Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Fēniksa ordenis" izvirzīts "Oskaram"
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony
Hollywood News ir ievietots saraksts ar 15 filmām, no kurām viena saņems "Oskaru" par vizuālajiem efektiem. Šo piecpadsmit filmu vidū ir arī Harijs Poters un Fēniksa ordenis.

Pārējās nominētās filmas ir Beovulfs, Borna ultimāts, Visvarenais Evans, Zelta Kompass, Es esmu Leģenda, Cietais rieksts 4, Nacionālie dārgumi: Noslēpumu grāmata, Karību jūras pirāti: Pasaules malā, Zirnekļcilvēks 3, 300: Termopilu kauja, Transformeri, Ūdens zirgs, Gardēdis un Saules gaisma.

No šīm filmām tiks izvēlētas septiņas, no kurām trīs tad tiks nominētas Akadēmijas balvai. Apbalvošanas ceremonija notiks februārī.
Logos
Ko Jēzus Kristus saka par buršanos Bībelē?
rumbiic
Tu domāji Visvareno Evanu? laughing.gif laughing.gif
Logos
CITĀTS(rumbiic @ 02.01.2008 01:43) *
Tu domāji Visvareno Evanu? laughing.gif laughing.gif


Es domāju to ko rakstīju - Jēzu Kristu.
Night_Angel
fori. Man filma oti patika. Domju, ka via tiks tlk.
washulis
kad poteru iepriekšbija izvirzījuši oskaram par specefektiem, visus oskarus savāca gredzenu pavēlnieks (vienā oskara cerimonijā vairāk kā 10 oskari no kādiem 20)... tagad, jau kad gp cauri, tad poteram ir uzradusies iespēja arī kļūt par vismaz vienu oskaru bagātāku...
Night_Angel
būtu labi, jo filma bijalaba, it īpaši tie specefekti beigaās.
šausmiņa
CITĀTS(Night_Angel @ 02.01.2008 11:20) *
fori. Man filma oti patika. Domju, ka via tiks tlk.

Tu tā speciāli, vai arī tev datoram nav garumzīmju? Ja nav, tad labāk raksti ar īsajiem burtiem, citiem būs vieglāk izlasīt.

CITĀTS(washulis @ 02.01.2008 14:02) *
kad poteru iepriekšbija izvirzījuši oskaram par specefektiem, visus oskarus savāca gredzenu pavēlnieks (vienā oskara cerimonijā vairāk kā 10 oskari no kādiem 20

LOTR Return of the King saņēma 11 Oskarus no 12 nominācijām (viņiem gar degunu aizgāja ārzemju filma )

Es arī ceru ka Poters iegūs, taču man ticamāks pretendents liekas Karību Jūras Pirāti: Uz Pasaules Malu - tur bija daudz iespaidīgāki efekti, un tā filma arī ir pelnījusi Oskaru!
Logos
Sargiet savas dvēseles. Buršana ir ļauno garu izsaukšana. Katrs, kas zīlē, pareģo vai burās atver sevi dēmoniskiem spēkiem. Pēc tam ir neiespējami tikt no tā vaļā paša spēkiem. Kas vēlās atbrīvoties no drausmīgajām bailēm, pēc kontaktēšanās ar ļaunajiem gariem, piesauciet Jēzu Kristu.

Uzreiz brīdinu, sātans tevi negribēs laist vaļā un iesāksies briesmīga cīņa. Tapēc ir labi atrasties kopā ar kristiešiem, kas var par tevi aizlūgt un tevi atbalstīt .


Kristus gaisma lai ir pār jums!

<http://www.bibelesbiedriba.lv/latviesu-bibele/janaevangelijs/Janaevangelija01.htm>
Night_Angel
tavam sacītajam es piekrīt, jo tas tiešām ir nopietni. esmu redzējusi vienu raidījumu par tām lietām...baisi palika.

Par tam garumzīmēm. Viss man strādā tikai nepamanīju, ka man parleca atpakaļ uz EN, tapēc tā sanāca.
Logos
CITĀTS(Night_Angel @ 03.01.2008 16:45) *
tavam sacītajam es piekrīt, jo tas tiešām ir nopietni. esmu redzējusi vienu raidījumu par tām lietām...baisi palika.




Ar tām lietām... arī Poters nodarbojās un visi viņa sekotāji. `Tās lietas` saucās - nāves maģija.
Elony
"Fēniksa Ordensi" ir izvirzīts arī BAFTA balvām.
Nominācijas filmai ir šādas:

Labākais scenārijs.

Labākais grims un frizūras.

Speciālie vizuālie efekti.

Skaņa.

Kostīmu dizains

Labākā producēšana.

Sweeney Todd, kur piedalās Alans Rikmens, Helēna Bonna Kārtere un Timotijs Spells, ir izvirzīta desmit Bafta balvām. Helēna Bonna Kārtere ir nominēta ievērojamākās aktrises balvai.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks desmitajā februārī Karaliskajā Operas namā Londonā.
washulis
labākais scenārijs, jo pēc grāmatas motīviem... dah! pārējie noteikti ir svarīgi, jo uz to arī filmā tiek vissvairāk spēlēts... man liekas, ka parasti potera filmām nav bijušas tik daudz nominācijas.. vai es kļūdos?
Daniels_Redclifs
gan jau , ka ieguus kaadu oskaru, no doubt about it! wink.gif
Nadīna
Tas būtu lieliski, ja Poters iegūtu Oskaru, taču man šķiet, ka šoreiz gan tiks izkonkurēts no Pirātu puses. Tieši specefektu ziņā šeit ,manuprāt, ""Fēniksa ordenim" ir pieklājīga konkurence.
Dina
Man patika 300 termopilu kauja.
Specefekti bija, bet cerēsim, ka Poters dabūs Oskaru.
Shadowstalker
Cerams, ka neiegūs.

Haha, ko sūda Beovulfs vispār dara pie specefektiem? Pirmā kveika dzinis labāku pavilktu, lol.

Es par Cieto riekstu. Live free or die hard, bitches! Kaut gan reāli jāatzīst, ka 300 efekti ir tīri ok, sevišķi smukās asinis pa gaisu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.