Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nakts brālība
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Malduguns
Rit 27. gadsimts. Precīzāk - 2635. gads. Ja mūsdienu, 21. gadsimta cilvēks nokļūtu tur, nekādas īpašas atšķirības viņš nemanītu. Nekādas grandiozas un hromētas nākotnes pilsētas. Tādas pašas ielas, tādas pašas mājas, arī koki un cilvēki nav īpaši mainījušies. Vien sīkas un jau sen paredzamas izmaiņas tehnoloģijās un tumsa. Mūžīga tumsa gan no rīta, gan dienā, gan vakarā. Neatkarīgi no gadalaika vai cilvēku daudzuma ielās. Neviens tā īsti neatceras, kad tā iestājās, tomēr visi zina, ka tā atnāca nemanot, kā pielavīdamās. Tagad pasaule tiek apgaismota ar īpaši pielāgotām elektriskajām spuldzēm, kuras perfekti atdarina iepriekšējo gadsimtu gaismas un tumsas miju. Tomēr ar spuldzēm vien nepietiek, lai atturētu pasauli no mainīšanās. Tā nu tagad ir sadalījusies divās daļās, kuras savā starpā šķir Robeža - iedomāta līnija, kuru neviens mirstīgais ne par kādu cenu nevēlas šķērsot. Aiz Robežas viss tinas mūžīgajā miglā un tā ir sopkaina vieta, kur neiespīd pat gaismas stars un tā ir dažādu tumšo radījumu apsēsta. Pārsvarā tās ir mutējušās iepriekšējās dzīvības formas, kuras mūsu pasaulē nekad nav uzturējušās vai bijušas. Neviens tā īsti nezina, kas tās ir, jo neviens nav pietiekoši drosmīgs, lai dotos Robežai otrā pusē, tomēr ļaudis, kuri dzīvo netālu no Robežas ir stāstījuši pietiekoši daudz, lai atturētu pārgalvjus.
Un vēl tie, kuri dzīvo apgaismotajās vietās. Mošķi. Viņu ierašanās ir noslēpumaina, bet neviens tā arī nav centies noskaidrot, no kurienes viņi ir uzradušies. Tie staigā uz divām kājām, spēj apieties ar saviem ieročiem, kuri atgādina jataganus. Viņiem pat ir sava primitīva valoda, kura ir grūti saprotama, tomēr, ja kārtīgi ieklausās viņu klukstēšanā, tad var sadzirdēt kaut ko līdzīgu mūsu valodas stipri saīsinātiem vārdiem. Mošķi nav no tiem uz kuriem būtu patīkami skatīties. Viņu šauros ģīmjus un visu pārējo ķermeni klāj zaļganbrūna, zvīņaina āda, acis ir dzeltenā krāsā un parasti pierietējušas ar asinīm. Viņi ir visai neaptēsti, tādēļ kontaktēties ar viņiem ir neiespējami. Parasti viņi pārvietojas ar šļūcošiem soļiem, tomēr ir pietiekoši ātri tādēļ, ja kāds nemāk cīnīties viņš parasti labāk cenšas nepatrāpīties ārā pēc krēslas iestāšanās un pirms ausmas parādīšanās, bet ja nu tomēr tā ir sanācis, savu galu viņš sagaida nemanot. Turklāt, kurš gan šajos laikos māk cīnīties? Vienīgi tie, kuri cenšas nogalināt pārējos un kontrolē mošķus. Tie, no Nakts brālības.Patiesībā, neviens, ja vien nav ārkārtēju apstākļu spiests, tumsā degunu no mājas ārā nebāž.
Tomēr, vairāk par Nakts brālību. Uz to tiek noveltas visas nelaimes, jo tiek uzskatīts, ka tieši viņu dēļ pasauli klāj tumsas plīvurs. Tomēr, tās ir tikai nezinātāju pļāpas, jo brālība izveidojās kādu laiciņu pēc tumsas iestāšanās, 2328. gadā. Tā radās tieši tādēļ, lai pasargātu cilvēkus no mošķiem un atrastu veidu kā atgriezt gaismu. Īsto saulesgaismu. Brālība tiek uzskatīta par kaut ko sektai līdzīgu un no tās cilvēki baidījās tikpat ļoti kā vairums sieviešu baidās no žurkām. Tomēr, kā jau zināms, jaunieši ir dumpīgi, viņi cenšas izmēģināt visu un pārkāpt vecāku norādījumus, kad vien rodas tāda izdevība. Tieši tādēļ brāalības lielāko daļu veido jauni cilvēki no 16 gadiem, jo tiek uzskatītis, ka tieši šajā vecumā cilvēks ir pietiekoši nobriedis, lai pats spētu atbildēt par saviem lēmumiem. Brīvmākslinieki, fanātiķi, dumpinieki, dzīves pieviltie,, vientuļnieki un daudzi citi kopā ar viņiem bija sastopami brālības paspārnē. Katram bija savs stāsts, sava sāpe, kats bija jāievēro un jāzina uz ko viņš ir spējīgs. Brālības biedri netika sasitīti un lielākā daļa no viņiem pazina tikai savu kapteini. Par plašāku iepazīstināšanu nemaz nebija ne runas, jo tas nešķita nepieciešams. Līdz dienai, kad viņi uzzināja kaut ko sakarā ar gaismas atgūšanu. Brālība bija nonākusi tiktāl, ka noskaidroja, ka gaismu var atgūt ar septiņiem maģiskiem amuletiem, tomēr neviens nezināja, kas ir attēlots šajos amuletos un ko tie simbolizē. Tieši tādēļ kapteiņi nolēma veidot komandu. Komandu no labākajiem jauniešiem viņu rindās. No uzņēmīgiem jauniešiem, kuriem nu savas dienas būs jāvada kopā vienā mītnē un jāmācās atrisināt arī lielākas problēmas nekā viņu pašu neveiksmes.
Ēku, kur jaunajiem censoņiem uzturēties atrast nebija grūti. Kādas kapteines pusmāsa, arī brālības biedrene viena pati dzīvoja savas mirušās mātes mājā un izmantoja ļoti nelielu daļu no tās. Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka arī viņa bija komandā. Nu tikai atlika savākt pašu komandu.

