Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Astrida Lindgrēne.
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
ČoČanga
Šeit jūs varētu uzrakstīt savas domas par Astridu Lindgrēnu.

Es šo rakstnieci apbrīnoju. Vislabāk man patīk ''Brāļi Lauvassirdis'', ļoti aizkustinoša grāmata. ''Pepija Garzeķe'' un ''Karlsons'' ir ļoti smieklīgas, arī patīk. ''Emīla nedarbus'' neesmu lasījusi, tāpēc prasu citiem - vai ir jēga vispār to lasīt? vai tur ir kaut kas interesants? ''Mēs visi bērni no Trokšņu ciema'' arī man patīk, feina grāmata. Ko jūs domājat?
LaurCIs
"Emīla nedarbiem" nav nevainas
grāmatā ir daudz jocīgu un smieklīgu atgadījumu
vismaz man šī grāmata patika grin.gif
(sun)
Jā Lindrēna man patika,sen atpakaļ./.....
Bērnība...

PS-Čo nespamo.
Lianjuks
Esmu lasījusi kādas trīs viņas grāmatas- Brāļi lauvassirdis, Karlsons un Pepija Garzeķe..
man skapī vēl stāv.. būs jāpārlasa. Agrāk viņa bija mana mīļākā autore, bet viņas vietā jau stājušies citi..
Medus Mošķis
Man tīri labi patika "Ronja, laupītāja meita" un "Mio, mans Mio". It īpašī pēdējā - tāda pasaka ar reālistiski sērīgu pieskaņu (starp citu, tikko iedomājos, ka tās sākums ir līdzīgs kā HP - bārenis, kurš dzīvo pie nejaukas tantes un onkuļa, un atklāj, ka eksistē arī cita, daudz aizraujošāka pasaule smile.gif)
Skalds
Es uzskatu, ka lindgrēne bijusi viena no izcilākajām personām bērnu rakstniecības jomā. Kuras grāmatas, lai gan tikušas uzrakstītas pirms vairākiem gadiem nav novecojušas un aizvien ir gaišuma cauraustas . Grāmatās pārsvarā ir tikusi pārstāvēta ideja- labais uzver ļauno, kuru paldies dievam viņa ir iepinusi pietiekoši raitā stāstījuma, kurš spēj noturēt lasītaja uzmanību līdz stāsta beigām, lai gan beigas ir iepriekšparedzamas. Viena no štāstu lieliskākajām īpašībām, ka tiem nav uzlikti vecuma groži, jo tās var lasīt gan mazi bērni, gan pieauguši cilvēki.
Mans mīļākais šīs rakstnieces darbs ir Mio manu Mio, jo tajās tiek apspēlēta ideja, par to, ka patiesībā galvenajiem varonim ir citi vecāki + viņš ir princis, un kurš to nav dažkārt klusībā vēlējies ?

Lilion-no-hinitsu


katrīna. 8D
neesmu nekāda lielā šīs rakstnieces fane, man patiesībā nepārāk patīk viņas grāmatas.
nu labi, pirms 4 gadiem biju sajūsmā. happy.gif

tā kā uzaugu ar "Emīla nedarbiem", tad tā arī ir mana mīļākā grāmata no viņas darbiem. wink.gif
dreamer
Bēnībā neskaitāmas reizes pārlasīju 'Pepiju Garzeķi', visas trīs grāmatas par Karlsonu, 'Mio, mans Mio' un 'Rūķītis Nilss Karlsons'.
'Karlsonu' arī tagad vēl ik pa laikam patīk paņemt rokās un pāršķirstīt. blush.gif Ļoti patīk tas pozitīvisms, humora deva un gaišums, kas caurstrāvo A. Lindgrēnes rakstītos darbus.
NaeosPsy
A.Lindgrēnes ir ļoti labas.Vēl tagad mēdzu pārlasīt visas grāmatas no Lingrēnes,ko vēl māsa nav saplēsusi.
kaiva
nemirstīga
trokšņu ciems un sālsvārna vismīļākās
bet protams patīk visas. tas bērna pasaules dzirkstošais skaistums! viņš ir man iekšā- man joprojām liekas ka zāle ceļmalā ir kaut kas īpašs un ka lelles pa nakti atmostas un es priecājos par visvisādiem stulbiem sīkumiem... vienmēr. pastāvīgi...
Bāc tik sen nav pārlasīts, Mio jau gandrīz aizmirsts!
viss es eju kauko meklēt!!!!
zirnekliitis
manupraat Astriida Lingreena ir ljoti laba rakstniece, kura ir sarakstijusi daudz labu graamatu, kuras var lasiit atkal un atkal smile.gif
xXx.pūcīte.xXx
Astrida Lindgrēna ir izcila rakstniece!!! Viņas grāmatas man patīk. Pepija Garzeķe man liekas tāda pa-spontāna. Profesionāla rakstniece: manas domas! lasa_a.gif Tagad bieži pārlasu dažas grāmatas...
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Astrīda man saistās ar pirmajām klasēm un citiem , asiem grāmatu stūriem.
Man patika lasīt viņas darbus; un, jāatzīst, ka manās acīs "Madikenu" nepārspēja pat slavenā "Pepija Garzeķe".
Madikena , var teikt, ir manas bērnības mīļākā grāmata. Laikam.
Protams, Mio manu Mio , un Brāļi Lauvassirdis. Pēdējo gan neizlasīju līdz galam.
WinterLea.
mana bērnība pagāja ar viņas grāmatām. happy.gif jāa, ļoti mīļa rakstniece. nudien tīk. tas gaišums un pozitīvisms ^^
trokšņu ciema bērni un madikena. jā, tās ir divas pašas mīļākās no viņas. Madikena bija tāds kā bērnības ideāls priekš manis, arī.
jefeniite
super, it iipashi pepija, beerniibaa izlasiiju 18 reizes + veel dazhas, kad maakslasskolas diplomdarbaa gleznoju gleznas ar pepiju. paareejaas graamatas nu taa, veel arii emiils patiik, bet tur vairaak latvieshu kino ir nopelns.

