Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu vēlētos ikdienā valkāt apmetni?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
positiv denken
Jā, tāds ir mans dīvainais jautājums...vai tu vēlētos mainīt savu ģērbšanās stilu?


Es?! Iespējams!!! Man nebūtu nekas pretī ierasties darbā , piem., apmetnī!

Tomēr, ja es tā izdarītu 1 reizi, padomātu, ka savdabīgs stiliņš;

ja es tā izdarītu atkal - skaidrs, ka noturētu par samērā dīvainu;

taču, ja es valkātu šo apmetni dien-dienā, visiem būtu skaidrs, ka man aizbraucis jumts!!!

Un no otras puses - varbūt nosl'depumaināk un interessantāk būtu šo apģērbu valkāt tikai SAVĒJO tusiņos, kas saprastu manu izvēli?!

Lai vai kā - vienveidīgs apģērbs garlaiko - tāpēc es sev ļautu brīvi izvēlēties - ko un kad, un kur vilkt!

P.S.protams, Anglijā laikrakstu fotogrāfijās redzēju HP fanus Cūkkārpiešu uniformā.
Shadowstalker
Ja jau ir ````i, kas ar HP satetovējas, tad pilnīgi noteikti tas var ietekmēt arī kaut ko no apģērba.
Mesje Paulig
Ll..es uz ielas pie dominas netālu redzēju ko līdzīgu Van Helsingam tapēc kopš tā laika nepievērsu cilvekiem uzmanību kas staigā kabataspulksteņos melnaš bikses glīti izšūtās vestēs uzpleču apmetņime un apmetni līdz zemei... un es to saku nopietni...
Elony
Man ļoti patiktu staigat apmetnī, jo īpasi melnā un ar kapuci!

Tas būtu tik stilīgi.
Domāju, ka sākuma noturētu par dīvaini vai jukušo, bet tad jau pierastu. Ja dzīvo Kalifornija, tad tur vispār neviens nebrīnītos. laughing.gif
Juliette
Man ir melns samta apmetnis ar kapuci, bet tas pilnīgi noteikti nav HP iespaidos - man šķiet, ka mani vairāk iedvesmoja mākslas filma par trim musketieriem. Tur bija tā lēdija, neatceros kā viņu sauca, ar lilijas zīmi. Viņai bija skaists apmetnis. Nu, man arī ir. Jā, valkāju ikdienā (attiecīgā gadalaikā). Jā, cilvēki mani mēdz uzskatīt par "ku-kū". Bet viņiem patīk.
Īvs
naturāli-nē. blink_a.gif
agrāk uz helovīniem nēsāju apmetni, uzskatot sevi par raganu. Ar hp tas man nekad nav saistījies. un nebūs.
(vispār priecājo par šāda veida jautājumu)
Grims
Kādēļ jautājums uzstādīts "vēlētos" formā? Nav mūsdienās nekāds deficīts nedz drēbe, nedz drēbnieki, lai katrs gribētājs nevarētu tik pie apmetņa.
positiv denken
CITĀTS(Grims @ 11.11.2007 03:18) *
Kādēļ jautājums uzstādīts "vēlētos" formā? Nav mūsdienās nekāds deficīts nedz drēbe, nedz drēbnieki, lai katrs gribētājs nevarētu tik pie apmetņa.


" Veeleetos" formaa,. jo - ikdienaa reti sastopu tik trakus vai drosmiigus ljaudis, kas to reaali iistenotu dzziivee!!!
Un - jaa - taa patiesi nav probleema - to sev nopirkt (piem., Kamdenas tirguu Londonaa) vai pashuut!
berserks
Juliette -> Lēdija Vintere (Milady de Winter)?

Nu reizēm būtu interesanti uzvilkt, pavērot apkārtējo attieksmi grin.gif
lilsiiis
100 punktu, ka nē!

es vnk nespētu normāli kustēties jūtot kā man aiz muguras velkas kaut kāds plandraks.
un apkārtējo attieksme! oi noturētu mani par garīgi slimu.

nākošais ,ko man piedāvātu uzvilkt būtu nevis apmetnis, bet trako mājas krekls ar extra garajām piedurknēm!!! grin.gif

bet ja pa ielu man pretī nāk kāds apmetnī tērpts cilvēks, es diez vai spētu novaldīt smieklus!!! grin.gif
Grims
CITĀTS(positiv denken @ 11.11.2007 21:48) *
" Veeleetos" formaa,. jo - ikdienaa reti sastopu tik trakus vai drosmiigus ljaudis, kas to reaali iistenotu dzziivee!!!
Un - jaa - taa patiesi nav probleema - to sev nopirkt (piem., Kamdenas tirguu Londonaa) vai pashuut!

Ja kādam ir gana bail no apkārtējo attieksmes, lai tas būtu iemesls nevalkāt apmetni, tad viņš nevēlas valkāt apmetni.
Seila
Kāpēc gan? Pilnīgi noteikti, ja vien mēs dzīvotu kādā 18. gs. Un ja mūsdienās uz cilvēkiem, kas uzvelk kaut ko senlaicīgu vai savādāku neskatītos kā uz pasaules nodevējiem.
echo3
Arī mūsdienās valkā apmetņus, un pat visai bieži - galvenokārt kā lietusmēteļus. Tad, kad nav ērti lietot lietussargu. Un tas arī ir izskaidrojums apmetņu izzušanai no ikdienas garderobes - lietussargs.

