Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Egreina un Zilā varavīksne..
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2
Lianjuks
Egreina un Zilā varavīksne..

Tovakar uz kuģa "Zilā varavīksne" notika gadsimta balle. Uz tā klāja atradās tikai pati izmeklētākā sabiedrība. Biļetes bija retums. Kad kuģis mierīgi šķēla jūras virsmu nevienam prātā neienāca, ka tuvojas briesmīga nelaime. Kad pulkstenis sita 12 kuģa pakaļgalā notika sprādziens un kuģis sāka grimt. Ļaudis bēga uz glābšanas laivām, bet kādai savā starpā nepazīstamai cilvēku grupai nepaveicās un viņi nepaspēja izglābties. Drīz viņi visi nokļuva uz kādas salas "Egreinas". Sākumā cilvēki domāja, ka sala ir pamesta, bet drīz atklājās, ka viņi nav vieni. Uz salas atradās slepena izmēģinājumu labratorija, kurā tika izgudroti dažādi postoši ieroči un ķīmiski elementi. Baiss vēl bija fakts, ka salas īpašnieki bija nolēmuši uz šiem cilvēkiem izmēģināt savus izgudrojumus. Visa cilvēku grupiņa bija kļuvusi par izmēģinājuma trusīšiem šausminošā eksperimentā.

Darbība risinās 21. gs.
Eksperimentu rezultātā ar varoņiem varētu notikt ģenētiskas mutācijas..

Anketa:
Vārds -
Uzvārds -
Vecums - (13-35:gadi)
Izskata apraksts - ( var būt attēls )
Kas viņš uz kuģa bija - ( apkalpes loceklis, kāda augsti ievērojama persona, elektriķis, kādas ģimenes atvase u.t.t.)
Raksturs -
Pagātne -


Pagaidām neko vairāk neatklāšu.. sorcerer.gif

Pieteikšanās pa PZ..
Big Bad Wolf
Anketa jāiesūta pa PZ vai var sūtīt arī ATD?
Lianjuks
Sūti pa PZ.. Atkal aizmirsu informēt..
Kira m.emo.ria
Ō.. Šķiet interesanti. Piesaku vietu. Anketu iesūtīšu vēlāk. smile.gif
Džezā tikai Meitenes
Es piesakos. Nevar palaist garām iespēju bēgt no trakiem doktoriem un pārvēršanos par mutantu. laughing.gif
Malduguns
*ievelk ķeksīti, ka piedalīsies*

es tikai noformulēšu tēlu. paldies par uzmanību.
Kira m.emo.ria
Ar atļauju.

Anketa:
Vārds - Džūlija
Uzvārds - Džonsone
Vecums - (13-35:gadi) 20
Izskata apraksts -
Kas viņš uz kuģa bija - Džonsonu ģimenes atvase tā teikt. Tā kā vecāki, kuri bija lūgti uz šo pasākumu nevarēja ierasties, tad viņu vietā ieradās viņu meita.
Raksturs - Jaunā sieviete ir inteliģenta, spītīga savos uzskatos, nedaudz egoistiska, bet pārsvarā tas ir atkarīgs no garastāvokļa, kurš ir visai mainīgs. Nedaudz pedantiska. Pārsvarā tas izpaužas viņas izskatā, jo sev piederošās telpās ieiet ļauj tikai retajam. Neuzticīga, ziņkārīga. Nepastāvīga, neaprēķināma, nesavaldīga, necieš, ja viņai kād kko liek darīt pret pašas gribu.. .Viegli aizsveļas dusmās
Pagātne - Džūlija ir dzimusi visai bagātu vecāku ģimenē. Viņa ir arī viņu vienīgā atvase. Tēvam pieder kāda naftas kompānija, kuru pēc viņa nāves mantos arī Džūlija. Uzaugusi sabiedrības krējuma atvašu sabiedrībā, tagad studē un dzīvo Londonā.
Big Bad Wolf
Ar GM atļauju.

Vārds - Lana, viņas striptīza pseidonīms ir Nikija Pūkainā.
Uzvārds - Kandere
Vecums - 21 gads.
Izskata apraksts -
Amats - Strādā par striptīza dejotāju kuģa bārā.
Raksturs - Maigi pakļāvīga, romantisku sapņu ieaijātāja, vairāk meklē skaisto, mazāk praktisko. Itelektuāla, stingra, mazliet vientuļa, tomēr apsēsta un zinātkāres pilna. Iet caur dzīvi vieglā ritmā.
Pagātne - Lana, jeb Nikija piedzima pirms 21 gada, Rīgā. Viņa uzauga bērnu namā, līdz 18 gadu vecumā to pameta, lai varētu sākt strādāt uz kuģa.

