Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Daniels Redklifs pīpē.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Elony
Nejaussi atradu ssito te lapu.

Nezinu ko domaat, tas foto izskataas gandriiz kaa ar montaazu veidots.
katrīna. 8D
varbūt tā ir bilde no izrādes?
bet katrā ziņā šausminoši. :/
viņš tur izskatās tik... vecs.
Devil Boy
Pat neizskatās pēc Potera. Samontēts nevarētu būt, vai arī montējuši īsti PRO. Varbūt viņam par to ir samaksāts, lai būtu ko avīzēs un internetā rakstīt.
evija
kamon, tur rakstīts, ka tas ir no izrādes.
bet šausmīgi patīkami, ka tā gan happy.gif .
Lianjuks
Un viņš bija tik mīļš puisītis... blush.gif
Nu man viņš rādīsies šāds...
http://www.home.lv/orxs/jocigasbildes/HarryPotthead2.jpg
arturchix
Tas ir uzņemts Equus laikā - tajā viņš izpīpēja ne vienu vien cigareti. Tas, ka viņš tajā izrādē pīpēja, bija vēl rozīnītes. laughing.gif
Louhi
Cilvēki! Vai tiešām grūti apskatīties uz leju no bildes un izlasīt kas tur rakstīts??? grin.gif
Lianjuks
Es jau izlasīju, bet tik un tā pretīgi..
Nazgul
Man gan patika. Tikai izskatījās viņš tur pēc 30gadnieka, kurš savas dzīves nedienas ne reizi vien slīcinājis alkoholā. tongue.gif
hriita
patiess,
man patika,
citādi nekā ierasts
Arbūzgalva
Kičīgi.

Purple mist
Jēz! Cik vecs tur izskatās Redklifs! Bet ar cigareti viņš tiešām prot apieties labāk, nekā ar zizli! xD.gif Danielam piestāv tādam būt!
Duksis
forshi.. izskataas ka ir samonteets, jo bildei slikta kvalitaate, bet tas jau ir taas izraades laikaa...[man taa skjiet] tongue.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Paldies par mana raksta dzēšanu.
Who cares, ka Poters.. khm, Redklifs smēķē. Es smēķēju, paretam. Daudzi smēķē.
Ernestine
Nu tas no izrades! Tada gadijuma japrasa vai vins gul ar katru smuko aktrisi! Vai salaiz ar zirgiem! Ta ka tas nav pa istam tad ..........
Arbūzgalva
Jā, tiešām.. es arī pa retam uzsmēķēju, pff, tas nav nekāds pasaules brīnums.
Demigod.
sitam nost to maitu!

who cares?

Mauvaise Mademoiselle Blanc
Zūm, tu esi lieliska. ^^

Jā, jā, ļ. slikti ka viņš šitā. Nu dikti vnk.


CITĀTS
A tas ka 17gadīgais Redklifs pīpē ir tikpat "aizraujošas" ziņas, kā tas, ka viņš veikalā pērk rūtainas apakšbikses.


Nujā, šitas salīdzinājumā ar smēķēšanas faktu ir vispār OMG.
Victor Krum
Man liekas, ka tie, kas te dīc, ka pīpēt nav forši, paši pēc pāris gadiem skolā gribēs izskatīties "kruti" un sāks pīpēt. No maniem smēķējošiem draugiem es domāju tādi ir lielākā daļa smile.gif Tagad jau pīpē, jo nevar atmest.

