Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: enerģijas vampīri...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
lilsiiis
nesen kāda mana un draudzenes saruna aizsākās par enerģētiskajiem vampīriem, dēļ tā ka sūdzējos par nenormālo nogurumu. saruna gan pēc tam ievirzījās racionāli izskaidrojamā gultnē, ka pie visa vainīga skola un lielais stress, kas kā melnais caurums atņem enerģiju.

saruna bija cauri, bet jautājums palika...

personīgi liekas, ka vienu pazīstu, bet ikdienā ar šo cilvēku nav nekādas saskares.

kas tad ir šie enerģijas [energo] vampīri??? un ko tie ziemā ēd?
Shadowstalker
Izgulies.
_W_
Vienaa zurnaalaa lasiiju atsauksmes par graamatu, kas tieshi bija par sho teemu. Taatad katram cilveekam ir energjeetiskais lauks, ja gribi vari saukt arii par auru un blablabla. Vvs rij tavu energiju, ja peec nosaukuma nu galiigi nevar iebraukt. Biezi uzdarbojas provoceejot uz striidiem un pashi juutas sausmiigi labi kad kaads aardaas =}} Pashi varbuut par to pat nenojaush. Cik man zinaams. Bet nu var jau aiziet uz graamatniicu utt. Pietam ja rokas aug no iistaas vietas arii internetaa materiaalus var atrast.
Elony
Kā teica -W- tie ir parasti cilvēki, kuriem sagādā prieku citu emocionālās ciešanas. Viņi cenšas izraisīt strīdus, nokaitināt cilvēkus. ja tie zaudē savaldīšanos, tad enerģētiķi ir laimīgi, jo viņi uzsūcot tā enerģiju, bet strīdnieks jūtas iztukšots. Ja strīdu izraisīt neizdodas, tad vapīri kļūst nelaimīgi un dusmīgi paši.
Vēl ir tādi, kas visu laiku sūdzas par savām problēmām kādam. Sūdas un sūdzas, knābā un knābā. Cilvēks pacieš, neko sliktu nesaka, vēl izsaka līdzjutību un dot padomus, bet vampīrs tikai velk savu dziesmiņu un sūdzas. Cilvēks jūtas nelaimīgs, bet vampīrs itkā uzsūcot tā enerģiju.

Vai tā ir, ka tiešām uzsūc bioenerģiju, nezinu. Bet ka tādi cilvēki pastāv, kam sagādā prieku sūdzēties par sevi un izraisīt strīdus - tas ir skaidrs.
Viesis_Immortal_*
Atsaucieties uz te viena cilv. rakstīto, atbildu..
Nav tie "enerģētiskie vampi", kas bezgalīgi kasās, strīdās un neatrod sev vietu.. tie ir tikai kašķīgi cilvēki.. nevar būt ka katra ome, kas tramvaja tev piesienas un strīdās da par jeb ko ir vampīrs, un iztukšots jūties tāpēc, ka pēc strīda tas ir dabiski, jo tas atņem enerģiju.. taču pati ome no tā nebarojās un neko neiegūst, kā tikai varbūt mazu adrenalīna uzplaksnījumu!
Vampīri dzer asinis vai barojas ar enerģiju pieskaroties.. (fiziskā kontakta laikā) nevis strīdoties. Vampīrismam ar auru (vai kā nu tu tur to nosauci) nav ne mazākā sakara. tas ir gēns, kas ļauj uzņemt enerģiju nedaudz citādākā veidā kā cilvēkiem tas ir pieņemts.
Ja kāds grib pārliecināties par vampīrisma izpausmēm droši ziņojiet!! Ar lielāko prieku un baudu parādīšu kas un kā.
Grims
Iesākumam pastāsti. It sevišķi par to, kādu lomu tajā spēlē gēni.
Dvēselīte
Nevis enerģijas, bet enerģētiskie.
miss x
Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs. Ja tā ir patiesība ,tad varu teikt, ka neesmu kašķīga un bieži netrīdos, necenšos gūt fizisku saskarsmi ar cilvēkiem un nedzeru asini, neesmu dzirdējusi, ka cilvēki man blakus sūdzētos par nogurumu..Arī tante ,kura veido zvaigžņu kartes , stāstīja ,ka esmu enerģētiskais vampīrs..Ispējams, ka tomēr neesmu, bet ja nu... blink_a.gif Ļoooti ceru ,ka neesmu!!!
Hworang666
Draugs reiz izteica izcilu domu: enerģiskie vampīri nosūc enerģiju vien tiem, kas tādiem tic... Es neticu un ar nevienu tādu sastapies neesmu...
Demigod.
he. kaut kur bija raksts par tiem, taču sen.
man jau liekas, ka bij tā - enerģētisko vampīru tuvumā cilvēks jūtas iztukšots, bezspēcīgs, ar nelāgu noskaņojumu. nu, aptuveni tā.
_W_
"Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs."

Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu.
Elony
CITĀTS(_W_ @ 04.12.2007 01:27) *
"Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs."

Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu.


LOL!

Labais tests. smile.gif

Kā jau visās lietās par mīstisko, ir dadz dažādu viedokļu par vienu un to pašu parādību.
Tātad energētiskie vampīri ir tie, kas sūc energiju, nevis asinis, apzināti vai neapzināti. Tas nu tākā būtu skaidrs. Ja jums ir cits viedoklis, tad tas ir par citiem vampīriem.

Kā šamējie to dara? Vienkārši stāvot blakām? Vai veicot kādas darbības?

Es pat nezinu, vai tie pastāv, lai gan pieļauju, ka tādu cilveku eksistence ir vairāk iespejama, kā asinssūcēju vampīru eksistence.
Cilveka smadzenes rada elketromagnētisko laiku, ko sauc ari par biolauku. Šķiet, ka energo-vampīrēni barojas no tā. Un visvairāk brīžos, kad cilvēks sevi nekontrolē. Tāpēc viņi arī cenšas novest cilvēku līdz stresa situācijai, lai varētu uzņemt pēc iespējas vairāk energijas.
_W_
Logjiski jau sanaak, ka stresa situaacijaas un tad, kad cilveeks nekontrolee sevi, piem aureejot uz kaadu, izdalaas vairaak energijas un blablabla. So vieglaak uztvert or smth.
miss x


''Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu."

Vai cik ineresanta sakritība!!! Tu ,neapvainojies ,bet man tādas īstas ticības tev nav. Hmm īsti gan nespēju aptvert kāpēc..

Tikai žēl ,ka mamma mācījusi, ka ar mamutiem, jo īpaši tiem, kuru ausis ir rozā un ,kuri zog kaimiņu zemenes un ļoti cer ,ka tomēr nav mamuti ,ielaisties nedrīkst. Viņi esot tādi ļoti sarkastiski.
_W_
OI nee. Cik zjeel, bet es tieshaam ceru, ka taads neesmu. Btw pakonsulteejos ar savu vecomaati, diemzeel vinja nemaak lasiit zvaigznju kartes, bet tikai vecas aviizes un tv programmas, un vinja teica, ka es netikai vasaraas eedot kaiminjiem zemenes, bet arii to, ka man esot 2 snukji, 1 priekshaa un viens, em khm khm teiksim taa pakaljaa, un tos abus var palaist turboreziimaa, tad varot netikai zemenes likvideet bet arii citas ogas, kaa arii augljus un daarzenjus. Suudiigi gan, ka zurnaala tests mani bija pieviilis un nekas tml tur nebija mineets =[
miss x
Ak šusmas !!! Tā noteikti tev bija smaga vilšanās...Man ļoti žēl. Bet ir tāds teicien -"Nekad neuzticies žurnāla"Nekad neuzminēsi ,kas tu esi, tāpēc izpildi testu" testiem. Lai nu kā varētu palūgt krustmāti, lai pakonsultē tavu TV programmu lasošo vācomāti..Un ,kad viņa atklās vēl kādas tavas apslēptās īpašības, nesatraucies, visi cilvēki, vai pareizāk sakot mamuti nevar būt normāl.. tas ir vienādi.Atgriežoties pie šī pavediena tēmas Mana versija par enerģētiskajiem vampīriem ir tāda, ka viņi to dara neapzināti. Necenšas izraisīt strīdus vai ko tamlīdzīgu,bet vienārši atrodoties citu cilvēku sabiedrībā neappzināti uzņem daļu viņu enerģijas.
Violettā Lelle
Arsuka, jauko cilvēciņ, varbūt vērsies labāk pie zīlnieces? Vai kāda burvja? Vai varbūt pie kāda no grieķu dieviem?

