Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mūsu pasaulē Nelaužamais zvērests nedarbojas...
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
Lapas: 1, 2
arturchix
Neskatoties uz dažādiem drakoniskiem drošības pasākumiem, kā, piemēram, satelītu izmantošana, lai novērotu transportu, ar kuru "Nāves relikvijas" tiks nogādātas uz veikaliem, bruņoti apsargi, signalizāciju pierīkošana pie grāmatu kastēm un draudēšana pat ar cietumsodu noteikumu pārkāpējiem nav atturējusi dažus vientiešus tomēr riskēt – pagājušās nedēļas beigās internetā parādījās pirmie nopietnie spoileri par 7. grāmatas saturu - kuri no varoņiem grāmatā mirst un izdzīvo, grāmatas satura rādītājs ar īsu apkopojumu par katru nodaļu un atsevišķu lapaspušu skenējumi, ieskaitot visu grāmatas epilogu.

Varam tikai minēt, kā tas varēja atgadīties, taču zīmīgs ir fakts, ka ASV bibliotekāriem kādu laiciņu pirms grāmatas oficiālās iznākšanas "Nāves relikvijas" ir atļauts kataloģizēt, lai iznākšanas dienā tā jau būtu pieejama bibliotēku plauktos. Mēs varam tikai pabrīnīties, kāpēc "Nāves relikvijām" bibliotēkās būtu jābūt tieši tās izlaišanas dienā. Iespējams, kādam no viņiem vēlme dalīties pieredzē par grāmatas saturu ar visu pasauli izrādījās augstāka par paša godaprātu.

Tikmēr ir paklīdušas runas, ka šie tā saucamie spoileri patiesībā ir meistarīgs viltojums un pašas Roulingas izspēlēts publicitātes triks, tāpēc ieteicams uz tiem pārlieku nepaļauties un sagaidīt šo sestdienu, kad grāmata būs nopērkama arī Latvijā visās Jāņa Rozes grāmatnīcās. Grāmatnīcas ir vaļā no 10:00, taču labāk ejiet ātrāk un veidojiet dzīvo rindu. Varbūt kāds paņems līdzi arī telti?
Edgars K
Harija Potera 7 grāmata būs tikai J rozes grāmatnīcās vai arī var cerēt uz zvaigzni abc, jo mums pilsētā (Jēkabpilī) J rozes grāmatnīcas nav?
Edzinsh
Cik zināms, Latvijā šo grāmatu izplata vienīgi Jāņa Rozes grāmatnīca.
dreamer
CITĀTS(Edgars K @ 16.07.2007 19:11) *
Harija Potera 7 grāmata būs tikai J rozes grāmatnīcās vai arī var cerēt uz zvaigzni abc, jo mums pilsētā (Jēkabpilī) J rozes grāmatnīcas nav?
Man jau šķiet, ka nepametot Jēkabpili vienīgais veids, kā iegūt grāmatu ir pasūtīt to šeit. Maz ticams, ka 'Zvaigzne ABC' Jēkabpilī esošajā grāmatnīcā grāmata angļu valodā vispār jebkad būs pieejama un vēl nereālāk, ka tas notiks iznākšanas dienā - 21.07.2007.
Edzinsh
Kļūdījos - piedāvā arī Globuss.
katrīna. 8D
paldies augstākiem spēkiem, man ir pieejamas visas grāmatnīcas. grin.gif
es varētu paņemt telti. kurš ar mani? cool.gif
es laikam tajā dienā vienkārši ieiešu grāmatnīcā, kkur apsēdīšos un lasīšu.
:>
NieKKalbiS
vienigi Jāņa Rozes grāmatnīca. pat pec kada menesa nebus zvaigzne abc vai citas gramatnicas
nefretete
Par to telti. Doma nav slikta wink.gif Jo gribētāju būs vairāk nekā grāmatas, jo tās taču ir ierobežotā skaitā. Par laimi telts variants man atkrīt, jo grāmatai pieteicos internetā.
Mermaid
Telts tik tiešām noderētu!
Bet, kad tā grāmata būs latviski? Kādi datumi, apmēram! wink.gif
BlueberryAnima
nu, ļautiņi mīļie, gribētāju noteikti būs vairāk, kā grāmatu, tāpēc iesaku cīnīties par savu vietu zem saules{šoreiz precīzāk gan būtu-pie grāmatnīcas durvīm], bet vislabākais variants bija pasūtīt internetā,. wink.gif
Daniels_Redclifs
taa, nu juus reaali nezinat, kaa mums te Liepaajaa ir paveicies(vai tomeer nee?), pavisam nesen atklaaja jauno Jaanja Rozes graamatniicu, only, ko es domaaju, vai maz shajaa dienaa, kaadas HP graamat tiks piegaadaata uz Liepaaju? :-/ damn, stulbie riidzinieki laughing.gif + kuru graamatas versiju labaak njemt? vai tur maz ir kaada liela atskiriiba? smile.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
*nopūšas* es jau laikam netikšu.... Bet ja tikšu, nevarēšu pamosties. Akjel....
Bet cerība nekad nemirst.
Man nav telts, taču dzīvoju Rīgā. Kurš varētuir ar mani?
Hikari
Pag, grāmata būs nopērkama jau šo sestdien? ohmy.gif Man tā noteikti ir jādabū jau tad, par katru cenu, jo būšu Rīgā.happy.gif
Shadowstalker
Kur tu plostoji, ka tāds izbrīns par straujo grāmatas tuvošanos?
Charlotte
Kaut kā gribētos to grāmatu izlasīt ātrāk nekā viņa būs pieejama latviski tulkota....žēl, ka man ar to angļu valodas lasīšanu diez kā neiet...sad.gif
Shadowstalker
Nemēģināsi, labāk tā arī nesāks iet.
Beppo
Kā bija ar iepriekšējo grāmatu - vai Valterā un Rapā bija?
Charlotte
zinu...paldies par iedrošinājumu...smile.gif