A tas ka 17gadīgais Redklifs pīpē ir tikpat "aizraujošas" ziņas, kā tas, ka viņš veikalā pērk rūtainas apakšbikses.
Kolumbīne
Nu jēziņ;D
Es domāju, ka vairums no viņiem pīpē zili zaļi. Tas ir tik tipiski šai profesijai, ka mani neizbrīnītu pat kokaīns un publiska apdzeršanās:D
Enīwei, Redklifs izskatās vecs kā pasaule. Bilde nelīmējas kopā ar viņa atveidoto 16 gadīgo tēlu;D
(sun)
Daudzi pīpē.
Daži dzer.
Who cares?
Shadowstalker
CITĀTS(Victor Krum @ 19.07.2007 22:59) *
Man liekas, ka tie, kas te dīc, ka pīpēt nav forši, paši pēc pāris gadiem skolā gribēs izskatīties "kruti" un sāks pīpēt. No maniem smēķējošiem draugiem es domāju tādi ir lielākā daļa smile.gif Tagad jau pīpē, jo nevar atmest.
Ja vadītos no tādiem mērķiem, tad šitiem jau pēdējais laiks sākt. Pēc pāris gadiem toties būtu jau laiks dažiem mest nost, kad apniks un izdomās, ka vairs nevajag.
whiteWitch
biezi vien publicee taas bildes kuras nav izdevushaas...
Lēdija Čaterleja
Redklifs tai bildē izskatās tīri labi, man tīk cool.gif
Meitene no Priekšpilsētas
Redklifs tur tiešām, kā jau daudzi izteicās, izskatās pēc trīsdesmitgadus veca vecpuiša, kurš slīcina savas bēdas gan alkoholā, gan smēķējot.
Bet tā, protams, ir no izrādes. Lai jau tēlo.
Bija tāda dziesmiņa sākumskolas laikā ...Jānītis pīpē, jānīti nepīpē... tagad varētu teikt Redklifs pīpē, Redklif, nepīpē.. grin.gif
Bet kāda mums tur daļa. Galvenais lai viņš nepaliek kā Kalkins no viens pats mājās...
Cecilia
bija grūti ''ieiet filmā'' zinot viņa lomu tai izrādē. nu nekādi nevarēja viņš iztaisīties par knapu 16gadnieku. njā.

un smēķēšana. nu, smēķē daudzi, arī es, kāpēc lai mēs pēkšņi kritizētu to, ko dara citi pēc [savas] brīvas izvēles, ja tajā laikā būtu jāuztraucas par daudz svarīgākām lietām, kaut vai piespiedu prostitūcija, paverdzināšana, terorizēšana skolās un u.taml.
Devil Boy
Viņš laikam jau aizgājis pensijā. Bija grūti Potera gadi pavadīti un nodevās alkaholam un pīpēšanai! smile.gif
bellinda
man jau tā likās, ka tas ir no tās izrādes grin.gif izskatās tā wink.gif

cerams, ka tas nepārvērtīsies par viņa ikdienas izklaidi .. :/
Seila
Bilde diezgan interesanta. Jāatzīst, ka pat simpātiska.
Kas attiecas uz smēķēšanu. Ir smieklīgi domāt, ka mūsu iemīļotās zvaigznes ir svētas. Un, ja ir tāda vēlēšanās un tāds vecums, kas to pieļauj tad neredzu nekādu problēmu.
Elony
CITĀTS(Meitene no Priekšpilsētas @ 20.07.2007 14:37) *
Galvenais lai viņš nepaliek kā Kalkins no viens pats mājās...


Kalkins? Kas tas tāds? blink_a.gif
Pirmo reizi dzirdu... huh.gif ... wink.gif
Meitene no Priekšpilsētas
CITĀTS(elesarels @ 20.07.2007 17:05) *
Kalkins? Kas tas tāds? blink_a.gif
Pirmo reizi dzirdu... huh.gif ... wink.gif

Nu bija tāda filma "Viens pats mājās" vairākās daļās uzņemta. Un tas mazais puisīts, kurš pielika pie vietas visus mājas aplaupītājus, kāds viņam bija vārds? Es neatceros. laughing.gif ā, makolijs kalkins. Tagad viņš ir baigais narkomāns, dzērējās un kas tik vēl ne.
Lēdija Čaterleja
Makolajs Kalkins nevis makolijs kalkins wink.gif

Elony
CITĀTS(Lēdija Čaterleja @ 20.07.2007 17:13) *
Makolajs Kalkins nevis makolijs kalkins wink.gif


