Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Paziņojums par izmaiņām spēles norisē!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2007. gada sezona > SW: Dengolas drupas
Farliner
Sakarā ar prognozētajiem laikapstākļiem, meistaru grupa ir nolēmusi mainīt spēles norises mērogu un lokāciju - detaļas sekos tuvākajā laikā, taču, visticamākais ka spēle notiks kabineta spēles formā IIT "Drakons" telpās Tallinas ielā un sāksies sestdienas rītā.
DarkJedi
lol
Sindra
njaa..
Taa jau rudenii gadaas.

A vispaar nebija labaak atlikt un naakamgadu?
Tomeer visaadi prichindaalji jau bija sagaadaati.
Diez vai kabinetspeelee izmantos pistoles un taa.
Vai arii nakamgad plaanosies cita speele?
Farliner
Izmantos visu, kas būs vajadzīgs, arī pistoles....

Pārcelt uz nākamo gadu - šaubos vai būs vieglāk arlaikiem saplānoties kā šogad. Tādēl būs kaut kas pa vidu starp parasto kabiņetku un brīvdabas spēli.

Un, ir savi plāni arī uznākamo gadu, protams smile.gif
Dagalur
Ja notiks Tallina ielā, tad tur darbības areāls būs kāda telpa, jeb visa drakonistu telpu teritorijā un dārzā(laikam tāds arī ir)?

kaiva
a to superforšo 5 gada parku nedrīkst izmantot?
Roviela
Lai šaudītos ar bumbiņpistolēm, kuru dēļ visiem spēlētājiem jānēsā aizsargbrilles?
Man šķiet, ja tā jau ir atbilde smile.gif
Farliner
Būs visas IIT "Drakons" pieejamās telpas - Augšā zāle (kantīna) ar pieguļošajām telpām, ieeja (Impērijas postenis), kāpnes, pagalms (kosmoosta) un apakša, kur veidosim kvestu zonu, tā kā, ko darīt būs :)Spēles pases un eieroču/ekipējuma sertifikācija sāksies ceturtdien, 30.08. no 18:00 Tallinas ielas telpās, lai paātrinātu spēles uzsākšanu sestdien. Par ieročiem - jaudīgie straikbola ieroči būs lietojami TIKAI kvestu zonā (pagrabā) lai neradītu traumas. Provizoriski, spēle sāksies sestdien, 01.09. un turpināsies līdz svētdienas rītam (02.09.)Iemaksa par spēli, visticamākais, būs 2 vai 2.50 Ls (atkarīgs no IIT vadības lēmuma)
Dagalur
Spēles pases = leģenda?

Un ekipējumā ietilpst arī tērps un viss pārējais, cik noprotu, ja?

Ja kāds izdomās doties gulēt, tad to varēs darīt gan kantīnas pieguļosajās(pieguļamajās?) telpās, gan kosmostā, savā kuģī, ja tāds ir, vai arī pagalmā varēs ar kādu savu telti uzcelt?
Farliner
Mēs izrakstīsim spēles pasi un serificēsim ieročus un citas mantas, būtu labi, ja var nodemonstrēt tērpu lai nav problēmas sestdien. Domāju ka kādu no kantīnai pieguļošajām telpām nodefinēsim kā guļamtelpu smile.gif