Mērķi un uzdevumi:
1. noskaidrot visu par medaljoniem
2. atrast medaljonus un atgūt gaismu
3. censties pasargāt cilvēkus no vēl lielākas iznīcības
4. neatklājot sevi, parādīt pasaulei, ka brālība nemaz nav tāda kā vairākums domā


Tātad, šī ir mana ideja, bet spēles GM būs Develin_. Ja viņa nepostos un jūs kārtīgi neuzmanīs, es viņu bikstīšu tik ilgi, kamēr tas notiks. Labprātīgi vai piespiedu kārtā.

Ja esi izlēmis pievienoties, lūdzu sūti savu anketu man un tajā iekļauj:
Vārds uzvārds
Vecums (no 18-25)
Izskata apraksts
Rakstura apraksts
Biogrāfija
Kā un kāpēc iekļuva brālībā
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris)
Ieroči


Piebilde: Hakeri man vajadzēs tikai vienu. Pārsvarā dirnēšana mājās, tomēr svarīga loma.
Develin_
Vārds uzvārds Dea Flahertija Adamsa
Vecums (no 18-25) 21
Izskata apraksts:gariem, līdz jostasvietai, violetas krasas matiem - mazliet slejas gaisa, bet tas ta- kas ieskauj nedaudz balu seju ar tumšām palielam un gudram acim. paskumjiem sejas vaibstiem tomēr citreiz ar dzirkstošu smaidu. slaida auguma un vidēja garuma, kājās melnas kedas, un mazliet noplīsuši un izbalējuši veci džinsi, augša pavisam veinkārš melns kreks, citreiz pāri tumš mētelis ar ko paslēpties tumsā cītīgāk, lai izvairītos no nepatiksanām, ap roku apsieta melna sēru lente, kas simbolizē viņas sēras pēc slimā tēva un meitenes nelielo vientulību. cīņās laikā meitene parasti atraisa šo lenti un sasien matus ar to.
Rakstura apraksts:meitene ar raksturu. nav ar pliku roku ņemama. valdonīga. izteikta līdere un uzvarētāja. no malas šķiet auksta un varbūt pat mazliet cietsirdīga, bet tas ir tikai skats no malas, pateisībā meitene ir jauka, vismaz cenšas, un citreiz viņai tas izdodas, gudra stratēģiskajā ziņa un cīņas plānu izveidē, patīk nogalināt un doties trenniņos kopā ar Brālības biedriem, lai gan pienākumi prasa patstavīgi ievākt informaciju un agaismot savu komandu.
laiku pa laikam nedaudz pazudusi un pajukusi tajā, kas notiek viņai apkart, bet neizrāda tik iet uz preikšu un cīnās pret tumsu un nāvi ko tā sēj.
Biogrāfija: meitene ir ārlaulības bērns. dzimusi ārpus laulības.. tevs.. dīvaini bet gaismas meklētājs ..māte ar heroīnu aizrāvusies prostitūta. tēvu meitene. laiku pa laikam vēlāk devās apciemot un stundām ilgi sēdēja un skatījās uz viņuu.. neko nesakot. ilgojoties.. pēc tēva siltuma un glāsta. bet tas.. tas biaj tikai un vienīgi sapnis.tēvs bija jucus.. un uzturējās psihiatriskaja klīnikā.. Dea zināja arī to ka viņai eksistē pusmāsa, ko vēlāk viņa arī satka un atblastīja Brālībā.

Kādreiz, kad Dea biaj pavisam maziņa tā nebija.. dzīve nebija tik nožēlojama un brutāli trula.. viņa pavadījalaiku kopā ar māti...dzīvoja bērna sapņos.. cerībās.. un un..Dea uztvēra dzīvi kā jauki spēļ laukumiņu, līdz māte satika brutālo Raselu, kas kļuva par viņas audžutēvu.. kopš tā brīža Deas dzīve apgriezās ar kājām gaisā. pastāvīgi sitieni kas tika veltīti viņai un mātei meiteni morāli sagrāva un likak palikt auksati un nejūtīgai... māte zaudēja darbu... palika bez uzturlīdzekļiem un Rasels piedāvāja brīnišķīgu un labi atalgotu darbu.. viņa piekrita.. un kluva par neko citu ka vien lētu un bezjēdzīu prostitūtu. lai ieetos šai darbā viņu uzsēdināj uz adatas un vēlāk.. heroina nepieciešamība bija iemesls kādēļ sieviete ar to nodarbojas.. Starp to visu, tumsu, sāpēm, sitiniem, naidu, prostitūciju un narkotikām uzauga Dea. ar laiku mitene iemācījās pretoties Rasela sitieniem un dusmām.. māte viņu tikpat kā ignorēja un meitene.. bēga no mājām..klīda pa tumsu.. un laiku pa laikam izgāza savu naidu uz kādas atkritumu urnas...
tas bija līdz brīdim kad meitenei palika 16 gadi, meitene nospļāvās par māti, Rasselu, savu nākotniun vienkārāši aizbēga no mājām. lai eksistētu pati.

tas bija pirms 5 gadiem.... dusmu un iznīcinātā mitene tagad bija kļuvusi par valdonīgu kareivi un kapteini Nakts Brālībā, reti kura meitene tiek lidz kapteines postenim .. bet Dea.. dea bija savādāka.. nekas cits kā cīņa par cerību un brīvību viņai nebija atlicis. tādēļ.. arī metene ziedoja visu sevi tikai un vienīgi Nakts Brālībai.

Kā un kāpēc iekļuva brālībā: Meitene zināja par mokšķiem un un.. vinkārši slaktēja tos nost ar savu tērauda asmenīti, ko glabāja piestiprinātu pie sava sāna un pa rokai ikreiz kad sajuta briesmas vai azartu.. meitene klīda.. no vietas uz vietu... bez mājām.. bez ticības.. un reiz viņu uzmeklēja kāds kuram varbūts nevajadzēja nākt.. bet viņš nāca, lai piešķirtu meitenes dzīvei jēgu.. tā kā meitenes tēvs biaj bijis gaismas glabātājs.. Nakts brālības biedri viņu bija vērojuši jau kādu lauciņu..un beidzot. viņi bija nolēmuši meiteni uzņemt svās rindās, kur meitene izvērtās par vienu no labākajiem un drosmīgākajiem medniekiem tā uzkalpodamās līdz kapteines amatam.
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris): kapteine.
Ieroči: lāzer ierocis Sems un tērauda duncis kas vienmēr ir ar meiteni.
Roviela
Man tāds jautājums (atkal). LS noteikumos teikts:
! Spēles Vadītājs ar savu tēlu nedrīkst doties līdzi citiem spēlētājim(drīkst kādu gabalu pavadīt) un iejaukties ceļa plānošanā!