Kur var tik stulbu tēmu iesākt.
Enereģija vampīri - yeah right.
Staigā cilvēciņš, kas visiem atņem enerģiju un tādēļ visi tādi noguruši. Bet, protams. Paši viņi vainīgi nav, nē, kāds cits vainīgs. Atnāca taču un enerģiju atņēma vai kā tika minēts izsūca.

burumm.
earnella
CITĀTS(Hworang666 @ 03.12.2007 22:32) *
Draugs reiz izteica izcilu domu: enerģiskie vampīri nosūc enerģiju vien tiem, kas tādiem tic... Es neticu un ar nevienu tādu sastapies neesmu...


Oi, kā mani šitie vienmēr fascinē. Aptuvenā ideja tomēr iznāk šāda: "Tās ir tādas un tādas būtnes, kas kaut ko nodara tiem, kas tām tic. Bet es taču tām neticu! Tātad tās man neko nedarīs, varu iet uz ielas droši un no tām nebaidīties." Pretrunīgi mazliet, ne?

Par tēmu runājot, var jau būt, ka viņi pastāv, bet tādā gadījumā man nav gadījies nevienu sastapt. Man nav pazīstami cilvēki, kuru klātbūtne pastāvīgi izraisītu strīdus, nogurumu vai vēl jebko citu, kā izraisīšanu enerģētiskajiem vampīriem piedēvē.
Bizii van Dope
huh.gif A jo ma jo kādas muļķības te ir sarakstītas...

Mēģināšu paskaidrot.
Enerģētiskie vampīri ir pavisam parasti cilvēki un viņiem nav nekādu ilkņu un tieksmes pēc asinim. Viņi tādi ir jau no dabas un par tādiem apzināti nekļūst.
Kāpēc tieši enerģētiskie vampīri? Jo pēc kontakta ar viņiem attiecīgais cilvēks var justies saguris, apātisks, bet dzīvojot ilgstošā kontaktā var rasties pat smagas veselības problēmas. Pats interesantākais ir tas, ka sajūtas viņu tuvumā nav negatīvas un nepatīkamas, bet gan pat ļoti labas un komfortablas.
Enerģētiskie vampīri negūst enerģiju strīdos ar citiem cilvēkiem. Es to uzskatu par pavisam citu cilvēku tipu, kas pirms strīda ir sliktā garastāvoklī, bet kad sakaitina otru cilvēku, tad atgūst savu labo omu. Man liekas, ka tā ir kaut kāda negatīvās enerģijas pārnese vai nodošana, varbūt izlādēšana. Vispār neuzskatu, ka tam vispār būtu kāds sakars ar enerģētiskajiem vampīriem. Neesmu nekad dzirdējusi par tādu lietu.
Edzinsh
Ak! Jūs visi esat tik gudri! unsure_a.gif. Es arī gribētu zināt tādas lietas tikpat labi kā jūs...
Džezā tikai Meitenes
Haha. Man katru skolas dienu ir jāpacieš viena vampīra klātbūtne. Mana klasesbiedrene ir nenormāla. Visu laiku trako un kasās virsū. Un par tik stulbām lietām un kad viņai skaidro, tad ir ļoti grūti viņai ieborēt pareizo..Viņa tiešām ir kā enerģētiskais vampīrs. Bet pēc strīda es nejūtos vāja un iztukšota. Es esmu tikai neiedomājami sadusmota un nedaudz skumja..
bengalaas
Pieņemot, ka visi cilvēki "barojas" no Kosmiskās enerģijas/ki/či, mantādomāt, enerģētiskie vampīri ir tādi cilvēki, kam šīs enerģijas uztveršana un "sagremošana" ir apgrūtināta, vai arī dažādu iemeslu dēļ viņiem ir vajadzīgs daudz vairāk enerģijas, nekā iespējams normāli uzņemt no apkārtnes/dabas/kosmosa. Turklāt, no citiem ņemt ir vieglāk, nekā no apkārtnes/dabas/kosmosa. Pārsvarā enerģētiskie vampīri ir veci vai slimi cilvēki.

