Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulingas lapā atvērto durvju dienas!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
Edzinsh
Beidzot atkal ir klāt brīdis, kad varam iekļūt HP autores Džoannas Ketlīnas Roulingas mājaslapas īpašajā sadaļā – Vajadzību istabā. Tur pieejams trešais un pēdējais BUMPSI tests (iepriekšējo divu tulkotos variantus varat atrast šai Roulingas tīmekļa vietai veltītajā Netraucēt sadaļā).

Tā "autori" teic, ka šis ir arī visgrūtākais no eksāmeniem un ir ne vien palielinājusies grūtības pakāpe, bet stingrāka kļuvusi arī vērtēšanas sistēma. Dažas atbildes var tavu vērtējumu iespaidot arī negatīvi, tāpēc uzmanies! Durvis parasti ir atvērtas pāris dienas, tāpēc – aidā, pārbaudi savas zināšanas!

Lai to izdarītu (tiem, kas paši netiek galā ar ieiešanu Vajadzību istabā):
1) ej uz www.jkrowling.com;
2) izvēlies kādu no karodziņiem – valodām;
3) pēc ieiešanas mājaslapā spied uz dzēšgumijas;
[spoiler-g]4) Vajadzību istabas durvju atslēga ir muša – uzklikšķini uz tās un ievelc atslēgas caurumā;
5) durvīm atveroties, no tur redzamajiem trijustūra, apļa un kociņa ir jāizveido tāds simbols, kā redzams uz bērnu UK grāmatas varianta vāka (*), tas ir – vispirms kociņu noliec virs testa emblēmas, tad uzvelc tam virsū aplīti, tad – trijstūri (katru no darbībām pavada maģiskās dzirksteles);
6) aplītis pavirzās malā, un tagad vari piekļūt testam;[/spoiler-g]7) veiksmi!

Testa tulkojumu latviešu valodā vari lasīt šeit.

* Tagad skaidrs, ka šim simbolam grāmatā noteikti būs liela nozīme. Tas ir arī Bloomsbury oficiālajā HP sadaļā un, ja ieskatās, atrodams uz UK bērnu izdevuma vāka – uz grāmatas t.s. muguriņas.
karlis11
Izskatās interesanti. Pamēģināšu. Paldies wink.gif
karralá
man tās figūriņas nemaz nekustinās, arī dzirksteles nevienu kustību nepavada. :>
es pamēģināju salikt to vajadzīgo simbolu gan uz testa lapas, gan uz galda visās pusēs tai, bet laikam kaut ko tāpat esmu palaidusi garām un nesapratusi. vai var noprintskrīnot kā vajag salikt tās figūriņas, or smthn? :/

paldies par pz. izgāju tomēr.
grūts, nenoliedzami.
Kivi
ak.es nevaru dabūt rezultātus.

tā ir jauki. smile.gif
Edzinsh
Rezultāti būs vēlāk - un uz tiem tiek caur uz Roulingas galda esošo "Wombat" kartīti (redzama sākumā, kad tikko ieiet mājaslapā).
harijs
man nekas nesanaak es taisu to simbolu bet nekaadu dzirkstelu nav un efekta arii nav sad.gif
Roviela
Vai pie extra content tikāt?
[spoiler]Ja kreisajā puķupodā ir novītusi puķe, tad to vajag apliet no abām pudelītēm. Laisties, laisties, un viņa atdzīvojas. Un tad var izlasīt vienu burtnīcas lapu.[/spoiler]

Pie testa tiku, bet pildīšanu atliku uz vēlāku laiku.
Edzinsh
Extra content ir kaut kas cits, tas tur ir visu laiku, tāpat kā citi - visā pārējā mājaslapā. Vairāk lasi hp-lexicon.