Faktiski tas nozīmē, ka GM vispār nav SAVA tēla. Ir daudzi NPC, par kuru rasturu, iemesliem utt. nav jādod nekādi norēķini. Viņu izskatu u.c. vajadzīgās ziņas GM uzraksta tajā rakstā, ar kuru šis tēls parādās spēlē.

Es par to rakstu tāpēc, ka, ja Develin_ ir GM, tad bišku sanāk pārkāpti noteikumi.

(Atvainojos, man ir kašķīgs noskaņojums. Iepriekšējā aizsāktā spēle tieši šī iemesla dēļ ir aizgājusi uz grunti. Kāpēc to pašu izdarīt arī ar otru?)
Malduguns
Viņa nedosies līdzi, tikai periodiski parādīsies, nu viņas varone. Viņas lomas tur tikpat kā nav, Dea tikai dos kādas ziņas no augstākajiem spēkiem un tādā garā. Viņa pat nedzīvos kopā ar visiem.
Roviela
grin.gif Nu, es vairāk par to, ka GM anketa nav vajadzīga vispār nemaz. Anketas vajag spēlētājiem. Kāpēc spēlētājiem būtu jāzin, kāds ir raksturs tam, nepazīstamajam NPC, ar ko viņi laiku pa laikam saskrienas? Interesantāk, ja nezin.
Malduguns
Gan jau. Varbūt šī ir tikai maldināšanai. Nu labi, nav. Bet lai jau kapteinei ir anketa. smile.gif
Semijs
es piesakos, anketai vajadzētu drīz būt happy.gif
Semijs
njā sorry pa 2x postu

Vārds uzvārds: Raiens Kisnlejs.
Vecums: 24.
Izskata apraksts: Melni pusgari mati, kuri sedz pieri un neliela melna kazbārdiņa. Seju uz labā vaiga rotā neliela rēta, bet kā jau saka ''rētas daiļo vīrieti''. Acis ir tīri zaļā krāsā. Kreisajā ausī ir divi melni auskari, augšā.
Valkā melnu ādas jaku, zem kuras ir balts krekls. Ap vidukli ir brūna ādas josta un melnas džinsas, bet apavi ir melni kerzoviki. Pats Raiens ir vidējas meisasbūves cilvēks.
Rakstura apraksts: Ir diezgan labs un draudzīgs cilvēks pārsvarā, bet viņam arī mēdz mainīties garastāvoklis un tad viņa raksturs var strauji mainīties. Jāatdzīst, ka diezgan liels piromāns un mazliet dīvains, it īpaši tad, ja runa iet pa uguni.
Biogrāfija: Raiens ir dzīvojis visu savu jaunību treilerī, jo viņa vecāki bija lieli ceļotāji, savukārt tēvs vienmēr ir bijis liels tā teikt militāristu fans tādēļ, kad Raiens jau bija pilngadīgs viņš iestājās flotē, kur pavadīja 4 gadus. Pametis floti, Raiens devās meklēt sev piemērotu dzīvi, bet nekas dižs nesanāca šādos laikapstākļos, bet vienu dienu, vīrietis uzskrēja virsū kādam no brālības locekļiem, kas bija nesen savainots. Viņam vajadzēja aiznest informāciju, bet viņš nevarēja, jo bija pārāk smagi ievainots. Raiens nevarēja izglābt vīrieti un viņš deva pēdējo lūgumu, lai nogādā vajadzīgo informāciju uz štābu.
Kā un kāpēc iekļuva brālībā: Raiens jau bija iepriekš dzirdējis par brālību un viņam tas viss viņam bija ļoti ienteresējis, bet, kad vīrietis bija nogādājis informāciju, viņam piedāvāja iespēju iestāties brālība. Raiens neko negaidīdams izmantoja iespēju un iestājās.
Specializācija: Mednieks.
Ieroči: Famas F-1 triecienšautene ar pievienoto optisko tēmekli un lāzera tēmekli. ar 3 aptverēm9mm glock pistole ar lukturi ar 2 aptverēm prasts kaujas duncis un 9-mm uzi ar divām aptverēm.
Malduguns
Tā... mūsu draudzīgajam bariņam pievienosies arī Dvēseļu marionete, tikai viņai vēl jāiesūta anketa. Kaut kad jūs arī dabūsies anketu no manis, man tikai vēl jātiek līdz galam skaidrībā ar savu tēlu.
hellwoman
aizņemu vietu.mans varonis būs kkas grandiozs-ticiet man, bet pašlaik, ļaujiet man manu domu noformulēt līdz galam.smile.gif
Paldies!
Semijs
Grandiozs vai nav grandiozs, galvenais, lai viņam pie sāniem ir automātiskais ierocis ar kaut kādām funkcijām xD.gif
Malduguns
Tā, te nu ir arī mana anketa. smile.gif