jā, bet tā bija latviešu valodā...
Beppo
Tak latviski protams, es gribu zināt, vai angliski bija.
Dāvanu karte jāiztērē līdz augusta pirmajām dienām, sestajam vai astotajam.
Kaķurēgs
Es stipri šaubos, ka JR grāmatnīcās pieprasījums pēc angļu valodas varianta būs tik liels.
Kad iznāca sestā un es dienu pēc izdošanas aizstaigāju līdz JR, tad man paziņoja, ka "grāmata jau bijusi vakar - tikai maz bijuši tādu, kas pērk."
Jācer, ka šoreiz būs līdzīgi. Turklāt - dzīvoju tuvu Rīgai un zinu vismaz trīs JR grāmatnīcas, kuras būs jāapmeklē.
Shadowstalker
Man šķiet, ka visi gaidīja rindā pie "Globusa" ( ja tā to iestādi sauca ), bet rinda tur bija drīzāk kā sacensība par to, kurš pirmais, bet tādas masas, ka kādam nepietiktu, tur ne tuvu nebija.
Allegra
Es nezinu man labāk gribas lasīt latviski. Angliski es protu labi lasīt, arī Poters nesagādātu grūtības, bet es tomēr labāk pagaidīšu. Sestā grāmata man bija pieejama orģināl valodā, bet es tomēr gaidīju līdz mūsu pašu variantam. Tā pat darīšu arī ar septīto.
Logan
Cik viņa maksā un vai iespējams dabūt arī pēc tam, kad būs pagājusi sestdiena (a.k.a gaidi visu dienu rindā)?
Tā būs pirmā, ko nopirkšu angliski.
Shadowstalker
Šaubos, ka tur būs tik ilgi jāgaida. xD.gif
Logan
Bet porcīt sestdienu, lai stāvētu rindā pēc grāmatas, ja var ienākt dienu vēlāk un uzreiz nopirkt?
Too lazy. Cik viņa masās? 15 Ls?
bellinda
ak jel. tās taču ir tikai grāmatas ! grin.gif kādēļ signalizācija ? apsardze ?
lai nu kā, pati nepirkšu, gaidīšu, kad būs bibliotēkā (es taču virs tādas dzīvoju ^^ ) angļu valodā tāpat laikam nebūs. :/ žēl. neesmu nevienu HP grāmatu lasījusi oriģinālvalodā.
Logan
Ignorējiet manu postu. Tā ir, ja atver muti nepareizajā vietā.
Pasūtīšu pa netu. kaut kā. laikam.

