Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko mēs zinām par "Nāves relikvijām"?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam


Vēl vesela nepilna nedēļa palikusi līdz septītās Harija Potera grāmatas publikācijai. Jau sestdien, 21. jūlijā, to varēsim iegādāties J. Rozes grāmatnīcās. Lai gaidīšana kļūtu jo īpaši mokoša, mēs varētu apdomāt – ko tad jau zinām par septīto grāmatu?

Mūsu nenogurdināmais ziņu reportieris Edzinsh ir sagatavojis kopsavilkumu ar visiem tiem faktiem, kas vēl nav noskaidroti un kas varētu attiekties uz septīto grāmatu, un faktiem par grāmatā sagaidāmo – ņemot vērā līdzšinējo notikumu gaidu, kā arī daudzās dažādos veidos izteiktās Roulingas norādes.

Piemēram, mēs labi zinām, ka pirms savas 17. dzimšanas dienas Harijs vēl pēdējo reizi atgriezīsies pie Dērslijiem un ka vasarā ieplānotas Bila un Flēras kāzas, kuras droši vien apmeklēs arī Harijs. Pēc Roulingas izteikumiem, ir gaidāma atkārtota sastapšanās gan ar Ritu Knisli, gan Doloresu Ambrāžu, gan ar Viktoru Krumu. Svarīgu lomu spēlēs gan Nevils, gan arī kāds (vai kādi) kraukļanags. Grāmatas epilogā savukārt mēs uzzināsim par varoņu gaitām turpmākajā dzīvē.

Visu garo kopsavilkumu vari lasīt lapā "gaidāmie NR notikumi", kas atrodama Kurbijkurne bibliotēkā – jaunajā vietnes sadaļā, kas reizē ar šo rakstu tiek atklāta un piedāvāta jūsu lietošanai. Paldies Silhouettei par bibliotēkas baneri un visiem pārējiem, kas līdz šim ir piedalījušies satura papildināšanā un projekta apspriešanā!

Kurbijkurne bibliotēka ir visiem reģistrētajiem biedriem papildināma informācijas krātuve, domāta gan Harija Potera un Gredzenu pavēlnieka pasauļu personāžu, būtņu un vietu, gan fantāzijas žanra autoru un viņu grāmatu un filmu aprakstiem – kas nu mūsu vietnei kurā brīdī kļūs aktuāli, par to arī rakstiem tur vieta atradīsies.
Hēbe
Jūs esat malači! Cik cītīgi strādājat vācot un kārtojot informāciju un uzjundot mūsu sakāpinātās emocijas happy.gif
Lielumliels paldies foruma vadībai un aktīvajiem foruma biedriem!
Mākoņkaķis Aurēlija
Foruma bibliotēka? Malači modi/admini/kādi vēl ģēniji kuri piedalījās. Jūs padarat Kurbijkurni par līdzīgu HP Vikipēdijai, un tas ir domāts labā nozīmē. Malači.

bet par grāmatu - es gan gaidīšu līdz latviešu versijai. ....varbūt.
Elony
Jā, ļoti labi, tā ir daudz vieglāk atras vajadzīgo informāciju. Lai gan jāteic, ka tā interise par 7. grāmatu tikai saasinās.

Bet domāju, ka visi varēs atrast daudz jauna un aizmirsta par HP un GP. Es jau šo to interisantu atradu, tā ka - paldies administrācijai!
Fijusska
Mhm, paldies smile.gif happy.gif

Nu nav man laika izlasīt visas no 1-7 grāmatas kā biju cerējusi, bet jāizskata cauri bibliotēka un varbūt kkas atmiņā vairāk attausīs. w00t.gif
anhela
bet tā grāmata taču nebūs uzreiz latviski, ko?
dreamer
CITĀTS(anhela @ 16.07.2007 13:37) *
bet tā grāmata taču nebūs uzreiz latviski, ko?
Uzreiz noteikti nebūs! Cerams, ka ap šī gada Ziemassvētkiem būs, bet ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi maz ticams, ka tik ātri 'Jumava' paspēs iztulkot un izdot.
Sviests
Tieši tāpēc pasūtiju no jāņu rozes grāmatnīcas oriģināl valodā (anģļu) + vēl atlaidīte. Lai nu kā nekāds anģļu val. spečuks neesmu bet līdz jumavas tulkojumam gaidīt nespēju.

Ah un kopsavilkums iespārda. ļoti jauki bija palasīt kur viss tik labi pa plauktiņiem sakārtots.
NieKKalbiS
etat psc nevaru sagadiit
katrīna. 8D
ai, man jau nagi niez pasūtīt, bet zinu, ka daudzko nesapratīšu angļu valodā un pēctam būs vēl latviešu valodā jāpērk. tongue.gif
labāk gaidīšu.
paldies par kopsavilkumu. happy.gif
*lasa*
Viesis_spāre_*
kādam ir kāda informācija par to, cik septītā grāmata(angliskā) šeit varētu maksāt?
Getafix
CITĀTS(Viesis_spāre_* @ 16.07.2007 17:53) *
kādam ir kāda informācija par to, cik septītā grāmata(angliskā) šeit varētu maksāt?
No 21.jūlija grāmatas cena būs Ls 15.95
Edgars K
Paldies par kopsavilkumu tikai žēl kad līdz HP 7 grāmatai latviešu valodā jāgaidz līdz gada beigām vai pat ilgāk.
nefretete
Nu kādam būs jāuzņemas tulkotāja pienākums smile.gif Es, piemēram, lasīšu un tulkošu, jo man tēvs, kuru arī interesē tālākie notikumi, angļu valodu nepārzina tādā līmenī, lai lasītu grāmatu oriģinālvalodā. tongue.gif
Eliitis
Liels paldies par šādu kopsavilkumu - tiešām bija ļoti interesanti palsīt! wink.gif
Charlotte
kopsavilkums tiešām bija interesants...bija ko padarīt...un tagad es daudz ko vairāk esmu sapratusi...paldies!!!
Blackberry.
Kopsavilkums tik Tiešām interesants wink.gif
Tīkami bija palasīt smile.gif

Liels Paldies ^^
versache
Loti interesanti ja godigi... smile.gif
Es pat sadusojos un pasutiju grāmatu..Un ta man jau bus 21 datuma..... Anglu valoda... yahoo_a.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif
bellinda
vou. paliek aizvien interesantāk .. :/
Bralis2
Paldies, paldies par to ko esat darijushi smile.gif
Kolumbīne
Nu malači:) Tas tomēr ir milzum liels darbs tādu konspektu veikt:)
Sāk šķist, ka grāmata būs dikti vērsta uz pagātnes notikumiem un tad ir tas, ko es gribēt zināt-Lillijas, Dērsilju utt litkeni:)
Gaidu, gaidu...
blink_a.gif
Duksis
Tas bija labs kopsavilkums, bāc, lasīšu rīt savu angļu versiju, ko dabūju pirātiskajā veidā, zinu, ka daudz ko nesapratīšu, bet zinātkāre tiks apmierināta. gaidu LV versiju
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!