Vārds uzvārds - Selīna Dēringa (draugi mēdz saukt par Selu)
Vecums (no 18-25) - 19
Izskata apraksts - 1,70m gara, slaida. Tumšiem matiem, kurus parasti nēsā saņemtus vaļīgā astē. Smalkiem, pievilcīgiem sejas vaibstiem. Lielām, zilām acīm, kurās parasti varēja redzēt draiskulības liesmiņu, tagad tā ir maķenīt apdzisusi. Parasti valkā armijas zābakus, ērtas bikses, kreklublūzes vai parastus t-kreklus.
Rakstura apraksts - savā kompānijā ir jautra, atvērta, tomēr mēdz būt piesardzīga. Selīna nav sajūsmā par to, ka viņas mājā nu dzīvos tik daudzi nepazīstami cilvēki, tomēr ir samierinājusies ar to. Dumpiniece. Gudra un attapīga, tomēr tas nav pirmais, ko viņā var manīt. Nedaudz femme fatale, tomēr cenšas būt saudzīga pret tiem, kurus pieradinājusi un pēc tam viņai nākas pašai lāpīt salauztās sirdis. Protams, nu jau meklējot nabagam kādu citu atbalstu. Šādi ir nolēmusi spēlēties līdz iekritīs. Puišus gan vairāk uztver kā draugus un sabiedrotos, tomēr dažreiz kāja paslīd. Neiegūsiet tik viegli. Pakļāvēja, tomēr brīvā meitene. Nespēj sevi iedomāties ilgstošās attiecībās, jo uzskata, ka tā tiks ierobežota viņas brīvība.
Biogrāfija - dzimusi pilnā ģimenē, tomēr zina, ka viņai ir pusmāsa. Māte ir bijusi viena no brālības, bet tēvs - gaismas meklētājs. Pēc Selas mātes nāves viņš sajuka prātā. Meitene tikpat kā uzauga brālībā, jo māja, kurā viņa dzīvoja (un kurā tagad dzīvos komanda), bija brālībai svarīga bāze, tādēļ Selīnai bija interesanta bērnība. Kopā ar savu labāko draugu viņa jau kopš bērna kājas mācēja apieties ar ieročiem. Tomēr pēc kāda laika puisi nogalināja, tas notika salīdzinoši nesen, tādēļ meitene vēl aizvien ir sērās. Skolu pabeidza ar augstām sekmēm. Pašlaik mācās augstskolā, studē bioloģiju.
Kā un kāpēc iekļuva brālībā - Māte bija brālības biedrene un meitene tā teikt ieņēma viņas vietu pēc mātes nāves. 16 gadu vecumā Sela jau bija pilntiesīga biedrene un tika respektēta, jo visi zināja, ka viņa ir labi trenēta un apmācīta.
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris) - pētniece, medniece
Ieroči - stilets, lāzerierocis un gan jau kaut kas vēl.

Tātad, mums būs vēl divas anketas. Viena no Zvārgulītes un otra no Melomanias. Dvēseļu marionete ir pieņemta, tikai viņai te jāieposto anketa.
hellwoman
Es, protams, esmu cilvēku slaktetāja un tādā garā, ieroči man patīk utt., bet vērtēt pēc tā vai tev ir kkas automātisks pie sāniem...?vāks.
Man pietiek ar nazi.
neuztvert personīgi.es jau pati saprotu, ka tas par to grandiozumu ir pilnīgs stulbums,es vnk ierakstīju kaut ko, lai mani naaizmirst, bet tā kā man neļāva būt kaķim kas staigā uz divam kajām vai bizbizmāritei, tad es izdomāju kaut kādu alternatīvu.hah.
līdz šim man viss patīk.
*ļauni smejas*
Malduguns
CITĀTS(zvārgulīte @ 29.08.2007 15:35) *
es vnk ierakstīju kaut ko, lai mani naaizmirst, bet tā kā man neļāva būt kaķim kas staigā uz divam kajām vai bizbizmāritei, tad es izdomāju kaut kādu alternatīvu.hah.


Piedodiet, bet ja jūs tomēr gribat spēlēt kopā ar bizbizmārītēm vai kaķi, kurš staigā uz divām kājām, es uzklausīšu jūsu domas un padošu Z ziņu.
Semijs
Kaķa ādu varētu pārdot pa nelielu summu a no mārītes nav jēgas xD.gif
Enifs
jauna asins šai pasualē noderēs... Es laikam piesakos, tik laikam anketa līdz galam jāpabeidz... Cerams, ka cilvēki šeit draudzīgi... smile.gif
Malduguns
Īstenībā viņi visi kož, bet es tik un tā gaidīšu Tavu anketu pa PZ. Veiksmi!

Tātad, gaidu anketas no Enifa, melomanias un zvārgulītes

Dvēseļu marionetei ir tikai jāieposto.

Paldies par uzmanību!
Džezā tikai Meitenes
Ar GM atļauju.

Vārds uzvārds – Madlēna Konelija
Vecums (no 18-25) - 21
Izskata apraksts - Garš, slaids, vijīgs augums, maiga, bāla āda, un nedaudz pāri pleciem gari, gaiši, čirkaini mati. Acis ir lielas un pelēcīgi zilas. Lūpas ir maigi rozā un perfekti izliektas. Vienmēr staigā ar paceltu galvu un pat apkaunojošākajos mirkļos, nenosarkst. Mugurā parasti ir tumšas krāsas drēbes, kas kontrastē ar viņas ādu.
Rakstura apraksts - Agrāk bija izlutināta un augstprātīga skuķe, kura tā vien gaida lai visu viņai pasniedz uz paplātes. Tagad ir stipri mainījusies. Ir pieklājīga, maiga un jauka sieviete, taču dažreiz vēl aizvien pavīd vecā rakstura īpašības. Ir visai ziņkārīga. Necieš kavēšanos un ir ļoti laba mele. Neviens nevar pateikt, kad viņa saka taisnību un kad viņa melo.
Biogrāfija – Bija vienīgais bērns ģimenē. Māte nomira dzemdībās un tēvs audzināja viņu viens pats. Meitenei nekad nekā netrūka un viņa bija pieradusi pie tā, ka kāds vienmēr par viņu parūpēsies. Viņa mācījās labās skolās un bija populārāko meiteņu top desmitniekā. Viņa bieži mainīja puišus un dzīvojās pa ballītēm. Necieta viduvējības. Pabeidzot divpadsmito klasi, iestājās aktieru mākslas skolā. Diemžēl viņai nesanāca to pabeigt, jo kādu dienu viņas tēvs gribēja ar viņu aprunāties, par meitas uzvedību. Viņa sadusmojās un aizskrēja. Pēc mirkļa viņa izdzirdēja sava tēva kliedzienu un steidzās atpakaļ uz to vietu, līdz kurai viņi bija tikuši. Kāds no mošķiem bija viņu nāvējoši sadūris un tad, pagriezies metās virsū Madlēnai. Meitene pārbijusies palēca malā un tas uzkrita uz kādas caurules, kura vertikāli līda laukā no zemes. Viņa apsolīja atriebt tēva nāvi un no tā mirkļa staigāja apkārt slaktējot šos neradījumus.
Kā un kāpēc iekļuva brālībā – Pēc tēva nāves, devās apgaitās un retināja mošķu rindas ar no muzeja nozagto zobenu. Pirms kādām trim naktīm izvērtās visai sīvs cīniņš un sieviete izglāba vienam brālības biedram dzīvību. No tā brīža tika uzņemta starp viņu aprindām.
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris) - Medniece
Ieroči – Kāds no muzeja nozagts zobens.
Zōzā zač zač
Vārds uzvārds Džeimss Montjērs

Vecums (no 18-25) 20

Izskata apraksts 190 cm garš un stalts jaunietis. Spēcīgas, varētu teikt masīvas, miesas būves. Bet, ja kāds viņu būtu redzējis, kad viņš bija tīņa gados, tad ar tagadējo izskatu viņu nevarētu salīdzināt. Jo puisis bija kalsn un varētu teikt, ka pilnīgi bez nekādām mesām uz auliem.
Puisim ir brilles, kuras slēpj zilganpelēkas acis, bet puisis pārsvarā brilles izmanto lašišanai, vai ,kad darbojas ar datoriem. Tā viņš lieto kontaktlēcas.
Pagari, tumši brūni, mati, kas sniedzas līdz pleciem.
Puisis tos vienmēr ir saņēmis astē, jo tā viņam piestāv labāk, nekā izlaisti mati.
Apbģērbs parasti viņam ir pelēcīgās vai tumšās krāsās krāsās.