katraa gadiijumaa veel shobriid speeju sho graamatu citeet un perfekti atceros par kjiinieti peeteri, kas needa bezdeliigu ligzdas un vinja teevu ar milzu ausiim. kaa arii tie plikpauri, kas pirms paaris dienaam roku rokaa gaaja gar pepijas maaju, ir kaut kas neatkaartojams.

briinos, ja cilveeki shaadas lietas nezina, kad es vinjiem to staastu. katram normaalam cilveekam ir jaazina, ja slapja griida kusteesies, taa nesaauksteesies.
Antons Ego
"Mio, manu Mio" vēl joprojām uzskatu par vienu no lieliskākajām grāmatām pasaules literatūrā. baigi jauki un baisi, un paņemoši. nu, tādā pamazā vecumā.
Ievucite_2007
Sen nebiju lasījusi viņas grāmatas...Bet tad bija jāraksta kaut kāds domraksts konkursam, atcerējos visus viņas varoņus.Jā ''Mio manu Mio'' bija ļoti interesanta, arī ''Brāļi Lauvassirdis''.Daudzas jautras un smieklīgas grāmatas.Es domāju, ka vina bija lieliska rakstniece.
ogle.
No Lindgrēnes man patīk tikai Ronja-Laupītājmeita. Un varbūt arī Karlsona tēls.
Es zinu, ka ļoti daudziem patīk Pepija, piemēram, bet man viņas tēls šķiet ļoti drausmīgs. Un arī citas grāmatas, atskaitot Ronju, nav domātas man. Jo man nepatīk viņas radītie tēli, tie ir pārāk [manaptrūkāsvārdukādi]. Arī mazajās klasēs man nepatika Lindgrēne un viņas grāmatas. Tad izlasīju Ronju. Vienīgā labā grāmata, ko sarakstījusi Lindgrēne.
Roviela
Man, savukārt, nepatīk Ronja un Karlsons. Toties man patīk "Mēs, Sālsvārnas salas vasarnieki" smile.gif
Pepija - ne visi stāsti patīk.
Elony
"Mio mans Mio" bija labs, bija kaut kas iekšā... gan apr patieso labo, gan apr ļaunuma būtību.

Karlasons rullē! Izcils tēls, kas zem maigas vientiesība slēpj neremdināmu alkatību un rijību.

Esmu lasījis arī citus darbus, man pārāk nepatika.
Kopumā raksniece bija ļoti daudzpusīga un laikam arī talantīga, lai gan man šķiet, ka puse talanta tika izšķiests nepārāk saistosoš stāstos un tēlos. Bet kāda kuram gaume.
ķirsis
man patīk visas viņas grāmatas, varbūt kāda mazāk, bet cita vairāk. (Atceros, ka maza neticēju, ka Pepijas tētis ir nēģeru karalis grin.gif) Vismīļākā laikam ir par Madikenu. lai gan lielākā daļa viņas grāmatu ir domātas tiešām maziem bērniem, reizēm mēdzu pārlasīt... smile.gif
Jane
Viņas fantāzija ļauj izaugt jebkuram.
Man liekas, ka nav bērnu, kas nezinkādu Lindgrēnes varoni.
Pipardilliite
Lindgrēne ir ļoti laba rakstniece, manuprāt. Viņas grāmatas ir interesantas un jautras.. pro smile.gif

Protams, man HP patiik vairaak, bet A. Lindgrāne arī super smile.gifsmile.gifsmile.gif
Kristiina
Man ptīk Astrīdas Lindgrēnas grāmata "Pepija Garzeķe". Atceros, kad biju maziņa, tad no šīs grāmatas nevarēju ne acu nolaist! Un vēl, kā obligāto literatūru mums bija jālasa Ronja, laupītāju meita! Tā grāmata man arī ļoti patika, biju pat uz teātri to skatīties! wink.gif Astrīda Lindgrēne pieprot savu darbu vnk. lieliski! smile.gif
Jūens
Dievinu Astrīdas Lindgrēnas grāmatas. It sevišķi Karlsonu.
washulis
kurš gan nav lasījis karlesonu un pepiju? tāpat kā pūks un grimmu pasakas, tās vienmēr tiks lasītas. ko tad lai saka, lingrēna ir cilvēks ar plašu fantāziju, ko viņa sniedza visai pasaulēi. protams, ka man patīk viņas grāmatas... grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.