Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai nākamais Harijs Poters būs arheologs?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Dažādi
ils
Izdevējs, kas pirmais atklāja Dž. K. Roulingu, tic, ka ir atradis otru Hariju Poteru, un šoreiz tas ir kāds jauns arheologs.

Grāmatizdošanas biznesā vienmēr ir jālūkojas pēc nākamajiem kases grāvējiem, un divi nepazīstami autori ir saņēmuši avansā virs pusmiljona mārciņu, pretī dodot firmai pirmpublicēšanas tiesības 15 valodās.
Roderiks Gordons un Braiens Viljamss ir iesnieguši Chicken House izdevējam Berijam Kaningemam savas grāmatas "Tunnels" agrīno versiju, kas sākotnēji bija publicēta par pašu autoru naudu.

"Es jau ar pirmo lappusi zināju, ka Harijs Poters ir maģisks. Lasot "Tuneļus", mani pārņēma tādas pat trīsas," Kaningems sacīja. Viņa kontā ir arī panākumi, publicējot vācu rakstnieces Kornēlijas Funkes bērnu grāmatas.
""Tuneļos" ir viss: zēns - arheologs, zudusī pasaule, nežēlīgi ienaidnieki, ekstrēms ceļojums uz Zemes centru," tā Kaningems sacīja pēc pirmās intereses parādīšanās Boloņas starptautiskajā gadatirgū.

Autoriem ir augstākā izglītība, taču abiem ir atšķirīgas karjeras: viens kļuva par baņķieri, otrs - par mākslinieku. Abi satikās, kad Gordons zaudēja darbu finansu sfērā. Viņš pārdeva savu māju, lai par paša līdzekļiem ierobežotā daudzumā izdotu jau minēto grāmatu "Tuneļi".

Ziņo Pols Madžendī no Reuters ziņu aģentūras (vairāk lasi Yahoo ziņās).
Daniels_Redclifs
mjaa, izklausaas jau interesanti, poters nu tas nebuus, bet iespeejams, kaada jauna, laba fantaazijas ideja.. wink.gif
Purple mist
Kā zēns var būt arheologs? Amn, nu bet ok.
Bet "Tuneļi" tiešām izklausās aizraujoši. Ar visu pazudušo pasauli un ceļojums uz Zemes centru.
[spoiler]Gadījumā nebija tāda filma - Ceļojums uz Zemes centru?[/spoiler]
Edzinsh
Žilam Vernam ir [akron="Verns Žils. Ceļojums uz Zemes centru : no franču val. tulk. Skaidrīte Jaunarāja; - (Rīga): Alberts XII, (1996.) - 254, (1) lpp.: il. ISBN 9984557340 "]romāns [/akron]par šo tēmu.
washulis
nu ja... poters sāk iet uz galu, tad loģiski ka vajag citu grāmatu no kuras neviens nevar atrauties, bet pēc tā apraksta vairāk tiešām žila verna darbus un nārniju...
Hikari
izklausās patiesi aizraujoši un tomēr nedomāju, ka šie "Tuneļi" spēs iekarot tik lielu popularitāti, kā Harītis. happy.gif
Šūnis
Ceru ka drīz būs kas līdzvērtīgs Harijam Poteram, jo vienkārši pēc 7tās grāmatas vairs nekā tāda nebūtu unsure_a.gif
Elony
Ja tie "Tuneļi" būs tikpat aizraujoši kā HP sērija(pēc šada nosaukuma kaut kā neticas, lai gan "Harijs Poters un filozofu akmens" man kā nosaukums arī sākumā nelikās aizraujoš smile.gif ), tad ceru ka būs vairākas grāmatas, nevis tikai viena laba grāmata un viss.

