Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Emma Vatsone atzīta par labāko Lielbritānijas pārstāvi
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Nāves dāvesti
Hermion
Harija Potera zvaigzne Emma Vatsone žurnāla "Top Of The Pops" veiktajā aptaujā nosaukta par labāko Lielbritānijas pārstāvi pasaulē, ziņo Contactmusic un Apollo.

Jaunā aktrise, kas filmās atveido Potera draudzeni Hermioni Grendžeru, apsteigusi tādas britu zvaigznes kā aktrisi Keiru Naitliju un dziedātāju Liliju Allenu, kuras aptaujā ieņēmušas attiecīgi otro un trešo vietu.

"Labam valsts pārstāvim jābūt gudram un skaistam, nevis tikai bagātam," izteicās žurnāla redaktors Pīters Harts.

Vēl pirmajā piecniekā iekļuvusi dziedātāja Šarlote Čērča un modele Keitija Džordana Praisa, savukārt bijusī grupas "Spice Girls" dalībniece Viktorija Bekhema palikusi aptaujas lejasgalā.
Daniels_Redclifs
grin.gif jaasaka, ka no shiim visaam man labaak patiik Keira Naitlija, gan peec izskata, gan peec aktierspeeles.. smile.gif)
Eliitis
Es arī balostu par Emmu Vatsoni, kā labāko lielbritānijas pārstāvi. wink.gif
Emma, manuprāt, ir netikai gudra un skaista, bet arī ļoti jauka un ar labu humora izjūtu. Bet ko gan es varu spriest par viņu - es taču viņu nepazīstu grin.gif
alternative
es tieši tāpat.wink.gif

hā hā Bekhema pēdējā..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.