Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs Poters pelna miljonus un zaudē draugus...
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Zhachhiic
«Harijs Poters un Fēniksa ordenis», kurš pagājušās nedēļas nogalē nopelnīja 330 miljonu ASV dolāru, iespējams, būs visienesīgākā kino lente par mazo burvi.«Tā ir pirmā filma par Poteru, kas uz ekrāniem iznākusi nedēļas vidū, pārējās daļas parādījās piektdienās. Un visdrīzāk šī būs visienesīgākā filma par Poteru,» paziņojis «Warner Brother» distribūcijas nodaļas vadītājs Dens Felmans.No 11. līdz 16. jūlijam «Fēniksa ordenis» ASV vien bija iekasējis 140 miljonus ASV dolāru. Pārējo summu veido peļņa Eiropā un Āzijā, kur filmas pirmizrāde notika vienlaikus ar pirmizrādi ASV. Iepriekšējā daļa «Harijs Poters un uguns biķeris» starta dienās nopelnīja tikai 102 miljonus ASV dolāru.

«Fēniksa ordenis» tādējādi pietuvojies «Zirnekļcilvēka 3», «Šreka Trešā» un «Karību jūras pirātu» sasniegumiem. Šīs filmas tiek uzskatītas par vasaras hītiem, jo pirmajās dienās iekasējušas vairāk kā 300 miljonu ASV dolāru.Tikmēr dažas dienas pirms pēdējās grāmatas par Hariju Poteru parādīšanās veikalu plauktos, kļuvis zināms, kuri personāži Džoannas Roulingas darbā ies bojā.

Kā zināms, septītās grāmatas intriga slēpjas apstāklī - kurš no galvenajiem varoņiem izdzīvos. Visa gada garumā Roulinga ķircinājusi lasītājus, pametot informācijas druskas par to, ka būs jāmirst vai nu Poteram vai Voldemortam.

Septītā grāmata kļuvusi par visasiņaināko šajā grāmatu sērijā - tajā mirst 21 varonis, tai skaitā arī 3 galvenie. Kā ziņo portāls newsru.com. 21 nāvei nolemto sarakta vidū ir arī [ spoileris... uzzināsiet vēlāk.]
www.apollo.lv
Nazgul
AJ!... Nedaudz jau apsvilinājos, pirms paspēju novērst skatienu no pēdējās rindkopas. Ieraudzīju, ka mirs [izgriezts teksts]. Nu man gan paveicās, jo ja šī informācija ir patiesa, tad par [izgriezts teksts] īpaši nepārdzīvošu. A par [izgriezts teksts], tā jau man likās - viņš beigās izrādīsies labais, kurš mirs ļoti cēlā veidā.
Taču pats grūtākais paliek apvaldīt savu kārdinājumu un nepaskatīties vēlreiz uz to pēdējo rindkopu... grin.gif
Sol Invictus
Un vēl izrādīsies, ka grāmatā ir aprakstīts, ka Roulinga slaktēšanas darbus veica pati savām rociņām ar sapieru lāpstiņu, turklāt pārģērbusies par zaķīti huh.gif jo, ja pieņem, ka runa ir par galvenajiem varoņiem (kā parasti) vai nu tie ir salti meli vai arī Roulinga ir sagājusi sviestā un tā grāmata būs pēdējais mēsls - ja tic tam, kas rakstīts vikipēdijā par grāmatas lapušu skaitu izdalot sanāk viens līķis katrā nodaļā. Oh c'mon - vienā vietā rakstīts, ka visi mirs, citā - ka Harijs kļūs nemirstīgs - tiešām tik grūti sagaidīt grāmatu ?
Scorpse
Man riebjas!!! Shoriit atnaacu uz darbu, uzvaariiju kafeju, izchekoju e-pastus, draugus, visu paareejo, saaku lasiit apollo zinjas un...