Vēl par ieročiem - nolemts ka jaudīgie stroķi vispār netiks pielaisti, lai nebūtu traumatisma... pie sertifikācijas palūdzu palīdzēt pārsi no pieredzējušajiem straikbolistiem, la nevar ievilkt kādu baigo stroķi līdzi.
DarkJedi
Cikos sestdien sākies spēle? Cikos ir vēlams ierasties?
Dvēselīte
Spēle, teorētiski, sākas 10.00, bet mēs taču zinām, ka viss, kas ir saistīts ar lomu spelē, nekad nesākas laikā smile.gif
Farliner
Bet ierasties vēlams pirms desmitiem, lai varētu veikt sertifikātu un pasu izrakstīšanu.
DarkJedi
Ko darīt ar paiku? Ņemt līdzi krājumus no Impērijas stratēģiskajām rezervēm kuri ir ēdami uzreiz (bez visādām ūdens uzliešanām un griešanām) vai arī varēs doties orbītā uz ‘’Šatlu’’ pusdienot (tuvējo ēstuvi out of geimā)?
Farliner
Krogs būs, tā kā, kāda paika būs arī uz vietu, un vari paņemt "stratēģisko rezervi". Par iešanu uz "šatlu"... nu nezinu. Bet varbūt.
kaiva
kas par zvēriem ir kantīna un šatls? blink_a.gif blink_a.gif
Dvēselīte
Kantīna ir planēta no SW (ja es briesmīgi nemaldos).
Bet "Šatls" ir ēstuve, ka satrodas netālu no Drakonistu mītnes.
kaiva
O!
paldies
un kāpēc Farliner un Liana Meriana neuzskata par vajadzīgu atbil'dēt uz vēstulēm?

cik saprotu ir Impērija un tai pretī Alianse. tai otrai vai tad nava posteņa?

un vai lūdzu nevar apmēram pastāstīt par to kādas personas ar kādu mērķi ir ieradušās un kas ir noticis vai grasās notikt...
Sindra
Wrong Dveshy smile.gif

Kantiina sw pasaulee ir krogs.

Aliansei oficiaala baaze pastaaveet nevar, jo tad Imperiaalji vinjus iznestu.
Alianse sleepjas. Tamdeelj par vinju baazi skalji neviens nerunaa.
Dvēselīte
Nu man jau bija tādas aizdomas *nopūšas* smile.gif

Bet nu kaiva - tu arī zin, gribi zināt visus noslēpumus tongue.gif
Bet nu jā, tas, ko teica Elunu ir taisnība.


Bet mērķus un nodomus, tu varēsi izdibināt spēles laikā wink.gif
DarkJedi
A cikos paredzēts beigt spēli? Vai gulēšana pa vidu ir jāplāno vai nav?
Farliner
Beigsim, kad beigsim - atkarīgs no tā, ko un kā spēlētāji izdarīs, vispār jau droši vien ka uz Svētdienas rīta pusi.

Kaiva - mēs nebijām latvijā, tāpēc arī nevarējām atbildēt. Pirms spēles sākuma visiem zināmo informāciju es sakaļi pateikšu, un katram individuālā tiks individuāli pateikta.
kaiva
Paldies! jūtos atvieglota

vnk par to ka man visu gribas zināt- laikam jau vaina tajā ka nezinu tos SW.
un tagad man gribot negribot ir tā ka aizeju uz kaut kādu vietu kur man jāpeņem kaut kas un jāiznes kaut kur- nezinkapēc...
man baigi nepatīk tāda veida spēle.
bet ar attiecīgās litertūras izlasīšanu to varētu uzlabot tikai daļēji- un man vairs nav laika un sāp un asaro acis no tik daudz kompja. nu arvārdsakot domāju ka geimu pašu interesēs būtu ievietot normālu to pašu wikipēdijas tulkojumu lai cilvēks saprot par ko ir runa

bet par pašu spēli- cik saprotu ar filmu tai ir maz sakara un man patiktu spēlēt tādā veidā ka visas leģendas būtu visiem redzamas- tad tu zini ar ko tev ir darīšana. protams nav jāizpauž tas kas ir noslēpums. bet kapē nevar zināt kas tā par personu ar ko tu runā ko viņa dara un apm kādi ir viņas mērķi un raksturs. reālajā dzīvē taču tā apmēram ir vai ne? un tad tu zini kurā virzienā iet un ko darīt
(protams ir noslēpumainie personāži- ja paredzēts ka par viņiem nekas nav zināms tad ok)

arvārdsakot šādā veidā zūd puse spēles jēgas un notikumu un pats nezini ko iesākt
Romija
CITĀTS(kaiva @ 31.08.2007 13:47) *
vnk par to ka man visu gribas zināt- laikam jau vaina tajā ka nezinu tos SW.
un tagad man gribot negribot ir tā ka aizeju uz kaut kādu vietu kur man jāpeņem kaut kas un jāiznes kaut kur- nezinkapēc...
man baigi nepatīk tāda veida spēle.