Pirmo reizi LS tēlošu sielieti. grin.gif
Lianjuks
Jūtos manāmi apmulsusi, nebiju gaidījusi tādu atsaucību..
Vietiņa aizņemta Storyteller un Melomaniai..
Mākoņkaķis Aurēlija
Piesakos!
Taču sen nav spēlēta lomu spēle bez elfiem un maģijas, kā gan es tur izvilkšu xD.gif

drīkst būt meitene, kura guļ ar atvērtām acīm?
Lianjuks
Var, gaidīšu tavu anketu.. smile.gif

Pagaidām vēl nav pieteicies neviens džeks... huh.gif
Malduguns
Ar atļauju

Anketa:
Vārds -Šarlote
Uzvārds -Elversa
Vecums - (13-35:gadi) - 25
Izskata apraksts - ( var būt attēls ) - slaida, apmēram 1,70 gara. Ar tumšiem matiem, kuru garumu nevar noteikt, jo meitene parasti tos kaut kā ieveido, lai netraucētu darbam. Acis - pelēkzaļas, noslēpumainas. Nav nekāda lellīte. Parasti valkā džinsa bikses un kreklublūzi, dažādas šallītes un armijas zābakus vai kedas.
Kas viņš uz kuģa bija - ( apkalpes loceklis, kāda augsti ievērojama persona, elektriķis, kādas ģimenes atvase u.t.t.) - brauca savā pirmajā braucienā kā kapteiņa palīdze
Raksturs -Gudra, mērķtiecīga, ar savu viedokli, par kuru cīnīsies. Patīk diskutēt ar cilvēkiem un novest viņus līdz stāvoklim, kad viņi paši ir sapinušies savos argumentos. Piedzīvojumu meklētāja. Agrāk bija bailīga, bet tagad tas jau ir aizmirsts. Cīnītāja. Patiesībā, ja viņu iepazīst, tad ir jauks, patīkams cilvēks ar kuru ir viegli komunicēt un ālēties.
Pagātne -Uzaugusi pavisam vienkāršā ģimenē, pagalmā visu bērnību dauzījusies ar puišeļiem, tādēļ ir tāda kā pašpuika. Viņai nevienu nevajag. Mācījusies ar augstām atzīmēm, tomēr tālāk aizgājusi studēt jūrniecību, jo tas viņai šķita vispiemērotākais, neraugoties uz labajām sekmēm psiholoģijā. Jau ir braukusi ar kuģiem, bet šis bija pirmais, kurā viņa bija kapteiņa palīdzes postenī.
Big Bad Wolf
Kad tu domā sākt? Rīt?
Lianjuks
Vēl ne, man vēl jāgaida trīs anketas ko papildinās un es vēl ceru atrast kaut vienu veci..
Malduguns
Nu, ja neatradīsi, taisīsim meiteņu pidžamu ballīti kaut kādā trako apsēstā salā. grin.gif
Lianjuks
Tā jau sanāks, jo mana varone, kas jūs vadīs arī ir skuķis.. grin.gif
Kira m.emo.ria
Stilīgi! grin.gif
Bet ja kas, tad nevajag jau plinti mest krūmos. Gan atradīsies arī kāds džeks grin.gif
Big Bad Wolf
Lianjuk, labāk tēlo džeku.
Kira m.emo.ria
Jo tu taču savu ideju parādīji tikai šodien. smile.gif

Nav tač obligāti džekiem jābūt. Ko tad mēs ar viņiem iesāksim? grin.gif Bučosim un mīcīsim? grin.gif Bet varbūt varam sākt kaut ko lezbisku grin.gif OK neķeriet mani galvā >.<
Lianjuks
Padomāšu, bet skuķi es neiznīcināšu.. varbūt džeku pielikšu klāt..
tas skuķis bija mana mūza radot šo LS..
Big Bad Wolf
Nu tā, kā mans tēls ir striptīza dejotāja, tad es kādu noteikti nomīcītu.! xD.gif
Kira m.emo.ria
Tad jau sanāks nedaudz lezbiski ko grin.gif..

Bet ja jau būs arī džeks, tad laikam gan nē. grin.gif
Big Bad Wolf
Mans tēls varētu nomīcīt tavējo. ^^.
Kira m.emo.ria
Nē, paldies. Paliksim labāk pie "vemjošajām" attiecībām tikai vienā LS.

Laikam aizspamojos. Piedodiet. Vairāk tā nedarīšu. happy.gif
Malduguns
Jums jau kaut kur ir bijušas "vemjošas" attiecības?

Un Šarlote ir heteroseksuāla, ja kas.

