Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš GP varonis tev riebjas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
Overlord
Es jau nu balsotu par... Aragornu. Jo viņš ir Isildura mantinieks
feanaro
Diemžēl nevaru balsot par nevienu, jo man 'neriebjas' neviens GP tēls, pat Lurtzs wink.gif
mazā peciņa
Es vēl neesmu nobalsojusi whistling.gif , bet te speciāl nav Saurons, vai arī viņu dēvē kā citādi huh.gif ?
aivvv/troll dream walker
saurij te nav tevis ssitas nav godiigi tik svariigam teela taccu ir jaabuut ha ha es iesaku paartaisiit bet pagaidaames ielikssu kaads cits
Laereth
Es sliecos par nepatīkamāko LotR varoni uzskatīt Sarumanu. It īpaši grāmatā viņš ir aprakstīts tik nepiedodami divkosīgs...ne velti viņš ir Saruman of Many Colors smile.gif
Overlord
Man šķiet ka tev aivvv riebjas Saurons ko? Tā jau ir, dižie varoņi vienmēr tiek ienīsti
jefeniite
dizhie varonji? un kas tad tur tik dizhs ir?
Overlord
Varenība,spēks, viltība, ļaunums,t. i dižākās īpašības. Bet nu es nespamošu, jau esmu norāvies pročus
The Shine
Es nobalsoju par kādu citu. Tas ir, kādiem citiem - Semu, Meriju un Pīnu getlost.gif , tikai tur viņi nebija pieminēti. Tā jau ir, pārlieku nenozīmīgi.
Overlord
Man nepatīk: Aragorns jo viņš ir Isildura pēctecis un dumpinieks Nūmenors
Gendalfs- viņa dēļ Sauronam bija jāaiziet no Drūmmeža un viņš ir spēcīgākais dumpinieku vidū

Frodo- jo pie viņa ir gredzens un viņs neparko to negrib atdot
Galadriela- viņa ir elfs un turklāt vēl elfu ķēniņiene
Lurtz- jo viņš kalpo Nodevējam Sarumanam
Viesis_Jefinjsh
Es balsoju,ka visi stulbi. Pagaidaam man tas gp nepaaraak patiik!
ils
Sarumans man riebjas. Viņa lipīgā mēle.
Overlord
Viņš ir arī nodevējs, tapēc viņš man nepatīk.
Zuz
Nobalsoju, ka visi stulbi...... nezinu kapēc..... izklausījās baigi labi!
Che
Nepatiik man taa Galadriela, nu nepatiik un viss mad.gif
Overlord
Un kuram tad nepatika Nazgulu ķēniņš?
mazā peciņa
Gribēju spiest "Visi stulbi" grin.gif , bet labi, ka savaldījos, jo vēlāk mani tracinātu par tādu atbildi, bet ja godīgi man nepatīk Frodo huh.gif nezinu, kapēc getlost.gif viekārši nepatīk.
Overlord
Man viņš nepatīk, pirmkārt ka pie viņa ir Gredzens un otrkārt viņam bija bail pretoties nazgulam
mazā peciņa
Atcerējos! Man napetīk viņa frizūra! Jap, mati! Izskatās priekš Elija par biezu! Un vēl tās spalvainās kājas getlost.gif huh.gif
Zuz
Elija vispār tur traģiski izskatas...... Punduris kaut kāds, ja vēl Sems un Pīns kaut cik..........
aivvv/troll dream walker
jaa aizmirsu ka peec saurija man nepatiik frodo (filmaa)
Zuz
Njā.... grāmatā viņš bija vēl kaut cik. Vispār man liekas, ka grāmatā viņi (hobiti) ir vecāki kā viņus uztaisīja filmā.. :blink: Filmā viņi vispār jauniņi izskatas...
Overlord
Vispār filmā aiz Aragorna, man baigi riebjās arī Gendalfs. Galīgs nūģis
Zuz
Gendalfs ir aptuveni tas pats, kas Dumidors.... dizāis varenais...... It kā jau nekādu pretenziju man pret viņu nebīja....
Overlord
Lai gan viņam izdevās padzīt Sauronu no Drūmmeža getlost.gif
Skorpions
CITĀTS(Sauron @ 13.09.2003 08:04)
Un kuram tad nepatika Nazgulu ķēniņš?

