Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Izejmateriāli būfam
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
..::Kael::..
Eh, tad nu jāsaka, ka visupirms vēršos pret jums ar lūgumu izpalīdzēt (tb- apskaidrot mani kādā nelielā jautājumā). Jau ilgāku laiku biju taisījis būfus no putopolitēna, taču tad vēlējos izbaudīt ko stabilāku, drošāku un acīm patīkamāku. Tā kā biju padzirdējis, ka modē esot izcils materiāls- tekstilīts, taču, kad mēģināju to atrast Rīgas būvniecības veikalos, to neatradu. Un tāpēc nolēmu vērsties pie jums ar cerību, ka jūs, kā jau zinošāki, spēsiet man ieteikt vietu, kur to meklēt. Bet iespējams, ka tekstilīts nemaz nav tik labs?
Roviela
Cik man zināms, tad
1) tekstilītu (vai kā tas bija pareizi) nopirkt vaikalā nevar. Ja varot dabūt, tad Latgalītē vai citā tādā vietā;
2) tie noteikti vairs nebūs būfi smile.gif Šo materiālu izmanto tieši tāpat kā koku, lai atdarīnātu dzelzi cietā veidā. Tas ir ciets un atsperīgs materiāls.
mr Bl@ck
Tekstalīts ir ciets materiāls zobenu izgatavošanai, būfošanai tas neder, teksralīta zobenus izmanto arī cīņām pret kocniekiem, no malas tekstalīta zobeni ir autentiskāki un stabilāki par kocniekiem, bet tā kā tie ir arī plānāni, to sitienu var labāk just, pat ar visu bremzēšanu. Personīgā pieredze.

P.S. http://foto.inbox.lv/nait/Rubez/img_4065.jpg attēlā redzamais zobens ir no tekstalīta. (drauga foto ja kas)
..::Kael::..
Tad kas, pēc jūsu domām, būtu vispareizāk- izvēlēties tekstilītu vai palikt pie būfotajiem putopolitēna ieročiem? Šajā gadījumā svarīgs ir ne tikai izskats, bet arī dorša cīņa. Starp citu, vai tekstilīts izmaksā dārgi un vai zobenu pagatavošanai no tā nepieciešami vēl papildus izejmateriāli?
Aiva
Par būfiem Kamaz un Andza reiz bija pavedieni, kuros izskaidroja kā un no kāda materiāla viņus vislabāk ērtāk un lētāk mājās izgatavot.

http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...c=21013&hl=
Andza
Tekstilītu var izmantot boofiem kā serdes materiālu. Cik tas ir labs, jāskatās, bet eksperimentēt var. Mums laikam kaut kādi ieroči ir ar tekstilīta serdi.

Nopirkt dažāda biezuma tekstilīta plāksnes var Latvijas ķīmijā, un tad var mēģināt no tām kaut ko izzāģēt. Pārāk lēts gan laikam tas nebija.

Es jau nu ieteiktu pamēģināt visu ko. Paplašinās pieredzi jebkurā gadījumā.

Slikti pagatavots, nedrošs boofs dažreiz varbūt bīstamāks par kocinieku vai tekstilītnieku, jo tā lietotājs var to lietot pārdroši un nopietni savainoties. Turpretī ar "cieto" ieroci parasti jau visi tomēr rēķinās, ka jābūt uzmanīgam.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!