Viņiem vienkārši vajadzīga enerģija - mīlestība un uzmanība. Ja nedosi tāpat, paņems ar varu, bet rezultātā jutīsies noguris un izsmelts.
_W_
Miilestiibu nevar panjemt ar varu. Doh, beidz runaat stulbiibas -__-
bengalaas
Nevar. Bet ilūziju par to un laiku var.

Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā. Nav iespējams normāli sarunāties, bet tikai sēdēt un paklausīgi klausīties.

Un, ja tu tā stundu divas pasēdi, tad varbūt viņi jūtas labāk. Drusku mīlētāki.

Vismaz sev to tā iegalvo.
_W_
"Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā" Oi nu kapeec Tu man taa ? ;] xD.gif Tik riebiigs uzbrauciens no tavas puses crying.gif
Bizii van Dope

Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.
_W_
Eu shitas bija unikaali, TU vienlaiciigi ariidzan uzkakaaji man un pateici, ka browncat nedsuuda nesaprot un galiigi nejeedz par ko runaa blush.gif Tu aatri maacies. happy.gif
bengalaas
CITĀTS(_W_ @ 04.01.2008 17:36) *
"Tādā nozīmē, ka čīkst, žēlojas, gaužas par dzīvi, bezjēgā, tukši pļāpā" Oi nu kapeec Tu man taa ? ;] xD.gif Tik riebiigs uzbrauciens no tavas puses crying.gif
Vitāl, bet protams, ka katrs mans posts ir par tevi. Tu taču esi pasaules centrs... :xD.gif
No offence, es drīzāk domāju savu vecmāmiņu un kādu viņas bērnības dienu draudzeni, ar ko šī stundām pļāpā pa telefonu, bet pēc tam pukojas par zaudēto laiku.

CITĀTS(sirds1 @ 04.01.2008 17:38) *
Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.
Tas viens otru neizslēdz. Enerģētiskais vampīrisms manā uztverē ir objektīva parādība, bet "vājš, nožēlojams" - subjektīva. Bet tas tikai tāds mans opinions, ko es nespēju objektīvi pierādīt.
_W_
"Vitāl, bet protams, ka katrs mans posts ir par tevi." Vaitad nav ? Kapeec Tu man tik gauzji dari ? crying.gif Da lab, iisteniibaa man ir ljoti jauka attieksme pret dziivi smile.gif Dziive ir jauka, ja vinju maak pareizi izmantot. Galvenais ir maaceet visus un visu izmantot, tad buus ok smile.gif
"Bet tas tikai tāds mans opinions, ko es nespēju objektīvi pierādīt." Un Tu pat atzinies ? o.O
Btw poljubomu vinja Tev smuki pateica tongue.gif Un es zinu, cik ljoti Tu to nevari ciest. whistling.gif
Bizii van Dope
Mjā.