Cmon, man godavaards riebjas, ka es nevaru normaali palasiit zinjas, lai neuzdurtos kaadam spoilerim par HP7. Nebuutu es laikaa noveersusies, es ieraudziitu. Un, jaa, mani tas ljoti traumeetu, apbeedinaatu un sadusmotu, ja es priekshlaikus ieraudziitu, kas nomirs. Bee.

[Mieru, tikai mieru.]
katrīna. 8D
cik labi, ka pienācu šeit pietiekami vēlu, lai būtu viss pārtaisīts par izgrieztiem tekstiem.
man nepatiktu uzzināt visu pirms pati esmu lasījusi.
kad iznāks grāmata angļu valodā, būs grūti ieiet kurbijkurnē, jo galu galā te katrs mētāsies ar līķīšiem, kam uzdūries lasot grāmatas. :/
Ného
CITĀTS(katrīna. 8D @ 19.07.2007 12:54) *
cik labi, ka pienācu šeit pietiekami vēlu, lai būtu viss pārtaisīts par izgrieztiem tekstiem.
man nepatiktu uzzināt visu pirms pati esmu lasījusi.

Un iedomājieties, kā ir modiem, kam tas jālabo, ***** ****** tādi. whistling.gif

CITĀTS
kad iznāks grāmata angļu valodā, būs grūti ieiet kurbijkurnē, jo galu galā te katrs mētāsies ar līķīšiem, kam uzdūries lasot grāmatas. :/

cerams, ka tā nebūs un laikus izdosies visu novērst un vest pie prāta pārkāpējus.
Elony
Starp citu - nevar zināt vai tas, kas tur rakstīts maz ir patiesība. Viltojumu internetā ir pāri galvai un pēc 21. jūlija būs vēl vairāk. Es izlasīju to rakstu - nu un? 50 pret 50 vai ir tā patiesība vai nav! Kamēr grāmata rokās nebūs (vai nebūs atvērts forums par to kurbijkurne smile.gif ), tikmēr notikumi pēdējā grāmatā vienalga īsti zināmi nav.
Ného
bet liela iespējamība pastāv, ņemot vērā, ka ne visa informācija ir nepetiesa, par ko esmu pārliecināts. Galu galā lasot pašam ir interesantāk izdomāt, kas ar šo tēlu notiks, nevis lasīt un atcerēties, ka lasīji par tāda un tāda tēla nāvi kādā portālā.
Duksis
informācija mainās un mainās.. patiesību uzzinās tikai tad, kad grāmata tiks izdota.
Arbūzgalva
Par Fedu Džordžu es jau sen biju dzirdējusi, ka viņš mirs. Un par Strupu biju gandrīz pārliecināta. Ehh, žēl, ka to grāmatu pie mums tik drīz nevarēs nopirkt. sad.gif
BlueberryAnima
eu nu Anarhiste-šitas bija absolūti nesmuki un garām. nu kāpēc tev ir kaut kas jāsaka??? tie kas gribēs-paši izlasīs nolemto sarakstu. tu varētu nebojāt visu prieku pārējiem!!! nav ko bārstīties ar saviem jaunatklājumiem
Mauvaise Mademoiselle Blanc
*nožāvājas*
Anarhiste, nevajag uz Animas izteikumu atbildēt. Viņai vienalga neko nevar ieskaidrot.

Un, jā. Ja "Krusttēvam" būtu spoileris, kuru es nejauši izlasītu, es sev aiztaupītu pamatīgu raudāšanas scēnu. Tā ka nevajag. Ak, Sanij, Sanij.
Arbūzgalva
Klausīšu tavam ieteikumam, whatever, tāpat kādreiz viņi to izlasīs. grin.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
CITĀTS(anarhiste)
whatever, tāpat kādreiz viņi to izlasīs


Precīzi. Tu vienmēr esi tik attapīga, anarhiste? mm?

Lai nu kā. Neņem vērā šo sīko ironiju, man šodien bija IZCILI ļauna diena.
Arbūzgalva
Gandrīz vienmēr.

Nekas, man ar tā gadās. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.