Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Quote of the day
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Torquemada
Tātad: Šeit postojam citātus, interesantus, iedvesmojošus, orģinālus. Atkārtoties, protams, nedrīkst, un katram nākošajam citātam jāsatur vismaz viens vārds, kura garums ir vismaz 4 burti, no iepriekšējā citāta. Citātiem nav ierobežotas izcelsmes vietas, sevi & savis draugus drīkst citēt tad, ja šis citāts ir jau nopublicēts kaut kur citur. Nu, es iesākšu ar vienu tādu garu:

"Ja Kristieši runātu par fiziku tādā pašā līmenī, kā ateisti runā par teoloģiju, viņiem nāktos izmantot 6tās klases bērnu enciklopēdijas, lai argumentētu savu viedokli. Ateisms ir pārāk vienkāršs, tas nepieļauj nopietnus reliģiskus argumentus. Un ja jūs sakāt, ka visumā viss ir nejauši, un nekam nav kārtības, tātad arī pazūd visuma jēga. Līdz ar to, ja visumam nebūtu jēgas, jūs nevarētu teikt, ka tam tādas nav, jo jums nebūtu ar ko salīdzināt. Turklāt, ja visumam nav jēgas, tad nav jēgas arī jūsu apgalvojumiem par visumu, jo tā arī ir visuma sastāvdaļa. Līdzīgi, ka ja nebūtu gaismas, un visiem dzīvajiem organismiem nebūtu acu, mēs nezinātu, ko nozīmē vārds "tumšs", jo mēs nespētu pastāvošo stāvokli salīdzināt ar kādu citu."

/Klaivs Steipls Luiss - "Mere Christianity"/
Grims
No visām reliģijām, kristietība nešaubīgi ir tā, kurai būtu visvairāk jāveicina tolerance, tomēr līdz šim kristieši ir bijuši visnetolerantākie no visiem cilvēkiem.

/Voltērs/
The Shine
"Kristietībā kā mākslā svēti melo viss jūdaisms, jūdu visnopietnākie vingrinājumi un tehnika daudzu gadsimtu garumā sasniedz pēdējo meistarību."

/Frīdrihs Nīče/
washulis
"Bezgalīgs ir vienīgi Visums un cilvēka stulbums, bet par Visuma bezgalību es tīri šaubos." A. Einšteins
ogle.
Viss ir cilvēku rokās. Tāpēc tās bieži jāmazgā. /Staņislavs Ježi Ļecs./
mindbound
"Zinātne ir lieliska tāpēc, ka tā neprasa tavu ticību, vienīgi tavu uzmanību." /XKCD/
.Euphoria.
"Īsti mēs redzam tikai ar sirdi, būtiskais nav acīm sardzams" /Antuāns De-Sent Ekziperī
ogle.
Neuzticies savai sirdij, tā lok tavas asinis. /S. Ježi Ļecs /
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.