Es tomēr palieku pie sava viedokļa. Tad jau mēs visi, kad mums uznāk melnie un mēs metamies kādam izsūdzēt bēdas, esam enerģētiskie vampīri.
Es paskaidroju kas ir enerģētiskie vampīri un uzskatu, ka tā arī ir. Protams, ja kāds man var droši pierādīt, ka tā nav esmu pati uzmanība.
versache
Nu nu tadi existe tas tiesa xD.gif
Man majas pat ir tads :/ mana masa ir riktigs enerģētisks vampīrens grin.gif
vents
nu cik es palasiju tad nevienam no jums nav taisniiba! jo es pats tāds esmu! tie ir cilvēki kuri spēj atņemt citiem cilvēkiem energiju padarot tos ļoti nogurušus un ignus! bet ja vampiirs ir atiistiitāks tad viņš spēj kontrolēt spējas un var ņemt kad grib nu neņemt kad grib! un es arii spēju dot! lidz ar to tādi kaa es ir ideāli konfliktu risinaataaji un stridu! bet ja jūtamies nomaakti tad pats no sevis uzsucam energiju no katra pa druskai un jutamsie labaak ja vēl kādi jautaajumi par enerģētiskajiem vampiiriem presiet man skaipaa niks vents16
Debija
Jbl, tad jau mēs visi varam būt enerģētiskie vampīri! Katrs cilvēks spēj uzsūkt cita cilvēka enerģiju un tas ir vienalga - vai nu apzināti, vai neapzināti. Jā, arī man bieži ir gadījies tā, ka sāp vēders, ja manai draudzenei sāp. Jā, arī man ir liels nogurums, ja citiem tāds ir. Un šeit, Viesi Vent, es gribu teikt to, ka nav vajadzīgas īpašas spējas, lai no kāda pārsūktu enerģiju. Konfliktus var ideāli atrisināt, ja apkārtējie tevi ciena un ja tev pašam ir lielisks raksturs.
Izskaidrojums varētu būt pavisam vienkāršs - šie ķip ''enerģētiskie vampīri'' savās migās tur pārāk daudz sauso ziedu, kuri uzsūc citu cilvēku un mājas enerģiju un, manuprāt, tie šīs enerģijas ir atdevuši istabas vai mājas īpašniekam. Nevajag iedomāties, ka tev ir kaut kādas ah*nās spējas. Tam ir savs izskaidrojums.
washulis
Tas man liek atcerēties nesenu biloģijas stundu, kur skolotāja stāstīja par to, ka ja kāds pieskaras jaundzimušajam, kamēr tas vēl puncītī, tad viņš to biolauku, kas ir katram cilvēkam uztver. Ja tas nevēlams, tad arī reaģē savādāk.

Buiolauks, tas jau ir apmēram tas pats, kas katram cilvēkam ir apkārt un droši vien jau ir tā, ka pretējais, kas ne tikai mātes miesās, bet arī ārpus tās var sajut citu cilvēku biolauku un citas padarīšanas...
Grēkmeistars
CITĀTS
Tie nav enerģētiskie vampīri, bet gan nožēlojami, vāji, gaudulīgi cilvēki.


Tie enerģētiskie vampīri nudien tādi arī ir.
Jau vairākus gadus man blakus dzīvo cilvēks, kurš vienkārši nespēj pastāvēt bez izprovocētas strīdēšanās, lai iegūtu sev "enerģiju", un tas tiešām izdodas. Ideāls enerģētiskais vampīrs: nožēlojams, nespējīgs par sevi rūpēties, ar sarežģītu raksturu, tāds, kura vienmēr paliek žēl, viegli aizkaitināms par katru niecīgāko nieku, ar savu vienīgo un nemaināmo patiesību, tāds, kas atceras dažādas citu kļūdas no pagātnes, kuras izmanto vēl šodien, lai izvestu no pacietības apkārtējos, neizmērojami spītīgs, spējīgs ņerkstēt un lādēties stundām ilgi pat, ja viņam blakus neviena nav. Tādi cilvēki pastāv un, manuprāt, enerģētiskais vampīrisks spēcīgi ir raksturīgs invalīdiem, kuri nespēj tikt pāri savām grūtībām. Viņi ir neciešami, viņi traucē, bet viņu ir ļoti žēl. Perfekti.
Bet ir zināms, ka pie šiem cilvēkiem, ja viņi ir tev blakus nepārtraukti, var pierast un notrulināties tā, ka kļūsti imūns pret uzbrukumiem.

Un katram nepiemīt šīs spējas. Laiku pa laikam katram uznāk vēlme šādā veidā uzpildīties, bet ir tādi, kas tā dara nepārtraukti.

