Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: HP7 – vispieprasītākā iepriekšpasūtītā grāmata
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
_BijušaisPareģis
Septītā un pēdējā britu rakstnieces Dž. K. Roulingas grāmata fantastisko piedzīvojumu sērijā par pusaugu burvi Hariju Poteru kļuvusi par interneta veikala "Amazon" visu laiku vispieprasītāko produktu iepriekšpasūtīšanā. Grāmata oficiāli iznāks šā gada 21. jūlijā, taču jau šobrīd pasūtīti gandrīz 1,6 miljoni kopiju.

Pirmdien "Amazon" informēja, ka pieprasījums pēc jaunās grāmatas "Harry Potter and the Deathly Hallows" ("Harijs Poters un Nāvējošās relikvijas") pārspējis rekordu 1,5 miljonus eksemplāru, ko sasniedza iepriekšējā grāmata par Poteru – "Harijs Poters un Jauktasiņu princis".

"Amazon" paredz, ka septītās grāmatas pasūtījumu skaits varētu pieaugt vēl par "daudziem simtiem tūkstošu kopiju". Šie skaitļi atspoguļo lielo starptautisko pieprasījumu pēc septītās grāmatas, ko vēl pastiprinājis fakts, ka rakstniece izpaudusi, ka grāmatas beigās divi varoņi ies bojā, tomēr neteikdama, kuri.

Sestā Harija Potera piedzīvojumu grāmata pārdota aptuveni 325 miljonos eksemplāru, un Roulinga kļuvusi par pirmo rakstnieci, kas ar saviem darbiem nopelnījusi vairākus miljardus ASV dolāru.

Ziņo TvNet/LETA.
901
nu bāc! zinātu es kur var dabūt un tiešām arī sagaidīt kad man atsūtīs to grāmatu, es arī pasūtītu... interesanti cik cilvēki latvijā darbosies pie tulkošaas un cerams nebūs jāgaida mūžību.. un cerams apgāds 'jumava' parūpēsies lai grāmatas nebūtu deficīts.
Shadowstalker
Tajā rītā laicīgi nostājies rindā pie grāmatnīcas.
***Dancing_Queen***
var pasūtīt šīs pašas grāmatas arī Jāņa Rozes grāmatnīcā. tās tiks piegādātas un viņas var dabūt par labāku cenu. es jau pasūtīju, tā kā tagad gaidu 21. jūliju. smile.gif

Links uz Jāņa Rozes grāmatnīcas piedāvājumu => http://www.jr.lv/lv/aktualitates/?news_id=201
Kaķe
Nu jā. Un kad tad beidzot mēs dabūsim to grāmatu dzimtajā valodā? a?
Es nevēlos gaidīt vēl nez kādu gadu, lai tiktu pie grāmatas.
Demigod.
Tātad, kuri ies 21. jūlijā, ap četriem no rīta stāvēt pie grāmatnīcas? smile.gif
_BijušaisPareģis
Tiem, kas ar angļu valodu nav uz 'Jūs', tomēr ieteiktu lasīt oriģinālvalodā. Sesto pārmaiņas pēc (arī tādēļ, lai par notikumiem tajā uzzinātu pats, nevis no kāda spoilera) lasīju angļu valodā, vismaz man likās daudz labāk. Ne visu var iztulkot.
voldy
taatad kursh grib man izskaidrot ka notiks gramatas sanjmeshana ja es to pasuutiitu dotaajaa linkaa.

Man to pastnieks atnestu uz dzivokli aughaa? UN ja es neviens nebuutu maajaas kas tad buutu?

Paldies, ceru ka atbildees atri.
***Dancing_Queen***
nu, par to es nezinu, kā būs, bet es personīgi tā kā palikšu mājās tajā dienā, tad man būs tiešā piegāde, jo tad man pievedīs grāmatu. pa pastu kā ir es nezinu, bet tu vari pameklēt e-pasta adresi grāmatnīcai un pajautāt. gan jau, ka atbildēs. smile.gif
Fijusska
hmmm. arī īsti neizpratu to pasūtīšanu no JR grāmatnīcas ermm.gif
Tjip tajā pašā dienā? tā var?

un joprojām nesaprotu...kāpēc mirs tikai divi. sad.gif kkāda zīdaiņu grāmatiņa. sad.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Fijusska @ 08.07.2007 16:18) *
un joprojām nesaprotu...kāpēc mirs tikai divi. sad.gif kkāda zīdaiņu grāmatiņa. sad.gif
Aizej, uzspēlē Postal 2.
Edgars K
Pēc cik ilga laika varētu iztulkot septīto grāmatu?
Medus Mošķis
Voldy, pasūtot preces var arī izvēlēties tādu iespēju, kā pašam aiziet pakaļ uz filiāli. Kaut gan tad jau var tikpat labi iet uz grāmatnīcu smile.gif
Putnubiedēklis
Es vakar aizsūtīju Rozes grāmatnīcai jautājumu:

"Man ir jautājums par jaunās "Harija Potera" grāmatas
iepriekšpasūtīšanu. Kā notiek piegādāšana, vai pasūtīto grāmatu uznes uz
dzīvokli, vai arī jāiet uz pasta nodaļu?"

