Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: piirsini filma?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
coffee
sori,par jaut,,,vnk interesanti vai kadam aktierim filma ir piirsings,lieks,ka nekad neesmu pamanijusi?lieks,visi aktieri no anglijas,tur jav loti mode pirsingi,,butu forsi,ja ronam(rupertam) buutu piirsins,vinam piestavetu ,,kaa jus domajat,kam veel piestavetu piirs? grin.gif unsure_a.gif
Paplavskis3
Piestāvētu Tonksai. Baigi forši izskatītos.
...dovenda...
Njā Tonksai arī piestāvētu, tam es pilnībā piekrītu... grin.gif
Mattiass
Nebūtu loģiski, ja burvim vai raganai būtu pīrsings. Tā ir pilnīgi cita kultūra (burvju pasaule), un tur tie nav populāri, kaut vai tādēļ, ka ievadot ķermenī svešķermeņus, burvis vai ragana pazemina savu dzīvības spēku (esenci), tas ir — savu spēju burt.
...dovenda...
Nu jā ir arī tāda loģika...
Shadowstalker
Tādā gadījumā arī parastām traumām tas nebūtu jāietekmē? Kaut kā nav manīts, ka tikai dēļ zilas acs kāds sliktāk burtos.
Mattiass
Dēļ zilas acs no tavam ķermenim nost nekas nenokrīt un netiek nogriezts, un svešķermeņi arī netiek ievadīti, jo īpaši metāliski. Cik atceros, bija kaut kāds princips, vai nu akupunktūrā, vai nu kur, ja pīrsingu ieliek kā pagadās, tad tas it kā kaitējot, bet neesmu interesējies īpaši par tām lietām, tādēļ kārtīgāk paskaidrot nemācēšu.
Doctor_HeL
Man ir pīrsings. unsure_a.gif (varbūt pat vairāki)

Jā, ja dur pīrsingu tad tiešām pirms tam iesaku painteresēties par akupunktūru.
Var sanāk diezgan "plāni" ja izdur kā pagadās. Uz visa ķermeņa ir akupunktūras punkti.

No savas pieredzes varu stāstīt, ka izdūru pīrsingu "kā pagadās" uzacī. Pasliktinājās pašsajūta.
Tas nedzija, strutoju, asiņoja, piepampa. Kad izņēmu pīrsingu (spike*) tad viss atkal atgriezās kā iepriekš.
Kad dūru nakamos, tad ņemu verā akupunktūras principus, un ar šiem pīrsingiem viss kārtībā.

Pīrsings tiešām labi piestāvētu Tonksai. Viņai ir savs īpatnējs stils. Varbūt pat dažiem tas liekās nepieņemams.
Ja tas būtu spike* tas noteiktu raksturotu viņas raksturu - ass.

________________________________________________________________________________
*spike - No abiem galiem pīķi. Drusku ielocīts (pēc pīrsinga taisīšanas principiem)
NaeosPsy
Tinksai piestāvētu, noteikti.
____________________________________________________
Vecīt, Doktoru Hausu jau iešāva, tu būsi nākamais uz DEAD statusu.
Doctor_HeL
Ceru ka nobeigšos pirms pats sev izduršu vel vienu. (Lūpā) rolleyes_a.gif
Zini, pašam daudz vieglāk durt. Vienkārši paņem sterilu adatu (aptiekā nopērkama) un izdur.
Tikai baigi asiņo, ja dur uzacī. But lūpā jau nekas. tongue.gif Ne visiem ķermenis pieņem svešķermeņus!!!
washulis
neesmu pīrsingu piekritēja (jo bail no sāpēm un adatām), bet man neliekas, ka burvja spēks ar pīrsingu būtu zemāks... in tas ka nevienam no varoņiem nav pīrsingu, ir tāpēc, ka raulinga viņiem tādus neizdomāja... žēl. tonksai noteikti piestāvētu (kā jau daudzi pieminēja), bet es domāju ka hagrids ar pīrsingiem izskatītos kolosāli!!!
Kristiina
Nu nez., manuprāt kad "burvji" pīrsingus neatbalsta, bet Kingslijam piestāv auskariņš ausī (bet protams, kad tas jau nav pīrsings)! wink.gif
Lisabe11
Tonksai jā viņai patiešām piestāvētu.. Piekrītu Mattiass ka nebūtu logiski ja burvim, raganai būtu piirsings....
.Euphoria.
Jā. Tonksai piestāvētu.
Bet tad tas kkā viu mainītu
Viņa vairs nešķistu ka īsta burve.
Un pīrsingu varētu būt ļoti grūti izskaidrot.
Potere
pīrsingus jau nēsā vientieši.
un ja kādam no burvjiem ir pīrsings, tad jau viņš sevi par vientiesi pataisa.
La Keira
Mjā Tonksai varētu piestāvēt, bet viņa jau sev tik ļoti maina izskatu, ka viņai, varu saderēt, jau pīrsings ir bijis! smile.gif
Ronam gan galīgi nepiestāvētu yucky_a.gif Viņš taču ir tāds pats sisys, kā visa pārējā ģimene izņemot Bilu un Džinniju! xD.gif Sāksim ar to, ka viņš spētu staigāt ar gariem matiem, tad arī padomāsim par pīrsingiem.

