Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: „Atrodi atšķirības” jeb HP5 filma un grāmata
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
šausmiņa
Filma - Harijs Poters un Fēniksa ordenis, atkarībā no šī pavediena lasīšanas brīža, vai nu tuvojas vai jau ir redzēta, taču tā kā piektā grāmata ir tik gara, bet piektajā filmā ir bijis jāsaliek tik daudz, šis tas ir aizmirsts, izlaists, vai uzskatīts par nevajadzīgu.

Pamata sižets nav mainījies, Harijs dzīvojās pa tantes un tēvoča mājām, viņam pakaļ ierodas FO, sākas skola, sapņi atkārtojas, Ambrāža ārdās utt, utt, utt, viss, protams, beidzas ar pareģojumu un Ministrijas Noslēpumu nodaļu...

Taču.. Dažādi fakti, kuri bija grāmatā, bet filmā ir pazuduši. Pirmkārt jau, Nevils, kā potenciālais izredzētais, pareģojumā nav pieminēts vispār. Manuprāt, tas bija svarīgi, bet autore to neuzskatīja par svarīgu. Nu neko darīt.

Visi, kas ir lasījuši 5 Poteru zina, ka par DA Ambrāžai paziņoja Kraukļnaga meitene Marieta, bet Harijs ar Čo vienkārši izšķīrās (daļēji Sedrika dēļ). Nu, lūk, filmā, DA biedrus nodod pati Čo, kas reizē kalpo, kā viņas un Harija šķiršanās iemesls. Nu tas jau ir saprotami, nevajag iesaistīt liekus tēlus filmā, un var izlaist Pudiņkājas madāmas salona apmeklējumu.. Un tam pēc grāmatas sižeta sekoja Ritas Knisles parādīšanās un Harija intervija „Varkšķim”. Tagad arī tā nav.

Vēl viens, manuprāt, svarīgs fakts bija Sv. Mango apmeklējums, jo tur Harijs ar draugiem noklausījās par iespēju, ka Harijā ir iemiesojies Voldemorts. Bet filmā, Harijs tikai paziņo par redzēto čūskas uzbrukumu Vīzlija kungam, taču pats paliek Cūkkārpā līdz pašām Ziemassvētku brīvdienām.

Un tas vēl nav viss - piektajā filmā Kalambola vairs nebija vispār, un Harijam neļāva pārāk izdemolēt Dumidora kabinetu filmas beigās. Un, protams, bija dažādi „pazudušie” tēli, kuri tika izņemti lai filma neizstieptos 4 stundu garumā.

Ja atrodat vēl kādu atšķirību, lūdzu, uzrakstiet to! Paldies par uzmanību!

washulis
njā... jāsaka ka pat tad 4 daļā ir nebija izņemtas tik daudz un svarīgas lietas... 5 dalā arī tak bija pati garākā... nu nekas. būs jautri paskatīties tā patās.
Mēnestiņš
auč, izklausās, ka būs šādi tādi sašutuma mirkļi (jo kalendārs rāda vēl tikai tuvojošos filmu)....

nu, ko, gaidīsim, redzēsim, vērtēsim! nedomāju, ka filma izlaisto un/vai pārveidoto epizožu dēļ ciestu no vispārēja skatītāju trūkuma. rolleyes_a.gif uzskatu, ka sajūsmu un aizrautību mums nevarētu atņemt "Varkšķa" intervijas neesamība vai Čo sķietamā nodevība.



can't wait! whistling.gif
paula97
es atkal domāju ka filmā pa DA iztāstīs Smits,bet čo!Tiešām tik grūti noalgot vēl kādu aktieri??
Kolumbīne
emm...njā,klausos, ka ir izgrieztas patiešām svarīgas ainiņas.O.K., neesmu mīlas stāstu cienītāju un tas par Čo nav TIK svarīgi (atzīsim to, lai gan tā nodevība...what the f***?), bet fakts par Nevilu pareģojumā un Mango slimnīcas diskvalificēšanu no lentes nedaudz skumdina.
Varēja taisīt divās daļas;D Kā grāmatu!
angel13
Esmu dziļi apbēdināta. sad.gif Kāpēc viņi ir izņēmuši to nodaļu par Varkšķi? Tā ir viena no manām mīļākajām nodaļām visā grāmatā (ja neskaita ainu ar Vizliju bēgšanu, ceru, ka tas ir uztaisīts kā grāmatā). Un tas, ka Čo ir nodevēja arī neliekas pieņemami. Viņi taču varēja atstāt labākās nodaļas un izlaist tās drūmākās. Piemēram, Hagrida stāsts, šī nodaļa grāmatā man likās neizturami garlaicīga. sleeping.gif Ceru, ka aina filmā nav pārāk gara. Šīs ziņas mani apbēdināja, bet tomēr vēl aiz vien nepacietīgi gaidu, kad varēšu noskatīties jauno HP.
Mēnestiņš
CITĀTS(Kolumbīne @ 02.07.2007 20:39) *
... un tas par Čo nav TIK svarīgi (atzīsim to, lai gan tā nodevība...what the f***?)