Rakstura apraksts šī puiša raksturs ir visai interesants, jo viņš spēj pārsteigt visus ar savu neparedzamību.
Vairāk nosvērts uz diplomātiju, jo uzskata, ka bezjēdzīga vardarbība nekam neder.
Bet pats ir nonācis vairāks reizes savu vārdu krustcelēs, jo bieži vien, kad viņu nokaitina,un tas ir viegli izdarāms, viņš paceļ roku.
Un kā pats saka, nonāk bezjēdzīgā vardarbības epicentrā.
Viņš parasti ir jautrs un mierīgs, kurš labprāt palīdzēs draugiem, ja tas būs nepiciešams.
UN aizstāvēs draugus, pat tad, ja tas maksātu viņa dživību.

Biogrāfija Puisis dzimis vienkārša un jaukā ģimenē, kurai viss bija labi un mierīgi.
Tikai dažreiz aptrūkās naudas iztikai, bet tas bija sīkums, jo viņi visi turoties kopā spēja visu paveikt un izdzīvot.
Bet tas nav galvenais.
Puisis, jau no mazontes kopā ar tēvu strādāja pie visāda veida ieročiem, tos tīrija, pārbaudīja un laboja.
Bet Māte, dēlam palīdzēja darboties ar datoriem un hakarēšanu, jā māte māčija savam dēlam hakerēt.
Jau 12 gados puika mācēja pats darboties ar ieroču tīrīšanu un to parbaudīšanu, bet labošanu vēljoprojām tēvs pats daŗija.
Un tai pašā vecumā puisēns, jau macēja hakerēt, kā 18 gadus vecs hakeris ar pieredzi.
Viņš bija talantīgs bērns, ātri apguva visu, ko viņš mācījās. Ļoti gaiša un laba galva šim puisēnam bija uz pleciem.
Varētu teikt, ka ģēnijs, bet notika viens atgadījums,ka viņa māti gandŗiz nogalināja, jo gļotainie mošķi, kas pa naktīm vazājās pa ielām, viņu smagi apstrādāja.
Par laimi viņu izglāba pāris cilvēku, tikai viņš nezin kādi, jo viņiem tika pazvanīts, ka viņa māte ir slimnīcā, smagā komā.
Tas bija treiciens puišelim, viņš uz kādiem diviemmēnešiem bija ieslēdzies sevī, bet kaut kādā veidā viņš to pārvarēja.
pagāja vairāki gadi un puišelis pabeidzis skolu, tieši 9 klases aizgāja savu ceļu.
18 gados viņš iekļuva nakts brālībā, jo viņu uzmeklēja un dēļ viņa izcilajā hakera spējām viņš varēja viņiem palīdzēt ar daudzām lietām.
Protams, viņš nevienam neteica,ka lieliski pārzin ieročus, jo daudzi, kas ar viņu runājuši, viņam tik stāstīja cik labi ir tādi un tādi ieroči un mudinājuši viņu iet ar vieņiem uz šautuvi patrenēties. Bet viņš atteicās un tik nosmīnēja.
bija pagājuši divi gadi līdz viņu ievilka kādā misijā, kas var palīdzēt pasaulei atdot gaismu.

Kā un kāpēc iekļuva brālībā Viņš vienreiz ielauzās Nakts brālības serverī, uzlaužot viņu labāko hakera drosības sistēmu desmit minūsū laikā.
Atradusi viņu, Nakts brālība viņu pieņēma pie viņiem, lai uzlabo viņu sistēmas un palidzētu daudzās lietās, kas bija saistīti ar hakerošanu un datoriem.

Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris) Hakeris.

Ieroči Mp5 ar optisko tēmekli, pagarinātu aptveri, Klusinātāu, lāzera gaismiņu un ērtākai lietošanai, pieliekams ērtās gals. Līdzi 4 aptveres.
Antīks 21 gadsimta revolvers, kuram ir pārtaisītas lozū glaātuves, no sešām uz divpadsmit. 2 kastes ar patronām. kastītē ir 36 lodes.
Enifs
Vārds, uzvārds Endrjū Gilberts

Vecums nesen sasniedzis pilngadību, bet reti kurš cilvēks uzzina, kāds īsti ir viņa vecums

Ārējais izskats Gaišmatains jauneklis ar gaišzilām acīm, vienmēr izskatījies jaunāks nekā ir. Slaids, pašpārliecināta stāja. Spēcīgs ķermenis. Mēdz tērpties tumšā mētelī, klasiskā, melnā kreklā, ērtās plānās džinsu biksēs un armijas zābakos.

Rakstura īpašības Pašpārliecināts domātājs. Vienmēr apdomā visas iespējas, pirms pieņem lēmumus. Gudrs, atjautīgs un inteliģents. Nedaudz iedomīgs, bet ne bez iemesla. Spējīgs ātri izvest no pacietības gandrīz jebkuru, bet pats saglabā mieru stresa situācijās. Nelabojams brunču mednieks ar vairāku gadu stāžu, nepieļauj domu, ka varētu tikt atraidīts. Uzkrāj sevī negatīvās emocijas, saglabājot miru saskarsmē ar cilvēkiem, bet izlādējas cīņas laikā.