Tā ka valkāt apmetni nav nekas īpašs. Ka tauta skatās un nosoda - tās ir diezgan lielas iedomas. Pati esmu staigājusi pa Rīgu koši zaļā apmetnī ar zelta tresēm - cilvēki to neievēro, ja vien vēl kā īpaši necenšas sev pievērst uzmanību. Bļaustoties vai lēkājot, piemēram. Tad gan ievēros.
Debija
Nē, HP neiespaido manu ģērbšanās stilu. Hp vairāk iespaido manu uzvedību.
Aiva
Mjā, apkārtējo reakcija mēdz būt dažāda, tomēr ne vienmēr nepatīkama. Vienreiz, kad pilnā tērpā apmetnim plīvojot skrēju pār Stacijas laukumu uz autoostu, izdzirdēju man aiz muguras sīku bērna balsi skaļi saucam : "Mamm, mamm, re kur hobits aizskrēja!" w00t.gif grin.gif laughing.gif biggrin.gif
Paplavskis3
Iespējams. Bet protams izvēlētu dizainu, nevis tādu tumšu.
...dovenda...
shifty_a.gif Es gluži apmetnī nestaigāju, tomēr man nešķiet ka tā staigāt būtu stulbi...
cool2.gif Vispār es esmu par to lai būtu savs stils, nevis lai censtos izskatīties tāpat kā citi...
cool.gif Pat ja nav iespējams pilnīgi atšķirties no citiem, tomēr es cenšos kaut mazliet atšķirties...
thumbsup.gif Apmetnis arī varētu būt labs risinājums, pietam nešaubos ka tā staigāt būtu ērti...
kaiva
besī laukā- "HP iespaidā"
tie kas šuj tērpus to parasti dara visa veida fantasy vai vēstures utml iespaidā
Ķipītis amonjakā
Protams, ka nē blink_a.gif
Ansis xD
Skatoties uz aptaujas rezultātiem, esmu mazliet šokēts. Nekādā gadījumā.. silent.gif
Kristiina
Būtu jau interesanti.... wink.gif
...dovenda...
ja cilvēks ir gatavs uzdrošināties, tad iemeslu kādēļ to nedarīt nezinu, tomēr ja nevēlas riskēt tik ļoti izceļoties tad labāk gan neko tādu nevilkt..

Visticamāk pati es ar apmetni uz skolu gluži nevarētu aioziet, tomēr citu redzēt tādā paskatā būtu interesanti.. grin.gif
washulis
nodomāju, kāpēc ne? ja vien tas ir burvju pasaulē... negribētos iet pa rīgas ielām ar apmetni xD.gif

bet protams gribētos pa kādai reizei uzvilkt, ko ierastāku, bet tā... droši, uz priekšu! grin.gif
positiv denken
Vai kāds ir aizdomājies - kāpēc nav ierasts patiesi vilkt mugurā, to, ko vēlas?! Jā, protams - sabiedrības attieksme, etiķete, noteikumi!!! Un, kāda tā ir?!!! Nu, protams - viss, kas ir dīvains, nesaprotams un savādāks - ir Pē, Fui un "nekādā gadījumā" vai arī "sitam tos ...(pankus u.c.)"!!!

Latvijas sabiedrība vēl nav gatava pieņemt un normāli uztvert DAŽĀDOS, savādākos, īpatnējākos, gluži kā vēl joprojām ar pirkstiem rāda uz kādu invalīdu utt. To vnk.VAR JUST - ar 6-o prātu kaut vai. Par to liecina arī aptaujas rezultāti - maz drošo un 100-procentīgi pārliecināto, jo - ja mēs justos brīvi - tad vienalga - vismaz spētu iedomāties, pafantazēt un ļauties mirklim. Taču, ja runājam par apmetni kā tādu - kā apģērba gabalu, nevis stila elementu - tā, protams ir katra personiskās gaumes lieta un izvēle.

P.S.Jā, arī mani besī mans toreizējais formulējums "HP iespaidā"- sorry, patiesi nederīgs formulējums; atzīstos un atvainojos.

šausmiņa
Apmentņos arī mēdza staigāt pirms Potera, tagad vnk dažās aprindās tas skaitās "stilīgi" tāpēc arī staigā.

Katrs it individuāla personība un savu stilu uzskata par pašu augstāko, tādēļ var bez bēdas atļauties vilkt muguro jebko pēc sirds patikas - es viņus nenosodu - jo dažādāk jo labāk. tikai lai nebojā visu ar pārmeŗīgu neestētismu (zinu ka visiem nevar izdabāt, taču'paūlēties jau var).
Kkas
Kapēc gan ne? Tas nebūtu nemaz tik slikti!
Anck-Su-Namun
Apmentnī staigāt man nebūtu iebildumu ,ja vien man to būtu katram dzīves gadijumam.
Paige
Nē nevēlētos gan.Tas būtu dīvaini un katru dienu kaut ko tādu nēsāt kļūtu garlaicīgi.Tādā paskatā iet uz skolu būtu neiedomājami!Mūsdienās ir diezgan daudz jādomā par savu izskatu.
Uzvilkt kaut ko tādu atbilstošā pasākumā gan man nekas nebūtu pretī.Piemēram karnevālā.
Mattiass
Patiesībā apmetnis ir ļoti vienkārša un parocīga manta. Vēlētos nēsāt. Bet to neietekmēja HP, bet gan paša pieredze.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.