uzsveru, ŠĶIETAMĀ nodevība. kā tad tu sauktu faktu, ka tu kādam uzticies vai pat esi līdz ausīm iemīlējies (Harija gadījumā), bet tas cilvēks, neņemot to vērā, vnk ņem un nosūdz?

normāli, tā jau visi čomi dara. whistling.gif rolleyes_a.gif
šausmiņa
vēl viena lieta.

CITĀTS
Un tas vēl nav viss - piektajā filmā Harijam neļāva pārāk izdemolēt Dumidora kabinetu filmas beigās.


Harijs neizdemolēja Dumidora kabinetu vispār.
washulis
ok. noskatījos filmu un uzzināju ka čo visus nodeva dēļ verita seruma, ko viņai iebaroja ambrāzā. jāsaka ka pati filma bija nopietna un drūma un es cerēju ka tur būs vismaz kāds saules stariņš, bet tagad jāgaida 6 filmu!!!
Edzinsh
Par Čo runājot - vai tur nebija kādas nianses ar to, ka Ambrāža filmā it kā likusi Strupam iebarot Čo veritaserumu?
alternative
drūma filma bija jā un nopietna ar, bet galu galā bija arī ļoti daudz smieklīgu brīžu, piemēram, kad viņi runājās par to ka HArijs neprot sūkties u.c momenti..tā kā viss bija pilnīgākajā perfektumā..neatkārtošos, jo savu novērtējumu filmai devu citā diskusijā..
kvadrātsakne no priedes
CITĀTS(Edzinsh @ 13.07.2007 17:04) *
Par Čo runājot - vai tur nebija kādas nianses ar to, ka Ambrāža filmā it kā likusi Strupam iebarot Čo veritaserumu?

Tur vienkārši Strups teica, ka atlikušo veritaserumu iebaroja Čo. Un tad Harijs saprata, ka Čo nenodeva viņus labprātīgi.

Par atšķirībām - kad notika DA sanāksmes (nezinu kā savādāk nosaukt) tad tajā reizē, kad viņus pieķēra tā nebija Ambrāža. Tie bija inkvizīcajas biedri vai kas tur viņi bij. Bet filmā Ambrāža sašķaida (?) sienu un atrod viņus.

