Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spoku ciems
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Džezā tikai Meitenes
Šī ir mana pirmā lomu spēle. Cerams ka būs interesanti un kāds pieteiksies. (Būtu vēlams kādi 8 - 10 cilvēki, bet protams, var būt mazāk.) Spēles GM būšu es un gints.

Tas bija parasts ciems, kurā kādreiz mitinājās draudzīgi un jauki ļautiņi. Viņi visi dzīvoja saticīgi un laimīgi. Ja kādam bija jābūvē māja, pārējie palīdzēja. Viņi visi dzīvoja gluži kā viena ģimene. Taču kādā saulainā vasaras dienā, kad pie debesīm nebija neviena paša mākonīša, ciematiņā ieradās kāda meitene. Viņai bija skaisti, gari, brūni mati, un lielas, dzidras, gaiši zilas acis, kurās varēja saskatīt viņas dvēseles daiļumu. Viņa visus apbūra ar savu skaistumu, pieklājīgumu un draudzīgumu. Ciematnieki viņu ātri vien iemīlēja un palīdzēja viņai iekārtoties šeit uz dzīvi. Viss bija labi, līdz kādu dienu spēlējoties ar ciema bērniem, meitene nomaldījās mežā, kas atradās aiz ciematiņa. Viņa gāja un gāja, līdz nonāca pie kāda ezera pašā meža vidū. Tas nebija pārāk liels, bet ap to valdīja savāda burvība. Ezera virsma bija savādi mierīga un tumša. Pēkšņi iešalkojās vējš, un meitene ieraudzīja, kā uz akmens, ezera vidū uzlien melna čūska. Viņa piegāja tuvāk krastam un pamanīja, kā čūska pārvēršas sievietē. Nāc. Viņa pamāja ar roku, aicinot pieiet tuvāk. Meitene nespēja pretoties, un kad viņa bija piegājusi pie paša ezera, caur viņas ķermeni izgāja asas sāpes. Meitene sabruka ezera krastā, bet uz akmens vairs neviena nebija. Pēc mirkļa viņa piecēlās it kā nekas nebūtu noticis, taču viņas acīs vairs nevīdēja tas siltums un prieks, kas agrāk. Tās bija ledaini aukstas un nedzīvas. Meitene devās atpakaļ uz ciemu. Viņa pārnāca vēlu vakarā, kad saule jau bija norietējusi. Meitene dzīvoja kalna galā, no kura varēja pārredzēt visu ciemu. Izgājusi uz balkona, viņa pacēla savas rokas sev virs galvas un klusi čukstēja nesaprotamus vārdus nakts klusumā. Šķita, ka tie atbalsojas visā ciematiņā. Pēc brīža viņa apklusa un pārlaida acis visam ciematiņam. No rītdienas viss būs savādāks. Viņa smiedamās iegāja istabā un sāka visu pārkārtot. Nākamajā rītā, ciemā valdīja nāvējošs klusums. Tas valdīja līdz pat vakaram, kad pēkšņi atskanēja spalgs kliedziens un no kāda nama izlidoja kaut kas sudrabains. Pēc mirkļa kaut kas izlidoja arī no pārējiem namiem. Tie izskatījās pēc cilvēkiem, tikai viņiem varēja redzēt cauri. Uz balkona parādījās meitene. Sveicināti! Jūs droši vien domājat kas ar jums noticis. Es jūs pārvērtu par rēgiem, spokiem, sauciet to kā gribat. Katru mēnesi es ņemšu vienu no jums un pārvērtīšu akmenī, izsūcot no jums visu dzīvības spēku. Nav nekādu iespēju izbēgt un jūs nevarat pretoties. Apkārt ciematam ir neredzama siena, kura neļaus jums atstāt šo vietu. Mani sauc Saīda. Jūs noteikti zināt kas es esmu un kādēļ man ir vajadzīgs jūsu dzīvības spēks. Līdz tam, jūs būsiet manā pārraudzībā un strādāsiet visu dienu. Kā jau es teicu, nav nekādu iespēju izbēgt un nogalinot mani, viņa paskatījās uz kādu puisi – rēgu, kurš taisījās mest viņai ar nazi, jūs nekad nekļūsiet tādi kā agrāk. Tādēļ es ceru uz jūsu sadarbību, vai arī viss būs vēl ļaunāk, un ticiet man, jūs to negribētu piedzīvot. Viņa pārlaida acis visiem priekšā stāvošajiem rēgiem un piebilda. Tas arī viss. Pirmā upurēšana būs pēc nedēļas. Viņa iegāja atpakaļ mājā, atstājot aiz sevis izmisuma pilnos spokus. Pēkšņi no tuvējā krūma aiz norādītās līnijas, izlīda kāds pusaudzis. Viņam bija nekārtīgi sprogaini mati un mugurā noskrandušas bikses un netīrs balts krekls. Viņš klusi pielavījās pie kāda spoku pāra, kurš histēriski raudāja un nočukstēja. Mam! Tēt! Tas esmu es! Dens! Tikai klusu. Es visu dzirdēju un aizskriešu pēc palīdzības! Uzrunātais pāris mēģināja dēlu apskaut, bet neizdevās. Tikai esi uzmanīgs! Noteica māte un noskatījās, kā dēls ieskrien mežā.

