Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zona 52 - ATD
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
echo3
Neskaidros jautājumus lūgums risināt šajā pavedienā.
echo3
Zināšanai - personāžu aprakstus ATD pavedienā ievietos GM.

Hjords Derrgots, 28 gadus vecs norvēģis.
echo3
Domino Fruščiante, 21 gadu veca amerikāniete

Semijs
Jautājums GM, vai tas, kas nesen tika iemests LS sadaļā, attiecās uz spēlētājiem?
echo3
Tas ir kodēts ziņojums, par kuru personāži neko nezin wink.gif
Un ielikts tāpēc, lai neviens neiedomājas, ka spēlē nekas nenotiek, jo LS pavediens it kā stāv tukšs.

Notiek! Pa PZ viss notiek. cool.gif
Semijs
Ā tad labi, es jau nobijos, ka būs kkāda mistsika mīkla. laughing.gif

Bet nu, ko cilvēki izrāda tik mazu interesi? Nākat tak šurp visi! sorcerer.gif
echo3
Maģijas nav! Tas ir galvenais iemesls.

Bet vai tad, piemēram, Star Gates seriālā galvenajiem varoņiem ir kādas īpašas spējas? Viņi prot domāt, šaut un izdzīvot bez kādiem brīnumiem. Tāpat ir visiem zināmajā A komandā. Un piedzīvojumu netrūkst ne vienā, ne otrā seriālā.

-------------------------------------------------

Jums pievienojas

Maiks Mc'Girrs, 29. gadus vecs skotu izcelsmes amerikānis
Semijs
Vo Vo!

Bērni atraujieties no maģiskajām zemēm Sci-Fi ir arī ļoti laba manta, tur vismaz cīņas ir enerģiskākas, nevis kkāds tur fireball un puse armijas nav. Te vismaz var labi izšaudīties un neesi ''krutais'' varonis, kas visus bez liekas piepūles novāc cool.gif
echo3
Komanda papildinās ar ceturto "jaunkareivi". smile.gif

Marks Dženēze, 28. gadus vecs itāļu izcelsmes amerikānis
echo3
Unnnnn - atļaujiet stādīt priekšā -
Emīlija Kalna, 27 gadus jauna Amerikas latviete 3. paaudzē



Pasaules labākā armija iegūst lielisku papildinājumu -
Rozālija Lorensa, 26 gadus veca amerikāniete
Piligrims
Viena piezīme, sekojot dialogam bārā. US army eksistē tāda stingri reglamentēta lieta kā chain of command tb, ja tev pavēli dod tavs tiešais komandieris un kāds cits augstāks, vai tāda paša ranga virsnieks, tad prioritāte ir tiešā komandiera pavēlei, vai speciālā reglamentā noteiktajai chain of command secībai.
Roviela
Paldies! Es nezināju, ka to tā sauc, bet tas ir tas, ko es domāju smile.gif
Lia'angia
Juatājums GM-am - cikus spēlētajus mēs vēl gaidām? Vai Emīlijai ir vērts izvērsties atvadu ballītēs, vai drīz būs pagājušas 3 dienas? smile.gif
Semijs
Varbūt kāds vēl grib kko padarīt, man doma ir veselu dienu pavadīt šautuvē xD.gif
Roviela
Es domāju, ka kādu atvadu ballītes postu noteikti var ierakstīt. smile.gif
Mēs pašlaik ņemamies katrs par sevi.
echo3
Viens šobrīd cenšas parakstīt līgumu, drīz - domāju, šodien - būs gatavs.

Vēl viens vakar pieteicās, bet nav izdomājis personāžu. Ja pa šodienu izdomās un apstiprinās, - pagaidīsim. Ja nē - rakstīšu ierašanās tekstu.

Tā, ka - kādus 2-3 rakstus varat sacerēt, ja ir iedvesma. Ja nav - arī nekas.
Lia'angia
Skaidrs, tad Emīlija uzdzīvos. tongue.gif
Semijs
Un hjords pamācīsies pašaut xD.gif
echo3
Esat sapulcējušies seši gabali, un visi veiksmīgi parakstījuši līgumu par dienestu pasaules labākajā armijā. Apsveicu!