Hmm, es vairāk gan gribētu zināt, kā dēvē cilvēkus, kuriem blakus esot, jūties kā piepildīts ar gaismu, kuru cilvēks ar savu klātbūtni nepārtraukti izstaro; viņus, šķiet, nekas nespēj izsist no "mirdzēšanas". Tādi taču arī pastāv.
Mattiass
CITĀTS(miss x @ 03.12.2007 23:21) *
Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs.

A tu vairāk Mistēriju palasi, ne tādus vien brīnumus uzzināsi. getlost.gif

CITĀTS(vents @ 16.04.2008 22:58) *
nu cik es palasiju tad nevienam no jums nav taisniiba! jo es pats tāds esmu!

Jā, jā. Mēs visi te idioti, tu vienīgais gudrais. Palielies vēl. getlost.gif

CITĀTS(Torquemada @ 08.06.2008 12:52) *
If i can kill one by bashing him with a hammer, then they even are allowed to exist. Until i find one.

Veselīga attieksme. tongue.gif

Patiesībā šajā diskusijā jau viss tika patiekts. Tie tiešām ir cilvēki, kas tev atņem laiku, spēku un garastāvokli (ja nemaldos, rakstīja Elony un Grēkmeistars). Pārējie 90% iesūtīto rakstu ir sviests.
(sun)
Baisi.Ticu.
Un pats savādākais - pazīstu tādu arī.
Šis cilvēks arī to apzinās, taču diemžēl nespēj kontrolēt šo "iztukšošanu".Parunājot ar viņu apm. 30 min tu sajūti nogurumu, emocionālu bezspēku.Dažreiz pat apātiju.
Bizii van Dope

CITĀTS
Patiesībā šajā diskusijā jau viss tika patiekts. Tie tiešām ir cilvēki, kas tev atņem laiku, spēku un garastāvokli (ja nemaldos, rakstīja Elony un Grēkmeistars).
Pārējie 90% iesūtīto rakstu ir sviests.


Nē nu dā-ā. Par to jau ir šī diskusija - par cilvēkiem, kas atņem enerģiju. Tas visnotaļ nav nekāds atklājums, ka tādi ir. Jel. silent.gif

P.s. Iekavās aizmirsi pieminēt pats sevi. wink.gif
Sfinksa ar uguns zobenu
Vispār interesants jautājums par tiem enerģijas vampīriem un , manuprāt, arī visai šaubīgs! Njā, manas domas ir tādas, ka es ticu visam kam , bet ne enerģētiskajiem VAMPĪRIEM. mANUPRĀT, tādi nepastāv. Tās ir manas domas. Arī par tiem neko neesmu dzirdējusi.
khekhem
Enerģētiskie vampīri pastāv! Ikviens no mums ir vai nu donors vai enerģētiskais vampīrs.

Ja runājam tieši par enerģētiskajiem vampīriem (turpmāk vienkārši vampīri), tad tie iedalās vairākās grupās:

1.) Emociju: 1.1) Solārie - Provocē cilvēku ... nokaitina ... bieži strīds beidzas pat ar fizisku izrēķināšanos (donors iesit vampīram) ... šajā brīdi vampīrs ir saņēmis ko vēlas. Solārie vampīri gūst enerģiju no donora "sliktajām" emocijām situāciju padarot vēl nožēlojamāku.

1.2) Lunārie - čīkst, raud, sūdzas u.t.t. ... Enerģiju gūst no donora garstāvokļa maiņas ... jo skumjāks donors, jo laimīgāks vampīrs.

2.) Seksuālie - enerģiju gūst ar fiziska kontakta - seksa palīdzību. Šos es personīgi apšaubu! Pēc seksa mēs taču visi jūtamies OK.

3.) Elementu vampīri: gūst baudu vērojot dabas katastrofas - cunami, vētras, meža ugunsgrēkus u.t.t.

4.) Pasīvie - Sēž pārpildītās sabiedriskajās vietās, piemēram, autobusā un blenž uz cilvēkiem ... kaitinoši vai ne? Lielākoties veci cilvēki.