Šeit būs anketa:

Vārds –
Uzvārds –
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) –
Dzimums –
Izskata apraksts vai bilde –
Rakstura apraksts –
Pagātnes apraksts –
Īpašas pazīmes –
Lietas, kas paņemtas līdzi –

Lūk tā. Sākumā Jūs būsiet maza grupiņa, kas brauc pārgājienā. Visi ir pazīstami savā starpā.
NaeosPsy
Vārds – Grejs
Uzvārds –Allkaners
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 16
Dzimums –Sieviete smile.gif
Izskata apraksts vai bilde –
Rakstura apraksts –Draudzīgs,jautrs,apdomīgs.
Pagātnes apraksts – Dzima vienkāršā,parastā ģimenē,7 gadu vecumā,sāka iet bērnudārzā.Skolā izcēlās ar to ka visas meitenes līda klāt.Pašlaik pabeidzis 9. klasai un dzīvo normālu dzīvi pie vecākiem.Nekā viņam netrūkst.
Īpašas pazīmes – Skatīt augšējo jautājumu,otro teikumu.
Lietas, kas paņemtas līdzi – Mugursoma,vate,aptieciņa,telefons,šveices nazis ar 6 iespējām(Lielais nazis,mazais nazis,zāģis,korķviļķis,pincete,zobu bakstāmais.)Game Boy Advance(ar spēlēm rotams),skeitborda dēlis.
Big Bad Wolf
Vārds – Mihails
Uzvārds – Madžurckis
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 18
Dzimums – Vīriešu.
Izskata apraksts vai bilde –
Rakstura apraksts – Uzskata, ka ir visskaistākais, visdrosmīgākais, vismīļākais. Mihails ir ļoti neapdomīgs cilvēks. Viņš mīl sievietes un ir gatavs uz visu, lai tikai viņas dabūtu.
Pagātnes apraksts –Mihails piedzima pirms 18 gadiem, 1. jūnija rītā. Skolā sāka iet 6 gadu vecumā. 16 gadu vecumā pameta skolu, lai varētu kļūt par modeli.
Īpašas pazīmes – Lai aizmigtu lieto miega zāles.
Lietas, kas paņemtas līdzi – Brūna pleca soma ar zobiņa rakstu, telefons, portatīvais dators, visi lādētāji, protams, daudz zeķu pāri, fotoaparāts, ausu tīrāmie, vannas sāls, pincete, adata un diegs, ēdamais, dzeramais, šķēres, spogulītis, 12 sveces un saulesbrilles.
NaeosPsy
Apstiprināts.
Lianjuks
Vārds – Esmeralda, draugiem vienkārši Elija
Uzvārds –Sentāra
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) –16
Dzimums –siev.
Izskata apraksts vai bilde- http://p-images.veoh.com/image.out?imageId...g&version=4
Rakstura apraksts – Klusa un nerunīga. Parasti cilvēki nemana viņas klātbūtni.
Pagātnes apraksts – Bieži maina dzīves vietu... Vecākus uztrauc meitas klusēšana, kas iestājās pēc savāda negadījuma, kurā meita gandrīz gāja bojā.
Īpašas pazīmes – Ja ar kādu runā tad tikai ar sevi, reti kad ar citiem.. Lasa avīzi ačigārni..
Lietas, kas paņemtas līdzi – Konfektes, avīze, jaciņa un adata..
NaeosPsy
Apstiprināta.
maksligais_intelekts*
Vārds – Ralla
Uzvārds – Figama
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 19
Dzimums – sieviete
Izskata apraksts vai bilde –
Rakstura apraksts – Meitene savā būtibā ir draudziga, optimistiska un laipna, tomēr dziļi iekšienē slēpjas, kas cits . Viņa vienmēŗ meklē sev zidevigas situācijas un nekad nevienam neuzticas pilnibā. Viņa dzīvo pēc principa, ka katrs par sevi un ne no viena palīdzību nekad nelūdz.
Pagātnes apraksts – Ralla ir dzimusi labā gimenē. Tēvs baņķieris, bet māte bija lielā nama namamāte . Ralla ir vienigais bērns gimenē un tikko viņa sāka studēt banku augstskolā, lai ietu tēva pēdās, bet to visu pārtrauca šis .... Starpcitu Ralla ir ļoti labi apguvusi arī cīņas mākslu
Īpašas pazīmes –Bāla un smalka būtne ar nedabigi gariem matiem ( lai arī bildē neizskatās pieņemsim,ka tā ir )
Lietas, kas paņemtas līdzi – 300 gadus vecs duncis no platīna, kurš ir izrotāts ar dimantiem ... gimenes mantojums, kas nāk paaudžu paaudzēs .
NaeosPsy
Melomania guļ zzzz....
Apstiprināts.
Džezā tikai Meitenes
Nē, bet man vnk nav laika. Dienā jāskrien uz pilsētu un rīt un parīt es vispār nebūšu. Braukšu uz Latgali. maksligais_intelekts* ir pieņemts un pārējie arī. Šeit būs mana anketa:

