Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: It kā būs ceturtā grāmata
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Kontortionists
Kaut kur lasīju, ka Tolkiena dēls (vai mazdēls) turpina paša J.R.R. Tolkena iesākto ceturto grāmatu (New Shadow vai kkas tāds). True or false?
Malduguns
Īsti nezinu, bet esmu dzirdējusi, ka kāds jaunietis esot sarakstījis 1000 lpp biezu turpinājumu.
Lapsēns
Jā, Perumovs vēl 91majā uzcepa "Koljco Tjmi" trīs sējumos....
Dark_Latvian
bet tas jau vairs nav vecais labais Tolkins! stils atšķirsies!
Lianjuks
Es ceru, ka būs.. Būtu interesanti redzēt to kā viņam veicas ar sava tēva darba turpināšanu..
Ja viņš uzrakstīs ceturto grāmatu tad es viņu lasīšu.. happy.gif
maichestera
Vai Tu domā The Shaping of Middle-Earth?

Par šo grāmatu vairāk var lasīt šite

Kā arī jaunajā Mir fantastiki žurlnālā.
Dark_Latvian
CITĀTS(maichestera @ 30.08.2007 21:08) *
Kā arī jaunajā Mir fantastiki žurlnālā.

man laikam ir pienācis laiks kārtīgi apgūt kreivu valodu, jo lasot tekstus saprotu tikai katru otro vārdu! blush.gif
Erasmus
īsi un vienkārši.

Ja ir vēlme, var mēģināt internetā sameklēt New Shadow. Tur ir kādas četras, piecas lapas tikai.
coffee
nu tolkiens tas vnk ir labakais autors,,unn ja gimene turpina iesakto tas ir super!!! grin.gif
šausmiņa
Patiesībā tas ir ļoti labi ka tiek rakstīts turpinājums /vai pat cits stāsts/ galvenais ir tas ka tiek izmantotas reālas Tolkīna idejas un nevis kautkas no gaisa pagrābts!

ja iznāks, izlasīšu!
washulis
nebūtu jau slikti lasīt turpinājumu... pat ja tas nebūs īsti tas pats (jau pieminēja, ka stils atšķirsies u.c.), bet es arī turpinātu lasīt un ja jau tik daudz info ir atrast un tik daudz saraktīts, ta jau varētu arī tāds iznākt...
Hobbits
Tolkiina deels? man likaas ka viņš vienkaarši sakaartoja to leerumu Tolkiina pierakstu un izdeva vēl vairaakas graamatas. ak jaa, un veel papildinaaja graamatas ar taam jaukajaam un visai noderiigajaam karteem, kas ļauj neapmaldiities Viduszemee. Nezinaaju ka viņš veel dziivs...bet nebiju dzirdeejusi ka miris ariidzan.

Varbuut mazdeels....par viņu man vispaar nekas itkaa nav naacis ausii, bet ja šajaas tenkaas ir kaut kripata patiesiibas, tad graamatu jau nesmaadeešu, pat tad ja nespeetu to pieņemt kaa iistu turpinaajumu

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.