Annell
Man sižets neliekas tik aizraujošs kā Poterā... Interesantāki sižeti ir daudzām grāmatām. Bet ko var zināt - Nespried par vīru pēc cepures!
Edgars K
Man liekas kad šie "Tuneļi" nedabūs tādas atsauksmes kā HP
Kivi
Zudusī pasaule, Pasaules centrs. silent.gif
Izklausās pēc KajaMejera grāmatām par Merli. silent.gif
Sol Invictus
Izklausās jau aizraujoši, līdz vārdiem "zēns - arheologs" silent.gif un aizdomām, ka kaut kas ir atražots (proti, te jau minēja dažas grāmatas, kurās stāstīts, kas līdzīgs)
Ernestine
Nu izklausas diezgan divaina, bet HP paslaik ir labaka! (Ta es domaju). Nu galvenais lai vina paradas latvija un Latviesu valoda! Tad vares vinu izlasit! smile.gif Bet pagaidam izklausas, ka sizets ir kaut kur dzirdets un ta ka esmu lasijusi Zila Verna darbus, tad tas izklausas kaut kas lidzigs tajam gramatam!!! grin.gif sorcerer.gif
katrīna. 8D
man HP piesaista vairāk, bet iespējams, ka vēlētos palasīt arī to.
ar arheoloģiju esmu nodarbojusies, t.i.- mēģinājusi, bet tas nu nav priekš manis. grin.gif
esmu pārāk nepacietīga.
Annell
Patiesību sakot patiešām līdzinās Kaja Meijera darbiem. Žilu Vernu neesmu lasījusi.
katuxcis
Sižets izklausās interesants, bet ne jau sižets grāmatā ir galvenais, bet gan idejas, kuras liek padomāt.
NaeosPsy
Ja tu būt tāds domātājs, tad es lūdzu tevi rakstīt savas dižās domas kaut kur citur.

But i dont wana break my head for nothing.Thats, why i just like the book for nothing. Just like....
zirnekliitis
vareetu buut interesanti, bet tomeer - Harijs the best grin.gif
mazza
lasot aprakstu izklausījās intresanta bet ir jaizlasa tad jau var salīdzināt vai labāka vai sliktāka par Harij poteru gramatām
September
izklausaas inteeresanti!!! rolleyes_a.gif
.Euphoria.
neliekas pārāk interesanta...
jau ir pārlasīti - atlasīti -nolasīti kr4 jau apnikuši stāsti par brīnumainiem zēniem un viņu dīvainajiem ceļojumiem.
protmas HP jau ir klasika - nekad neapniks - bet nu pietiks vienreiz ražot pakaļdarinājumus.
Lianjuks
Es nezinu, vai kāds spēs pārspēt Poteru, bet es no sirds ceru, ka kāda grāmata to spēs. Patiesībā ir grāmatas, kas Poteru pārspējušas - vienkārši nav kļusvušas populāras vai tik populāras.

Un arī ceru, ka kāds tiešām uzrakstīs, kaut ko krietni labāku par Poteru, un tas kaut kas arī iegūs lielāku piekrišanu par Hariju Poteru. Ispējams kārojas, lai izreklamētais Poters tiek nolikts pie vietas. Pēdējās grāmatas nebija spožas sižeta ziņā, kaut gan Roulingas rakstīšanas stilā bija manāma izaugsme. silent.gif
pundurvilcinjs
izlasot virsrakstu man jau ierādījās Poters ar āmuriņu kā dimantu raktuvēs grin.gif (nu jā, nu jā, es zinu, kas ir arheologi!!!)
Anabellpaula
blink_a.gif Labāks par HP diez vai būss.
Bet neko nevar zināt! cool2.gif
Šis visam atbilst : D
pickaxe.gif fire.gif fire.gif fire.gif pickaxe.gif pickaxe.gif pickaxe.gif
Mattiass
Krīt uz nerviem, ka, kā šķiet, pēdējā laikā modē nāk tieksme ražot darbus par sīkajiem varoņiem. Nē, nu tas jau visos laikos ir bijis, bet pēdējā laikā šī tendence pastiprinās. Tas jau kļūst mazliet pārāk nodrāzti, manuprāt. Sīkais burvis, sīkais arheologs. Par sīkajiem spiegiem kaut kādas filmas ir. Vēl trūkst sīkā bomžā (nē, kļūdos, par to jau ir), un sīkā politiķa.
getlost.gif
kukainis ragainis
Par sīko bomzi ir. Par sīko politiķi. Arī. Bet tā taču ir bijis vienmēr — bērni vēlas lasīt grāmatas, kurās galvenais varonis ir viņu vecumā vai nedaudz vecāks, tādēļ šādām grāmatām vienmēr būs pieprasījums.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.