Roulinga vispār sarakstījusi grāmatu citādā stilā - neviens īpaši nekrāso matus, nenēsā pīrsingus un droši vien visi pulksten 5 dzer tēju, lol laughing.gif

PS. Man viņi patīk bez pīrsingiem
evija
bilam ir auskars. vismaz grāmata. filmās nemaz jau nav rādīts, laikam.
CityCat
Hm... man pa visam atklāti ir vienalga. Ir vai naw viņiem tie pīrsingi. Un ja nav ir, bet nav manīti - viņus tak var izņemt arī laukā. heh... piestāvētu vai nē - to es varētu pateikti tikai redzot xD.gif
Debija
Manuprāt, Lunai vajadzētu pīrsingu melē. Tas paspilgtinātu viņas personību.
Kāpēc gan pīrsingi nevarētu būt arī burvjiem. Nu dien..! Nedomāju gan, ka sevis caurduršana būtu kaut kas vientiesīgs!
September
Jā, es piekrītu ka Tonksaī un Lunai piestāvētu, bet ne Rūpertam.
La Keira
CITĀTS(Debija @ 27.04.2008 11:54) *
Manuprāt, Lunai vajadzētu pīrsingu melē. Tas paspilgtinātu viņas personību.

Nē, Lunai mutē vai nu redīsus, vai arī neko! xD.gif Viņai nu tiešām nevajag.
CITĀTS
Nedomāju gan, ka sevis caurduršana būtu kaut kas vientiesīgs!

Nu kā nu ņem, to vārdu vientiesīgs.... shifty_a.gif
Jebkurā gadījumā k-kāds sūdiņš iedurts mēlē, personību nepaspilgtina. happy.gif
cukurvate
mjā. man īstenībā tie pīrsingi... nepatīk, labāk tā kā tagad - bez.
℮mma_charlottedac℮
tonksai būtu forši, viņa ir tāda traka avangardiste un viņai taču patīk mainīt un eksperimentēt ar savu izskatu.
hmm, bet tad jau laikam sanāktu, ka viņa to pīrsingu jebkurā mirklī varētu mainīt. . .

lunai gan man šķiet, ka tas nebūtu vajadzīgs. viņa ir vairāk dabas bērns, kas nekāda iejaukšanās no malas nav nepieciešama.
pundurvilcinjs
man šķiet, ka Harijam piestāvētu pīrsings lūpā smile.gif viņš izskatītos tik stilīgi! varētu ieteikt viņam arī jaunu frizūru, bet ši jau bija diskusija par pīrsingiem...
Klāra
CITĀTS(pundurvilcinjs @ 18.05.2008 20:35) *
man šķiet, ka Harijam piestāvētu pīrsings lūpā smile.gif viņš izskatītos tik stilīgi! varētu ieteikt viņam arī jaunu frizūru, bet ši jau bija diskusija par pīrsingiem...


harijam tiešām vajag mainīt imidžu! sorcerer.gif
la sindy
Patiesībā Anglijā pīrsingi ir modē. Es vienu vasaru dzīvoju ģimenē, kur mammai bija tetovējumi un piŗss...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.