Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Duglass Adamss
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
šausmiņa
Duglass Adamss

Viņš ir izmēģinājis savu laimi gan rakstniecībā, gan radio lugās, un lai kam viņš ķertos klāt, tas pārmainās līdz nepazīšanai un pārtop par kaut ko jaunu, brīnišķīgu un neredzētu.

ko saka 1/4 satori portāls:
CITĀTS
Tālajā 1977.gadā kādam divdesmitpiecgadīgam jaunietim radās ideja par radio seriālu „Pasaules gali” (The Ends of the Earth): katrai sērijai vajadzētu beigties ar pasaules galu. Šī jaunieša vārds bija Duglass Adamss. Ja vien neesat dedzīgi viņa fani, visticamāk seriāla nosaukums jums neko neizteiks, taču tieši šī iecere pārtapa par zinātniski fantastisko komēdiju seriālu „Galaktikas ceļvedis stopētājiem” (The Hitchiker’s Guide to the Galaxy), kurš sākotnēji tika pārraidīts radio BBC. Tas guva tik lielu atsaucību, ka Adamss seriālu pārveidoja par romānu, savukārt romāns ātri vien kļuva par bestselleru. Lai gan pateikt, ka romāns kļuva par bestselleru, nozīmē nepateikt neko – angliski runājošās valstīs tas kļuva par kulta grāmatu.


Autora divas izcilās grāmatu sērijas. info no wikipēdijas
CITĀTS
Novels in the Hitchhiker series
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (1979)
The Restaurant at the End of the Universe (1980)
Life, the Universe and Everything (1982)
So Long, and Thanks For All the Fish (1984)
Mostly Harmless (1992)

CITĀTS
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1987)
The Long Dark Tea-Time of the Soul (1988)
The Salmon of Doubt (incomplete, 2002)


Mans viedoklis - patīk, un ļoti. Esmu izlasījusi visas Galaktikas ceļveža daļas, kas man ārkārtīgi patika. Autora valoda manuprāt piesaista visvairāk. notikumiem nav nozīmes, svarīgs ir tas kā autors to pavēsta, un Duglsam Adamsam tas ir izdevies izcili.

vērtējums 9,5 no 10
birokraac
Man arii, un iipashi, ka vinjsh ir sarabojies ar monthy python dzhekinjiem.
Grimmson
The Hitchhikers Guide to the Galaxy ir ģeniāls darbs. Iesaku arī noklausīties radio sēriju, kura nedaudz atšķirās no grāmatām. Jūs zinājat, ka ideja viņam radās guļot piedzēris, kādā parkā Austrijas pilsētā Insbrukā? xD.gif
Žēl ka viņš nomira.
CITĀTS
There is a theory which states that if ever anyone discovers exactly what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced by something even more bizarre and inexplicable. There is another theory which states that this has already happened.
šausmiņa
šis citāts ir sastopams grāmatā "Restorāns visuma galā"
CITĀTS
There is a theory which states that if ever anyone discovers exactly what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced by something even more bizarre and inexplicable.

There is another theory which states that this has already happened.

paldies Grimmsonam, par citātu.
Moriartijs
Tikko pabeidzu pēdējo daļu, Mostly Harmless. Laba, pavairāk gan teksta, nevis dialogu, taču tikpat aizraujoša.

Un 42 mistērija joprojām paliek. Pēdējā daļā 42 parādījās, taču šis 42 bija nams uz kādas ielas, un nams bija klubs, kurā viss beidzās. Stavro Mueller BETA ir kluba vadītājs un nosaukums, taču šis pats vienā vārdā parādijās jau trešajā daļā, tikai kā planētas nosaukums gan.

Tā kā mistērjias vēl paliek.

Question to Life, Universe and Everything? - The answer is 42.
Roēna
Man nu tā. Ļoti patika pirmā grāmata, bet pārējās mazāk.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.