Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spēles tērps
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2007. gada sezona > SW: Dengolas drupas
DarkJedi
Gatavojoties Star Wars larpam varu nodemonstrēt savu tērpu. Par cik solījos spēlēt sievieti, tad ir attiecīgas korekcijas tērpam. smile.gif


Iepazīstieties. Impērijas kapteine Inžūra Vankviša-Vounda (bez krūtīm).



Inžūra Vankviša-Vounda (ar krūtīm)



Profils. Bilde ņemta no Impērijas pilsoņa identifikācijas dokumenta.



Aizmugure. Bilde ņemta no smirdīgo Dumpinieku arhīviem.



Otrs Profils. Bilde ņemta no Impērijas Flotes spēku datu bāzes.



Impērijas stingrā roka.



Esmu gatavs Impērijas vārdā atdod dzīvību.



Uzbrukumā! Izsvēpēt viņus visus!


Die Rebel scum!



Dzīvu jūs mani nesaņemsiet!



Dzīve nav velti nodzīvota. Esmu miris Impērijas vārdā.




p.s. Liels paldies Etasi par brīnišķīgo tērpu un burvīgajām bildēm. smile.gif smile.gif smile.gif

p.s.s. Viss šitais ir fiktīvi un nav saistīts ar leģendu pašā spēlē. smile.gif

________________________________________________________________________________



Alianse meklē!


Impērijas kapteini Inžūru Vankvišu-Voundu.
Īpašas pazīmes: Augums 178 cm. Svars 70kg (ar krūtīm). Krūšu izmērs B85. Kreisā krūts augstāk par labo.
Noziegums: Nogalinājusi nevainīgus civiliedzīvotājus, spīdzinājusi karagūstekņus, veikusi genocīdu pret Gungāņu rasi, kā arī sējusi bailes un haosu galaktikā.
Spriedums: Alianses kara tribunāls kapteinei Inžūrai Vankvišai-Voundai ir aizmuguriski piespriedis nāvessodu.
Atlīdzība: Par dzīvu vai mirušu 1 000 000 Alianses kredīti.


Kontortionists
Kāpēc tev ir krūtis?

Labots: Es tikko izlasīju un sapratu, bet...HOLY SH!T! Jau spēlēt Zvaigžņu Karos ir leimi, bet kāda velna pēc tēv vēl ir jāpārģērbjas par sievieti!? LŪDZU, IZSKAIDROJIET! ES NESAPROTU!
kenijs
Kas tas Star Trek unlimited!
Vel gejiskaku terpu gruti iedomaties!
Labak sadoma kadu masku uz seja uzmaukt ,tad vismaz citplanetietis busi! Vai ja maskas nav tad noderes ari parasti dubli uz sejas wink.gif
Roviela
kenij, piedod, tas nav Star Trek!
Tas ir Star Wars, un DJ impērijas uniforma ir perfekta, es teiktu. Tikai vēl cepures nav. grin.gif
Interesanti, kā DJ izskatīsies ar lielajām brillēm?
Sindra
Vinjam veel buus paruuka
wink.gif
Roviela
Parūka - sīkums! Bet cepure ar kokardīti? rolleyes_a.gif

Šitā, kas pa labi attēlota:
Dinaer
a tu lielākas krūtis nevarēji uztaisīt ? savādāk kāds vēl nesapratīs un noturēs tevi vienkārši par pārkačātu džeku grin.gif

bet visu cieņu tērpam.
Roviela
CITĀTS(Kontortionists @ 25.08.2007 01:00) *
Kāpēc tev ir krūtis?

Labots: Es tikko izlasīju un sapratu, bet...HOLY SH!T! Jau spēlēt Zvaigžņu Karos ir leimi, bet kāda velna pēc tēv vēl ir jāpārģērbjas par sievieti!? LŪDZU, IZSKAIDROJIET! ES NESAPROTU!