Vārds – Daniels. Parasti visi viņu sauc par Denu.
Uzvārds – Brūks
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 17 gadi un 8 mēneši.
Dzimums – Vīr. Dz.
Izskata apraksts vai bilde – http://www.dreamstime.com/attractive-sixte...hit-thumb190952
Rakstura apraksts – Jauks, draudzīgs puisis, kurš ir visai paklausīgs saviem vecākiem, bet dažreiz mēdz viņus nokaitināt un staigāt pa mežu stundām ilgi. (Par spīti tam, viņš nekad nav uzgājis ezeru.)
Pagātnes apraksts – Dens piedzima kādā saulainā ziemas dienā. Tajā brīdī saule uzspīdēja tieši viņam virsū, un tādēļ visi domāja, ka viņš ir īpašs. Visu dzīvi viņš pavadīja kopā ar vecākiem. Viņam bija arī māsa, bet viņa noslīka pagājušajā gadā. Dens vainoja sevi viņas nāvē, jo bija iesnaudies turpat upes krastā, kad notika nelaimes gadījums. No tā laika viņš ir palicis mazliet noslēgtāks.
Īpašas pazīmes – Ļoti labi redz tumsā.
Lietas, kas paņemtas līdzi – mazs nazītis un cepumi, kas stāv kabatā no liktenīgās dienas, kad visi pārtapa par spokiem.