Es arī neesmu visu lasījusi angliski, bet kad tad, ja ne tagad?
Blackberry.
Tātad vēl pēdējās grāmatas tulkojuma datums nav zināms..? blink_a.gif

Gribas lasa_a.gif pēdējo Poteru ^^
alternative
lai gan baigi gribas jauno grāmatu..es nez netērēsu naudu oriģinālvalodas grāmatai..labāk bik pagaidīšu un nopirk;su latviski...nezinu lai gan aangļu valodā ir 8..negribu sevi mocīt un lasīt angliski, bet tas, ka jūs daudzi lasīsit angliski ir reāli..jūs esat malači.;]
Kaķurēgs
Parasti jau ir tā, ka tie, kuri angliski ir dabūjuši, latvisko variantu nepērk.
Grāmatas cena ap 16 latiem.
arturchix
Es gan pirkšu gan anglisko, gan latvisko. Varbūt beigās nopirkšu kaut kādu Supercollectors izdevumu un piekarināšu pie sienas.

Jāmēģina gar JR noiet piektdienas vakarā - varbūt, ka noveicas. smile.gif Galvenais, iepriekš jānodrošinās ar pārtikas krājumiem uz 48 stundām.
Daniels_Redclifs
muahaha laughing.gif tiem kuriem anglju valoda air bijis un ir '8' vai augstaak, tas jau neraada juuusu liimeenim cik labi izprotat anglju valoda, tas lielaakaa meeraa atkariigs no skolotaaja.. man, piemeeram, ir bijusi stingra, bet jautra skoltaaja, liidz 9 klasei man bja praktiski tikai atziimes 8 un 9, tag man vinja pateica, lai es censtos veel vairaak, man vinja liks bik zemaakaas atziimes, nu ne taa uz aci, bet taa var noprast... no shiis skolotaajas esmu maaciijies to labaako un graamatas eng man nesagaaa nekaadaa meraa probleemas, 600lpp eng graamatu izlasiiju mazaak kaa 4 dienaas, vareetu pat teikt, ka eng man raitaak iet... wink.gif
btw, taa arii man neviens neatbildeeja, kuru variantu njemt labaak, pieaugusho jeb kids? un jaa, es ar pirkshu LV versiju, jo gluzhi vnk kolekcijai vajag + LV ir smuki vaaki!
Shadowstalker
CITĀTS(Denija @ 17.07.2007 15:36) *
Bet porcīt sestdienu, lai stāvētu rindā pēc grāmatas, ja var ienākt dienu vēlāk un uzreiz nopirkt?
Ķipa ignorēju to postu vēlāk, bet nu tāpat uzreiz varēs nopirkt. Diez vai stāvēsi rindā 3 stundas kā CCCP pēc desas lunķa. wink.gif

PS: Par pēdējo postu... man angļu valodā konstanti liek mazāk, jo man ir gari mati. smile.gif Un es to no zila gaisa nerauju.
Daniels_Redclifs
imho, neviens man neatbild.. sad.gif iisaak sakot pirkshu prieksh pieaugushiem.. btw, tiem kas seko kkam liidzi @ BitMe(populaars saits, kur tiek uploudeetas graamatas un veel daudz citas lietas), ir ielikta HP jauna agraamata, though, vinja ir focheeta ar digitaalo fochiku, bet ir jau dalja apstiprinaajushi, ka ir iistaa.. ja ir veelme, varu novilkt un vismaz varbuut ieedot jums nodalju sadaliijumu, jo pasham lasiit no PC, kur gandriiz neko nevar saprats, pilniigi neinteresee.. wink.gif
Aiva
Pieaugušo un bērnu grāmatas atšķiras, pirmkārt, ar vāka noformējumu (pieaugušo variantam tas ir mazāk popsīgs) un otrkārt, ar drukāšanā izmantotā šrifta izmēru (bērnu variantam tas ir mazliet lielāks). Pašā tekstā atšķirību nav.