Biogrāfija Dzimis bagātu cilvēku ģimenē, kas sabiedrībā nekad nav bijusi īpaši cieņā. Endrjū jau kopš bērnības neieredzējis savu ģimeni, tamdēļ atstājis novārtā savu ģimeni, kaut arī tā par sevi liek manīt viņa turpmākās dzīves laikā. Gūst izglītību mierīgā rajonā, tā arī neuzzinot par briesmām, kas viņu sagaida tumsā. Vienmēr bijis populārs starp meitenēm. Viņa dabisko šarmu pastiprina pieredze, kas skan viņa balsī. Tā arī nenostabilizējis nevienas attiecības, sasniedzot pilngadību, izlemj, ka vēlas mainīties. Sapnī viņš noskatās, kā sakauj dīvainu radījumu, kas iznācis no tumsas. Kaut arī tikai sapnis, bet Endrjū to uztver kā zīmi. Viņš uzmeklē skolotāju, kas viņu apmāca austrumu cīņu mākslās un zobencīņā, kā arī dunču un šurikenu mešanā. Viņa skolotājs saskata jaunajā cilvēkā lielisku potenciālu, atklāj viņam noslēpumu. Puisis, pašam nezinot, bija trenējies pie brālības biedra. Kad Endrjū piekrita ieastāties brālībā, viņa skolotājs dāvāja viņam ieroci – 2800 gadu vecu katanu, kas nodota no paaudzes paaudzē. Tā kā skolotājs ir pēdējais savas dzimtas pārstāvis, viņš izlēma, ka jaunais talants varētu būt viņa sekotājs brālības rindās.

Specializācija mednieks

Ieroči Šurikeni, katana, divi 48 kalibra Magnum revolveri
Malduguns
Dvēseļu Marionetes anketa

Vārds uzvārds: Yuki Otori

Vecums (no 18-25): 24

Izskata apraksts:

Garie, pelēkbaltie mati sniedzās līdz pat dibenam. Bieži vien tie palīdzēja, tik pat bieži tie traucēja un tik pat redzama bija arī Yuki pieķeršanās tiem. Kā neglābjams narciss puisis varēja nejauši novērsties no galvenajām tā brīža svarīgākajām detaļām, lai veltītu visu savu uzmanību matiem, tie bija kā slimība. Tai pat laikā dzirkstoši gaišzaļās acis lika sevī manīt divas liesmiņas - maigumu un naidu - pret tumsu, netiešo nebrīvi un mošķiem, kas dzima tumsā. Garš un slaids augums bija viena no stiprākajām Yuki seksapīla iezīmēm. Spēcīga miesasbūve ar sievišķām ķermeņa iezīmēm padarīja puisi īpašu. Punktu uz i viņa izskatā pielika nekaunīgs smīns, kas dzirkstīja līdz ar spožajām uguntiņām viņa acīs un melnais ādas kostīms, kas arīdzan bija neatņemama izskata sastāvdaļa.

Rakstura apraksts: Neskatoties uz salīdzinoši juteklisko un tai pat laikā nekaunīgo izskatu Yuki pēc rakstura bija spītīgs un mērķtiecīgs, taču sasniegt mērķi bieži vien ievilcināja kāda pēkšņa vēlme paspoguļoties, vai izcelties ar kaut ko pilnīgi stulbu[mīmiku, runas veidu, vai vēl ko tik pat dīvainu]

Biogrāfija: Atšķirībā no daudziem "jaunās" pasaules bērniem Yuki mazotnē netika cerējis kaut reizi ieraudzīt saules gaismu, viņu tās neesamība traucēja tikai tādēļ, ka nebija iespējams iegūt iedegumu, bet tai pat laikā viņš pat nezināja kas tas ir, kā rezultātā arī šī problēma izzuda. Audzis stingrā, pedantiskā ģimenē, kurā ģimenes ideāls bija ja visi paklausīja tēvam. Ar šo domu iesētu zemapziņā Yuki auga un jau 13 gadu vecumā secināja, ka šī attieksme viņu neapmierināja. Viņam vajadzēja brīvību, avantūras un platību kur izvērsties, tādejādi klusi un nemanāmi, divus gadus no vietas puisis mala un izzināja visu ko varēja atrast par Nakts brālību. No 14 gadu vecuma viņa sapnis bija aizbēgt no nopietnās un patiesi stingrās audzināšanas, lai izjustu brīvību. 16 gados viņš savu panāca. Nolicis tēvu pie vietas Yuki ar augstu paceltu galvu aizgāja no mājām un iestājās Nakts brālībā piepildījis savu sapni. Augot un pilnveidojoties puisis ātri vien kļuva par personību. Viņā vairs nebija ne mazākās pieskaņas no tēva aukstsirdības un nežēlības, no stingrā pirksta. Tikai mērķi ko sasniegt un izskats ko apbrīnot.

Kā un kāpēc iekļuva brālībā: Iemesls kādēļ Yuki iekļuva brālībā bija pavisam vienkārš- alkas pēc brīvības. Bērnu dienu sapnis slaktēt un neizjust par to sirdsapziņu. Iznīcināt un atgūt. Tas viņam bija galvenais. Pieturējies pie šī sapņa realizēšanas viņš arī panāca kāroto. Izzinājis visu ko varējis atrast par brālību Yuki uzmeklēja kapteini un iestājās brālībā. Nu jau ir pagājuši 8 gadi kopš viņš ir šīs kopienas loceklis.

Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris): mednieks

Ieroči: pusautomāts un josta ar 12 metamajiem nazīšiem. Plus vēl neliela pistolīte ar miega zāļu šautriņām aizbāzta aiz labās kājas zābaka.