5.) Aktīvie - "medī" enerģētiski pārpilnus cilvēkus ... "hyper" pusaudžus un tamlīdzīgi. Mēdz enerģiju gūt no izsekošanas vai konfliktiem.

6.) Tad ir tie kurus es saucu vienkārši par "maitām", un no šiem iesaku piesargāties visvairāk. Uzklūp slimiem, izvārgušiem, depresīviem cilvēkiem. Cilēkus ar tieksmi uz pašnāvībām bieži provocē ... cilvēks dara sev galu un vapīru īsti nekur nevar vainot ... vismaz ne juridiski.

Aizsargāties ir pavisam viegli. Pats esmu vampīrs un esmu pieskaitāms pie sonārajiem.

vampīram visvairāk nepatīk ja to ignorē vai pret viņu vērš tos pašus "ierošus" ko izmanto viņš.

Piemēram, sonāro vajag kaitināt, lunārajam uz visām viņa problēmām atbildēt ar savas dzīves problēmām, grutāk būs ar aktīvajiem un pasīvajiem ... burtiski neiespējami viņus apturēt. citi saka, ka starp sevi un vampīru vajag iedomāties biezu mūri (pilnīgs murgs manā izpratnē). No aktīvajiem un pasīvajiem gan nevajag īpaši baidīties viņi ilgstoši nestrādā uz indivīdiem ... tiem patīk masas. neizsmels jūs līdz galam ... tikai nedaudz patrenkās.

ar "maitām" gan ir grūti ... šādus vēl neesmu novērojis un neatradu arī attiecīgu literatūru, kurai varētu uzticēties.

p.s. vampīri vai nu piedzimst ar enerģijas noņemšanas spējām (varētu būt likumsakarība ar jau iepriekš minētajiem gēniem) vai arī iemācās šo "māku" par piemēru ņemot dabīgo (iedzimto) vampīru izturēšanās modeli. Vampīriņiem arsenālā ietilpst arī manipulēšanas un cita veida garīgas vai mentālas spējas.
Shadowstalker
CITĀTS(khekhem @ 31.05.2009 19:45) *
2.) Seksuālie - enerģiju gūst ar fiziska kontakta - seksa palīdzību. Šos es personīgi apšaubu! Pēc seksa mēs taču visi jūtamies OK.
Unless you got raped!

Bišķi par daudz sviesta. Pasīvie vampīri, vampīrizē lūrot uz apkārtējiem? Elementālie vampīri, uzsūc kaifu no katastrofām? Tas nav nekāds vampīrisms, tās ir katra personīgās izklaides.
Mattiass
Jā, nu sviestā sagājušo saraksts. Katrs klusiņām jūdzas nost pa savam. biggrin.gif

CITĀTS(Bizii van Dope @ 21.07.2008 22:13) *
Nē nu dā-ā. Par to jau ir šī diskusija - par cilvēkiem, kas atņem enerģiju. Tas visnotaļ nav nekāds atklājums, ka tādi ir. Jel. silent.gif

P.s. Iekavās aizmirsi pieminēt pats sevi. wink.gif

Tā kā tas bija mans pirmais posts pavedienā un es būtībā atkārtoju citu domas — sevi pieminēt nebija vērts.
Porcelain
Tādi taču ir daudzi. Parasti šiem cilvēkiem enerģija tā jau ir daudz un viņi to (lielākoties gan neapzināti) uzņem no citiem. Tāpēc ir arī izveidojies teiciens- ar savu enerģiju nomāc citus..
Andromeda
Nezinu vai ir kaut kādi vampīri, bet zinu, ka ir cilvēki, kas par visu sūdzās un nīd. Kaitnoši. Ir jāpatērē diezgan daudz enerģijas, lai nesāktu uz tādiem bļaustītes, lai beidz savas negācijas un riebumu pret visu izgāzt uz citiem. Galu galā neesam nekādas atkritumu tvertnes. Man personīgi ir nācies ar tādiem cilvēkiem saskarties. Galīgi nav viegli.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.