gint, tev gan labs tēls. Īpašas pazīmes... laughing.gif
Malduguns
Vārds –Ginters
Uzvārds –Elverss
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) –19
Dzimums –vīr.
Izskata apraksts vai bilde – garš, slaids puisis ar bālu ādu, šauru seju, neparasti tumšām acīm un tirkīzziliem matiem, kuri vienmēr stāv izslējušies gaisā un nir pamatīgi izspūruši.
Rakstura apraksts –jautrs, jauks, mīļš un aktīvs. Nemiera gars. Ziņkārīgs, tomēr zin robežas un apzinās cik tālu va iet. Viņš ir tāds labākā drauga tipāžs un izskatās, ka ir apmierināts ar to.
Pagātnes apraksts –Uzaudzis nepilnā ģimenē, tēvs bijis tālbraucējs jūrnieks un pazudis kādā braucienā. Māte uzaudzinājusi gan viņu, gan viņa brālēnu, kura ģimene pameta puiku nenoskaidrotu iemeslu dēļ. Mācījies ar vislabākajām atzīmēm, lai gan stundu laikā vienmēr sēdēja pēdējā solā un pļāpāja. Tagad ir iestājies režisoros, jo ir tāds kā mākslinieka tips.
Īpašas pazīmes – Ja gulēs, nepamodināsiet tik viegli. Ja nervozē vienmēr kaut ko grauž.
Lietas, kas paņemtas līdzi –mugursoma, kuras apjoms ir tāds, ka pats varētu tur ielīst, mednieku nazis, kabatas nazis, kabatas lukturītis, vesela čupa ar baterijām, klade, rakstāmie, zīmuļasināmais, dzēsģumija, diegs, aukla, kāda nodriskāta grāmata, kuru viņš vēl nav apskatījies, mazais guļammaiss (ja jau pārgājiens), pārtika, lieka drēbju kārta, dvielis, fotoaparāts, mobilais telefons, rokas pulkstenis, āboli (un daudz), vilnas zeķes un kaut kas siltāks, ko mugurā uzvilkt.
Džezā tikai Meitenes
Amstiprināts smile.gif

NaeosPsy
Emm tiem kuri nodomāja ka mans tēls ir tā sievieti par kreisi,baigi kļūdās.
Malduguns
Khem, neviens nav tik stulbs, lai domātu, ka vārds "Grejs" ir meitenes vārds. Vismaz man tā šķiet.
Džezā tikai Meitenes
Bet es nodomāju, ka tavs tēls būs transvestīts... Galu galā, kāpēc ne.

Ok. Skatos, ka mums ir pietiekami daudz spēlētāju, tāpēc domāju, ka varētu sākt nākam pirmdien. Ko jūs domājat?
Lianjuks
Domāju, ka varētu sākt pirmdien. Man iebildumu nav.. Piemirsu piebilst, ka manai varonei vēl līdzi ir maza mugursoma kurā viņa visu saliek..
NaeosPsy
Es un transvestīts???
Tu laikam nepazīst Greju Allkaneru.
maksligais_intelekts*
Nu kad sākām? tongue.gif
Elony
Es gribeetu pieteikties...
Tikai varu anketu iesuutiit, kad buussu pie datora ar garumziimeem?
NaeosPsy
Sāksim Pirmdien.
Elesarel,apstiprināts.
Elony
Vārds – Daniels
Uzvārds – Stouns
Vecums – 19 gadi
Dzimums – Vīrietis
Izskata apraksts vai bilde –

Rakstura apraksts – Augstprātīgs tipiņš, diezgan izlutināts, parasti dabū visu ko grib. Mīl savu ārieni un sevi. Reizēm nemāk par sevi parūpēties, kaut arī ir diezgan gudrs. Aizraujas ar karatē un basketbolu. Nedaudz ir hakeris.
Pagātnes apraksts – Dzimis un audzis parastā ģimenē, vienīgais bērns, tāpēc ticis vecāku lutināts. Labi beidzis vidusskolu un sāk mācīties koledžā. Brīvajā laikā nodarbojas ar karatē, sportošanu, basketbolu. Agrāk bija neglīts, tāpēc joprojām nav diezcik labas attiecības ar meitenēm.
Īpašas pazīmes – Nepārtraukti pārbauda kādā stāvoklī ir viņa frizūra.
Lietas, kas paņemtas līdzi – Rolex pulksteni, mobilo telefonu ar interneta pieslēgumu, nelielu somu ar pusdienām - čipsiem, mērci un alu.
NaeosPsy
Apstiprināts.Ir labi.
Džezā tikai Meitenes
Ok, esmu atpakaļ, bet spēli nāksies sākt otrdien, jo pirmdien man ir operācija... O, vēlviens Daniels... Esam laikam septiņi. Nuja. Derētu vēlviena meitene, bet ir labi..,

gint, kāpēc ne?
.kreizī.
ja vēl vajag- varu pieteikties. smile.gif
Roviela
Es pieteiktos, ja man nerastos ļoti lielas aizdomas, ka šo spēli vada gints. tongue.gif
To es nevēlos. Ceru, ka man neviens neprasīs paskaidrojumu - kāpēc.
Turklāt, manuprāt, daži tēli ir pārlieku nedabīgi visvaroši, bet tas tikai tā... manuprāt.

