Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulinga aicina sagaidīt HP7 pie mamuta
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Roulinga savā mājas lapā apsveic Drako Malfoju dzimšanas dienā (tā ir bijusi 5. jūnijā). Taču tā nav galvenā ziņa.

21. jūlija naktī, kad veikalu plauktos tiks izlikta pēdējā Potera grāmata, Roulinga aicina visus uz Londonas Dabas vēstures muzeju, kur pie mamuta viņa dos savu autogrāfus lasītājiem, kuri varēs arī iegūt savā īpašumā 1700 septītās grāmatas eksemplāru par brīvu.

500 viesiem būs iepējams klausīties, kā Roulinga lasa nodaļas no jaunās grāmatas. Roulinga mīļi aicina visus uz šo nakti muzejā un cer, ka visi, kas vēlēsies, uz turieni arī tiks. Sīkāku informāciju par to, kā iegūt biļetes uz pasākumu, var atrast abu galveno Apvienotās Karalistes un ASV Potera izdevniecību mājas lapās (Bloomsbury un Scholastic).
Mākoņkaķis Aurēlija
Kāpēc tieši Anglijā? Kāpēc Roulinga neatcerās mūs, uzticamos latviešu bāleliņus?
Eh. Būs jāizdiedelē vecākiem biļete uz Londonu.
Logan
CITĀTS
Roulinga savā mājas lapā apsveic Drako Malfoju dzimšanas dienā (tā ir bijusi 5. jūnijā). Taču tā nav galvenā ziņa.

Kā nu kuram. rolleyes_a.gif

CITĀTS
21. jūlija naktī, kad veikalu plauktos tiks izlikta pēdējā Potera grāmata, Roulinga aicina visus uz Londonas Dabas vēstures muzeju, kur pie mamuta viņa dos savu autogrāfus lasītājiem, kuri varēs arī iegūt savā īpašumā 1700 septītās grāmatas eksemplāru par brīvu.
500 viesiem būs iepējams klausīties, kā Roulinga lasa nodaļas no jaunās grāmatas. Roulinga mīļi aicina visus uz šo nakti muzejā un cer, ka visi, kas vēlēsies, uz turieni arī tiks. Sīkāku informāciju par to, kā iegūt biļetes uz pasākumu, var atrast abu galveno Apvienotās Karalistes un ASV Potera izdevniecību mājas lapās (Bloomsbury un Scholastic).

Es izvēlētos lasīt pati, nevis klausīties. Man nepatīk klausīties, kā citi lasa.
varu iedomāties, kā angļu bērneļi prasa vecākiem naudu biļetēm. Interesanti, kā varēs iegūt tās bezmaksas grāmatas?
Daniels_Redclifs
nu jaa, arvien tuvaak un tuvaak naak tas notikums, kad 7 graamata tiks izdota un taas deelj buus nezheeliigi daudz pasaakumu, nekaa pie mums te, kad izdos 7-to graamatu, noteikti iipash nenotiks.. bet nu jauki, ka angljiem atkal ir taada izdeviiba.. smile.gif) aaa un jaa, sveiciens tam meerglim Drako grin.gif laughing.gif
Elony
Nezinu, vai tā ir laba doma - iedomājaties tos cilvēku pūļus, kas mēģinās dabūt bezmaksas grāmatu un autogrāfus un paklausīties kā rakstniece lasa! blink_a.gif
Ceru, ka muzejā ir laba apsardze, citādi tas viss var beigties bēdīgi. laughing.gif
navigatorz
Man tāds jautājums, kad reāli mēs(Ltavijā) varēsim dabūt grāmatu? Kad viņa varētu būt iztulkota un vai uz šejieni vispār nāk arī angļu versija?
eyedam
Jā, arī reāli mēs Latvijā grāmatu dabūsim tajā pašā 21. jūlijā. Ne gluži naktī un ne kopā ar Roulingu, bet no rīta grāmatnīcās vajadzētu būt (kā sprieda J. R. grāmatnīcas pārstāve).

Latviešu versiju, ja spriežam pēc iepriekšējās daļas, dabūsim apmēram nākamā gada sākumā.

Jānis
jenots
CITĀTS(elesarels @ 06.06.2007 14:45) [snapback]1150228[/snapback]
Ceru, ka muzejā ir laba apsardze, citādi tas viss var beigties bēdīgi. laughing.gif



jā, zinot angļus, tas var piepildīties.


vī, laižam uz Londonu.
[nopietni grin.gif]
navigatorz
CITĀTS(eyedam @ 06.06.2007 21:01) [snapback]1150500[/snapback]
Jā, arī reāli mēs Latvijā grāmatu dabūsim tajā pašā 21. jūlijā. Ne gluži naktī un ne kopā ar Roulingu, bet no rīta grāmatnīcās vajadzētu būt (kā sprieda J. R. grāmatnīcas pārstāve).

Latviešu versiju, ja spriežam pēc iepriekšējās daļas, dabūsim apmēram nākamā gada sākumā.

Jānis

Lielum lielais paldies !
Demigod.
Tie bērnu pūļi to mamutu sabradās.
_BijušaisPareģis
zin, es pat tur varētu trāpīties
washulis
loti mamutīgi, bet tiešām viņa varētu paceļot pa pasauli un iegriesties pie mums... nevis tikai lai tiek tiem angļiem...
Purple mist
CITĀTS
500 viesiem būs iepējams klausīties, kā Roulinga lasa nodaļas no jaunās grāmatas.


Cik tad viņa taisās lasīt? Ne jau nu visu, ko?

Nesaprotu, kā gan mamutus Dabas muzejā var apvienot ar HP. huh.gif
Edgars K
Viņai vajadzētu uztaisīt kautko līdzīgu turneijai pa visām eiropas valstīm.
Annell
Viņu saspiestu cilvēku pūļi. Es viņas vietā nebrauktu. Bet tas, ka grāmata būs jau tik drīz (vismaz angļu val.) ir super! laughing.gif
bellinda
bāc. čista jābrauc uz Londonu .. man tur vajadzēja piedzimt.
izklausās interesants pasākums ! labprāt paklausītos, kā slavenā Roulinga man lasa priekšā vakara pasaciņu grin.gif
*Kokonatiene
Labāk jau pati lasu, nekā klausos, kā lasa priekšā. silent.gif
Bezmaksas eksemplāri? Pff. Man liekas, ka biļetes cena, lai tikai tiktu tajā muzejā un autogrāfa, krietni vien pārsniedz pašas grāmatas cenu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.