Tagad jautājums no GM puses - gribat skaisti nobumbulēt dieniņas līdz ierašanās brīdim (par to sarakstot LS pavedienā), vai arī dzenam notikumus uz priekšu un sākam militāro karjeru?
Jautāju tāpēc, ka rīt ir piektdiena - sestdienās/svētdienās ne visi tiek pie interneta. Mans ieteikums ir sākt pirmdien.
Miss Doherty
Es balsoju par to, ka jāsāk tagad. Ja vien citiem tā nav problēma..
Roviela
Sākam rīt smile.gif
Nav ko atlikt, es vēl aizmirsīšu, ko sacerēju!
Piligrims
Man nav problēmu piekļūt internetam, tā kā no manas puses var sākt jebkad.
Miss Doherty
Nē, es atvainojos, bet es balsoju par pirmdienu.
Jeb arī varat sākt šodien, bet es rīt un 6dien pie neta nebūšu. Tikai informēju.
echo3
GM nebūs pie neta sestdien. Tā ka, visticamākais, svētdien tiks sacerēts un ielikts "pēctrīsdienu nakts" teksts. Varat vēl pastaigāt pa Ņujorkas bāriem wink.gif
Semijs
Piedodiet, ka tik ilgi biju kluss, man laukos dators nolika karotes sad.gif bet tagad parcēlos uz rīgu un atskākšu ņemties wink.gif
echo3
Pārējie, savukārt, bija aizņemti darīšanās patālāk no datoriem, tā ka neko neesi nokavējis. Gaidu lielisku rakstu par pēdējo brīvo dieniņu! grin.gif
Semijs
Centīšos grin.gif
Roviela
GM saka, ka nekādu huligānu nebūšot - neesot nekāda "padibeņu spēle" paredzēta, un visiem vajagot būt perfektā fiziskā kodīcijā, kad nonāks tur, kur vajag tongue.gif
Citādi viņi tur nemaz nenonāks. two_handed.gif
Semijs
Nu bet huligāni jau bēg, kad pirmais guļ zemē laughing.gif
Roviela
Šaubos tongue.gif
Un ja nu pirkstu izmežģīsi? rolleyes_a.gif

Ņujorkā dienas laikā nav tik traki, starp citu. Un vai tad Tavs tēls ir ielas kautiņu meistars? Tas ir pavisam kas cits, nekā jebkurš cīņas sports un paveids.
Semijs
Nu militārā skolā tiek apmācīts un cik es zinu bieži ir 1vs1, bet nu jā tur situācija ir nedaudz savādāka nekā uz ielas, bet ir pieredze ar huligāniem wink.gif

Ja nemaldos kaut kur minēju, ka Hjordam bija atgadījumi pie sava rajona.
Roviela
GM saka, ka Hjords ir dziļi ieinteresēts nonākt galā nebojātā stāvoklī, un iesaka pašam neizgudrot nepatikšanas, jo GM piedāvāto pietikšot ar atliektiem galiem. tongue.gif
Bet ne Ņujorkā.
echo3
Pirmais lūgums - "nelēkt ārā" no savu personāžu leģendām.
Otrais lūgums - vienā rakstā neizdarīt vairākus gājienus.
echo3
CITĀTS(Kī Kī @ 06.09.2007 23:33) *
To, ka šeit viss ir atšķirīgs no ierastā, Domino jau bija pamanījusi, sākot ar pirmajām 10 minūtēm pieteikšanās birojā. Un to, ka šis viss vairāk atgādina brīvprātīgo labdarības akciju 'Glābsim Visas Stulbās Pandas (kuras ir par slinku, lai kopotos un paglābtu savu sugu no izmiršanas)' nevis nopietnu militāru veidojumu, arī. Un arī sapratusi, ka tagad noteikti nav īstais laiks par to domāt, lai par cik iedaļām 'cik-stulbi' skalā nepaceltos stabiņš ar katru nākošo darbību no vadības puses.

Nu TIK atšķirīgi no armijas kārtības tas viss nav vis. smile.gif Jūs vēl neesat militārpersonas, pat jaunkareivji nē. Tāpēc kapteinis no jums negaida armijas reglamentu burtisku izpildi un zināšanas par to, kas precīzi jādara pēc konkrētas komandas.