Tur bija arī tādas lietas, kuras bija daudz savādākas nekā es domāju, bet, manuprāt, Luna bija perfekta. Pati Roulinga UK pirmizrādē teica, ka Evanna Linča pati ir kā Luna tāpēc viņai nemaz nevadzēja daudz tēlot grin.gif
Eliitis
Grūti pat pateikt ar ko lai sāk grin.gif
Tādi sīkumi kā
1. Pats sākums - Dūdijs sāk ar VISIEM SAVIEN DRAUĢEĻIEM apcelt Hariju.
2. Vispār saruna ar Dērslijiem tika izlaista (ok to var saprast, jo tas aiņemtu daudz dārgā laika)
3. Vai tad tajos fēniksa ordeņa biedru starpā, kuri ieradās pakaļ Harijam, nebija arī Vilksons? (varbūt es kļūdos wink.gif )
4. Drūmkate bez spiedzošās Siriusa mātes? ohmy.gif
5. Protams, arī tik izlaista lielā tīrīšana. grin.gif (tas mani galīgi nesatrauc)
6. ņu jā arī saruna pie Drūmkaktes tika pamainīta
7. Vai tad visulaiku Harijs bija tik drūms? huh.gif
8. labi tagad bija ļoti daudz izmaiņas skolas notikumos, kuras pat grūti uzskatīt grin.gif
9. Harijs Poters bez kalambola???!!! ohmy.gif
10. Grūīts vai tad satvēra Hermioni? Un vinš viņai uzdāvināja riteņa stūri ar zvanīņu? huh.gif
11. Portams tika izlaisti vēl dažadi fakti - un mēs nonākam līdz DA pieķeršanai. Amrāža kā terinators uzbliež gaisā Vajadzības istabas sienu???!!! blink_a.gif
12. Čo Čanga - lielā nodevēja?! Un VIŅAI iebaroja to patiesības dziru? Wtf? Un kur tas lielais pumpu uzraksts - Sūdzembībele?
13. Kaut kāda stulba nepārtraukta Filča muļķīgās uzvedības rādīšana (kura nemaz grāmatā netika aprakstīta).
14. Ok izlaists gājiens uz Cūkmiestiņu, jo tas aiņemtu laiku.
15. Vai tad DA biedriem visiem sev rokās bija jāgravē - es nekad nemelošu!? varbūt es maldos, jo par to neesmu īpaši pārliecināta - varbūt vienk lasot naktī grāmatu to būšu piemirsusi wink.gif
16. Un slimi - slimi - slimi - slimi - kādi vēlk slimi - tur slimu vispār nebija - tikai rakstīskā daļa pie ambrāžas kuras laikā sākās Vīzliju grautiņš - wtf????!!!
17. Kur foršais Vīzliju purvs palika? ;(
18. Harijs nemaz nepaspēja paskatīties Drūmkatē, lai pārliecinātos, ka Sirius tur nav. sad.gif
19. Un viņam sapnis par Siriusu radās uguņošanās laikā???
20. Kautiņš starp Ambrāžu hagridu un Profesori Maksūru arī nebija sad.gif
21. Un raksts par hariju Varkšķī arī nebija.
22. Un nonākam līdz noslēpumu nodaļai - KĀ VAR NEBŪT APAĻA TELPA AR DAUDZ DURVĪM KURAS GRIEŽAS???!!! Māksliniece bija to uztvērusi pat tik svarīgi ka tika uzzīmējusi šo telpu ar Hariju grāmatas, bet laikam režisoram šis fakst nelikās svarīgs.
23. Nāvēžu uzbrukums bija pavisam dīvains - kā viņi pārvietojās? - Katrā ziņā pavisam savādāk kā grāmatā.
24. Harijs lodi atdod Lūcijam???!!!
25. Cīniņš cīniņs - biju iedomājusies Siriusa un Bellatrises cīņu pavisam savādaku bet nu labi.
26. Dumidors ieradās daudz par vēlu! Un vai tad nāvēži palika nesagūstīti?
27. Nu arī Voldemorta un Dumidora cīņa bija pavisam dīvaina - bet nu ok.
28. Vai tad Harijs tā runāja kad viņā iemiesojās Voldemorts? - nu nezinu varbūt atkal esmu kaut ko aizmirsusi grin.gif
29. Nu ā un aizmirsu - filmā Harijs pareģojumu redzēja uzreiz no lodes !!! vai tad Harijam to nevajadzēja uzzināt no Dumidora domu pavediena domnīcā?
30. Foršais bezgalves niks vispār nekur nebija redzams!!! grin.gif
31. Arī aimirsu - kā jau iepriekš minējāt - apciemojums Sv. Mango slimnīcā.
32. Nu un protams arī beigas bija pavisam savādākas.

Un protams bija vēk ļoooti daudz nianses kas tik mainītas.

Gribēju patiekt - ka saprotu ka tas viss tika mainīts lai ekanomētu laiku, savādāk filmai pilnā apmērā ar precīzu sižetu vajadzētu ilgt 6h. Bet nu TIK ļoti mainīt sižetu - tika mainītas pat lietas kuras neaizņemtu laiku.! Bet nu ok! Tās ir tikai manas domas.! smile.gif
Purple mist
Mani neapmierināja tas, ka, kad DA vēl nebija DA, nu, kad viņi pirmoreiz pulcējās Vepra Galvā, Hermione pirmoreiz visu priekšā pateica Voldemorts. Lieta tāda, ka grāmatā visi uzreiz skatījās uz Hermioni ar šausminošiem skatieniem, izbrīnu utt. Tieši tas visus it kā iedrošināja. Bet filmā viņai pašai tikai mazliet nodrebēja zods, bet pārējiem reakcijas nebija nekādas.
katrīna. 8D
vakar biju uz filmu 17:15.[kāds bija?] es filmas laikā apraudājos vairākas reizes. man liekas, ka tās filmas paliek arvien štruntīgākas un štruntīgākas un ja es nelasītu grāmatas, tad patiešām man būtu galīgs ARBŪZS, lai gan tā arī bija. no kuras pakaļas, es atvainjos viņi izrāva tādus atprātotājus? 3. filmā nebija savādāki? un mani vispār pārsteidza tas, ka Dumidors vēl tiem bērniem vienā vietā uzbļāva, kā pilnīgi nekad nevarētu notikt, jo tas taču ir DUMIDORS. pats Harijs bija kkāds nūģis tajā filmā, neko tādu arī īpaši neizdarīja, Siruss nevis tikai izkrita cauri arkai, bet gan viņu redz nogalināja ar "Avada Kedavra" Bellatrise Šveskovska, es vēl vakar pārlasīju grāmatu- TĀ NEBIJA. un tādi tēli kā Mahorks vai Marieta vispār tur nebija, Figas kundze kkāds gliemezis un pie visa vainīga vēl Čo bija. pilnīgs fiasko visam bija tas, ka Dumidors pateica Harijam beigās, ka viņš viņu mīl.