Gaidām vēl anketu no Zvārgulītes, bet vispār domāju, ka rīt vakarpusē varēsim sākt.
hellwoman
Vārds uzvārds: Roēna, uzvārda nav
Vecums (no 18-25): 22
Izskata apraksts: gariem, blondiem matiem līdz krustiem, aptuveni 1,77m gara, dzidrām, zilām acīm ar ledainu skatienu. Bāla āda, tieva, bet ne pārāk.Ikdienā nēsā apģērbu sarkanā krāsā, kombinējumā ar melno vai otrādi..Ļoti, bet ne pārmērīgi, kopta.
Rakstura apraksts: mēdz būt ļoti kaitinoša ar savu tiešumu.nevar ciest politiku, un par spīti blondīniskajam izskatam nepārvietojas pa pilsētu ar visādiem tehnikas brīnumiem, bet pati saviem spēkiem.Parkūrs vienvārdsakot.Atšķirībā no visiem citiem medniekiem nekad nav slēpusi to, kas viņa ir un ja kādam kaut kas nepatīk, tad labi nav.Mēdz nozust, jo mēģina tikt skaidrībā ar sevi, lai neradītu problēmas citiem. Neuzticas nekam un nevienam. Viņas prātā cilvēku iedalījumam nav piešķirts vārds "draugs" ir tikai "paziņas" vai "kaut kur redzēti" cilvēki. Laba kustību, redzes atmiņa. Bērnībā iegūta nezināma kaite - dažbrīd zaudē redzi. Šajā stāvoklī jūtas tikpat labi kā, tad, kad redz, bet sevī viņa patur noslēpumu, ka katra šī acu pārmaiņas reize viņu nedaudz sagrauj līdz atkal aprod ar notikušo. Savas jūtas uz āru neizrāda, patīk vairāk kaut ko darīt zināmu ar žestiem un mīmiku nekā ar vārdiem. Nav pieradusi pie cilvēku sabiedrības, bet ļoti cenšas būt saprotoša un jauka, kā jau cilvēks, kurš vēlas citus saprast un nav pieradis pie mīļuma izrādīšanas uz āru.Vājība: jebkāda veida augi.Bērnībā dzīvojusi istabā ar skaistas pļavas gleznojumu uz sienas, tapēc ilgojas sajust kaut vai mazu daļiņu no tā.
Biogrāfija: Bērnībā pārcietusi asinis stindzinošu traģēdiju.Viņas vecāki, lieli avantūristi, bija izdomājuši šķērsot Robežu un beidzot uzzināt kas ir aiz tās.Viņi tika noslaktēti.Detaļas Roēna neizpauž. Kopš tā laika viņai nav māju un viņa dzīvo ielās, bet strādā komiksu un grāmatu veikalā. Nopelnīto naudu izmanto savām minimālajām vajadzībām, atlikušo bez sirdsapziņas pārmetumiem dod tiem, kam tas vajadzīgs vairāk.
Kā un kāpēc iekļuva brālībā: Pēc ielu dzīves, sapratusi, ka vēlas kaut ko līdzīgu mājām, iestājās medniekos, kas saglabā ielu dzīvi, tomēr ar daudz maz pastāvīgu vietu, kur atgriezties. Roēnu pieņēma, jo pēc ielās pavadītiem gadiem ieguvusi vajadzīgo veiklību, izdzīvošanas un nogalināšanas māku un bijusi medniece kopš vecāku nāves. Mājas pagrabā, vai jebkur citur mājā, vēlas ierīkot mini pļavu, t.i., audzēt dažādus augus.
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris): medniece.
Ieroči: visu veidu naži un zobeni, bet māk rīkoties arī ar citiem ieročiem, vienkārši tie pirmie mīļāki sirdij un ielās dzīvojot grūti dabūt nepieciešamo munīciju pistolēm, tāpēc tās gandrīz nelieto.Vienmēr nēsā līdzi mazu pistoli (kurai dažreiz nav munīcijas) un vismaz divus nažus.Savus ieročus kopj apzinādamās to, ka katra kļūme nozīmē traumu, labakajā gadījumā, sliktākajā- navi. Māk improvizēt.Kaušanās prasmes vairāk vai mazāk labas kā jau pēc ielu dzīvē iegūtā rūdījuma.Māk pārvietoties klusi kā pelīte, slēpties un bieži ar to biedē cilvēkus


Te nu ir mana anketa.Ja kkas nav saprotams, lūdzu, dodiet ziņu, paskaidrošu.Piedošanu par kļūdām.smile.gif
Malduguns
Tad nu tā...
Tāda lieta kā ēkas plāns.
Pirmais stāvs:


Un otrais stāvs:

Būtu jauki, ja jūs pieteiktos uz istabiņām. Bet ja ne, pati salikšu.


Sāksim šodien. smile.gif
Džezā tikai Meitenes
Piesakos uz piekto istabiņu. Tuvāk bibliotēkai un kas ir pažobele?
Enifs
es velētos istabiņu ar nummuru 6, ja nevienam nav iebildumu... patīk būt tuvāk grāmatām...
Malduguns
Apburoši. Tātad 5. un 6. istabiņa ir aizņemtas.

Īpašs paskaidrojums nezinātājiem - pažobele ir vieta (apmēram kā skapis), kur nogrūž visādus nevajadzīgus krāmus, lai nerēgojas acīs.
Džezā tikai Meitenes
O, paldies. Vai manā istabā būs logs? Un ja jā, tad būs arī balkons? Un apraksts ko var redzēt?
hellwoman
Nu labi.Man 7 istaba.cerams, ka otrajā stāvā un jā, bibliotēka mums lkm visiem mīļa vieta.:)Un jā:es uzdodu tieši tos pašus jautājumus, ko melomania.smile.gif
Enifs
vai pažobelzē ari kāds var dzīvot...? tas varētu būt gana interesanti...
hellwoman
Labi.es tikko sapratu,ka man nerādās bildītes vai kas tur ir ielikts tajos stāvu plānos.Vai es varētu kkā uzzināt kas un kā?Savādāk es tikai kkur piesakos...
*sajūtas neērti*
Malduguns
Ja tu ļoti vēlies, varēsi dzīvot pažobelē kopā ar vecu drēbju kaudzēm, visādiem krāmiem un tamlīdzīgi. Vēlies?
Balkona nav un nebūs. Skatu pa logu jūs kaut kad uzzināsiet un logi ir, jā. Stūra istabās par divi, katrs pie savas sienas, bet tik un tā šajā laikmetā jums no viņiem pārāk lielas jēgas nav, ja vien nevēlaties skatīties uz sadrūmušiem cilvēkiem un elektriskajām spuldzēm.
Enifs
nu labi, palikšu pie istabas nr 6 ...
Džezā tikai Meitenes
Es domāju, ka debesis, zvaigznes (ja tādas ir) u.t.t. var aplūkot... Var būt tā, ka manai istabai ir viens liels logs ar palodzi uz kuras pasēdēt un lūkoties laukā, jeb, kad lasītu kādu grāmatu no bibliotēkas...
hellwoman
Tā, it kā man ir ceturtā istaba.Vai es arī varu dabūt platu palodzi vai vismaz kādu vietu , kas būtu ērta lasīšanai utml.izņemot gultu un rakstāmgaldu, ja tādi paredzēti? ū un vai var lielu ozolkoka un sarkankoka skapi?smile.gif
Malduguns
Tātad. Palodzes visā mājā ir platas. Istabas varēsiet iekārtot paši, sākumā jums tiks dots tikai matracis, segas un tamlīdzīgi sīkumi.
Septītā istaba arī ir aizņemta. Tāpat kā otrā.
hellwoman
Jauki, jauki.Pats var iekartot istabu.Kā tas izpaužas?Mums būs jāpērk mēbeles vai arī tu tās mums pēc pieprasījuma sagādāsi?
Malduguns
Tad jau redzēs par tām mēbelēm. Kaut kādas jau tur būs. Varbūt no vecajiem īpašniekiem palikušas. Tad jau redzēs. Vēlāk būs arī info par mēbeļu daudzumu, ja tas ir tik svarīgi. smile.gif
Zōzā zač zač
es uz 8toto ^^
Malduguns
Khem, Zozā. Es tācu tev jau aizrunāju 7to, kā mums bija sarunāts. Atceries?
hellwoman
Ā.Un kad spēle īsti skaitās sākusies?Jau tagad?
Un ja vel nav sākusies-vai sāksies šodien?
Malduguns
Tā... LS pavediens jau ir izveidots. Spēle sākas!!!

