Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sengrieķu kabineta spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Kabineta lomu spēles
Sindra
Uzmanību, dārgie spēles apmeklētāji!!!

Savā un Guntas vārdā paziņoju, ka diemžēl kabineta spēle tiek pārcelta uz 19. janvāri.
Mūs vajā gan veselības problēmas, gan akūta laika trūkuma problēmas.
Pēdējā laikā iznācis arī parunāties ar dažiem spēlētājiem, kuri pat bija piemirsuši par spēlis eksistenci, kas liek domāt, ka nevaļa nav skārusi tikai mūs vien.
Tapēc gan mūsu pašu nevaļas un slinkuma dēļ, gan jūsu aizņemtības dēļ, nolēmām netaisīt kaut ko sasteigtu un līdz galam nepārdomātu un dodam gan mums, gan jums laiku sagatavoties labāk.

Atvainojos par sagādātajām neērtībām tiem, kuri ļoti gaidīja pasākumu vēl šogad.
Apsolamies, ka pasākums janvārī noteikti būs un būs labāks nekā to būtu iespējams sarīkot šogad.

Vēlreiz atvainojamies un ceram uz sapratni.
Evija & Gunta
Roviela
Vēl derēja atbilde abās vietās - "vienalga".
Piemēram, man ir pilnīgi vienalga, 8. vai 15. decembrī, bet sanāk nobalsot par kaut ko vienu. Tad vairāk noteiktu tie, kam nav vienalga viena vai otra lieta. Teiksim, es nevēlos spēlei veltīt abas dienas, kā sanāk tad, ja to dara naktī, t.i., tur es esmu stingri par variantu "diena".
Aiva
Man labāk patiktos 8tajā - jo ap 15to mans nebūs Latvijā. Kārtējais pasākums ārpus valsts. Par laiku - vienalga.
Roviela
Izdomāju, ka man der (nepatīk, bet kaut kā pieciestu) arī variants "nakts", bet tikai (obligāti, citādi es nevaru piedalīties nemaz) komplektā ar iespēju ap trijiem uz vietas atlūzt (jo mājās es pie labākās gribas pēc vienpadsmitiem vakarā netieku), lai agri no rīta dotos uz mājām.
Lūdzu apdomāt arī ne-Rīgā dzīvojošo transporta problēmas, ja vien iespējams, labi?
Lia'angia
Mēs te atradām pāris pirtis, kur var arī "atlūzt". Cenas gan drusku kož.
Roviela
Izklausās labi. Cenas, nu, jā, cenas... bet kur tad ir lēti? Mežā zem eglītes, ja? silent.gif
Ap cikām naudiņām jārēķinas (apmēram, ne jau precīzi līdz sīkumiem), un ar kādiem transportiem? Sabiedriskais normāls tur ir?

Nupat man vēl viens teica, ka ap 15.datumu nebūšot Latvijā, ja esot 8.-tajā, tad tiekot.
Lia'angia
A kas ir tas viens? Lomas arī ir svarīgas.
Nu, Evija vēl meklē, cik es skatījos, ir 12-15 Ls strundā vai 120-160 Ls uz nakti. Lētāk, kā Mencendorfa namā. grin.gif
Romija
Es ir tas otrs, kas nav 15. datumā (esmu komandējumā). 8. datumā esmu, bet sakarā ar acīm, varbūt ar stipri ierobežotām pirts iespējām. Manis pēc nevajag izvēlēties vienu vai otru, bet tas tā - ja jau var pieteikties! smile.gif
Sindra
Nē nu mani pašu arī pirts ne visai interesē. Tā, ka nebūsi vienīgā.
smile.gif
Lia'angia
Pirts ir tikai tik, ka romiešiem tas bija lielā cieņā. Un tajās var atrast ne pārāk vipendronīgu interjeru. smile.gif
Romija
Pirts kā tāda ir ļoti labi, jo visi tāpat iekšā uzreiz nesalīdīs. Un būs silti. Tādā ziņā viss ir ok. smile.gif
Roviela
Pie kam te romieši, to es nesaprotu, bet pirts ideja kopumā ir pavisam OK. smile.gif
Grieķiem arī bija sabiedriskās pirtis un baseini.
Lia'angia
Nu man saistās galvenokārt ar romiešiem tās izrīšanās orģijas pirtī. Grieķu dievi, man šķiet, pirtīs tomēr nedzīroja. smile.gif
Roviela
blink_a.gif Tad mums fiksi jāpārtaisās par romiešu dieviem?
Dvēselīte
Jā, un vēlams ne tikai uzvesties, bet arī izskatīties grin.gif
Man nebūtu nekas pretī gulšņāt uz lāviņās un štopēt vīnogas happy.gif
Roviela
Beidz!