kopēju no sava "Cūkkārpas ekspreša".
šķirmice
Nu tā, iekopēju savu citātu te, jo iepriekš ierakstījos nepareizā vietā smile.gif

Kopumā filma bija ok, taču esmu arī mazliet vīlusies. Runa iet par dažām detaļām, kuras bija tik lieliskas grāmatā un kuru iekļaušana filmā prasītu vien nieka pārdesmit minūtes. Mūsdienās, kad megablāsterus taisa 3 un 3.5 h garus, nieka 2h ar astīti liekas tīrā krāpšana. Bet es arī saprotu kāpēc. Katra minūte lentas maksā naudu, tad kādēļ taisīt garāku, ja par īsāku var iekasēt tikpat? Galu galā auditorija HP filmām ir garantēta ar to vien, ka eksistē megapopulārs grāmatu seriāls; nevienam nekas nav jāpierāda un neviens nav jāpārsteidz. Skaidri redzams, ka šis režisoram ir maizes, nevis sirds darbs. Jeitss nav vis nekāds Džeksons, kam Gredzenu pavēlnieka ekranizējums bija apsēstība un mūža sapnis kopš 18 gadu vecuma. Un rezultātu var novērtēt ikkatrs.
Kas tad man pietrūka? Purvs! Un Zibiņa "šaubas" par to, vai viņš ir kompetents to novākt. Labi vismaz, ka aiz cieņas pret viņu bija ielikts tas mazais žests. Trūka eksāmenu praktiskā daļa, kurā Harijs ar triumfu sejā demonstrēja savu aizstāvi. Trūka Bleka kundzes lamu. Trūka medaljons, kas tur pafigurēja vienā vietā - saikne ar 7.grāmatu. Nebija skaidri saprotams, ka tieši Strups ziņoja Ordenim par Ķepaiņa notveršanu. Strupa atteikšanās tālāk mācīt pēc ielaušanās viņa prātā likās galīgi bez pamata. Es cerēju uz Strupa negribīgo uzslavu, ka Poters beidzot uzrāda zināmu progresu un pēcāk uz drāmu pie domnīcas, kurā es cerēju kārtīgi aplūkot Srupa varoni jaunībā, Potera a b u s vecākus un, protams, pārējos 3 no četrotnes, bet te mums piedāvāja vāju miglas bildi, kurā nevarēja neko saprast. Ierašanās Noslēpumu nodaļā bija švaka - es tā cerēju uz mistisko apaļo istabu un tās bumbas! Tik neinteresanti uztaisīti pareģojumi - cerēju uz pērļaini baltajiem stāviem, kas izkūp kā dūmi, kad stikls saplīst. Un priekš kam pārfrāzēja pareģojuma tekstu?? Aina astronomijas eksāmenā bija svarīga - uzbrukums Maksūrai. Mazā "nevainīgā" Šaklbota buršanās Dumidora kabinetā, lai nomusinātu nodevēju. Daudziem aktieriem vajadzēja pāris mirkļu vairāk ekrāna laika.
Bet bija arī labas lietas:
Nr.1 - Grūps!! Necerēti laba un aizkustinoša aina! Lūdzu lūdzu vairāk tādu smalku nianšu! smile.gif
Nr.2 - Blēžkājis! Garauss apēšana un fonā skanošais sakaru traucējuma troksnis bija vienkārši bauda! smile.gif
Nr.3 - Dumiņa cīņa ar Voldi - iespaidīgi. Es tikai nesapratu, kā gan Dumiņš varēja atvairīt Avada Kedavra zaļo gaismas staru, jo kā zināms, pret šo burvestību vairoga nav.
Nr.4 - Skūpsts! Ļoti labs, lai tur citi saka ko grib! Kādas vēl mēles?! 15 gadu vecumā pirmais skūpsts ir tieši tāds, izskatījās mīļi smile.gif
Nr.5 - Filča sardze pie Pagaidu istabas durvīm - ne ko pielikt, ne atņemt! smile.gif Un kur nu vēl tas, kā durvis atvērās un izlaida bērnus pavisam citā vietā, he he smile.gif
Nr.6 - ņaudošie kaķēni Ambrāžas kabinetā! Žetons! Man pat prātā neienāca, ka var šitik smieklīgi sanākt smile.gif
Nr.7 - dvīņu atvadas no skolas, bet precīzāk - Malfoja bailēs izķēmotās sejas izteiksmes nospiedums uz sienas! Zāle vienkārši rēca smile.gif