Bet ja jau runā par varavīksnēm...
Kāpēc nosaukumā ir varavīksnes?
Džezā tikai Meitenes
Hehe. Labāk uztaisam vienu spēli, kur ir tikai sievietes. Kaut kas jauns! Un neviena džeka. Tikai tie zinātnieki. laughing.gif Un mana anketa būs droši vien ka vēlu naktī. Vēl jābrauc ciemos. Tāka šodien nesāciet. Nav ko skriet.
Kira m.emo.ria
CITĀTS(storyteller @ 29.08.2007 16:19) *
Jums jau kaut kur ir bijušas "vemjošas" attiecības?


IC? laughing.gif
Lianjuks
CITĀTS(storyteller @ 29.08.2007 16:19) *
Jums jau kaut kur ir bijušas "vemjošas" attiecības?

Un Šarlote ir heteroseksuāla, ja kas.

Bet ja jau runā par varavīksnēm...
Kāpēc nosaukumā ir varavīksnes?


Jo kuģi sauca Zilā varavīksne..

Taisam LS.. "Pidžamu balīte" - ieeja tikai metenēm.. ( der arī kāds striptīzdejotājs.. xD.gif )
Mākoņkaķis Aurēlija
es gribu lezbietes. sad.gif

lōl. xD.gif Nevarēju noturēties
Malduguns
Piedodiet, es tomēr atteikšos. Man nav pretenziju pret lezbietēm, bet vienkārši es nevarēšu pavilkt. Paldies par sapratni!
shanty
Ārprāts, vēl var pieteikties vai esmu jau visu priecāšanos nokavējusi? crying.gif
Lianjuks
Var, Shanty( atsūti anketu pa PZ).. smile.gif Storryteller neatsakies.. Es neļaušu tev darīt pāri.. crying.gif
Malduguns
Vilinoši... Es padomāšu, bet neko nesolu. grin.gif
Džezā tikai Meitenes
Ar jaukā GM piekrišsanu, mana anketa!

Vārds – Klaudija
Uzvārds - Mirra
Vecums - (13-35:gadi) - 23
Izskata apraksts - ( var būt attēls ) – Ap 1,72 cm gara, ļoti tieva, ar blondiem, līdz lāpstiņām gariem matiem. Acis ir maigi brūnas un nedaudz skumīgas. Parasti velk džinsu bikses vai svārkus un kādu topiņu. Ļoti patīk strīpaini un rūtaini apģērba gabali. Kājās velk savas iecienītās melnās botas. Galvā gandrīz vienmēr ir viņas mīļākā cepure un ausīs, lielie, sudrabainie riņķu auskari.
Kas viņš uz kuģa bija - ( apkalpes loceklis, kāda augsti ievērojama persona, elektriķis, kādas ģimenes atvase u.t.t.) – Mirru ģimenes pārstāve. Tēvu un māti iegrūda laivā, bet pati palika, jo vairāk vietas nebija.
Raksturs – Draudzīga, laipna un izpalīdzīga. Nav izlutināta. Ir visai runātīga un ātri pieķeras cilvēkiem. Spēj palikt nopietna un ir lieliska dejotāja...
Pagātne – Dzīvoja un uzauga savu vecāku savrupmājā. Tēvs ir kādas smaržu ražotnes īpašnieks, bet māte, aktrise. Viņa mācījās labākajās skolās uz normālām atzīmēm, taču īpaši viņai padevās mūzika. Pabeigusi vidusskolu, Klaudija iestājās mūzikas universitātē un turpināja attīstīt savas vokālās prasmes. Pēc ceturtā kursa pabeigšanas, viņa sāka strādāt un pamazām uzpeldēja virspusē. Drīz pēc tam, viņa pameta savu vecāku māju un nopirka sev trīsistabu dzīvoklīti kādā vienkāršā dzīvojamā mājā.
shanty
Ar GM atļauju pievienojos arī es-