Gulēt uz sola un štopēt vīnogas - to var darīt arī grieķi. Viņi vispār ēda pusguļus zvilnot. Nost ar romiešiem un viņu neinteresantajiem dieviem! tongue.gif
Dvēselīte
Jā! Jā! Jā! w00t.gif

Uz sārta visus.
Bet nu jā, man būtībā nav pretenziju ne pret pirti, ne pret parastu novietni.
Vispār ceru, ka man būs brīvs. Nē, nu brīvs jau būs, tikai iespējams, ka ne uz visu spēli.
Lia'angia
Nē, ne, netaisāmie par romiešu dieviem! Mēs būsim grieķu dievi, tikai tāda romiskākā atmosfērā. wink.gif
Raine
Ja notiks 8.12., tad i mani, i Atēnu var svītrot laukā.
Dinaer
man personīgi liekas, ka 8. decembris ir par ātru, bet pricipā tas neietekmē manu tikšanu vai netikšanu.

es gan šaubos vai lielās Romiešu termas maz ir salīdzināmas ar Rīgā atrodamo, bet nu gan jau ... smile.gif
skatitajs_no_malas
Par datumiem man pagaidām izskatās, ka ir vienalga. Savukārt naktī es vienkārši atlūztu:)
Roviela
Ap trijiem naktī vairāk vai mazāk parasti atlūzt visi. Es - pavisam noteikti. Tāpēc vajag atlūšanas vietu, "citādi nav omulības", kā teica murmulis, kas krāja pastmarkas.
Toties par laikiem - labāk 8., jo tad ir papildus divi spēlētāji, ar kuriem es noteikti gribētu saspēlēties, toties 15. viņu nav sad.gif Piedodiet tie, kurus es nepazīstu, un kuri tiek tikai 15. Tas gan ir tikai mans personīgais egoisms, kas izpaužas šādā vēlmē.

Visu balsošanu nojauc tas, ka nav varianta - "vienalga", goda vārds! sad.gif
Sindra
Man ar ir personīgais egoisms.
Man liekas, ka pasākums būs 8.12. un pa dienu.
Jo 9. man jāiet dziedāt un ja nebūšu izgulējusies, man nekas lāga nesanāks.
Un tad būs ļoti, ļoti slikti.
Dabūšu pa galvu
grin.gif
Roviela
laughing.gif
Bez uztraukumiem smile.gif Tā kā es vispār esmu pavisam štruntīgs spēlētājs, tad to var nemaz neņemt vērā.
Man šķiet, viss būs atkarīgs no tā, vai vispār jebkurā no šīm dienām vēl var kaut ko sarunāt. Ja vien jau nav aizsists tagad, un tad tikai jāizvēlas.

P.S. A par 8. datumu un pa dienu es būtu sajūsmā! tongue.gif
P.P.S. Mana ņerkstēšana uzradās tad, kad cilvēks nobalso par 15. (kas man nepatīk) un pēc tam pasaka, ka viņam, vispār, bija vienalga.
skatitajs_no_malas
Piekritu- vajadzeja atbildi- nav svarigi/ vienalga vai ko tamlidzigu. Citadi tagad iebaksta, lai butu:)
zenofeX
Man ar ir vienalga, vienīgais, lai būtu daudz jauku cilvēku un izdotos forši paspēlēties. Un vēl - nezinu, kas tur paredzēts, bet šķiet, ka organizatoriem vairāk laika dotu vairāk iespēju sagatavoties. Un, varbūt ka man līdz 8 datumam vēl drānas nebūs uztapušas, kas manam tēlam varētu kaitēt tīri vizuāli.
Sindra
Uzmanību, dārgie spēles apmeklētāji!!!

Savā un Guntas vārdā paziņoju, ka diemžēl kabineta spēle tiek pārcelta uz 19. janvāri.
Mūs vajā gan veselības problēmas, gan akūta laika trūkuma problēmas.
Pēdējā laikā iznācis arī parunāties ar dažiem spēlētājiem, kuri pat bija piemirsuši par spēlis eksistenci, kas liek domāt, ka nevaļa nav skārusi tikai mūs vien.
Tapēc gan mūsu pašu nevaļas un slinkuma dēļ, gan jūsu aizņemtības dēļ, nolēmām netaisīt kaut ko sasteigtu un līdz galam nepārdomātu un dodam gan mums, gan jums laiku sagatavoties labāk.

Atvainojos par sagādātajām neērtībām tiem, kuri ļoti gaidīja pasākumu vēl šogad.
Apsolamies, ka pasākums janvārī noteikti būs un būs labāks nekā to būtu iespējams sarīkot šogad.