Labs i, pietiek. Visi kas nav redzējuši, marš uz kino! smile.gif Bija vēl daudz kas labs un slikts, es te romānu varētu uzcept. Tikai es ceru, ka Jeitss nākamreiz papūlēsies vairāk un domās vairāk par to, ko fani šajās filmās grib ieraudzīt
angel13
Varu piemetināt vēl dažus sīkumus. Sēdē Harijs vis nesēdēja uz ķēdēm apvītā krēsla maliņas, bet uz sola sānos. Nemanīju arī Persija strīdu ar Vizlija kungu un Ronam adresēto vēstuli.Vai es tikai maldos, bet man likās, ka to Izglītības dekrētu bija stipri vien vairāk nekā grāmatā. Žēl, ka nebija kalambola. Man pietruka Malfoja sacerētā Vizlija dziesma un arī Lunas ar lauvu galvā. Paldiesdievam Hagrida stāsts nebija pārlieku garš. Harijs redzēja Strupa ļaunākās atmiņas, kad izmantoja aizsardzības burvestību, nevis domnīcā. Arī profesionālās orentācijas nebija, kur Maksūra plēsās ar Ambrāžu. Burvestību ministrijas gaiteni uz Noslēpumu nodaļu biju iztēlojusies citādāk. Man traucējā tās perfekti spīdīgās un melnās sienas. Varēja uztaisīt, lai izskatītos vecākas. Kad dvīņi ieteleportējās Drūmkaktes istabā pie Harija un teica, ka dzirdējuši Hariju pa gabalu, es izbrīnijos, jo Harijs nemaz nebija bļāvis kā rakstīts grāmatā. Kopumā ņemot man filma likās pārāk drūma ar dažām komēdiskām ainām, kur vienkārši nevar nesmieties. Atdzīšos biju gaidījusi ko vairāk, taču nevaru teikt, ka man filma neptika. Nu tā pa vidu. smile.gif
nefretete
Tad vēl:
Pēc atlidošanas uz burvestību ministriju, testrāliem bija jāmeklē atkritumos ņammas.
Telefona būdiņā bija jānosauc vārds, uzvārds, apmeklējuma iemesls.
Testrālus skolēniem parādija Hagrids.

šausmiņa
CITĀTS(katrīna. 8D @ 14.07.2007 13:59) *
Siruss nevis tikai izkrita cauri arkai, bet gan viņu redz nogalināja ar "Avada Kedavra" Bellatrise Šveskovska, es vēl vakar pārlasīju grāmatu- TĀ NEBIJA.

bija gan! pārlasi vēlreiz!

Vēl kas atšķīrās : ne Rons, ne Hermione nebija padarīti par Prefektiem. un kā jau tas tika minēts, Drūmkaktes 12 tīrīšanas laikā netika atrasts tas medaljons - tādad iespējams, ka tas NAV horkrukss, jo citādi autore būtu viņu kaut uz brītiņu parādījusi filmā.

kapēc Vajadzību istabu atrada Nevils??? Grāmatā to harijam pateica Dobijs.
SauSiNjsH
tieshaam taa ir... esmu ljoti apbeedinaata par sho netasniibu.... un turklaat arii par Nevilu tas ljoti netasniigi....

mani ljoti apbeedinaaja tas ka neparaadija Pudinjkaajas teejniicu... starpcitu vinji valentiindienaa VISPAAR nebija Cuukmiestinjaa un tas pat netika piemineets.... ;(

turklaat tad kad vinja bija aizgaajushi uz Hagrida naminju pirmo reizi gadaa... Hagrids neatdeva puukja galju Ilknim..

un tad kad Siriuss paraadiijaas kamiinaa vinju nemeegjinaaja nokjert Ambraazha

un Freds ar Džordžu kad aizbeega uzsauca Piivzam lai satasa riebekliibas bet arii taa fragmenta nebija....

un veel Freds ar Džordžu uztasiija purvu skolas gaitenii tas arii tika izlaists...
Nazgul
CITĀTS(korkijwolfs @ 19.07.2007 14:09) *
bija gan! pārlasi vēlreiz!


