Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Alga – 50 miljoni dolāru
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
eyedam
Kā ziņo The Daily Mail, Daniels Redklifs par darbu divās pēdējās poterfilmās saņems 50 miljonus dolāru (apm. 26 milj. latu).

25 miljoni tiks gan par Jauktasiņu Princi, gan par Nāves relikvijām (Deathly Hallows), lai gan no tiem vēl jāatskaita nost nodokļi, starpniecības nauda un aģentu un menedžeru samaksa. Tik liela summa tiek pamatota ar lielo aktiera nozīmi filmu sērijā un ar populārās lomas iespējamo kaitējumu viņa nākotnes karjerai.

Pats Redklifs, atklāti neapstiprinot minēto summu, min, ka viņa ieguvums Potera sērijā ļaus turpmāk bez bažām pievērsties citiem, mazāk ienesīgiem projektiem.

"Protams, man ir ļoti laimējies, ka nav kaut kas jādara tikai naudas dēļ," viņš skaidro. "Es varu izvēlēties kaut kur piedalīties tikai interesanta personāža un laba režisora dēļ. Nauda – tas ir lieliski, un esmu par to ļoti pateicīgs, bet ne tā nosaka manu izvēli. Ir jauki būt visādos Fortune sarakstos, bet es esmu cilvēks pats par sevi. Par to, kas es esmu, mani nepadara citu cilvēku uzrakstītais."
Shadowstalker
Pričom vispār menedžeri un aģenti, ja Redklifs jau sen kā sadzīts rokā?

Bet nu kapitāls labs.
Daniels_Redclifs
sadziits rokaa jaa, bet katram labam aktierim savs agjents, kaa arii menedzeris.. Redklifs ir veel paaraak jauns, lai vareetu kko pats saprast un izdariit biznesaa(jo tieshi tas arii tas ir)! agjenti meklee darbu(varbuut neattiecas uz poterfilmaam, bet gan uz citiem projektiem) un medzeri, kaa tiem pienaakas, menedzee lietas, taa lai viss buutu kaa pieklaajas Redklifam, izvirza kkaadas vinja noteikumus, sleedz vienoshanaas utt.. iisaak sakot, taa nebuutu taa lieta uz kuru vinsh vai nu vareetu ietaupiit vai veel nez ko izdariit.. wink.gif
Elony
Vispār naudiņa labā, būt par Hariju Danielam atmaksājas. Lai kādas lomas viņš spēlētu arī turpmāk, šaubos, vai vēl viņš tikpat daudz nopelnīs ( ja nu vienīgi inflācijas iespaidā smile.gif )

Bat ja nopietni - cik Denielam būs gadu, kad pienāks laiks filmēt Nāvējošās relikvijas? 20?
Burhards
CITĀTS(elesarels @ 04.07.2007 11:23) *
Bat ja nopietni - cik Denielam būs gadu, kad pienāks laiks filmēt Nāvējošās relikvijas? 20?



Nja, ja tā padomā... Pēc grāmatām laikam sanāk, ka viņam jābūt būtu 17....
Eliitis
Nu jā - laba summiņa - ņemot vērā to ka par pirmo filmu viņš saņēma tikai 125 000 dolāru - ja nemaldos . smile.gif
shanty
Njā, Potera tēls viņam pēc tam visur vilksies līdzi. Bet nākotne, manuprāt, viņam ir nodrošināta- šitās lielās summas un vēl droši vien būs nākamās lomas..
Kā veicas cilvēkam. smile.gif
Zhachhiic
Tāda normāla alga laughing.gif
CITĀTS
Njā, Potera tēls viņam pēc tam visur vilksies līdzi. Bet nākotne, manuprāt, viņam ir nodrošināta- šitās lielās summas un vēl droši vien būs nākamās lomas..

Piekrītu. Man Daniels viemēr paliks atmiņas kā Harijs Poters un noteikti nebūšu vienīga. Bet nu, lai Danielam veicas wink.gif
Dark_Latvian
vispar pēc grāmatas aktieris taču neiekļaujas īstajā vecumā! tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!