tiks pārtraukta, tāpēc nezinu, kur būs jāskatās pēc tam).

Jānis
Roviela
Man vienreiz bija problēmas ar šo parakstu - to vispār negribēja ielasīt (IE jaunākā versija), rādīja tukšu taisnstūri, bet tas drīzāk bija tīkla kļūdas dēļ. Pēc tam problēmu nav bijis.
Mājās ir Firefox un darbā IE 7.
Pirmoreiz skatoties ar IE 6 (nupat, tieši rakstu pirmo reizi no IE 6) izmeta tikai Adobe Licence Agreement pelēko lodziņu. Accept, protams, un viss aizgāja pa pirmo.
zibgaismiņa
jā-balts taisnstūris.no sākuma likās ka spoilertags,a tagad dabuju firefox,sāk patikt labāk kā IE smile.gif
vispār jau sen to pamaniju,tikai tagad iedomājos noskaidrot laughing.gif

un paldies Eyedam par programmu
Edzinsh
Un vai eyedam būtu tik laipns un izskaidrotu tā nozīmi arī? smile.gif.
Siri
CITĀTS(Edzinsh @ 27.01.2008 13:58) *
Un vai eyedam būtu tik laipns un izskaidrotu tā nozīmi arī? smile.gif.


Tu pa visu šo laiku vēl neesi izskaitļojis? rolleyes_a.gif Tev taču ir pieeja Nāves dāvestu sadaļai, tur ir pavediens ar fragmentu sarakstu, kur arīdzan figurē šis te banneris, un ja tam pārvelk pāri ar peli...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.