Kuru tas vairs rausta?
Es izlikos ka nezinu, kas tas par sīko, sak piespēlēju meitenei no P... smile.gif

bet par Kalkinu, šamējam bija iespēja tikt Di Kaprio vietā "Titānikā", bet pēdējais aizlika kāju priekšā. Tā nu šis tagad dzerstās.
Shadowstalker
CITĀTS(Lēdija Čaterleja @ 20.07.2007 17:13) *
Makolajs Kalkins nevis makolijs kalkins wink.gif
Tad kāpēc visi, kuri nav atmarozaki, sauc par Makoliju?
chemical
ĻOTI izskatas pēc montāžas. Tiešām ĻOTI.
btw man mājās gandrīz visi pīpē. Dūmus esmu elpojis jau kādus 5 gadus tomēr nav radusies vajadzība pēc cigaretēm. Man ir 14 gadi un liekas ka turēšos līdz galam. smile.gif
un vispār nu un? Lai jau pīpē. Tas ir tikai aktieris nevis Harijs Poters. grin.gif
Arbūzgalva
Tā ir paša Daniela izvēle, ko viņš dara brīvajā laikā. grin.gif

P.S. vo, vo. es arī cik esmu dzirdējusi, tik saka Makolijs.
washulis
nu viņš tomēr pieaug un mani nepārsteidz, ka šis pīpē, ja jau ir paspējis arī izģērbties skatuves vidū. es gan laikam nekad neķertos pie smēķēšanas...
Dark_Latvian
pīpēt nav veselīgi! bet pats pīpēju sad.gif
Alish
Redklifs tur izskatās nepierasti, kā nekā ir pierasts pie viņa Harija Potera tēla.. lai tak cilvēks dzīvo kā grib, kaut vai izģērblas skatītāju priekša un pīpē vai dzer vai pat narkojās..
Semijs
Nu ārprāc! Ko mēs iesāksim visi?? Redklifs pīpē, dievs žēlīgais, nu pasaules gals....
Kaut viņu saķertu vēzis ar vārdu Voldemorts xD.gif xD.gif

Skatos, ka daudzi muld, ka nekad savā mūžā nesmēķēs.... Neuztraucaties wink.gif drīz vien staigāsiet ar sarkano marlboro kabatā un pūtīsiet dūmus, kā čuk-čuk bānītis!
Torquemada
Viņš noteikti pīpē melno elitu.


mume
Izskatās pretīgi. Tā kā viņam būtu klāt vēl vismaz 10 gadi. smile.gif
Sviests
Ja grib lai smēķē kā nekā arī viņš ir tikai cilvēks. Un tie aktīvisti PRETsmēķēšanu lai iet ````t.
Hēbe
Khe...tas nav nekas īpašs. Pat tad, ja viņš sāks šņaukt kokaīnu es nejutīšos pārsteigta, jo tā ir zvaigžņu ikdiena- tas palīdzot atbrivoties no stresa (kā tad!!!).
NaeosPsy
Es esmu zvaigzne.
Davai,padodiet kokaīnu!

laughing.gif
Kaķurēgs
Kāpēc uztraukties - cilvēkam gribas, lai to dara.
Viņš jau nav Poters reālajā pasaulē.
NaeosPsy
Bet kas tad tēlos Poteru???? sad.gif
Estere.
izskatās biš pēc montāžas! :/
negribās ticēt sad.gif
Annjuks
ja es zinu shiti raxtu! grin.gif Vinjsh taja bilde kkads apaudzis vai krunkains izskatas... Vai tiesham no pipeshanas TIK atri rodas krunkas? grin.gif
Lilija Emma
mja, musdienas to dara lielaka dalja...
vinsh jau sak atgadinat mazu spalvainu kunkuliiti.. -nu lap netik traki, bet nu.. ;p
nekas TADS par ko butu shoka tas nav...
kas redklifs komenteja savu gultas dzivi tad ,gan biki , mja.. ;D
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.