Vārds - Stella
Uzvārds - Greja
Vecums - (13-35:gadi) 18
Izskata apraksts (var būt attēls)
Tumši, gari mati līdz pusmugurai, slaida un gara. (Taču ne tik kaulaina kā attēlā)
Kas viņa uz kuģa bija - Stella beidzot sagaidījusi savu pilngadību izmantoja izdevību un devās ceļojumā, ko viņai uzdāvināja radinieki. Ceļā devusies viena, jo beidzot grib būt neviena netraucēta un darīt visu, ko vien vēlas.
Raksturs - Avantūriste, aizrautīga un aktīva- īsts ideju ģenerators. Vēlas visur piedalīties un tā pa īstam mesties dzīvē, jo iepriekš tas nav izdevies pārlieku gādīgo vecāku dēļ. Reizēm uznāk leila vēlēšanās darīt, ko neatļautu- aizliegtais taču ir tas saldākais.
Pagātne - Uzaugusi Parīzē, ir vecāku vienīgais bērns, tādēļ izjutusi pārmērīgu gādību un vēlēšanos mazo meitiņu vienmēr pasargāt. Tas gan nav traucējis viņai neatļauti iesaistīties dažādos spontānos pasākumos bez vecāku ziņas.
Big Bad Wolf
Lianjuk, kad tu domā sākt šo Lomu spēli? huh.gif
Džezā tikai Meitenes
Tikai ne šodien. Labāk rīt vai parīt...
Big Bad Wolf
Kādēļ ne šodien? Šodien būtu piemērota diena.
Džezā tikai Meitenes
Nebūtu viss. Šodien ir visnepiemērotākā diena. Bet tas jau ir jāizlemj GM. Kad viņai būs laika. Tā ka...
Big Bad Wolf
Nu Lianjuk, kad mēs varētu sākt? huh.gif
Lianjuks
Šodien nē.. Rīt uz vakarapusi, jo pa dienu es nebūšu mājās.
Big Bad Wolf
es arī pa dienu nebūšu mājās. Labi.
Pūķēns Sāra
Vārds - Maikls Lens
Uzvārds - Monjūrs
Vecums - 25
Izskata apraksts -
Tumši mati, un gandrīz melnas acis, ir ap 1,90m. Parasti ģērbjas uzvalkā, bet brīvajā laikā kā bildē, vai nomaina aukšu pret zīda kreklu.
Kas viņš uz kuģa bija - Viesis, pareizāk gan juvelieru tīkla mantinieks, kad viņa tēvs vai nu atkāpsies no amata vai vienkārši nomirs, un biznesā ir guvis panākumus ar vairākiem saviem projektiem.
Raksturs - Grūti aprakstāms tips, viņš mēdz būt mainīgs kā vētra un rāms kā ūdens. Puisis ir viltīgs, vienmēr mācēs atrast sev labumu, jo kā nekā biznesā viņam tomēr veicas. Ir pieklājīgs un galants, vienmēr izpalīdzēs dāmām, bet ja kāds apstrīdēs viņa "es", tas puisis aizkaitinās līdz baltajām pelītēm, un tad vairs nebūs joki mazi, jo kā jau minēju, viņš ir kā vētra, un kad viņš ir nikns... Mīl pajokoties, un vispār, mīl melno humoru. Par sevi ir augstās domās, augsprātīgs un pat iespējams ļauns, bet pieklājība to visu nosedz.
Pagātne - Ir audzis bagātā un cienītā ģimenē, kurā rit pat hercogu asinis. Bērns ticis lutināts un lolots, pēc tam ielikts skolā, kur sliktās īpašības sākušas zelt, tāpat kā viņa biedriem. Vienmēr ir apgrozījies pa elites augšu, draudzējies tikai ar bērniem no šīs kārtas, jo pat ja viņš būtu vēlējies draudzēties ar zemāku slāni, viņš tiktu bargi, pat ļoti bargi, sodīts. Ir apmeklējis labākās mācību iestādes, izbraukājis vai visu pasauli, un vispār dzīve bijusi kā medus dārzs.
Jau pieaugot, tēvs iekārtojis kādā birojā, kur puisis ar savām pārgalvīgajām idejām ir ātri vien izsities un mierīgi pieveicis baumas, ka darbā ir un paliek tik tētiņa dēļ.
Ja runājam pa privāto dzīvi, tad nevarētu teikt, ka viņš sievietes mainakā zeķes, bet nevarētu teikt, ka tās viņam ir tik pat ilgi kā kožļene, kas pielipusi pie kurpes, kaut gan no tādām lietām viņš ātri tiek vaļā. Viņš mīl skaistas meitenes un skaistas meitenes mīl viņu, jo tās mīl skaistus puišus, ko īpaši ar tik bieziem maciņiem kā viņš.
Džezā tikai Meitenes
Es rīt tieši uz vakara pusi nebūšu mājās. Jauki. Sanāk kā vienmēr.
Hei, mums ir viens vīriešu kārtas pārstāvis! w00t.gif
Big Bad Wolf
CITĀTS
Rīt uz vakarapusi

Viņa to rakstīja vakar. Tātad šodien vakarpusē viņa varētu sākt. tongue.gif
Džezā tikai Meitenes
Ak es... xD.gif Nu tad jau gan. Samisējās. Kļūdīties taču ir cilvēcīgi.
Mākoņkaķis Aurēlija
Atvainojos, taču izstājos. ermm.gif iemeslu neminēšu, tas ir vecs un nodrāzts un tamlīdzīgas lietas. Gan jau zināsiet.
Malduguns
Un... jautājiens. Te vēl kāda dzīvība ir?
Lianjuks
Ir, ir.. Eju postot spēlei turpinājumu..
NaeosPsy
Es - Ē - atsakos.
Iemeslu muļķiem pastāstīšu.
Ls, man lāgā nesasita, un neredzu tās izaugsmi, papildus, es esmu sabiedējis GM.
(Vo, rezultāts.)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!