Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs, Rons un Hermione atstāj pēdas Holivudā
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Zhachhiic
filmas galveno lomu izpildītāji –Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe), Ruperts Grins (Rupert Grint) un Emma Vatsone (Emma Watson) –pirms pirmizrādes ASV atstāja savu plaukstu, pēdu un burvju nūjiņu nospiedumus Slavas alejā, kas atrodas blakus Graumana ķīniešu teātrim Holivudā.


Tas patiešām ir apbrīnojami,” dalījās iespaidos galvenās lomas izpildītājs Redklifs, kurš tēlo jaunā burvja lomu jau no vienpadsmit gadu vecuma. „Atrasties vienā rindā ar tāda tipa cilvēkiem kā Džons Veins un, vispār, vienkārši skatīties, kas vēl atstājis savas pēdas,- tas ir kaut kas.” Emma Vatsone, kurai pašlaik ir septiņpadsmit gadu, nosaukusi ceremoniju par „pašu lielāko notikumu” savā dzīvē
Piektā filma „Harijs Poters un Fēniksa Ordenis” (Harry Potter and the Order of the Phoenix) iznāca 11.jūlijā vienlaikus uz deviņiem tūkstošiem amerikāņu kinoteātru ekrāniem 4285 pilsētās. Kā paziņoja kompānija „Warner Brothers”, filma tiek izlaista rekordīsā laikā šai studijai un vēl 13,1 tūkstotis kopiju tiek sūtīts uz ārzemju videonomām. Harijs Poters un Fēniksa Ordenis tiks rādīts 91 kinoteātrī, kas strādā trīsdimensiju tehnoloģijā IMAX, 35 no tiem atrodas ārzemēs, tai skaitā arī Krievijā. Krievijas kinoteātros filma parādīsies 19.jūlijā, Lielbritānijā -12.jūlijā, bet pasaules pirmizrāde notika 28.jūnijā Tokijā.
www.bulvaris.lv
Purple mist
Jā, tiešām. Nesen kādās gelerijās redzēju kā viņi atstāj savus nospiedumus. Aizkustinoši vispār. Tagad, kad Daniela, Emmas un Ruperta nospiedumi ir Slavas alejā, tas liek aizdomāties par viņu aktiermākslas izaugsmi. Uhh, prieks par viņiem.
Dotajā linkā bilde ir visnotaļ patīkama.
katrīna. 8D
es vēl atceros, kā viņi visi bija mazi un tad es skatījos google.lv kkādas bildes un ierēcu, bet interesanti paskatīties no malas uz viņu izaugsmi.
galu galā mēs viņus iepazinām tādus un tgd, re, pat nospiedumi Slavas alejā. :>
Zhachhiic
CITĀTS
es vēl atceros, kā viņi visi bija mazi un tad es skatījos google.lv kkādas bildes un ierēcu, bet interesanti paskatīties no malas uz viņu izaugsmi.
galu galā mēs viņus iepazinām tādus un tgd, re, pat nospiedumi Slavas alejā. :>


Jā piekrītu. Visi triis vinji ir ljoti mainiijushies uz labo pusi. Atceros ka man pirms apmeeram gada vai vairaak (preciizaak kad iznaaca 4 potera dalja) man likaas ka emmai ar gaumi un vispaar ar teerpu izveeli nedaud jaapiestraadaa.... bet tagad man prieks uz vinju skatiities . Beidzot vinja izveelas taadus teerpus, kuri ir domaati prieksh vinja nevis pieksh nopietnaam holivudas aktriseem.....
Bralis2
Galvenais ka vinji atstaja savas burvju nujinjas nospiedumu smile.gif
vismaz var uzreiz pateikt kuri ir vinju nospiedumi:)
katrīna. 8D
CITĀTS(Zhachhiic @ 15.07.2007 21:05) *
Jā piekrītu. Visi triis vinji ir ljoti mainiijushies uz labo pusi. Atceros ka man pirms apmeeram gada vai vairaak (preciizaak kad iznaaca 4 potera dalja) man likaas ka emmai ar gaumi un vispaar ar teerpu izveeli nedaud jaapiestraadaa.... bet tagad man prieks uz vinju skatiities . Beidzot vinja izveelas taadus teerpus, kuri ir domaati prieksh vinja nevis pieksh nopietnaam holivudas aktriseem.....


nu tieši tā!! es vispār kādreiz domāju: ko tā Emma velk mugurā?
bet ar laiku viņa ir kļuvusi tik smuka. (: un kā man patīk Ruperta stils! Es vienkārši nevaru. Tas drēbju salikums un vēl man patīk, ka viņš velk kedas pat uz svarīgiem pasākumiem. Nuu, viņam ir savs stils.
Daniels manās acīs ir un paliek Daniels.
nekas īpašs.
tikai uzacis tādas biezas palikušas grin.gif
Annell
Par tām burvju nūjiņām tiešām interesanti... =D
Un par Rupertu. Man neizsakāmi patīk viņa alternatīvais stils. Viņš izrāda raksturiņu ierasdamies svinīgos pasākumos kedās un žaketē. Tur viņš parasti izskatās labāk par Danielu, kas iespiests neglītā uzvalkā un pielaizījis matus... =D
Arī Emmas stils iet tikai uz labo pusi...
bellinda
man tāds prieks par viņiem ! ^^
kādu dienu arī es to piedzīvošu.
Emmas mājaslapā paskatījos vairākas bildītes. pozitīvi ! smile.gif
washulis
nu... katrs sapņo par savu pēdu atstāšanu, da;ziem ar sanāk... prieks protams par viņiem, bet ne jau pēdas ir tik svarīgas, bet tas ko tu ieguldi, un ko atcerās...
paula97
Jau sen to mirkli biju gaidijusi................labi kad tagat tas ir noticis! ohmy.gif
Kristiina
Tas nu gan ir forši!, katrs gribētu atstāt kaut kur savas pēdiņas! wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.