Un mums būs vēl viena spēlētāja.
Līg pieteicās un jau iesūtīja anketu, kura ir apstiprināta. smile.gif
Semijs
Es piesakos uz da jebkuru brīvo nummuriņu grin.gif
Malduguns
Ilivarra - 1. istabiņa?
Semijs
Ok wink.gif un Ok vēlreiz xD.gif
Malduguns
Tātad, komada pa istabiņām.

Ilivarra-Raiens, kurš dzīvo 1. istabiņā.
storyteller-Selīna, kura dzīvo 2. istabiņā
zvārgulīte-Roēna, kura mīt 4. istabiņā.
melomania-Medlēna, kura dzīvojās 5. istabiņā
Enifs-Endrjū un 6. istabiņa
Zōzā Zač Zač(vienmēr esmu apbrīnojusi šito)-Džeimss, kurš dzīvo 7. istabiņā.

Tad mums vēl ir Dvēseļu marionete, kura vēl nav devusi nekādas ziņas.
Un Līg, kurai vajadzētu iepostot sava tēla aprakstu, jo vēl šodien bija dzīva.
Semijs
Dvēseļu Marionete netiek pie tādas lietas kā PC tākā neko daudz no viņas nevarēs sagaidīt.
Zōzā zač zač
u sorz, tad man ir 7tā xD.gif
Līg
Jā, jā vēl aizvien esmu dzīva. Man patiesībā nav svarīgi, kura istaba, jo mana varone to nenovērtē sevišķi augstu. kurta ir, tā būs laba. Tātad - mana anketa. smile.gif

Vārds uzvārds - Persija Bobadilja
Vecums (no 18-25) - 18 gadi.
Izskata apraksts - Slaida, vijīga auguma melnmate. Āda ir ziloņkaula krāsā un ļoti bāla. Tik bāla, ka reizēm Persijai tiek jautāts vai viņa ir vesela. Malnie mati stiepjas pāri lāpstiņām un ir diezgan mežonīgi. Bieži vien tie tiek savaldīti iesienot sarkanu lenti. Tumšās acis ar īsti nenosakāmo krāsu allaž lukojas apkart un lieliski novērtē situāciju. Ķermenis ir labi attīstīts un skaists. Bālos tievos pirkstus reizēm mēdz piesegt ar melniem cimdiem. Acu skatiens ir mežonīgs un lai kādas emocijas plosītos iekš Persijas, acis tik un tā paliks ar mežonīgo pieskaņu. Lūpās vienmēr vīd rōzīgs sārtums, kas nereti liekas ļoti piemīlīgs.
Rakstura apraksts - Ātri aizkaitināma un ietiepīga un tieši tādēļ ir spējīga sasniegt savus mērķus. Pieradusi uzskatīt, ka vienmēr ir labākā un dažreiz tādēl nākas apdedzināties. Tomēr Persija vienmēr ceļas un cīnās atkal. Tipiskā cīnītāja. Vīņai nav draugu un tas varētu būt viens no viņas lielākajiem mīnusies, kaut gan viņa pati to nemūžam neatzītu. Gudra un lieliski spēj novērtēt situāciju kā arī ir kaislīga visā ko iesāk.
Biogrāfija - Dzimusi visparastāko strādnieku ģimenē. Mīlēta un kārtīgi audzināta, taču visu bērnību pavadījusi vienatnē klīstot apkārt. Varbūt no tā viņai ir tas mežonīgais skatiens un grūti valdāmā daba. Vecāki tur neko nespēja iesākt, kaut gan dažādos veidos bija centušies viņai ieviest domas par citiem cilvēkiem. Mācījusies parastajā skolā un bija labākā no skolniecēm.
Kā un kāpēc iekļuva brālībā - Kad Persijai bija nesen apritējuši 16 gadi, notika viņas pirmā saķeršanās ar mošķi. Nē, nē. Viņa neko nebija spējusi nodarīt šim radījumam, tomēr bija drosmīgi stājusies pretī. Šo drosmi bija pamanījis kāds Nakts Brālības biedrs un pārliecinājies, ka meitenei tiešām var uzticēties, aicinājis viņu kļūt par Nakts Brālības biedru. Tas bija pamatīgi sajūsminājis Persiju, jo tad vēl viņa nezināja cik tas ir bīstami.
Specializācija (mednieks, pētnieks, hakeris) - mednieks. Ir ļoti laba savā jomā.
Ieroči - Lieliski darbojas ar nažiem. Spēj precīzi nomērķēt un parūpēties, lai nazis nonāktu mērķī.
Malduguns
Starp citu, par zvaigznēm. Ņemot vērā to, ka zvaigznes atstaro saulesgaismu, ja nav saules, nav arī zvaigžņu. Tikai piķa melnas debesis.
Tātad, pa logu jūs lūkosities uz sadrūmušiem cilvēkiem, mājas iekšpagalmu, kur vienā pusē ir miskastes un vairāk nav nekā unnn laternām.
hellwoman
Nekas.Laternu gaisma man iebildumus neizraisa.Galu galā vienīgā gaisma tumsas pārņemtā pasaulē, kas gan var būt labāks par tās redzēšanu otrpus logam?smile.gif
Un miskastes nav tik sliktas, jo tad tālu nav jāiet, lai iznestu kartējo.xD.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.