Ja tu saki, ka grāmatā Bellatrise nogalināja Siriusu ar "Avada Kedavra" tād tā gan diez vai bija. Pirmkārt nav teikts kādā krāsā bija gaismas stars ar kuru viņa viņam trāpija, un otrkārt Siriusa sejā vēl pēc tam parādījās šoks un izbrīns, bet no "Avada Kedavra" mirst uzreiz. Tāpēc visticamāk, ka grāmatas versijā vienīgais nāves iemesls bija izkrišana cauri arkai.
šausmiņa
CITĀTS(Nazgul @ 19.07.2007 14:34) *
grāmatas versijā vienīgais nāves iemesls bija izkrišana cauri arkai...

kuru iesāka Bellatrises burvestība (pat ja tā nebija Avada kedavra).
Nazgul
Nu tas gan. Manuprāt tas arī padarīja Siriusa nāvi vēl sāpīgāku, ka viņas raidītā burvestība, pat ja ne nāvējoša, nogalināja viņu tikai nelaimīgas sagadīšanas dēļ (arka gadījās tieši aiz Siriusa).
A filmā pielika "Avada Kedavra"jo laikam domāja ka tā būs iespaidīgāk.
karralá
nemeklēšu atšķirības, bet labprāt padiskutēšu par gūtajiem iespaidiem no vakar redzētā. piedodiet, esmu mazliet slinka un garo komentāru nāksies lasīt angļu valodā, pārkopētu no sava myspace bloga. hehe.

yesterday saw harry potter and the order of phoenix. the audio was a crap and they had to stop movie two times before they managed to fix the problem. otherwise, it was my favorite movie of the whole serie.
lol, it was actually very funny to watch the movie since yesterday my cousin from Jelgava came over and shoved me Radcliffe (in the film he's playing Harry) completely nude. she find a high resolution photos from that Equus, where he played nude... blahaha. really, it was funny to watch when Snape was leading Harry to dungeons, holding his hands like that. grin.gif
altough i cried in the end, and when going out, i saw two ~18 years old boys trying to act as if their red eyes were some problem with lighting... lolz.
especially i loved: *oops, maybe here goes the spoilers*
# how Dudley was running.
#how Serious' house appeared
#Emma Watson's (Hermione) acting, she's FINALLY progressing
#how Crookshanks seemed to be in the right place not at the right moment
#omg, LUNAAAAA
#not to mention Umbridge XDDDD
#how Umbridge was inspecting Snape
#Snape's stupid smiling
#Trelawny's black emo nails
#Filch eating sandwich
#Umbridge trying to make Hagrid's house "smell better"
#Dumbledore's " running away"
#Snape junior - pretty keeeewl
#Flitwick's "yes" was pretty smexy
#Lucius' hair... rawr.
#Dumbledore always acting like school's psychologist (??)


altough i really didn't like how Kingsley looked - like an exotic aborigine. don't think it was a racial disliking, i just seemed to visualize him really different. and why did all the flames and lighting from sorcery was blue? ermm.gif
oh well. who ever read this crap and actually saw the movie too, we could share our impressions through messages, nah? smile.gif

khmm, galu galā secinu to, ka bija ļoti labi izstrādāta tēlošana - daudzi aktieri bija uzlabojuši gan mīmiku, gan dikciju. Lunas tēlojums vispār bija to die for. mēs ar māsīcu un brāli skatījāmies, ķiķinājām tā riktīgi. manuprāt, paveikts tiešām lielisks darbs. bija vērts gaidīt. filma nostrādāta pefekti - visādā gadījumā izsauca vajadzīgās emocijas vajadzīgajā situācijā. un netrūka nedz priecīgā, nedz baisā noskaņojumā.
Blackberry.
Tiesa, Ka kinoversijā ir daudz izlaistu vietu.

Varbūt kāds nezin, bet kinoversija ir ''apgriezta''.
Kinoteātros filmas garums ir 2:20 (tas, ka garākajai grāmatai īsākā filma, kkā neiet kopā.)

Tātad, īstā filmas versija ir 3 stundas gara. Cilvēki Grib nopelnīt vēl naudu, tāpēc nerāda pilno filmas versiju kinoteātros, bet gan Pārdod DVD variantā.

Tātad DVD Droši vien ir daudzums izlaisto grāmatu lappušu atdarinājums.

