Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spēcīgākais burvis no skolēniem cūkkārpā
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Kōnstantīns
Es domāju ka Hermione jo viņa zin daudz burvestību. Harijam vienkārši veicas. Vai tad to ,ka Harijs ir slavens zēns tas vinu padara spēcīgu.(gaidu jūsu viedokļus)
karralá
Tas, ka Hermione zina abnorm'ali daudz un sarežģītas burvestības, nenozīmē, ka viņa uzreiz arī ir visspēcīgākā. Es neapšaubu, ka viņa visu apgūst ātri, utt, bet vnk zināšanas negarantē izmantošanas iedarbību and stuff.
Manuprāt, aptaujai ir par maz variantu - vajadzēja "cits" izveidot. ermm.gif
nešķīstais skuķis.
Domāju, ka šo titulu varētu ieņemt gan harijs, gan Hermione..
Seila
Harijs, jo Hermionei ir pietiekami daudz zināšanu, bet nav situāciju kurās pierādīt, ka viņas maģiskais spēks pats par sevi bez zināšanām ir liels.
Hēbe
Žēl, ka nav variants- Toms Melsudors happy.gif Harijs ir spēcīgs- kurš vēl tik prasmīgi izsaucis aizstāvi, tik agrā jaunībā?
Džezā tikai Meitenes
No šiem Harijs, bet ja būtu variants ''cits'', tad es izvēlētos viņa tēvu. Kā nekā. Iemācījās pārvērsties par zvēromagu pats.
Īvs
No šiem variantiem nav tāds, kas liktu pateikt ''Jā, kurš gan cits, kā...''. Un vispār Poterā nav tāda varoņa, kura varētu raksturot, kā ''spēcīgu''.
Izvēlējos Hariju, jo neskatoties uz to, ka viņš neapgūst visu tik labi un ātri, kā Hermione, viņš prot pielietot savas prasmes tieši tā kā vajag-tas neskatās uz savām bailēm, nebalstās arī uz mirkļa emocijām.
Hermione, protams būtu nākamais variants.
Big Bad Wolf
Man īstenībā liekas, ka Luna Mīlaba. Es nezinu kādēļ... ermm.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS
viņš prot pielietot savas prasmes tieši tā kā vajag-tas neskatās uz savām bailēm, nebalstās arī uz mirkļa emocijām.

Tur nu gan tev nepiekritīšu, Harijs tieši balstās uz mirkļa emocijām, un nedomā par sekām, ka tikai kāds tiek izglābts - piemērs būs tas pats Voldemorta triks ar to sapni par Siriusu FO.