OFFT ON
Vāks... Tu, ko, domā, ka aktieri spēlē teātri tikai naudas dēļ, un ne tāpēc, ka viņiem patīk iedzīvoties tajā vai citā lomā? grin.gif
Te ir tieši tas pats.
Kas te būtu nesaprotams?
LS un tāda pārtapšana kādā citā, starp citu, tiek stingri ieteikta psiholoģijā, kā lieliska atslodze, un to plaši izmanto mācībās visiem tiem, kam būs jāstrādā ar cilvēkiem. Mūsdienās neelastīgie - tie, kas ir tikai "es pats" un nespēj (nevēlas) pārtapt par "citu", nav modē un darba tirgū nav īpaši pieprasīti, pareizāk, pēc tā vēl formāli nešķiro, un tomēr tiem, kas spēj "pārtapt", dod priekšroku pie citiem vienādiem parametriem. tongue.gif
OFFT OFF

Tērps ir labais. smile.gif Tie gumijas zābaki nav, varbūt nav tik labi, kā varētu būt, bet, kas zina, kāds būs laiks? Varbūt gumijnieki būs pašā laikā. laughing.gif
DarkJedi
Elune solīja zābakus, bet ir doma arī dabūt melnus gumijniekus, jo filmā Impērijas zābaki par 80% izskatās pēc melniem gumijniekiem un Star Wars lietu tirgotavās netā melnus gumijniekus tirgo kā Impērijas zābakus.
Roviela
Tieši krāsa bija tā, ko es pamanīju smile.gif
Melnus vajag, jā.
Kontortionists
CITĀTS(Dinaer @ 26.08.2007 10:15) *
a tu lielākas krūtis nevarēji uztaisīt ? savādāk kāds vēl nesapratīs un noturēs tevi vienkārši par pārkačātu džeku grin.gif

bet visu cieņu tērpam.

Mmm, nē. Pārkačātam džekam grudaks izskatās savādāk. Vispār jau, viņš varētu tēlot meiteni, ja pašam būtu tāds feiss kā Tokio Hotel sõlistam vai Gackt'am, bet šajā gadījumā, sorry, FAIL! Ja gribi vērst visu par labu, vnk izņem silikonus un miers.

CITĀTS
Tu, ko, domā, ka aktieri spēlē teātri tikai naudas dēļ, un ne tāpēc, ka viņiem patīk iedzīvoties tajā vai citā lomā?

Bet viņš grib iedzīvoties SIEVIETĒ...no STAR WARS. Vai jums tas nešķiet mazliet, kā lai labāk to pasaka, slimi? Varbūt viņš zemapziņā grib mainīt dzimumu? Labi, tas vēl tā, bet APSKATIES UZ VIŅA SEJU. VĪRIEŠA SEJA. Un sievietes augums. TAS NEIET KOPĀ. Vai nu uzgrimējies nenormāli un izaudzē garus matus, vai arī tēlo vīrieti! Savādāk čista pēc hermafrodīta izskaties.
Sindra
Nu, nu neuzvelcies tik dikti!
Tev aciimredzot ar larperiem saskarsme maza bijusi.
Speelee DJ noteikti neizskatiisies shaadi. Gan jau dabuus gan paruuku, gan nogrimmeesies ij viss buus chikiniekaa.
Vienkaarshi, kad fochees, lai tikai atraadiitu pashu teerpu, uz paareejiem prichindaaljiem nepieveersh uzmaniibu.

Bet Tev taisniiba. Larperi ir slimi cilveeki. Totaali loozeri, kuri nekaa citaadi nespeej dziivee apliecinaaties kaa tikai beegot no realitaates iedziivojoties imaginaaros teelos, kuriem piedeevee superspeejas.

wink.gif
Kontortionists
CITĀTS
Bet Tev taisniiba. Larperi ir slimi cilveeki. Totaali loozeri, kuri nekaa citaadi nespeej dziivee apliecinaaties kaa tikai beegot no realitaates iedziivojoties imaginaaros teelos, kuriem piedeevee superspeejas.


Ko tu neteiksi - http://www.youtube.com/watch?v=CQukoByxKEg
kenijs
CITĀTS(DarkJedi @ 26.08.2007 22:10) *
Oficiālā statistika rāda, ka 90% Larperu ir geji un lezbietes, bet atlikušie 10% ir transvestīti. grin.gif



Mmmm tagad es saprotu ,kapec jus ta darat! Uzreiz butu ta teikushi ,tad nebutu nekadu parpratumu! wink.gif

Un soreiz nedzeshiet ara ,labi!
DarkJedi
CITĀTS(Elune @ 26.08.2007 18:37) *
gan nogrimmeesies ij viss buus chikiniekaa.