Ir nelielas atšķirības starp Lielbritānijā un ASV izdotajiem variantiem, jo ASV variantā ir notikusi zināma pielāgošana ASV lietotajai angļu valodai.
eyedam
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 18.07.2007 01:59) *
ir ielikta HP jauna agraamata, though, vinja ir focheeta ar digitaalo fochiku, bet ir jau dalja apstiprinaajushi, ka ir iistaa.. ja ir veelme, varu novilkt un vismaz varbuut ieedot jums nodalju sadaliijumu, jo pasham lasiit no PC, kur gandriiz neko nevar saprats, pilniigi neinteresee...

Lūdzu, nekur Kurbijkurne vietnē publiski nelieciet nekādus spoilerus! Un arī ne saites uz tiem.

Kamdēļ sabojāt sev prieku - sestdien jau būs pieejama pati grāmata!

Jānis
ils
Kā raksta Yahoo tad internetā riņķo dažādi spoileri un fragmenti no it kā septītās grāmatas par Hariju Poteru. Ieskaitot visas 36 nodaļas un 7 epiloga lapaspuses.

Atsevišķa saite: [izņemta] uzrāda epiloga saturu un nodaļu pārskatu (?- , also displayed a seven-page epilogue and a 36-chapter table of contents from "Deathly Hallows," coming out July 21 under ultra-tight security).
Saite neveras vaļā, pārbaudīt nevaru.
Arī rakstā minētā saite [izņemta] nav atrodama.
Zinoši cilvēki norāda, ka labāk turēties no šiem spoileriem pa gabalu, jo tie visdrīzāk ir pašu fanu sacerēti.
Šomēnes hakeris, kas identificē sevi ar vārdu "Gabriel" apzvēr, ka ir ielauzies britu izdevniecības Bloomsbury PLC failos un ieguvis datus par jauno grāmatu [izņemta].
Vispār Poterdancis uzņem arvien drudžainākus apgriezienus.
Aiva
Kā ziņo NYTimes, Internetā šobrīd cirkulē vismaz 3 dažādi epiloga varianti, kas visi redzami kā nofotografēti ar digitālo kameru no grāmatas oriģināla. Tā kā trīs nobeigumus Roulinga neatzīstas rakstījusi, 2 no tiem pilnīgi droši ir viltoti, un iespējams, visi trīs.

Sīkāk lasiet paši šeit :
http://www.nytimes.com/2007/07/18/us/18potter.html

PS. Pašā rakstā nav nekādu norāžu uz minētajiem avotiem.
Shadowstalker
CITĀTS(Aiva @ 18.07.2007 09:46) *
šobrīd cirkulē vismaz 3 dažādi epiloga varianti, kas visi redzami kā nofotografēti ar digitālo kameru no grāmatas oriģināla.
Hahaha, veiklie darboņi! grin.gif
Edzinsh
Atgādināšu, ka vienam no pirmajiem avotiem un augšuplādētājiem izdevniecība Scholastic jau ir iesniegusi prasību tiesā. Sodi būs bargi, ja atklās. Droši vien jau ne, bet nemākulīgākos varbūt gan.
Burhards
Kāda jēga tam visam?
Laikam jau kādam vienkārši gribas padižoties vai vienkārši izmēģināt laimi 'pieķers vai nē'.
Es saprastu, ka ir jēga mēģināt dabūt zināmu kaut ko tādu, kas pēc pārvietošanas nenonāks atklātībā sabiedrībā. Bet kaut ko tādu, kas tāpat pēc pāris dienām būs gandrīz visur? Un vēl mēģināt kaut ko 'samuhļīt'... nu nezinu.
Shadowstalker
Te par sodiem citātiņš.
Daniels_Redclifs
nu jaa, es pienjemu, ka vareetu buut fake, bet 3 varianti? nez, maybe.. es gan tajaa, kas atrodas BitMe redzu saanos taadus, kaa skochus, taapeec iespeejams, ka ir fake un daudzi cilveeki jau buus vinju izlasiijushi.. grin.gif
eyedam cep augshaa jaunu foruma sadalju un nosaukumaa vnk liec anglisko nosaukumu, 'Deathly Hallows', liidz kameer netiks uzzinaats LV nosaukums.. wink.gif

