Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ei, šodien pa TV Rūperts!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Edzinsh
Šodien visi, kas vēl nav redzējuši un kam pieejams Pirmais Baltijas kanāls, var noskatīties filmu "Braukšanas stundas" (Driving lessons) ar Poterfilmās Ronu atveidojošā aktiera Ruperta Grinta piedalīšanos. Filmas sākums Latvijā plkst. 22:25.

Enjoy!
Purple mist
w00t.gif Ja? Noteikti skatīšos. Noteikti! Vismaz redzēšu kā Ruperts tēlo ārpus HP.
Tikai žēl, ka tik vēlu, gribējās pirms Ordeņa pirmizrādes izgulēties.
Adē
Viņam lieliski padodas tēlot kompleksainus pusaudžus.
Un, vai kāds varētu pateikt, ar ko filma beidzās? Pēc momenta, kad tā maukvedīgā čiksīte gandrīz vai ar spēku ievilka Rūpertiņu gultā, es neziturēju.
Valda
Šo filmu es biju redzējusi jau pavasarī pa REN TV. Man tā patika toreiz, un patika arī vakar. Kāpēc netika pieminēts, ka tajā spēlē arī Dž. Voltersa - Vīzlijas kdzes atveidotāja HP seriālā? Prieks, ka zēni no HP pieņem arī citas lomas.
(sun)
CITĀTS(Ēnu Leģionāre @ 13.07.2007 00:46) *
Viņam lieliski padodas tēlot kompleksainus pusaudžus.
Un, vai kāds varētu pateikt, ar ko filma beidzās? Pēc momenta, kad tā maukvedīgā čiksīte gandrīz vai ar spēku ievilka Rūpertiņu gultā, es neziturēju.

Nu vispār tā arī beidzās - čiksīte viņu,khemmmm un viss beidzās.
Abi palika apmierināti.
spoguļmeitene
man ir tik patīkams Pirmais baltijas kanāls. oujā.
viņš spēj uzvesties visnotaļ patīkami. protams, kad rādīja to filmu. viss sāka raustīties. un es redzēju tikai atsevišķus fragmentus.
īsti nesapratu sižetu. bet nu.
Edzinsh
Man arī raustījās [no vidus sākot, bet ne tik traki] - satelīttelevīzija dwarf_a.gif.

Bet filma makten jauka. happy.gif. Rūperts arī neslikts.
Un par Valtersu es neattapos līdz šodienas komentam. blink_a.gif.
Ramce
Es uzskatu, ka filmu sižets tiek pārveidots, lai filma nebūtu jāvelk kādas 4 stundas. Visus sīkumus jau filmā ielikt nevar - pietrūkst laika. Un tāpēc sižetu pārvaido pēc iespējas tuvāk tekstam, bet tomēr ne tā kā grāmatā. Un vispār ir arī grāmatās šādas tādas lietas, kas kaut kā neiet kopā!
washulis
CITĀTS
esmu to filmu redzējusi daļēji, un likās diezgan dīvaina, man nepatika.

ja gribat skataties, taču es jūs brīdināju!


tā saka korkijwolfs, taču es tam nepiekrītu!
alternative
eh..žēl, ka es neredzēju..psc..skatos, ka jaukas atsauksmes..noteikti, ka kaut kur raušu to filmu..tas ir skaidrs..
kvadrātsakne no priedes
Es arī neredzēju pa TV unsure_a.gif
Bet es šito filmu jau iepriekš biju redzējusi. Man baigi patika. Rūperts ir ļoti labs aktieris. Man patīk viņa sejas izteiksmes un, kad viņš šitajā filmā tēloja to koku grin.gif
HP...
Žēl ka man nav pieejams Pirmais Baltijas kanāls. crying.gif crying.gif
Arbūzgalva
Man laikam ir pieejams.
Tur tāds viennieks labajā stūrī tam kanālam?
Ného
Filma visnotaļ forša - interesanta. Piekrītu, ka Grintam (gandrīz uzrakstīju - Ronam) padodas attēlot kompleksainus pusaudžus. Tā kundzīti bija tajā filmā vislabākais. Starpcitu, nezinat, kā sauc aktrisi, kas viņu attēlo? - Vai tā pati Valtersa?
Purple mist
CITĀTS(Noveau @ 15.07.2007 20:21) *
Starpcitu, nezinat, kā sauc aktrisi, kas viņu attēlo? - Vai tā pati Valtersa?

Viņa, viņa. happy.gif Man tas likās diezgan dīvaini. Ņemot vērā, ka HP viņi tēloja māti un dēlu, bet te pēkšņi tādas attiecības. Nu, ja tās var saukt par attiecībām.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!