Bet ir arī Citas kļūdas, nenoliedzu. smile.gif
Ernestine
Tur tiesam nav ieklauts kalambols un Cukmiestina apmeklejums, iznemot Vepra galvu! Nu tur daudzas vietas izlaists!!!
karralá
blackberry - trīs stundas? seansā, kuru skatījos es, filma ilga 2:05. ō_0

es vispār sākumā nesapratu, ka tas no augšas bija cūkmiestiņš. ilgi prātoju, kāpēc skolai suddenly tik daudz torņu, piebūvju un kāpēc vispār viņa tik izkaisīta. haha.
positiv denken
CITĀTS(korkijwolfs @ 13.07.2007 16:56) *
vēl viena lieta.Harijs neizdemolēja Dumidora kabinetu vispār.
Ja neizdemolēja, tad pademolēja gan - riktīgi nikns bij puikiņš!
CITĀTS(Edzinsh @ 13.07.2007 17:04) *
Par Čo runājot - vai tur nebija kādas nianses ar to, ka Ambrāža filmā it kā likusi Strupam iebarot Čo veritaserumu?
Ambrāža bija izlietojusi visu Verita serumu, ko izprasīja no Strupa. Kaut gan domāju - Strups vienk.negribēja viņai atdot to pārpalikumu, kas viņam, iespējams, vēl tomēr bija!
CITĀTS(korkijwolfs @ 19.07.2007 14:09) *
bija gan! pārlasi vēlreiz!Vēl kas atšķīrās : ne Rons, ne Hermione nebija padarīti par Prefektiem. un kā jau tas tika minēts, Drūmkaktes 12 tīrīšanas laikā netika atrasts tas medaljons - tādad iespējams, ka tas NAV horkrukss, jo citādi autore būtu viņu kaut uz brītiņu parādījusi filmā.kapēc Vajadzību istabu atrada Nevils??? Grāmatā to harijam pateica Dobijs.
Jā, man arī nepatika, ka Dobija nopelni netika parādīti!Par Lēniņa vecāku likteni arī ne jau pats Nevils pastāstīja. Sīriusa mājas tīrīšanas akcijas arī pietrūka.Tagad jau noteikti esi izlasījis 7.grāmatu un zini konkrētāk par to horkruksu!!! Es, protams, arī zinu!
CITĀTS(Eliitis @ 13.07.2007 20:17) *
Grūti pat pateikt ar ko lai sāk grin.gif Tādi sīkumi kā1. Pats sākums - Dūdijs sāk ar VISIEM SAVIEN DRAUĢEĻIEM apcelt Hariju.2. Vispār saruna ar Dērslijiem tika izlaista (ok to var saprast, jo tas aiņemtu daudz dārgā laika)3. Vai tad tajos fēniksa ordeņa biedru starpā, kuri ieradās pakaļ Harijam, nebija arī Vilksons? (varbūt es kļūdos wink.gif )4. Drūmkate bez spiedzošās Siriusa mātes? ohmy.gif5. Protams, arī tik izlaista lielā tīrīšana. grin.gif (tas mani galīgi nesatrauc)6. ņu jā arī saruna pie Drūmkaktes tika pamainīta 7. Vai tad visulaiku Harijs bija tik drūms? huh.gif 8. labi tagad bija ļoti daudz izmaiņas skolas notikumos, kuras pat grūti uzskatīt grin.gif9. Harijs Poters bez kalambola???!!! ohmy.gif 10. Grūīts vai tad satvēra Hermioni? Un vinš viņai uzdāvināja riteņa stūri ar zvanīņu? huh.gif 11. Portams tika izlaisti vēl dažadi fakti - un mēs nonākam līdz DA pieķeršanai. Amrāža kā terinators uzbliež gaisā Vajadzības istabas sienu???!!! blink_a.gif 12. Čo Čanga - lielā nodevēja?! Un VIŅAI iebaroja to patiesības dziru? Wtf? Un kur tas lielais pumpu uzraksts - Sūdzembībele? 13. Kaut kāda stulba nepārtraukta Filča muļķīgās uzvedības rādīšana (kura nemaz grāmatā netika aprakstīta).14. Ok izlaists gājiens uz Cūkmiestiņu, jo tas aiņemtu laiku. 15. Vai tad DA biedriem visiem sev rokās bija jāgravē - es nekad nemelošu!? varbūt es maldos, jo par to neesmu īpaši pārliecināta - varbūt vienk lasot naktī grāmatu to būšu piemirsusi ;)16. Un slimi - slimi - slimi - slimi - kādi vēlk slimi - tur slimu vispār nebija - tikai rakstīskā daļa pie ambrāžas kuras laikā sākās Vīzliju grautiņš - wtf????!!!17. Kur foršais Vīzliju purvs palika? ;(18. Harijs nemaz nepaspēja paskatīties Drūmkatē, lai pārliecinātos, ka Sirius tur nav. :(19. Un viņam sapnis par Siriusu radās uguņošanās laikā???20. Kautiņš starp Ambrāžu hagridu un Profesori Maksūru arī nebija :(21. Un raksts par hariju Varkšķī arī nebija.22. Un nonākam līdz noslēpumu nodaļai - KĀ VAR NEBŪT APAĻA TELPA AR DAUDZ DURVĪM KURAS GRIEŽAS???!!! Māksliniece bija to uztvērusi pat tik svarīgi ka tika uzzīmējusi šo telpu ar Hariju grāmatas, bet laikam režisoram šis fakst nelikās svarīgs. 23. Nāvēžu uzbrukums bija pavisam dīvains - kā viņi pārvietojās? - Katrā ziņā pavisam savādāk kā grāmatā. 24. Harijs lodi atdod Lūcijam???!!! 25. Cīniņš cīniņs - biju iedomājusies Siriusa un Bellatrises cīņu pavisam savādaku bet nu labi.26. Dumidors ieradās daudz par vēlu! Un vai tad nāvēži palika nesagūstīti?27. Nu arī Voldemorta un Dumidora cīņa bija pavisam dīvaina - bet nu ok.28. Vai tad Harijs tā runāja kad viņā iemiesojās Voldemorts? - nu nezinu varbūt atkal esmu kaut ko aizmirsusi grin.gif 29. Nu ā un aizmirsu - filmā Harijs pareģojumu redzēja uzreiz no lodes !!! vai tad Harijam to nevajadzēja uzzināt no Dumidora domu pavediena domnīcā?30. Foršais bezgalves niks vispār nekur nebija redzams!!! :D31. Arī aimirsu - kā jau iepriekš minējāt - apciemojums Sv. Mango slimnīcā.32. Nu un protams arī beigas bija pavisam savādākas.Un protams bija vēk ļoooti daudz nianses kas tik mainītas.Gribēju patiekt - ka saprotu ka tas viss tika mainīts lai ekanomētu laiku, savādāk filmai pilnā apmērā ar precīzu sižetu vajadzētu ilgt 6h. Bet nu TIK ļoti mainīt sižetu - tika mainītas pat lietas kuras neaizņemtu laiku.! Bet nu ok! Tās ir tikai manas domas.! smile.gif
Cik atceros no grāmatas - strūklakai ministrijā bija īpaša funkcija, ko filmā neparādīja. Zelta figūras - statujas arī tak filmā netika cietušas, bet grāmatā - gan!
washulis
viena lieta, ko es vēl biju redzējusi, bet piemirsu pateikt bija tas, kad poterim un co bija slimi... ko pie smile.gif tur darīja luna??? arī pirms sākās vīzliju izklaides, tur bija arī bišķiņ ķertā blondīne.... kādā rakā?
šausmiņa
CITĀTS(washulis @ 05.10.2007 18:36) *
viena lieta, ko es vēl biju redzējusi, bet piemirsu pateikt bija tas, kad poterim un co bija slimi... ko pie smile.gif tur darīja Luna??? arī pirms sākās vīzliju izklaides, tur bija arī bišķiņ ķertā blondīne.... kādā rakā?


