Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rons un Hermione.....
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
linducys
kā jums liekas viņi būs beigās kopā? un emma un ruperts dzīvē taču nav kopā? huh.gif wink.gif
Purple mist
Emma un Ruperts NAV kopā. Tas ir apspriests simtiem reižu. Iesaku apskatīties TE!

Un nākamreiz izmanto meklētāju.
Mini_me
Taa itkaa vareej noprasn lasot 6. graamatas beigas . xD.gif nez tad jau redzees vel iist nevar zinaat ! jaagaida tikai 10 dienas smile.gif
linducys
p.s. vai kaads nezin kad iznaaks hp and the deathly hallows latvijaa (kaut vai angliski)? smile.gif
washulis
nu es jau domāju ka rons un hermione noteikti paliks kopā un es to jau uztveru kā pašsaprrotamu faktu!
Kikuce
nu man šķiet, ka Rons un Hermione beigās noteikti būs kopā...vispār to jau varēja saprast 6. grāmatas beigās...
Lianjuks
Grūti spriest... Var jau gadīties ka abi nomirst vai viens no viņiem. Tad jau nekāds diži kopā esoš pārītis nesanāk. silent.gif
*Kokonatiene
Cerams, ka būs. Būtu jauki. happy.gif
Bet visādi jau var gadīties.
(sun)
CITĀTS(linducys @ 11.07.2007 23:11) *
p.s. vai kaads nezin kad iznaaks hp and the deathly hallows latvijaa (kaut vai angliski)? smile.gif

Aļo,mīļā.21.jūlijs,2007.^^
Nu vispār es krietni šaubos ka tie abi būs kopā - dzīvoju pārliecībā, ka vienu no viņiem novāks.
Elony
Dīvaini, kā šādas pavediens vispār šeit radās. Nav īstā sadaļa.
Jebkurā gadījumā, tagad jautājums ir bezjēdzīgs un pavediens tiek slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.