Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mīkla
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Nikolass
Stāsts ar mīklu apakšā-

kādā Latvijas pļavā auga trīs puķes, visas pilnīgi vienādas. Tās nebija vis parastas puķes, bet trīs apburtas sievietes, no kurām viena drīkstēja katru nakti pārvērsties atpakaļ par sievieti, bet no rīta viņai bija jābūt atpakaļ pļavā un jāpārtop atkal par puķi. Bet tā nu sagadījās, ka viņa iemīlējās kādā blakus dzīvojošā vīrietī un sāka ik nakti piestaigāt pie viņa. Pēc kāda laika apburtā sieviete pastāstīja viņam par savu nelaimi un lūdza viņu atbrīvot. Kad vīrietis prasījā - kā to izdarīt?- viņa atbildēja- atnāc rīt no rīta uz pļavu un noplūc manu puķi. Tikai tu nedrīksti kļūdīties un tev mani jānoplūc ar pirmo minējumu, jo mēs tur būsim trīs.

Rīt no rīta vīrietis aizgāja uz pļavu un atklāja ka visas puķes ir pilnīgi vienādas- kuru viņam izvēlēties, tā lai varētu dzīvot kopā ar savu mīļoto, ja pati sievieta viņam nebija neko tekusi par to, kura puķe jāizvēlās?

Pats ilgi gudroju, kamēr izsmadzeņoju. Nu gaidu jūsu minējumus ;0
evija
rasa
maichestera
\Ja rasalases varetu but ka majiens.
Nikolass
tā vien izskatās, ka mana atmiņa izspēlējusi ar mani labu joku. Biju pavisam piemirsis par šo te mīklu. :s ja nu kādu vēl interesē atbilde, tad tā tiešām bija rasa, kas tajā rītā nebija uzkritus uz īstās puķes.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.