Grimmēties gan netaisos. smile.gif

Bet vispār tas, ka tēls spēlē tipa skaitīsies dāma, nenozīmē, ka tā vajag izskatīties par visiem 100%. Gana virtuāla tā padarīšana ir. Tāpat neesmu saņēmis nekādu atbildi uz leģendu, so vēl nav zināms vai tēls patiešām būs sieviete.
Susuriņš
Man liekas, ka krūtīm vajadzētu atrasties augstāk! Bet kopumā - tērps un Inžūra ir apburoši.
Jaukais Aikis
Mūvijs no linka ir labais! Ir lietas, no kurām jāizvairas, bet ir pāris labu ideju. Paldies, Kontortonist! smile.gif Es skatos tevi sāk interesēt šī padarīšana.
Romija
LOL! Ja jūs vēl zinātu, kāpēc tas viss ir tā! grin.gif Un var redzēt, ka daži ir tikai garāmskrienot uzzinājuši, kas ir LARPs, bet mutes brūķē tā, it kā būtu psiholoģijas doktori! laughing.gif
Dvēselīte
Oficiālā statistika rāda, ka 90% Larperu ir geji un lezbietes, bet atlikušie 10% ir transvestīti. /CITĀTS/


*Nosprauslo visu tastatūru un daļu telefona ar kafiju. lol. vnk LOL laughing.gif*


Bet tērps ir uber. Papildus čarakter punkti garantēti grin.gif
Aiva
Cepuri nost DJ priekšā.

Bet kas attiecas uz norējējiem, tad manas domas - pašiem skauž, ka nevarat tā atļauties, tāpēc arī rejat. tongue.gif
skatitajs_no_malas
Tērps lielisks!
Dagalur
interesanti, vai tas ierocis, kaut ko arī reāli izšauj? Jeb tur spēlē no DJ puses būs tādi varianti kā "Piu! Es tev trāpīju!" smile.gif Bet tā tērps tiešām izcili labs un ierocis ar izskatās ļoti labi, manuprāt.
Farliner
Ierocim reāli jāšauj, citādi tas ir "ierocim līdzīgs priekšmets" smile.gif bet pirms ir izšauts, tu jau nezini vai tas daikts šauj vai ne...
DarkJedi
Ierocis reāli šauj (bumbiņas gan tikai nevis sarkanus lāzerus). smile.gif
Kontortionists
CITĀTS
Es skatos tevi sāk interesēt šī padarīšana.

Un ne pozitīvākajā nozīmē.

Aiva, man neskauž. Ko te apskaust? To, ka es nevaru atļauties tēlot sievieti no Star Wars!?
Farliner
Beidziet spamu pavedienā, tas paredzēts tērpu apspriešanai nevis lomu spēļu idejas diskutēšanai.
Dagalur
DJ, kurā veikalā tu tādu iegādājies? Pašam nācās iegādāties parastu pistoli... būs kaut kā jāsakrāso smile.gif

Par gumijniekiem varētu labi līdzēt melnas krāsas baloniņš. Tik nezinu kāda tai krāsai ir daba- lups nost vai nē.
Farliner
Atkarīgs no laikapstākļiem un materiāla - drošāk ir pirkt melnus.
DarkJedi
Spicē. Bet man jums jāatklāj 3. slepenības kategorijas Impērijas noslēpums. Dumpinieki pavisam noteikti bija sabotējuši to Ķīnas rūpnīcu kurā ražots minētais eksemplārs jo ierocis šauj tikai gaisā (tobiš jātur ar stobru uz augšu), līdz ar to kaujā diezgan nelietojams.

Pats normālu ieroci vēl iešu ''kaut kur'' pirkt. Jāpalasa vecie S.U.X. topiki ar ieteikumiem kur tos pirkt. smile.gif
Farliner
Šobrīd, cik zinu, puslīdz jēdzīgus šaujamos var noirkt Elkor Plazza vai citos Elkor piederošos veikalos kur ir rotaļlietu nodaļa.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!