Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai "Hariju Poteru" nomainīs "Nārnijas hronika"?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
Elony
2008. gadā galvenā pretendente uz vasaras kases gabala statusu, šķiet, ir filma "Nārnijas hronika: Princis Kaspians", kuras pirmizrāde paredzēta 16. maijā.

Līdz ar to slavenā Klaiva Steipla Lūisa fantāzijas žanra darba ekranizācija no kategorijas "Ziemassvētku kino" pāriet uz kategoriju "vasaras hits". Visticamāk, arī turpmākos gadus šis projekts būs viens no nozīmīgākajiem vasaras kases gabaliem, vismaz tā uzskata eksperti.

Nesen studijas "Walden Media" pārstāvji, kas strādā pie filmas kopīgi ar Volta Disneja kompāniju, paziņoja par saviem plāniem pēc filmas trešās daļas pabeigšanas. Pats Lūiss savas grāmatas no cikla "Nārnijas hronika" neizdeva hronoloģiskā kārtībā, bet šā kinematogrāfiskā projekta autori vēlas sekot "Harija Potera" pēdās, pamazām attīstot sižetu un tā varoņus. Līdz ar to otrā un trešā "Hronikas" daļa tiks uzņemta pēc grāmatas "Princis Kaspians" un "Rītausmas ceļinieks". Tikai pēc tam "Walden Wedia" un "Walt Disney" ķeršoties pie "Sudraba krēsla". Piektā filma, visticamāk, būs "Burvja māsasdēls". Pēc "Walden Media" prezidenta Kerija Greneta vārdiem, filmēšanu grafiks vēl nav precizēts.

Savulaik Lūisa "Nārnijas hronikas" sērija visā pasaulē tika pārdota vairāk nekā 100 miljonos eksemplāru un tulkota 41 valodā, arī latviski.

Pirmā šī grāmatu cikla ekranizācija - "Lauva, Ragana un drēbju skapis" - kinoteātros parādījās 2005. gadā.

Raksts sagatavots apollo.lv matriāliem.
saulove
Principā tas tiešām varētu būt liels hits. Jau pirmā filma izpelnījās lielu ažiotāžu. Pats sižets ir diezgan aizraujošs, bet kopā ar lielisku režiju, tēlojumu un dabas skatiem tas var izvērsties grandiozs.
archijs_
Nē, jo tai pavisam cits šizets!!! (Esmu izlasījis visas Nārnijas hronikas sērijas grāmatas)

Tur nav daudz uzsvērti burvji un galvanie sižeta varoņi un iemesla varoņi nāk mūsu pasaules!!!
ils
Man liekas, ka slavenā Filipa Pulmana triloģija varētu nākt Potera vietā. Nārnija jau ir pārāk citāda.
Pirmā filma "Zelta kompass" jau ir gatava.
Elony
CITĀTS(ils @ 08.11.2007 16:31) *
Man liekas, ka slavenā Filipa Pulmana triloģija varētu nākt Potera vietā. Nārnija jau ir pārāk citāda.
Pirmā filma "Zelta kompass" jau ir gatava.


Piedotdiet?
Nav sanācis dzirdēt par šito. Vai var pastāstīt ko vairāk? blink_a.gif
Paplavskis3
Es esmu izlasījis visas septiņas daļas un jau sen pamanījis filmu filmēšanas principu. Bet es noteikti skatīšos filmu un pēc tam arī nopirkšu DVD, jo man patīk pārskatīt fantastikas filmas. Gribētu, lai šis kļūtu par HP, GP un NH forumu, lai visi varētu brīvi runāt arī par Nārnijas Hroniku.


P.S: Esmu dzirdējis, ka Tolkīns un Lūiss bija draugi un arī kaut kas līdzīgs koleģiem.
Daniels_Redclifs
nedomaaju, ka hronikas aizstaas Poteru, graamtas un staasts pats par sevi nav slikts, bet nu Poteru aizstaat diez vai kaadam izdosies, ja nu vieniigi kaads jauns autors fantaazijas zhanram paraadiisies un izdomaas ko jaunu, pavisam nebijushu un aizraujoshu
Flightless Bird
Es ārkārtīgi apšaubu iespējamību, ka Nārnijas Hronikas vai jau pieminētā Tumšās Metērijas sērija (Filips Pulmans) varētu aizstāt Hariju Poteru. Potera sērija ir daudz.. nezinu kā lai pasaka.. grandiozāka? Nu, savādāk, saistošāk uzrakstīta. Un noteikti arī pieaugušāka.
Uz "Zelta Kompasu" es vēl liku nelielas cerības, bet patiesībā tā filma bija diezgan nožēlojama salīdzinājumā ar grāmatu, kas bija tīri laba.
zibgaismiņa
patiesībā,ja nārnijas hronikām būtu potenciāls sasniegt Potera sēriju līmeni tad tas jau būtu noticis un mēs šobrīd spriestu vai tikai Poters neieņems nārnijas hroniku vietu,jo tās ir sarakstītas pirms Potera sērijas
Mattiass
Jā, bet plašāk populāras Nārnijas hronikas kļūst tikai pēdējā laikā, kad piepeši ir radusies interese par fantasy (tajos, kuri tikai nesen, pateicoties GP filmām, vispār uzzināja, kas tas fantasy par zvērīgu zvēru vispār ir), līdz ar to var teikt, ka popularitātes pilnbriedz tām ir pašlaik. Kamēr Poters jau pamazām noriet.
la sindy
Nekas nespēs aizstāt Hariju Poteru... Vismaz manās acīs...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.