Uz vēlāku laiku atlikt nav īpaši prātīgi, jo diez ko ilgi to darīt nevarēs - durvis aizvērsies.
Roviela
Zinu, ka kaut kas cits smile.gif Bet varbūt kāds pie tā nav ticis?
Edzinsh
Skaidrs. Varbūt tu varētu izveidot atsevišķu pavedienu par šo tēmu? Un iztulkot/izstāstīt no kādas lapas, kā tas izdarāms, jo kopā tur pagaidām ir 12 šādu bonusu. smile.gif. tongue.gif.
Cecilia
izpildīju. nez, cik būšu veiksmīgi uzminējusi. visvieglākā gan salīdzinoši bija pēdējā daļa.
spāre
tik pat kā visu pildīju minot, nedomāju, ka būšu 'nokārtojusi' rolleyes_a.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es spiedu pilnīgi uz dūlo un nezvai kaut ko spēšu nokārtot. Noteikti būs T par ko es esmu pilnīgi pārliecināta.
Bet tomēr ir interesanti papildīt kādu šāda veida testu. happy.gif
eyedam
Cik ļotu uz dūlo? Jautājumus un atbildes taču vismaz izlasīji? smile.gif Citādi jau galīgi nav jēgas - tikai salikt kaut kādus ķeksīšus. Bet, piekrītu, lielu daļu nācās minēt praktiski bez nekādiem argumentiem.

Roviela, neatliec gan, ja vēlies izpildīt! Šitie testi nav īpaši ilgi pieejami – kā Edzinsh teica, dažas dienas.

Starp citu, lepojos, ka spoileri neizlasīju, bet iekšā tiku. cool.gif Gan jāsaka, ka nelepojos ar atmiņu, jo tos simbolus sabīdīju, paļaujoties uz veiksmi. Par grāmatas vāku tā arī neiedomājos.

Jānis
Edzinsh
Drīzumā būs pieejams arī latviskotais variants, jau pie tā strādāju. smile.gif.
Bell@
Es saliku to emblemu, bet nekas nenotiek!
Ari dzirkstelu nebij, kad taisiju!
Meginaju apliet puki ar abiem flakoniniem, bet nevaru!
wink.gif
Es kko nepareizi izdariju?
Sarkanais Krūšturis.
varbūtu tu taisīji nepareizi?.. piemēram man viss sanāca.
arī testu izpildīju, šo to nezināju un atķeksēju na haļavu.. rolleyes_a.gif

puķīti arī aplaistīju.. viss taču tur strādā, tu tik kaut no ne tā dari.

ienāca prātā - tu caur kādu no karodziņiem iegāji saitā vai caur to `Enter Accessibility Enabled Version`?..
Bell@
Ui, es sajaucos viena vieta!
Tagad viss sanaca! blush.gif
shanty
Mhmm, līdz simbola likšanai pati tiku, bet tālāk man nekas neizdodas- ne dzirksteļu, nekā. silent.gif
Visādi izmēģinājos, puķi arī aplēju- no reaction.

Trauksme atcelta grin.gif Gatavs.
Edzinsh
Tiem, kas vēl nav paspējuši, bet vēlas mēģināt nokārtot BUMPSI3, tagad, iespējams, būs vieglāk, jo īpaši tiem, kas angļu valodā nejūtas pietiekami stipri - šeit ir tulkojums. Veiksmīgi!
angel13
Paldies, tas ļoti palīdzēja, jo tie jautājumi jau bija grūti un vēl kopā ar angļu valodu. smile.gif
crazy_bee
k.ko uz dullo aizpildiju..pavisam..dažus pat nelasiju...slinķe
kricis
Njā ,es arī izpildīju ,bet to kodu pazaudēju ,biju pat uz lapinjas pierakstiijis !
Šūnis
Man tā muša lido prom blush.gif Kautko ne tā daru? huh.gif
Edzinsh
Nē, vienkārši iespēja testēties diemžēl šodien ir beigusies. Vari izlasīt latviskoto variantu šeit.
Bell@
Es velejos paprasit vai varbut ta, ka lapa jau ir ciet?
Meginaju ieiet, bet uz durvju roktura ir uzraksts netraucet!
Vel neesmu paspejusi tur ieiet, tadel ari prasu!
silent.gif silent.gif
Edzinsh
CITĀTS(Bell@ @ 19.06.2007 12:34) [snapback]1155370[/snapback]
Es velejos paprasit vai varbut ta, ka lapa jau ir ciet?
Meginaju ieiet, bet uz durvju roktura ir uzraksts netraucet!
Tieši tā arī diemžēl ir. Es taču brīdināju, ka durvis būs atvērtas tikai pāris dienu.
crapy
tur ir rakstiits results in the post. kur tiehsi ir tie rezultaati ?
Viesis
Man tas pats jautājums.
Ievadīju kodu un tagad gaidu... getlost.gif
crapy
es dabuuju D ( dreadful ), bet veestulee rakstiits, ka es varu sevi mierinaat ar domu, ka bija liels daudz T ( trolls ) happy.gif
BlueberryAnima
got it!
exceeds expectation jeeej 8)
Nomaldījies dēmons
Kopumā atbildes bija šādas:

CITĀTS
Outstanding

You are a witch or wizard of extraordinary flair and sagacity. Very few candidates achieve 'Outstanding' at Grade 3 W.O.M.B.A.T. Have you ever considered a teaching post at Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry? Application owls from such highly qualified candidates are always welcome. Heartiest congratulations!

CITĀTS
Exceeds Expectations

This excellent result proves you to be a witch or wizard of considerable learning. You have proven yourself to be part of the academic elite, and the Wizarding Examinations Authority was most impressed by your paper. The Ministry of Magic is always on the lookout for accomplished recruits such as yourself and would welcome your application owl. Very well done indeed!

CITĀTS
Acceptable

You have passed the final and most difficult W.O.M.B.A.T and are to be highly commended. Many of your fellow candidates were less fortunate. Your new qualification will stand you in good stead should you wish to join any of our more prestigious wizarding firms. Flourish & Blotts, the Nimbus Broom Company and Weasleys' Wizarding Wheezes are all currently recruiting, and would be delighted to receive an application owl.

CITĀTS
Poor

Do not be disheartened. You have only narrowly failed this most demanding examination, and with a little further study would be sure to pass. You are to be congratulated on a good attempt. We recommend a crammer course of evening classes. Send an owl for full details of the Wallop the Wombat Revision Course, available from the Kwikspell Company.

CITĀTS
Dreadful

Do not take your grade too much to heart, for this was an extremely difficult examination. A new textbook will be available on July 21st 2007, which will enable more effective study. In the meantime, console yourself with the thought that there were a large number of Trolls.

CITĀTS
Troll

You achieved the remarkable result of having a negative score. The examiners were rather impressed by this achievement, and have asked to interview you in person to ascertain whether you are truly a grunting club-wielder, or some kind of subversive genius. Send an owl (preferably alive, un-mangled and carrying a letter) to Griselda Marchbanks, CDMG, APMO, fdBB, Wizarding Examinations Authority, Ministry of Magic, to arrange an interview.


Un šajā saitē var apskatīt visu testu rezultātu vēstuļu tekstus kopā ar bildēm
Roviela
Acceptable w00t.gif

Gaidu ielūgumu strādāt Flarišā&Blotā! meele_a.gif
Cecilia
Acceptable. pašai par pārsteigumu.
Mēnestiņš
pievienojos "Pieņemami" bariņam. kaut gan cerēju, ka dabūšu ieskaitītu atzīmi, jūtos pat pārsteigta! rolleyes_a.gif [ņemot vērā Tildes vārdnīcas izmantošanu un manāmo stresiņu grin.gif ]

njā, sports nav mana kaislība, tad jau labāk Flarišā & Blotā smelties gudrības vai jautroties kopā ar dvīņiem. laughing.gif
angel13
Exceeds expectation, pateicoties latviskajam tulkojumam, jo angliski tur nekā nejēdzu. Esmu pārsteigta par šādu rezultātu. yahoo_a.gif
Kivi
esmu trollis. ;D
bet godīgi sakot, jautājumus nemaz nelasīju, lielāko daļu nesapratu, un atbildes atzīmēju uz dullo.
Louhi
Acceptable biggrin.gif blink_a.gif biggrin.gif

Biju gaidījusi trolli... laughing.gif
Nemaz nav slikti. grin.gif
Blackberry.
žēl, ka beidzies sad.gif
silvushka
es to mušu noķert nevaru!! sad.gif un kad atveras durvis man tur ir kautkāds zīmulis un karte un kuras uzzīmēta tā miroņgalva no kuras mutes iet ārā čuska!! un kad paņem karti, tad tur parādās kautkādi stabiņi un pie tiem ir varoņu vārdi!! sad.gif ko taalaak dariit?
Purple mist
Sev daudz ko var atvieglot, lasot vismaz iepriekšējo postu.
CITĀTS
žēl, ka beidzies


Tas, kas minēts šā pavediena sākumā, ir beidzies.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.