Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels Redklifs neprot braukt ar motociklu
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Elony
Harija Potera lomas atveidotājam britu aktierim Danielam Redklifam jaunās filmas uzņemšanas laikā bija jāpiedzīvo neērti brīži, raksta atverts.lv.

Redklifs šobrīd filmējas britu televīzijas drāmā My Boy Jack, un viņa varonim bieži ir jābraukā ar motociklu, taču, kā ziņo laikraksts The Independent (2. raksts), Redklifam vēl nav bijis laika iegūt šī transporta līdzekļa vadīšanas tiesības.

"Daniels nemāk braukt ar motociklu, taču mums ir kaskadieri un dublieri, kas to dara viņa vietā. Danielu mēs izmantojam tikai tuvplāniem, jo tad viņam tikai jāsēž uz nekustīga motocikla," laikrakstam pastāstīja kāda informēta persona.

My Boy Jack (Mans zēns Džeks) ir drāma par angļu rakstnieka Radjarda Kiplinga (Deivids Heigs) Pirmajā pasaules karā pazudušo dēlu Džeku (Daniels Redklifs). Viņa māti spēlē Kima Ketrela – Samanta no seriāla Sekss un lielpilsēta.
Rydelhouse
nu bet braukt ar motocilku nav tachu tik gruuti.. kas vinsh nevareeja iemaciities? ohmy.gif
Shadowstalker
Šajā ziņā viņš nemaz nav unikāls. Varu derēt, ka nosaukšu virkni citu transportlīdzekļu, kurus viņš nemāk vadīt, un nekļūdīšos.

A mācēt braukt un iegūt tiesības ir pavisam nesaistīti jēdzieni.
Dark Lord Voldemort
Bet vai tad šamējais nenoprika mašīnu?
Sanāk, ka ar mašīnu māk, bet ar motociklu nemāk?
Man vienmēr likās, ka motociklu vadīt ir vieglāk, nekā auto.
Es piemēram, māku braukt uz mopēda, kamēr ar auto nē.
Lianjuks
CITĀTS(Rydelhouse @ 27.08.2007 17:16) *
nu bet braukt ar motocilku nav tachu tik gruuti.. kas vinsh nevareeja iemaciities? ohmy.gif


Tu esi jaunāks par mani un jau runā tā it kā baigi zinātu.. Es piemēram nezinu.. Tu pats māki vadīt.

Varbūt viņš tiešām varēja iemācīties braukt, bet tā ka pati ar motociklu braukt nemāku, man nav arī tiesības spriest ko var ko nē..
bengalaas
Motociklu IR grūtāk vadīt kā auto. Ne velti motocikla (virs 250 kubiem) tiesības Latvijā var kārtot tikai divus gadus pēc automobiļa tiesībām.

[Art]
Shadowstalker
Motocikls, atšķirībā no mašīnas, kurā tu vienkārši sēdi, kruķī pedāļus un grozi baranku, ir pašam ar rokām jātur, kā arī tas ir afigenna bīstams, jo tam nav nekādas aizsardzības ( kaut kas ne tā - šļūc ar ķermeni pa asfaltu ). Tāpēc arī ir krietni grūtāk.

PS: Bez atsevišķas moču tiesību ( A kategorijas ) kārtošanas drīkst braukt tikai ar 125 cm3 un kaut kādu jaudas ierobežojumu, ja ir, piemēram, B pravas ( parastās ). Plus vēl jābūt ne tikai 2 gadu stāžam, bet arī 21 gadam, lai noliktu pilnās motociklu tiesības.
bengalaas
CITĀTS(Shadowstalker @ 28.08.2007 10:59) *
[..] ja ir, piemēram, B pravas ( parastās ). Plus vēl jābūt ne tikai 2 gadu stāžam, bet arī 21 gadam, lai noliktu pilnās motociklu tiesības.
Šad - arī 21 gadam? Jopcik, tad jau laikam man A vēl kādu brīsniņu nespīd, lai gan biju gribējis tagad rudenī likt. Damn..

[Art]
bellinda
ūū. saspēlēsies ar K.Ketrelu .. foršiņi !

par to moci. kāda starpība ? galvenais, ka vinš'visp tur piedalās un viss ir ōkā.
positiv denken
Jā, patīkamāk Daniels gan justos, ja pats varētu tos visus trikus veikt un visi būtu uz pakaļas, redzot viņa vēja brāļa prasmes, izveicību un stāju!!!, taču - varbūt viņam tas nemaz nav tik emocionāli traumējoši - ir tik daudz citu kadru, kas atņem visus spēkus un pieprasa baigo talantu. Laikam jāpieņem, ka visās jomās izcils var nemaz nekļūt, vai kļūt tikai ar laiku - smeļoties pieredzi.
Violettā Lelle
Varu derēt, ka Redklifs jūtas nepilnvērtīgs, jo viņu filmē vien tad, kad ir tuvplāns uz nekustīga motocikla xD.gif

Pazemojuši, nav ko teikt xD.gif
Elony
Nu, viņam jau nācās sēdēt uz slotas kāta un grozīties kā idiotam, lai šos kadrus vēlāk apstrādātu ar datorefektiem. Tā ka viņš ir jau pieradis.
Cita lieta, ka ar slotu reāli lidot nevar, bet ar motociklu braukt var. Bet aktieriem nākas darīt vēl trakākas lietas, kaut vai plikam skraidīt pa skatuvi, tā ka šis ir sīkums.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.