Ja noskatīsies filmu vēlreiz un rūpīgāk, tad pamanīsi, ka tie, kas rakstīja slimu eksāmenu bija mantijās, bet pēc brāļu Vīzliju bēgšanas laikā, Lunai mantijas nebija. Tātad viņa nevarēja būtu slimos, bet gan vienkārši izskrēja laukā no stundas, kā daudzi citi, kad sākās Vīzliju jukas.

p.s. un, Laura, nesauc Lunu par bišķiņ ķerto blondīni, viņai nav ne vainas!
Paplavskis3
Šīs kļūdas bija diezgan rupjas, bet aktieru tēlojums bija diezgan labs.
...dovenda...
Tās atšķirības jau ir tik daudz..., bet tomēr tā filma arī bija forsha... xD.gif
mazza
nu nevienmēr filmā var visu salikt ,bet man patika filma tā bija intresanta nu nebija tik garlaisīga kā citas jā jāatzīsas daudz ko izlaida, bet vis bija ok wink.gif es ceru ka pēdējā divā būs tipat skatāmnu nevienmēr filmā var visu salikt ,bet man patika filma tā bija intresanta nu nebija tik garlaisīga kā citas jā jāatzīsas daudz ko izlaida, bet vis bija ok wink.gif es ceru ka pēdējā divā būs tikpat skatām
šausmiņa
ak, jā. man ir jautājums - vai 5 filmā bija redzama Pansija Pārkinsone? nu Malfoja jr. draudzenīte?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.