bljaaviens, bet e snez, kaadu graamatu tad njemt.. itkaa vareetu njemt to child, normaals covers, interesants, bet vareetu toa duljt, tur virsuu arii JKR un prieksha arii labi izksataas.. kaadu juus njemsiet?
berserks
Nu es jau pasūtiju adult variantu , tas child variants kautkādu komiksu atgādina smile.gif
Logan
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.07.2007 01:03) *
Ķipa ignorēju to postu vēlāk, bet nu tāpat uzreiz varēs nopirkt. Diez vai stāvēsi rindā 3 stundas kā CCCP pēc desas lunķa. wink.gif

PS: Par pēdējo postu... man angļu valodā konstanti liek mazāk, jo man ir gari mati. smile.gif Un es to no zila gaisa nerauju.


Vai kā studenti pie LU. ermm.gif Pasūtīju netā, redzēs, kas būs.

laughing.gif Man arī ir gari mati, man nekas no tā nemainās. Vai tiešām?
bellinda
CITĀTS(eyedam @ 18.07.2007 09:10) *
Lūdzu, nekur Kurbijkurne vietnē publiski nelieciet nekādus spoilerus! Un arī ne saites uz tiem.

Kamdēļ sabojāt sev prieku - sestdien jau būs pieejama pati grāmata!

Jānis


atbalstu. bet citiem, kuriem personīgi 7.grāmata nebūs pieejama, būs vien jāsamierinās ar bildēto grāmatu. vai hakeru sagādātajiem brīnumiem ..

a tā bērnu grāmata cenas ziņā arī atšķiras vai nē ?
Shadowstalker
Nē, ja pareizi atceros.
Daniels_Redclifs
es vieniigi baidos par to, ka beernu graamatai tiek izmantots HP graamatu shrifts, bet Adult graamatai tas vareetu buut vienkaarsh.. bet tas nav nekas, pasuutiiju jau Adult, tikai man nekur neraadaas, kuraa dienaa, tad e svaru iet pakalj taj graamatai.. :-/ laikam buus jaazvana uz redakciju.. :| un jaa, cenas abaam ir vienaadas, pie tam, ja registreejaties tajaa jr.lv, tad veel iedod 10% atlaidi un sanaak maksaat 11.25Ls! wink.gif
citiem, kas negribees pirkt graamatu vai kaada iesmesla peec nevarees to izdariit, gan jau driiz paraadiisies pienaaciigs skans ieksh PDF'a. wink.gif
bellinda
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 19.07.2007 01:10) *
pienaaciigs skans ieksh PDF'a. wink.gif


kas ir PDF ? blink_a.gif
dreamer
CITĀTS(Daniels_Redclifs @ 19.07.2007 01:10) *
gan jau driiz paraadiisies pienaaciigs skans ieksh PDF'a. wink.gif
Ja kāds nav ļoooti centies apmuļķot lētticīgos & nogribējušos fanus tādējādi sacerot kārtējo fanfiku (>700 lpp garumā), noformējot to tajā pašā fontā un vāku dizainā, kādā ir bijušas iepriekšējās HP grāmatas, un visas lapas vēl nofotogrāfējis (nereti kopā ar roku, kas tur grāmatu atvērtu) un apvienojis vienā failā, tad var uzskatīt, ka jau vakar internetā bija pieejams pienācīgs foto apkopojums iekš PDF'a..
Ja tas nav īstais HP-7, tad respect un cepuri nost viltvārža priekšā! wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.