OFTOPIC: Ja nepatīk, vienmēr ir iespēja nespēlēt. Tāpat, ja nezini, jautā konkrēti cilvēkiem, un gan jau kāds vismaz galvenajos vilcienos pastāstīs. Tieši tāpēc šī ir spēle noteiktā settingā, kas neprasa meistariem visu izstāstīt, jo informācija par pasauli ir iegūstama savādāk.
DarkJedi
Btw, ja man nebūtu laika uzzināt par settingu, bet gribētu spēlēt, tad es tēlotu mazliet (vai nemaz tik mazliet) jukušu personāžu, kas maigi sakot ir garīgi atpalicis. Tad es varētu visiem spēlē pēc kārtas iet un piesieties, uzdot ‘’dumjus’’ jautājumus un tādejādi uzzināt par settingu spēles laikā. smile.gif
Sindra
Tu speelee vari atnaakt pie manis un visu pajautaat.
wink.gif
Tas buus mans darbs klachoties.
Mani varees atrast kantiinaa.

Bet vispaar nekad neviena speeleetaaja legjenda pirms speeles netiek publiskota.
Un arii dziivee Tu sastopot nepaziistamus cilveekus neko par vinjiem nezini.
Tev buutu jaazin par saviem komandas biedriem un komandas parasti legjendas raksta kopaa un zin viens par otru.
Par paareejiem Tev nekas nav jaazin iznjemot slavenaas personas par kuraam GM izstaastiis pirms speeles.
Piemeeram vinjsh pirms speeles pateiks, ka kantiinaa ir dejotaaja vaardaa Sindra, kura ir lielaakaa balamute visaa universaa.
Tad Tu speeles laikaa vareesi doties uz kantiinu ieraudziit sho personu un dariit taalaak ko veeleesies.
A prieksh ka Tev to zinaat shodien?
Tas Tev taapat neko daudz neliidzees shobriid.
Vienkaarshi vajag lietas uztvert vienkaarshaak
wink.gif

DJ ieteikums arii ir labs.
kaiva
nu to DJ ieteikumu es tāpat saprotu- es tapē tēloju cilvēku kas atklīdis no citas planētas dzērājs un kam viss po...

tikai man pašai gribētos zināt kas notiek- tas ir tā kā tu būtu iekšā kādā filmā

dzīvē tu pārsvarā kontaktējies tomērt ar vairāk vai mazāk pazīstamiem cilvēkiem un ja arī nē tu tomērt vari kaut cik paredzēt kas no viņa sagaidāms. piemēram ir visai maza iespēja ka tas ar ko tu runā aizvedīs uz cietumu par dažiem izteiktiem vārdiem vai noburs tevi par vaboli vai vnk apēdīs. tas ko es gribu zināt: vai tas cilvēks -fui, persona- ir bīstama vai nav- kādā veidā- no kāda grupējuma tā ir un ko viņa te meklē- protams tik tālu cik tas nav noslēpums. un es jau teicu ka galīgi visām personām protams nav jābūt zināmām

vari nespēlēt ja kaut kas nepatīk- VISAS spēles ir tādas.

arī tad ja tas neattiecas uz mani- es spēlēju kā muļķa pusaudze no laukiem- un tomēr man gribas redzēt kas notiek tur tajā galmā un senātā- kā cilvēki izpēlē savus tēlus- a tā man izskatās ka viņi bezsakarā tur kaut ko ņemās- nu protams ne jau pilnīgi visu bet nu kas tas ir pa jocīgo vīru- hercogs vai burvis vai vēlkautkas

bez tā visa pazūd lielākā daļa interesantuma

nsaprotu kāda ie problēma publicēt leģendas (atļautās daļas). manuprāt tas nāk tikai par labu- var vairāk padarīt un viskaut ko ievārīt

piem ir tā ka tikai pēc spēles beigām es nu esu tā iebraukusi ka zinātu apm ko darīt. tas ir galīgi garām. labi izlasot par spēles pasauli tas nebūtu tik traki bet vienalga

