Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Londonā turpinās sestās filmas uzņemšana
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony
Par to, kā netālu no Londonas esošajā kinostudijā Leavsden Studios turpinās darbs pie filmas Harijs Poters un Jauktasiņu Princis, kuras iznākšana uz kinoekrāniem paredzēta 2008. gada novembrī, ziņo Apollo.lv.

Kā ziņo This Is Local London, filmas uzņemšana 16. un 17. novembrī notika arī Surbitonas dzelzceļa stacijā. Filmā tiks iekļautas ainas uz 2. un 3. platformas kafejnīcā Chaud. Filmēšana notikusi cauru nakti līdz pat rītam, un apsardzi nodrošinājuši britu transporta policijas pārstāvji.

Arī pie filmas strādā Harija Potera un Fēniksa ordeņa režisors Deivids Jeitss, kā arī lielākā daļa galveno lomu atveidotāju no iepriekšējās filmas.

"Es tieši beidzu darbu pie iepriekšējās filmas, un [producenti] man piedāvāja atgriezties režisora krēslā un uzņemot arī nākamo, un es atbildēju, ka neesmu jau vēl nekur aizgājis, lai vajadzētu atgriezties," piektās sērijas DVD prezentācijā Jeitss pastāstīja Reuters Television. "Man patiešām patīk strādāt pie šīs filmas, jo katra diena uzņemšanas laukumā ir tik ambicioza, ka nekad nepietrūkst izaicinājumu režisora darbā."

Gaidāms, ka jaunās filmas noskaņa būs daudz gaišāka nekā tās priekštecei. Tā kā šī filma būs vairāk par galveno varoņu savstarpējām jūtām un attiecībām, tajā būs visi romantiskas komēdijas elementi, tomēr arī netrūks tumšākas noskaņas, kas piemītoša visām sērijas filmām.

Filmā savas attiecības un draudzību pārbaudīs Rons un Hermione, kad Ronam uzradīsies draudzene, bet Hermione negaidīti sajutīs greizsirdību.

"Šajā filmā ir likts liels uzsvars uz Rona un Hermiones savstarpējām attiecībām, turklāt domāju, ka šī filma būs daudz jautrāka un komiskāka," sacīja Hermiones lomas atveidotāja Emma Vatsone.

"[Rons] šajā filmā nedaudz mainās, viņš pieaug, visi [Cūkkārpas skolnieki] pieaug, turklāt Ronam uzrodas draudzene..." par sava tēla izmaiņām piebilst Rēperts Grints, kas visās filmās attēlo rudmataino Potera labāko draugu Ronu Vīzliju.

Rona jaunās draudzenes Lavenderas Braunas lomai no 7000 kandidātiem izraudzīta 20 gadus vecā britu aktrise Džesija Keiva.

Protams, centrā būs galvenā varoņa Harija Potera jūtu pasaule, un, lai gan iepriekšējā filmā savu pirmo skūpstu viņš saņēma no Čo Čangas, šajā sērijā Poters atklās savas jūtas pret Rona māsu Džinniju, kuru tēlo jaunā aktrise Bonija Raita.

"Jau piektajā filmā Džinnijas tēls tika krietni vairāk izstrādāts un vairāk atklājās viņas raksturs, un šajā [sestajā] filmā viņa izpaužas vēl vairāk," skaidroja Raita.

Jaunajā filmā atkal parādīsies arī Čo Čangas tēls, ko atveido Keitija Leunga, kas viņai bija liels pārsteigums, jo sestajā grāmatā šī tēla nemaz nav.

Taču 18 gadus vecajam galvenās lomas atveidotājam Danielam Redklifam šajā filmā galvenais šķiet iespēja Harija personā parādīt savu stīvo humora izjūtu.

"Sestajā filmā, domāju, jums būs labāka iespēja iepazīt Harija humora izjūtu, jo kopumā sestā filma ir daudz jautrāka par jebkuru iepriekšējo sēriju. Harijam ir diezgan stīva humora izjūta, tāpat kā man, tādēļ man to būs ļoti viegli nodemonstrēt skatītājiem. Kopumā, protams, arī šajā filmā, kā visās citās sērijas filmās, ir ļoti tumšas noskaņas, tomēr ir arī patiess gaišums un vieglums, kas to lieliski līdzsvaro," ar smaidu teica Redklifs.
whitegirl
Esmu sajuusmaa ka filma nebuus paaraak druuma.
Nevaru tik sagaidiit anglju humoru un galveno varonju attieciibu atrisinaashanu.
YEAY! grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.