Vēl... man ir jautājums - spēle notiek mūsdienās, ja?
NaeosPsy
Mūsienās!
Šo spēli vada MELOMANIA.Es piepalīdzu.
A kas ir???
Nepatīk vecis ar 40%,kurš ir nenormāls spameris un iet GL pēdās?
.kreizī.
bet es varu pieteikties? smile.gif
Džezā tikai Meitenes
Var pieteikties. Vēl var. Patiesībā šo spēli vadu es, bet gints man vnk mazliet palīdz...Var paskatīties otrajā ''Spoku ciems'' spēļu pavedienā. Tad sapratīsiet... Spēle... Mjā! Varētu būt ka mūsdienās.
Roviela
CITĀTS(gints @ 27.07.2007 22:19) *
Mūsienās!
Šo spēli vada MELOMANIA.Es piepalīdzu.
A kas ir???
Nepatīk vecis ar 40%,kurš ir nenormāls spameris un iet GL pēdās?

Pie kam te spams un 40%?
Nē. Tu nenormāli nereāli spēlē, tāpēc man nav absolūti nekādas uzticības Tev kā GM. Piedod! smile.gif Man patīk spēles, kas ar ķepiņām balstās uz zemes. Tas nekas, ka tajās ir burvji, pūķi un citi brīnumi. Tad ir interesanti kaut ko plānot, domat un darīt. Šajā, protams, nekādu burvju, pūķu u.c. nav un nevar būt. Spēles ideja ir interesanta, citādi es nemaz te neko nerakstītu. Pūlos izvērtēt, vai man patiktu vai nepatiktu spēlē piedalīties, un atklāti izsaku, kas mani atbaida. tongue.gif
NaeosPsy
Es neesmu GM!
Ko visi tev mēģina iestāstīt.
Im just helping.
mehaniskais kolibri
ja vēl var pieteikties ziņojiet...

man tagad ir garumzīmes.. grin.gif
Džezā tikai Meitenes
Protams ka var. Oh, nu jau laikam būsim desmit... ja būs arī Roviela un .kreizī. Man domājas, ka ar to pietiks.
Roviela
"Spēles GM būšu es un gints." tongue.gif Sk. pašu pirmo rakstu.

Nu labi. Ar nosacījumu, ka spēle patiešām TIKS vadīta, nevis tikai apcerēti iekšējie pārdzīvojumi. Ja tā nenotiks, es palūgšu savu tēlu likvidēt. Teiksim - pārvērst par spoku un "nosūkt".

