Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Paslēpnis no iekšpuses ir necaurspīdīgs
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
ils
Žurnāla Ilustrētā zinātne jūlija numurā mazā piezīmē ir atsauce uz rakstu par neredzamības
apmetni žurnāla jūnija numurā. Lūk, kas tajā ir teikts:

"(..) zinātnieki uzskata – tagad ir iespējams radīt neredzamības apmetni. Taču vienā ziņā tas stipri vien atšķirsies no Harija Potera apmetņa. Proti, valkātājam tas nebūs caurspīdīgs.

Mūsu acis reģistrē gaismu, ko atstaro apkārt esošie priekšmeti, un, lai zem neredzamības apmetņa varētu kaut ko saskatīt, tajā būtu jāiespīd kaut nelielam gaismas daudzumam. Taču tas būtu pilnīgā pretrunā ar jaunā materiāla pamatprincipu, proti, apliekt gaismu sev apkārt.

Ja apmetnī varētu iekļūt gaisma tā, lai zem tā esošais kaut ko saskatītu, viņa acu zīlītes citiem būtu
redzamas kā divi melni punkti, jo gaismu neatstarotu."
NieKKalbiS
mda varetu jau uztasiit tiesham tadu apmetni ka ''harijam'' !!! bet cik milionus tad maksatu !!
Charlotte
tas varētu būt kaut kas ļoti interesants....tikai žēl, ka zem apmetņa neko nevarēs redzēt...sad.gif
Eltons
CITĀTS(NieKKalbiS @ 14.07.2007 07:03) *
mda varetu jau uztasiit tiesham tadu apmetni ka ''harijam'' !!! bet cik milionus tad maksatu !!

Ja tādus izdotu pārdošanā, viņi maksātu miljonu.

Bet pēc kādiem 25-30 gadiem viņi maksās kā Žigs (žigulis).

Melnā dālija, tiešām žēl kad neko nevarēs redzēt, bet manliekas šis apmetnis būs domāts lai paslēptos.

Bet man tas liekas kinda fanī. Kādi bagātnieki nopirks to apmetni un sīkais spēlēs paslēpes. Nebus godīgi laughing.gif
katrīna. 8D
CITĀTS(Eltons @ 14.07.2007 13:01) *
Bet man tas liekas kinda fanī. Kādi bagātnieki nopirks to apmetni un sīkais spēlēs paslēpes. Nebus godīgi laughing.gif


es tieši par to iedomājos. grin.gif
daudzi to izmantos bezmērķīgi, kaut gan man pašai arī nešķiet, ka paslēpnis varētu būt kaut kādam MILZĪGAM mērķim. :>
shanty
CITĀTS(katrīna. 8D @ 15.07.2007 13:44) *
daudzi to izmantos bezmērķīgi, kaut gan man pašai arī nešķiet, ka paslēpnis varētu būt kaut kādam MILZĪGAM mērķim. :>

Man gan šķiet, ka uz militāro pusi varētu stūrēt. Visādi jau viņiem tie plāni.
Zinātne strauji iet uz priekšu un pilnībā ticu, ka arī kaut ko paslēpņveidīgu var dabūt gatavu. Laika, naudas un izdomas jautājums.
katrīna. 8D
CITĀTS(shanty @ 15.07.2007 14:38) *
Man gan šķiet, ka uz militāro pusi varētu stūrēt. Visādi jau viņiem tie plāni.
Zinātne strauji iet uz priekšu un pilnībā ticu, ka arī kaut ko paslēpņveidīgu var dabūt gatavu. Laika, naudas un izdomas jautājums.


iespējams. es tev piekrītu, jā. taču LV diezvai nonāks vairāk par pāris šādu brīnumu.
bet citur pasaulē, kur valda nemieri, tas būtu tīri noderīgi. wink.gif
shanty
CITĀTS(katrīna. 8D @ 15.07.2007 14:45) *
iespējams. es tev piekrītu, jā. taču LV diezvai nonāks vairāk par pāris šādu brīnumu.
bet citur pasaulē, kur valda nemieri, tas būtu tīri noderīgi. wink.gif


Man ar liekas, ka Latvijā nekādas kaudzes nenonāks (ja vispār līdz mums atceļos), jo vispirms atklājums būs pavisam slepens, tiks izmantots militārām vajadzībām u.tt., tātad- pieejams tikai pašai augšai.
katrīna. 8D
CITĀTS(shanty @ 15.07.2007 14:51) *
Man ar liekas, ka Latvijā nekādas kaudzes nenonāks (ja vispār līdz mums atceļos), jo vispirms atklājums būs pavisam slepens, tiks izmantots militārām vajadzībām u.tt., tātad- pieejams tikai pašai augšai.


tieši tā.
reizēm gribētos, lai LV būtu tāda bagātāka valstiņa, ne?
Elony
Šo rakstu izlasīju pirms kādas nedēļas, bet neienāca prātā pašam iesūtīt... smile.gif

Es domāju, ka šadus apmetņus vienmēr būs būvēt dārgi, vismaz vēl kādus gadus 50. Jekurā gadījumā tie ir bīstami un visdrīzāk tiktu aizliegti, vai tos varētu iegādāties ar speciālām atļajām. Lai gan militāristi tos labprāt izmantotu.
positiv denken
Cilvēki , iespējams, kļūtu nekontrolējami, ja viņi tiktu pie reāla paslēpņa - skumji to apzināties, protams.

HP jau to paslēpņu nebija lērums, ko?!? Cik? Viens?!
Alija
nju itkā jau mūsdienu zinātne ir aizgājusi diezgan tālu, bet neticu ka viņi spēs radīt tādu apmetni kurš tiešām ir tik viegls kā apmetnis... un nu jā wisas tās pārējās viņa īpašības grin.gif
washulis
patiesībā ir redzēts un dzirdēts par šādiem eksperimentiem, bet ar to neko lielu nevarēs iesākt, kamēr tā būs tik neparocīga, ka varēsi skriet sienās, bet citi neko neredzēs. vārdu sakot, neviens neko neredzēs...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.