Vēlreiz atvainojamies un ceram uz sapratni.
Evija & Gunta
Romija
Janvārī varētu arī būt mazliet vieglāk dabūt telpas! smile.gif
Roviela
Īstenībā - tas ir labi!
Gan laika vairāk, gan pēc jaunā gada ir mazāk pasākumu. Un pirtis arī varētu būt brīvākas. smile.gif

Un tagad varu teikt - ja kādam ir problēmas ar tērpu, viņš var pieteikties pie manis. Bruņucepures negatavošu, bet visādus drēbes gabalus atbilstoši tēlam noteikti varu palīdzēt saštukot. Līdz 19.janvārim šo un to var paspēt. Ja GM nav iebildumu rolleyes_a.gif
Dvēselīte
Lūk, šis mani patiesi iepriecināja smile.gif
Janvāris ir kudiš labāks, kā Decembris.
Dorotea
Labprāt, ja iespējams pievienotos Talijas lomā.
skatitajs_no_malas
Vienā ziņā labi- būs vairāk laika sagatavot tērpu un aksesuārus... Otrā- man tajā laikā sesija sad.gif
Taču, ja kādam vajag- varu palīdzēt ar idejām un info par tērpiem un aksesuāriem...
Aiva
Ups, pareizi, tajā laikā takš studentiem sesija ieies pašā kritiskākajā fāzē.... w00t.gif devil.gif
Lia'angia
Nu kādas muļķības! Jūs man parādiet studentu, kurš mācās sestdienas vakarā!!!!! Galu galā, valsts ekši ir vasaras sesijā!
Romija
CITĀTS(Lia'angia @ 30.11.2007 20:56) *
Galu galā, valsts ekši ir vasaras sesijā!

blink_a.gif
Bet Datu Bāzes ziemā! ohmy.gif

Patiesībā jau jebkurā laikā var atrast kādu traucēkli. Bet pēc kārtīgas studēšanas nedēļas ir tīri jauki atpūsties smile.gif
Sindra
Vakar sazinājos ar Guntu un mums izskatās, ka spēlē diemžēl atliksies uz vēl vēlāku laiku.
Vai nu februāri vai pat martu. Tā ir iegadījies, ka dažādas darīšanas brīvo laiku iznīcina mežonīgos ātrumos un ne man, ne Guntai šobrīd nav laiks domāt par kvestiem un citām atrakcijām ar kurām izklaidēt tautu.

Ceru, ka šī ziņa nevienu pārāk nenomāks.
Un atvainojamies pa pieviltajām cerībām.
DarkJedi
CITĀTS(Elune @ 11.01.2008 11:12) *
Vakar sazinājos ar Guntu un mums izskatās, ka spēlē diemžēl atliksies uz vēl vēlāku laiku.
Vai nu februāri vai pat martu. Tā ir iegadījies, ka dažādas darīšanas brīvo laiku iznīcina mežonīgos ātrumos un ne man, ne Guntai šobrīd nav laiks domāt par kvestiem un citām atrakcijām ar kurām izklaidēt tautu.

Ceru, ka šī ziņa nevienu pārāk nenomāks.
Un atvainojamies pa pieviltajām cerībām.

Jeb tulkojot tiešā tekstā - kamēr Elunei nebūs WoWā trešais chars 70. līmenī uz kabineta spēki var necerēt. tongue.gif
Sindra
Tā īsti nav...

Kamēr Elune nebūs rokzvaigzne uz kabineta spēli varat necerēt
laughing.gif
DarkJedi
A ja Elune būs rokzvaigzne tad kabineta spēle būs kaut kas līdzīgs mūziklam? smile.gif
Sindra
Jā, Tev arī būs jādzied.
wink.gif
Lia'angia
Man ir doma to organizēt uz 8. martu. Daiļajām dāmām par prieku. Un pasniegt par Dēmetras rīkotajām dzīrēm sakarā ar mīļoās meitas atgriešanos virszemē. smile.gif
Diemžēl, sakrituši uz galvas visādi darbi un, kā jau rakstīja Sindra, vienkārši nav laika vēl domāt kvestus un riebeklības spēlētājiem. tongue.gif
Aiva
Erm, līdz 8tajam martam jau ar vairs nav laiks aiz trejdeviņiem kalniem. Paspēsiet, dāmas?

Lia'angia
Nu paga, paga, ja kārtīgi ķeras klāt, tad paspēt var visu, nopietni!
bet klāt es varu ķerties, sākot no nākamnedēļas vidus. Nezinu, kā Sindra, bet meš jau varam sākt darboties individuāli, un tad salikt visu kopā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.