Vārds – Eleonora
Uzvārds – Sarnija
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 24
Dzimums – sieviete
Izskata apraksts vai bilde – Eleonora
Rakstura apraksts – izskatās pēc izlutinātas skaistulītes, bet īstenībā ir praktiska un protoša, ko gan nebūt necenšas izrādīt. Patīk, ja viņai izrāda uzmanību, bet nav viegli iegūstama, tam nepietiek ar vienu pirksta mājienu un smuku ģīmīti. Ja kādam paveiksies, var gadīties, ka viņš to nožēlos, jo nakts ar Eleonoru nav lieta, ko viegli varētu aizmirst. Bet viņa neaizraujas ar vīriešu kolekcionēšanu, tie paši viņai nenod mieru. Labsirdīga un godīga, un nepiedod nodevību. Necieš skaļu mūziku, it īpaši brīvā dabā.
Pagātnes apraksts – dzimusi parastā vidusmēra ģimenē, nav izlutināta. Beigusi koledžu, labi dzied un dejo. Aizraujas ar velotūrismu, mēdz pailgi klejot, tāpēc kaut kāds vienas-divu dienu pārgājiens ir tīrais nieks.
Īpašas pazīmes – izturīga, nečīkst par niekiem un nespiedz par sīkumiem. Nožēlo, ka visur nevar stiept līdzi velosipēdu.
Lietas, kas paņemtas līdzi – ērts apģērbs mugurā ar stilīgu cepurīti, kājās īstas firmas sporta kurpes pārgājieniem, mugursoma, kurā ir plāns lietusmētelis, ķemme, mini aptieciņa, spēcīga kabatas baterija, sērkociņi nemirkstošā kārbiņā, vienas liekas zeķes, grezns zīda lakatiņš, spogulītis, universāls krems, paciņa cepumu, maza pudelīte minerālūdens, divas paciņas ūdenī šķīdināmas zupas koncentrāta, dvielītis, tūristu komplekts - suka, kurā iekšā visādi nieciņi, kā adatas, diedziņi, mazas šķērītes, podziņas utt. Pie jostas tūristu nazis makstī. Ir mobilais, uz rokas Swatch īpaši izturīgs pulkstenis. Pie somas piestiprināts guļammaiss un sudrabotais tepiķītis. Viņai ir līdzi nedaudz naudas un minimāli kosmētika, bet tas, man šķiet, ir līdzi visiem un nav īpaši jāatzīmē.
Džezā tikai Meitenes
Nu jā.. Labojums. Spēles GM būšu es un man mazliet palīdzēs gints. Centīšos lai viss izdodas. Tava anketa ir pieņemta. smile.gif
mehaniskais kolibri
Vārds – Gvenda
Uzvārds –Saimona
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 18,pēc trīs dienām paliek 19
Dzimums –s
Izskata apraksts vai bilde –neatbilst ierastajiem etaloniem,nevar nsaukt par skaistu,bet vīriešiem patīk.Smalka seja,ar mazu deguntiņu,lielām tumši zilām acīm,rūsganām skropstām,un matiem.Maigo izskatu izjauc iesmails zods,kas meitene vienmēr liek izskatīties lepnai.Proporcināls pievilcīgs augums.Gvenda
Rakstura apraksts – visi uzskata ka viņu pazīst,bet patiesībā to varētu teikt tikai daži.Egoiste,lai gan nekd necensas to izrādīt.Izmantos visus līdzekļus lai saniegtu mērķi.Mazliet koķeta,bet nevar teikt ka viegli dabūjama.Dziļi sevīlaipna un patīkama meitene,bet cenšas to neizrādīt.Var uztaisīt histēriju par peli,kaut arī mājās viņai ir divas un no tā viņai ne silts ne auksts.Konubikabla,veido savu tēlu skatoties uz apkārtējiem un sitvāciju.Mīl spēlēties ar cilvēkiem.Izlutināta,sapņo kļūt par aktrisi,tāpēc trenējas visu laiku.Melīga.
Pagātnes apraksts –Meitenes vecāki par to neliekas ne zinis,audzina mātes māsa.Vecāki bagāti,tāpēc arī Gvenda ir izlutināta.Māsu brāļu nav.Vecāki bēnu negribēja,bet kad piedzima meitene viņi bija šokā,no tiem laba attieksme nav saņemta,bet materiāli bērns nodrošināts pat pārāk.
Īpašas pazīmes –baidās no vientulības un mēdz sarunāties ar sevi,protams ne skaļi
Lietas, kas paņemtas līdzi –mobīlais,silta jaka,liekas bikses,nazis,sērkociņi,minerālūdens un daži našķi,spogulis,lūpu spīdums.Guļammais,ķemme,salvetes,zeķes,daži sīkumi kā kapeikas un saspraudes somas dibenā.
.kreizī.
Vārds – Lorēna
Uzvārds – Meja
Vecums(Vēlams no 16-30.Bet var būt arī izņēmumi.) – 18
Dzimums – Sieviete.
Izskata apraksts vai bilde –