Pats jautājums ir visai strīdīgs jo Cūkkārpa ir bijuši miljardi skolēnu kopš dibināšanas, un nav īstas "tabulas" par viņu spēku. Taču manuprāt Melsudors/Harijs/Dumidors (jā, arī viņš ir bijis skolēns!)/ varbūt Hermione un rons un iespējams, pāris citu. happy.gif
Kōnstantīns
Tur ir rakstīts no dotajiem skolēniem.
šausmiņa
grūti izvēlēties...
Harijs Poters - viņam vienkārši veicas
Hermione Grendžera - gudra, nenoliedzami, bet pieredze un instinkti?
Drako Malfoijs - gudrs, spējīgs, ja vēl pamācīsies, būs, manuprāt, vistiprākais no šiem
Rons Vīzlijs - nav no tiem gudrākajiem, vai spēcīgākajiem, vienkārši gadās visam blakus, tādēļ ir pieredze
Nevils Lēniņš - potenciāls viņam ir, taču viņš to neizmanto.
raimmis
Man likas ka tas varētu būt Harijs vispār svārstijos starp diviem Hermione vai Harijs .Galu galā nonācu pie slēdziena ka tas varētu būt Harijs.
*Kokonatiene
Hermione.
Viņa ir gudrāka par HP bez tam. getlost.gif
Elony
Spēcīgākais burvis.
Kā mēra spēku un varu burvju starpā? Liekas, ka viens drīzākajiem veidiem ir duelēšanās, tur Harijs ir visiem priekšā. Turklāt arī raksturā Harijs ir daudz spēcīgāks.
Shadowstalker
Dabiski, ka Poters. Priekšrocības, salīdzinot ar pārējiem:
vs Hermione - viņa ir enciklopēdija, daudz zina, bet reāli neprot tādus karoņņikus kā Harijs
vs Malfojs - viņš ir tīri tā neko, nebaidās šaut virsū visu, ko prot, bet prot par maz
vs Rons - nu tas tak ir atstojs, kur viņš var būt spēcīgs
vs Nevils - nu tas tak ir Nevils
Semijs
Atverot šo topicu sapratu uzreiz, ka lielākā daļa nobalsoja par Hariju xD.gif, bet jūs patiesībā esiet izlaiduši kaut ko, Rons ir visvarenais! Viņā slēpjās spēks par kuru es neko nezinu un es šaubos vai viņam vispār tāds parādīsies xD.gif
Devil Boy
Man liekas, ka tā varētu būt Hermione, bet Harijs vienkārši ir spēcīgs tāpēc , ka viņu pasargāja māte. Un tagad Voldemorts viņu nevar iznīcināt.
WhiteAngel
nju hermione arii ir stipra..bet Harijs tomeer ir pats speeciigaakais burvis skolaa unj es domaaju ka ne tur vien!
emy
Itkā nobalsoju par Hermioni, bet atjēdzos, ka viņa ir tikai gudrāka, ne jau spēcīgāka.. Lai gan nobalsoju tā, domāju: Harijs. smile.gif
terapsina
Spriežot pēc jaunākās grāmatas Nevils, ja es negribu Spoilerot nezinu kā paskaidrot, bet noteikti viņš.
washulis
man negribētos teikt ka poters, jo ja tā padomā, tad tiešām liekas, ka viņam tikai paveicas u.t.t. es nobalsoju par nevilu. lai gan viņš ir kautrīgs un neveikls, bet ja sev tic, tad šim ir iekšā šitā būšana...
Paige
Harijs ir spēcīgs, bet viņam daudz kur veicas.
Hermione ir apguvusi visvairāk sarežģītu burvestību un jau tas vien liecina par spēku.
Cūkkārpā ir daudz talantīgu un spēcīgu burvju.Tāpēc vienu tādu izvēlēties ir pagrūti. smile.gif
Arbūzgalva
Tas nekas, ka viņa ir apguvusi burvestības, tas viss ir tikai galvā, drošsirdības tur nav nekādas.
Es nobalsoju par Nevilu, jo viņam tik tiešām ir iekšā.
Manolo Blahnik
manuprāt tizls jautājums. laughing.gif
nē, nu labi. tizli jautājumi īstenībā neexistē, bet, kā var domāt, ka kāds cits, izņemot Hariju, var būt spēcīgāks?

huh.gif smile.gif
Arbūzgalva
Harijs nav spēcīgākais burvis, viņam vienkārši veicas. grin.gif
Un re, var domāt gan tā. grin.gif
Massacre
Freds un Džordžs Vīzliji.
Pamatojums pavisam vienkāršs - viņi vienīgie visā skolā spēja radīt tās burvestības, ar saviem nieciņiem un jociņiem, ko neviens cits pat neiedomājās darīt [un varbūt pat nemaz nemācēja]. Labi, brāļi praksē necīnijās daudz utt., bet iekšā viņiem bija pamatīgi, vairāk nekā dažam labam.
Lianjuks
Es par kaut ko biju nobalsojusi sen, bet nu es laikam būtu balsojusi - kāds cits..

Tas kāds būtu Luna Mīlaba. laughing.gif Neteikšu kāpēc!
Kety
Nu es nobalsoju par Hermioni, jo manuprāt, viņa bija visapķērīgākā smile.gif
.Euphoria.
manuprāt Drako.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.