PALDIES SINDRA!!! tas ir baigi labi. tikai... nav garanta ka tu teiksi patiesību... grin.gif


ok ceru ka man izdevās izteikt domu
vnk tas ir mans skatījums uz to kādam vaidzētu būt larpam un kāpec lai kaut ko nepamainītu
Sindra
CITĀTS(kaiva @ 31.08.2007 18:39) *
PALDIES SINDRA!!! tas ir baigi labi. tikai... nav garanta ka tu teiksi patiesību... grin.gif



Njaa..
Es rekomendeeju nekad man neuzticeeties
wink.gif
Viking
Kaa tad iisti ir ar guleeshanu, guljam teltiis(kugjos kugju piestaatnee) vai arii drakoonistu telpaas buus kautkaads stuuriitis atveeleets atluushanas stuuriitis ?
Alfirin
Kaiva, viss svarīgākais, kas tev ir jāzina, ir grupējumi:
Impērija - paskaties uz Krieviju šobrīd. Nevienam tās militārajam pārstāvim acīs neleksi un baigi drosmīgo netēlosi, citādi saņems tevi ciet kā mazo ezi. Tiesību nav nekādu. Un no Impērijas un tās pārstāvjiem baidās visi. Arī apčakarēt vēlas visi, protams. Reizēm ir iespējams viņus uzpirkt. Bet tas tik un tā ir bīstami. Viņi var bez paskaidrojumiem tevi arestēt, un viss. Impēriju pārvalda Imperators, kurš ar Spēka Tumšās puses palīdzību spēj kontrolēt pilnīgi visu sev apkārt. Bez tam Impērijai ir arī ļoti bīstamais, draudīgais un absolūti neparedzamais Sithu Lords Dārts Veiders.

Alianse - pagrīdes darboņi, kuri cīnās pret Impēriju, bet turās no tās pa gabalu, jo spēku samēri ne tuvu nav līdzīgi. Ideālisti, bet visnotaļ dulli un bīstami tipiņi. Aizdomīgi pret nepamatotu draudzīgumu, jo baidās par informācijas noplūdi Impērijas virzienā.

Kontrabandisti - pārgalvīgi, pārdroši, uz pašlabumu orientēti avantūristi, kam ik brīdi rokā var parādīties blasters, gatavs tevi izcepināt uz vietas par neuzmanīgi izteiktu frāzi.

Mierīgie iedzīvotāji - katrs ar saviem mērķiem.

Galvenais ir iemanīties katrai grupai piederīgos atpazīt pēc tērpa. Un tad jau vari apmēram nojaust, ko no katra sagaidīt.

P.S. Burvju nebūs un par vaboli tevi neviens pat nemēģinās pārvērst.
kaiva
Ojē! Lūk beidzot viens cilvēks kas izprot ko nozīmē paskaidrot situāciju un arī nenoslinko.(desmito reizi jāsaka paldies!! grin.gif )

tādā gadījumā man vajadzīgs tas blasters lol (tas ir tāds šaunamais verķis kas spļauj uguni ja?)
Alfirin
Aha, ar bumbiņpistoli būs labi - ja tajā ir bumbiņas tongue.gif
Farliner
CITĀTS(Viking @ 31.08.2007 19:25) *
Kaa tad iisti ir ar guleeshanu, guljam teltiis(kugjos kugju piestaatnee) vai arii drakoonistu telpaas buus kautkaads stuuriitis atveeleets atluushanas stuuriitis ?
Kādu nebūt stūrīti varēs mēģināt atrast, lai gan... vai tas būs tik ļoti nepieciešams? Bieži vien dažādi pasākumi ieilgst ~diennakti...Piebilde par Kantīnu - tur ir zona, kurā blasteri nedarbojas. Attiecīgi - visas cīņas notiek izmantojot tuvcīņas paņēmienus (noteikumu sadaļa "tuvcīņa").
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.