Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: astroloģija
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Hermiones zizlis
pashlaik es maacos sastaadiit dzimshanas kartes.manupraat tas ir diezgan gruuti...
Torquemada
Well, es ZINU, ka tas ir pilnīgākais bullshits.
washulis
neesmu neko tādu mēgīnājusi, bet vēlētos..., bet arī man liekas ka tas viss ir nedaudz ... smile.gif
Hēbe
So what?! Neesi ne pirmā,ne pēdējā, ko tu no mums gribi?
Shadowstalker
Padari kaut ko noderīgāku.
maichestera
Tiešām,vai Tev nav kur citur likt savu laiku... blink_a.gif
Neiznieko to kas Tev ir dots blēņās..
Šūnis
Neko daudz par to nezinu, taču kā jau zinātkārs cilvēks man ir padomā to iepazīt un izzināt.
Taču nevajag aizrauties ar mistiskām lietām vai arī lietām kas nekad nepierādīsies. Man šķiet aizraujoši kautko noteikt netikai pēc fiziskā un cilvēciskā. wink.gif
Hermiones zizlis
CITĀTS(Shadowstalker @ 14.06.2007 18:57) *
Padari kaut ko noderīgāku.

jau daru. nodarbojos ar jogu
whiteWitch
tieshaam?????
Hermiones zizlis
apmeeram..nejau nopietno....bet taapataas tos dazhus vingrinajjumus...
bellinda
ak jel. Savu dzīvesstāstu vari stāstīt citur. NE šeit.
Vespertilio
Lai nebūtu jāmokās, atrodi internetā kādu astroloģijas lapu, ievadi datus, un dzimšanas karte gatava. Tas nav tā vērts, lai mēģinātu pati uzzīmēt. Turklāt ticamība astroloģiskajām kartēm ir neliela, jo planētu kombinācijas katram cilvēkam ir unikālas (nu teorētiski var sagadīties vienādas kartes, bet tas ir reti un šādu cilvēku likteņi nebūt nav obligāti līdzīgi, jo atšķiras apstākļi, kādos cilvēks ir dzīvojis). Ja dabūn tādu smuku ilustrētu grāmatiņu (J. Rozes grāmatnīcā redzēju), varētu būt interesanti paniekoties un palasīt. Izklaides pēc, jo diža jēga tam nav.
Hermiones zizlis
jaaa, taa gan tagad man taas kartes ir apnicis meegjinaat taisiit, un es domaaju ka noderiigaak ir dariit kaut ko citu, normalaaku.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.