Rakstura apraksts – Dīvaine jau no dzimšanas. Interesējas par dažadām pārdabiskām lietām. Jautra un traka. Smieklīga, nav bailule, bet nav arī bezbailīgā. Patīk dažādi sīkumi un pribambasi.
Pagātnes apraksts – Dzimusi bērnunamā, tāpēc nezin savus vecākus. Vienmēr bērnunamā izcēlusies un nekad nepalikusi malā. pirms trijie m gadiem, meitene pameta bērnu namu un sāka strādat un īrēt dzīvokli.
Īpašas pazīmes – Tetuvējums uz muguras [Vinas vārds] un pīrsings nabā.
Lietas, kas paņemtas līdzi – Ipods, ūdens, kkas ko uzkost, sega, kemme, guļammaiss, un da'zas kapeikas.
Džezā tikai Meitenes
Pieņemtas. Tagad visi ir iesūtījuši savas anketas un atliek vien pagaidīt līdz otrdienai. wink.gif
.kreizī.
evm, bat var jau visu leenaa garaa saakt jau shon. smile.gif
Roviela
laughing.gif
Kur Eleonora ir iekūlusies! Tā tikai ir kompānija. Nemaz ne viņas stilā. Ar ipodu, datoru u.tml. lietām iet pārgājienā noteikti nav viņas paradumos. Būs jāpadomā, kāpēc viņa vispār čāpo ar šiem visiem kopā smile.gif Droši vien - nejauši satika pa ceļam, kad viņai saplīsa veļuks, un tad gāja līdzi - kas cits atlika? Tā arī darīsim. Pirms tam - redzējusi skolā, jaunākās klasēs (vai apmēram tā), tikai no izskata pazīst, knapi zin vārdus, tātad gluži sveši nav.
Pievienojam pie rokas stumjamu saplīsušu velosipēdu. Velosipēds ar stipro rāmi, ne gluži augstkalnu variants, nedaudz vieglāks, bet domāts bezceļa apstākļiem. Tad vēl ir cimdiņi un vieglā velosipēdistu ķivere.

melomania, kas tev kaiš? Tu kaut ko rakstīji par operāciju pirmdien.
Džezā tikai Meitenes
Šonedēļ nesanāks. Šovakar, man tūliņ ir jādodas prom, bet rīt ir jābrauc uz cēsīm. Šī nedēļa vispār ir tāda aizņemta. Gribas vnk ievilkt elpu un tad sākt. Bet varbūt.. Tas kā jūs gribat. Var jau sākt šovakar pēc tam, kad es atgriezīšos...
Labi, pieņemsim, ka Eleonorai klāt ir ritenis laughing.gif .
Ai, man ir ausu operācija... nu, mazliet maziņākas un tuvāk galvai gribas. blush.gif
Roviela
Aha. Eleonorai būs ko darīt, t.i., viņa mēģinās veļuku salabot. Lielas cerības uz lielu pateicību tam puisietim, kas to izdarīs viņas vietā! whistling.gif
Ja viņi visi ir no vienas skolas, tad visiem zēniem par Eleonoru vajadzētu būt dzirdējušiem. Jap! innocent.gif Ka to, laimīgo, itin nemaz nav daudz, bet ka ir vērts pacensties.
Var sākt šovakar, ja forumā uz vietas būs vairāki biedri. Es ik pa brīdim būšu.

Tur gan nav ko sarkt. Ļoti saprotama vēlēšanās smile.gif
Džezā tikai Meitenes
Labi. Nu tad sāksim tomēr šovakar. smile.gif
Nu varbūt pilnīgi visi nemācās, bet ir pazīstami. Nu piem. draugs iepazīstināja vienā ballē, vai kkā tā...
Ilgi lolota vēlēšanās.. piepildīsies. rolleyes_a.gif
.kreizī.
Tad jau gaidu. smile.gif ^^
Malduguns
Un... ap cikiem ir paredzēts sākums?

Ginters varētu pat palīdzēt Eleonorai saremontēt riteni. Viņš ir universāls puika.
Džezā tikai Meitenes
Drīz sāksim.
mehaniskais kolibri
cik drīz uzkavējos tikai lai redzēt sākumu...?
NaeosPsy
Drīz ir laika apmērs,kas izsaka 5 minūtes līdz 3 stundas.
.kreizī.
silent.gif laikam tās būs trīs stundas.
Džezā tikai Meitenes
Piedodiet ka lieku gaidīt, bet man bija domāts sākt otrdien un es tikai tikko uzrakstīju sākumu. Esiet pacietīgi. Man arī nav viegli un man ir radušās mazas problēmiņas ar pavediena izveidošanu, so... Mazliet vēl pagaidiet. Piedodiet vēlreiz.
NaeosPsy
Kādas?
Džezā tikai Meitenes
Ak, Dievs. No tā es baidījos. Es nevaru iesūtīt rakstu. Lai kā es mēģinātu. Arī ar šo man ilgi nācās noņemties. crying.gif Laikam šodien tomēr nesanāks. Dzīve ir ````.

Nē! Tomēr iesūtījās! Nu tad lūdzu! *Dejo priekā*
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.