Un man atbildēja:

Uz so jautajumu Jums noteikti varetu atbildet Jusu pasta nodala. Ir pasta
nodalas, kas vieglakas banderoles nes klientiem uz maju, bet ir pasta
nodalas, kas ta diemzel nedara. Harija Potera gramata sver aptuveni 800 g.
Ceru, ka kaut nedaudz Jums palidzeju.

Bet nekādu skaidrību neieguvu huh.gif
Beppo
Puslīdz droši būs jāiet pakaļ uz pastu. Rēķini, ka 21.jūlijā grāmata būs pastā (cerams), tad pasts atsūtīs paziņojumu, ar kuru zobos jāiet pakaļ grāmatai (neaizmirstot pasi vai tiesības), un jāstāv rindā pēc grāmatas.
***Dancing_Queen***
nu tas ir tādā gadījumā, ja pasūta pa pastu. ir tāda iespēja, kas gan darbojas par brīvu tikai Rīgas robežās, kā tiešā piegāde, kur piegādā uz mājām. un vēl protams ir iespēja arī saņemt grāmatu ar kurjeru un caur vēlkko. smile.gif
Edzinsh
Tikai tas viss gan nu noteikti nesanāks 21.
Arī iešana uz pastu.
Tiešā piegāde ir tā īpašā 21ajā.
jefeniite
CITĀTS(Medus Mošķis @ 08.07.2007 23:03) *
Voldy, pasūtot preces var arī izvēlēties tādu iespēju, kā pašam aiziet pakaļ uz filiāli. Kaut gan tad jau var tikpat labi iet uz grāmatnīcu smile.gif


Tikai shaadi var ietaupiit patuveni 5ls uz jauno poteru.
katrīna. 8D
mana draudzene UK, piemēram, gulēja pie grāmatnīcas pat, bet tas tā.
šo grāmatu negaidu ar īpašu sajūsmu, jo sestā grāmta man likās diezgan garlaicīga un pārlasot, dažas nodaļas vienkārši izlaidu. tur protams ir romantika un tas viss, ka Dumidors mirst, kas protams mani ļoti aizkustināja, bet tur trūka joku.
nez. :/
es laikam vienkārši palūgšu mammai, lai nopērk. baigā jēga, stāvēt jau sazin cikos pie grāmatnīcas, ja vēlāk tāpat dabūšu.
bet kaut gan varētu pasūtīt.
21. jau viņa būs LV, ja?
vai arī es kļūdos.
piedodiet, bet esmu jauniņā un īpaši nesekoju līdz notikumiem. grin.gif
Annell
21. jūlijā grāmata iznāks Anglijā - angļu valodā.
Mūsu pašu dzimtajā valodā vari gaidīt uz Ziemassvētkiem.
Un es arī negribētu sēdēt pie grāmatnīcas nez cikkos no rīta. (Kas zin, kas tādā laikā staigā apkārt. grin.gif )
**Kittie**
mm a tas nozīmē, ka piemēram mana radiniece, kas šobrīd ir Londonā, nevarēs tāpat vien ieet tajā 21 jūlijā grāmatnīcā un nopirkt? ;( jo tikai ja ir pasūtītas. nu labi, viņas mošk būs izķertas vai kā. bet nu... vai varētu grāmatnīcā nopirkt arī bez pasūtīšanas? es domāju Lielbritānijā.. silent.gif
katrīna. 8D
CITĀTS
21. jūlijā grāmata iznāks Anglijā - angļu valodā.
Mūsu pašu dzimtajā valodā vari gaidīt uz Ziemassvētkiem.
Un es arī negribētu sēdēt pie grāmatnīcas nez cikkos no rīta. (Kas zin, kas tādā laikā staigā apkārt. grin.gif )


ehh, es jau sacerējos. :/
tieši tā, vēl kāds bomzis nāks blakām un iekārtosies. grin.gif

bet kāpeč tik ilgi? jāgaida no jūlija, apmēram līdz decembrim?