Es nobalsoju par nazgulu ķeniņu tas tadeļ ka man šausmigi nepatik ka viņi ir pilnigi atkarigi no saviem zirgiem.
Sanya
Es nobalsoju... nju labi, neteikshu!!! Bet iisteniibaa man nepatiik tie paareejie hobiti. Frodo ir ok, bet tie Semi utt. ir vienkaarshi necieshami... ko vinji tur njemaas?!
Laimīgā*
Mani drausmiigi kaitina Gendalfs. It sevishkji, ka vinjsh izdziivoja. getlost.gif Vareeja jau mieriigi nobeigties tajaa aizaa. getlost.gif
Overlord
Tas tiešām. Un bez viņa Saurons vienā mierā sakautu visus dumpiniekus
aivvv/troll dream walker
es skatos te joprojaam nav saurona man riebjas vinnss
Overlord
Tiesi tapēc es arī neieliku viņu, jo zinu ka kādam viņš nepatīk, lai gan tā kā viņš daudz nav parādījies LOTR grāmatās izņemot 3 daļu tad es nezinu pēc kā viņš var nepatikt
mazā peciņa
Sarumans
A, tas ir tas, kuram pieder tas viens tornis, vai kas? Es apsolos, ka grāmatu izlasīšu, tika tagad nav laiks getlost.gif
Overlord
He he, bet te daudziem patīk arī Gollums, nu gan brīnumi huh.gif
Nyniema
man ļoti nepatīk Sarumans, jo viņs ir Divkosis.
Nyniema
CITĀTS(Zuzet @ 15.09.2003 15:49)
Njā.... grāmatā viņš bija vēl kaut cik. Vispār man liekas, ka grāmatā viņi (hobiti) ir vecāki kā viņus uztaisīja filmā.. :blink: Filmā viņi vispār jauniņi izskatas...

Filmā Frodo ir ap 30 gadu, bet grāmatā ap 50
Nihil
Filmā Frodo izskatās kā 20
Overlord
Nevar būt ka visiem patīk Gollums. huh.gif
Nihil
Man ne.
Overlord
Un Legolass? sick.gif Viņš taču ir elfs un kā zināms elfiem smadzeņu nav vairāk kā hobitiem
Nihil
Kas apgalvo, ka hobitiem maz smadzeņu? huh.gif
Overlord
Es, jo ja viņiem būtu,tad Gredzenu atdotu jau pirmajam Nazgulam ko sastaptu un būtu novākuši arī Gollumu, kurš grib paņemt to kas viņam nepienākas
Laimīgā*
Es Frodo vietaa buutu atdevusi gredzenu Galadrielai. Lai taksh vinja valda, kas ta man!
mazā peciņa
CITĀTS(another_girl @ 29.09.2003 14:55)
Sarumans
A, tas ir tas, kuram pieder tas viens tornis, vai kas? Es apsolos, ka grāmatu izlasīšu, tika tagad nav laiks getlost.gif

Mani kaads redz?
Overlord
Jepp, viņam pieder Ortankas tornis Izengardā, sadomājis būt par otro Sauronu he he , taču dumpinieki viņu piežmiedza un necik drīz viņam nāksies sniegt paskaidrojumus arī Kungam no Baradūras
Laimīgā*
Saki vien kaa ir - vecajam labajam Saurijam no Baldahiina.
Laereth
Another_girl aka skovv - tevi ignorēja tāpēc, ka tavs jautājums nebija par tēmu. Tā sakot, spams. Ignorēšana ir ļoti vērtīga profilaxe pret spamu wink.gif
Tātad - pieturieties pie tēmas.

Laereth
bengalaas
Visi labi. Neteiksim, ka riebjas, bet nepatīk Sarumans. Baigais iznirelis.

Sauron, cik atkarīgs no GP tu esi? Vienkāršs jautājums, jo izskatās, ka nespēj iziet no sava imidža.
Rūsa
Neviens nav riebīgs.
Shatered
Vai jūs zinājāt , ka es MĪLU Gp... Es nobalsoju "Visi stulbi", bet Saurons īstenībā ir tīri reāls vecis.. Itīpaši viņa ACS.... grin.gif
Aijux
Neviens, jo katram GP ir sava vieta.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.