Nepiemirstiet, lūdzu - šī ir 50 gadus tāla nākotne wink.gif Un militārais veidojums ir nopietnāks par nopietnu. Redzēsiet, apsolu!

P.S. Ierindas mācība LS pavedienā nav paredzēta tongue.gif
Lia'angia
Vai Lena bildīti var, lūdzu? smile.gif
echo3
Var. Te būs Lens Everslijs:


Un te - Samanta O'Neilija:
Miss Doherty
es atvainojos, bet nu vismaz pašlaik Domino tāds viedoklis ir izveidojies balstoties uz atšķirībām, uz ko GM visu laiku norāda.
un par nākotni - paldies par atgādinājumu, biju piemirsusi.
echo3
Viss O.K., atvainoties nevajag.

Labi, tad skaidrībai - šobrīd viss notiek tā, kā nākotnes armijā notiek parasti. Ja kāds par kaut ko brīnās, tad tikai tāpēc, ka nekad iepriekš nav ko tādu redzējis vai jutis.
Nevienam no jums nav informācijas, ka kaut kas būtu "ne tā".

Vairāk neteikšu - tas būtu sabojāt visus sagatavotos pārsteigumus.
Semijs
Jā pa leģendu atvainojos, man kkā ne tā gāja ar galvu todien un es baigi nebūšu bieži, jo es esmu saņēmies laboties skolā - tobiš sākt pildīt mājasdarbus xD.gif
echo3
Es būtu pateicīga par vienu rakstiņu dienā no katra, bet, ja nevar, tad vismaz reizi divās dienās derētu ko ierakstīt. Citādi mēs mīcīsimies uz vietas un paredzami straujie pasākumi notiks tik lēni, ka apniks tiem, kas var tikt pie interneta biežāk.

Kā ir ar sestdienām/svētdienām? Varbūt taisām time-stopus?
Miss Doherty
manis pēc nevajag.
Piligrims
Domāju, ka manis dēļ geims nebremzēsies, esmu gandrīz vienmēr on-line (izņemot agrus rītus tā no kādiem 2 - 10 smile.gif, vismaz pasts ir ieslēgts un paziņojumi par aktivitātēm manis novērotajos zaros pienāk regulāri.
Roviela
Manis pēc arī var netaimstopoties.
Lia'angia
Es gan reizēm sestdienās un svētdienās neesmu pie datora. Bet tas ir neprognozējami un parasti noskaidrojas sestdien no rīta. smile.gif Ta ka, ja kas, manis dēļ var nebremzēt, bet uzskatīt, ka Elizabetei slikta oma un viņa īgni klusē un tup maliņā. grin.gif
Semijs
Man nedēļas nogales ir problemātiskas jo parasti braucu uz laukiem, kur dators ir miris tongue.gif
echo3
Domino - pēdējais raksts 10.septembrī. Šodien ir 17. datums. Būt vai nebūt - tāds ir jautājums?

Jo pārējiem, man šķiet, patiktu aktīvāka spēle. Minimums divi raksti nedēļā, teiksim. Nesakiet, ka nebrīdināju.
Roviela
CITĀTS
Hjords ievēroja, ka visi, kas iet prom nebija līdz galam pabeiguši ēdienu. Vīrietis labprāt to visu būtu norijis, bet ja jāiet - jāiet. Viņš piecēlās un sakārtojis drēbes, gāja pārējiem līdzi.


Ko Tu ar to domāji? blink_a.gif
Visi, kas taisās iet, ir kārtīgi izēduši savus šķīvjus un vienkārši aiznes tukšos traukus pa ceļam. Maiks - noteikti. Kur tāds apgalvojums? Jeb es neko nesaprotu?
Semijs
Nu labi, varbūt neievēroju xD.gif Neesi takš tik sīkumaina xD.gif . Hjordam ir liela ēstgriba grin.gif
echo3
Diemžēl man jāpaziņo, ka melomania ir no spēles izstājusies laika trūkuma dēļ.
Rozālija vēl kādu laiciņu padzīvos kopā ar jums, un tad jau redzēs.
Piligrims
Karš vēl nav sācies, bet mēs jau mirstam...skumji protams sad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.