Shadowstalker
Nezinu, ````, pamēģini ātrāk iztulkot.
Ledene
Atmetu roku pasūtīšanai un tupēšanai pie grāmatnīcas pēc tam, kad dabūju virtuālo grāmatas versiju.
Ného
CITĀTS(Brightsider Led @ 19.07.2007 00:02) *
Atmetu roku pasūtīšanai un tupēšanai pie grāmatnīcas pēc tam, kad dabūju virtuālo grāmatas versiju.

shifty_a.gif a ja nu nepareizā
Shadowstalker
Ir pretīgi lasīt ko garāku par pāris lappusēm uz datora. A drukāt dārgi.
Edzinsh
CITĀTS(Shadowstalker @ 19.07.2007 00:37) *
Ir pretīgi lasīt ko garāku par pāris lappusēm uz datora. A drukāt dārgi.
Gluži manas domas. Lieka acu traumēšana. Turklāt, iespējams, fake vārdā.
Ného
CITĀTS(Edzinsh @ 19.07.2007 14:00) *
Gluži manas domas. Lieka acu traumēšana. Turklāt, iespējams, fake vārdā.

nekā jūs nezināt, es savulaik izlasīju 4-5 stundu laikā Raiņa Jāzeps un viņa brāļi grin.gif
Labi, tas tā offtp.
Elony
CITĀTS(katrīna. 8D @ 15.07.2007 21:05) *
bet kāpeč tik ilgi? jāgaida no jūlija, apmēram līdz decembrim?


Kaut kādā ziņu forumā lasīju, ka var iznākt pat gaidīt līdz februārim. Nezinu, cik pamatotas ir šīs baumas, bet jābūt gataviem.
Es pats lasīšu iztulkotos fragmentus kurbijkurne grin.gif
nožēlojami, ne? sad.gif
dreamer
CITĀTS(Shadowstalker @ 19.07.2007 00:37) *
Ir pretīgi lasīt ko garāku par pāris lappusēm uz datora. A drukāt dārgi.

CITĀTS(Edzinsh @ 19.07.2007 14:00) *
Gluži manas domas. Lieka acu traumēšana. Turklāt, iespējams, fake vārdā.

Piekrītu!
Virtuālā versija ir tikai kāres remdināšanai un lasīšanai 'pa diognāli', kamēr rokās nav dabūta īsta un taustāma grāmata, kuru var lasīt ar daudz lielāku baudu un azartu, nekā mežģīt acis blenžot datora monitorā.. Un nekur nav teikts, ka tās fotogrāfijas patiešām ir no īstās grāmatas. ermm.gif
šausmiņa
es piemēram nekur nesteidzos, grāmatu dabūšu 24 datumā, atvedīs man viņu no Vācijas. tie kas steidzas, lai steidzas, visi vienalga laika gaitā uzzinās 7 daļas notikumus.
*Kokonatiene
Man ir pasūtīta. Jē. happy.gif
Nebūs jāstāv rindā grāmatnīcā un beigās vēl jādomā, vai vispār dabūšu. Nav tā vērts.
Cik sapratu, 21.jūlijā piegādās uz mājām, vismaz Rīgā.
Ledene
CITĀTS(Noveau @ 19.07.2007 00:22) *
shifty_a.gif a ja nu nepareizā



CITĀTS(Shadowstalker @ 19.07.2007 00:37) *
Ir pretīgi lasīt ko garāku par pāris lappusēm uz datora. A drukāt dārgi.


Jums taisnība, neciešu lasīt netā, gribējās tikai apmierināt pirmo ziņkāri, pirms vēl grāmatu nopērku. Atmetu ar roku pēc pirmajiem diviem vārdiem, protams grin.gif. Nepareizā nav - tās ir jaunās grāmatas pārfotografētas lappuses ar visām ilustrācijām, izdevniecība un vāks arī īstie. Bet nu, lasīt pārfotografētas lapas.. ir tizli. Lai neteiktu vairāk.
Lianjuks
Domāju gan , ka tizli... Uz datora lasīt ko garu ir grūti. Kaut vai lomu spēlē, ja visu laiku esi tur piedalījies tad jau OK, bet kad viss jāpārlasa vienā reizē...tiešām fui, nu man tā gadījās kad pieteicos par vēlu... unsure_a.gif

Ēēē... Kur var lasīt to pārfočēto viltojumu? xD.gif
( atbilde nav obligāta, tas laikam pret noteikumiem..)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.