Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harija Potera parks
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
ils


Maglu tīkls ziņo, ka kinostudijas Universal Studios un Warner Brothers sadarbībā ar Leavesden Studios veido "Harija Potera" tematisko parku, par to liecina arī pirmais publicētais attēls, kas rāda Cūkmiestiņu. Ar šo projektu ir strādāts jau pusotru gadu, un "Harija Potera burvju pasaules" parku paredzēts atvērt apmeklētājiem 2009. gadā.

"Gadu gaitā mēs esam saņēmuši tūkstošiem fanu vēstuļu no visas pasaules ar vēlmi apmeklēt Cūkkārpu un visas brīnumainās vietas, kas aprakstītas iemīļotajās Roulingas grāmatās," stāsta Berijs Meijers, Warner Bros. Entertainment vadītājs. "Strādājot kopā ar Universal Orlando Resort (atpūtas parku komplekss), mēs esam pārliecināti, ka spēsim "Harija Potera" faniem sniegt neticamus piedzīvojumus, kas aizrautībā neatpaliks no Roulingas grāmatām un ko papildinās mūsu filmās atainotās autentiskās detaļas."

"Plāni, ko esmu redzējusi, šķiet neticami aizraujoši, un es domāju, ka ne grāmatu, ne filmu fani nebūs vīlušies," savos iespaidos dalījās arī pati Roulinga.

Par parku vēstīs arī studijas mājas lapa, kas pašlaik tiek pārkārtota. Tā kā, ar nepacietību varam gaidīt nākamās ziņas.
(sun)
Interesanti,interesanti.....
Kādi tad ir tie plāni?
Kalambols būs?
Melleņu kamenēns
Patiešām izklausās jauki!
Tikai varu iedomāties kādas tur būs biļešu cenas. Un līdz 2009 arī vēl tālu. ermm.gif
Elony
Interisanti, vai tur buus arii HP teeli. Es domaaju - vai pa parku pastaigaasies Dumidori, Hariji un citi personaazzi? laughing.gif
andzolina
uh, baa incigi kura pilseta ta bus?? isti nesaparatu? londona? ta lidz turienei ta varetu tikt, nu saubos vai ARPRATIGI DARGI BUs.. jo daudz fani ir u domaju kadi 10ls varetu but ieeja.
Purple mist
Man gan liekas, ka ap 10 ls summa šķiet krietni par mazu.
Sekojot linkam, aplūkoju galeriju. Aizraujoši nudien. Poters šādi pārņems pasauli vēl jo vairāk un dzīvīgāk. Apburoši.
Marelle
Disnejlenda tikai harija potera stilā...nu, vai vismaz kaut kas tamlīdzīgs. Jauki, jau jauki, tikai, ja man izdosies tur arī kādreiz nokļūt laughing.gif
ils
http://www.universalorlando.com/harrypotter/index.html
Nu kaut ko vairāk var uzzināt šeit. Tikai man liekas, ka parks būs Floridā.
Varbūt, ka kļūdos?
angel13
Hmm izklausās interesanti, gribētos apskatīt stilizētu Cūksmiestiņu. grin.gif Vienīgi jācer, ka viņi to neiztaisītu pārāk bērnišķīgu, gribētos, lai ir tāda sajūta, ka tiešām šī vieta būtu īsta. Piemēram, ja kāds sadomātu ari būvēt Cūkkārpu, vai daļu no tās, tad piešķirtu atbilstošu drūmumu, nevis, piemēram, telpa būtu būvēta no krāsaina kartona. blink_a.gif Vārdu sakot, butu labi, ja tas Cūksmiestiņš izskatītos īsts.
Hēbe
angel13, par amerikāņu stilā veidotu HP pasauli vari neuztraukties, ka tā varētu izkatīties nereāla vai pavirši uztaisīta. Lai nu ko, bet fantāzijas pasauļu veidošana viņiem padodas ļoti labi- bieži vien pat par daudz izpušķoti. Nja...žēl, ka tik tālu, ja būtu Anglijā, tad varu derēt, ka latvieši uz turieni brauktu vēl kuplākā skaitā nekā līdz šim. Principā, kaut ko tādu jau varēja paredzēt.
Dark_Latvian
ko tik neizdomā! tongue.gif
Flightless Bird
njaa tiešām žel ka tik tālu!! Uz Flopridu an diez vai ir lemt aizkulties... unsure_a.gif Varu derēt, ka cenas arī būtu astranomiskas! Bet interesanti vai tur varēt arī, teiksim, nopirkt kādus niekus, kas pieminēti Potera grāmatās, piemēram, medusdūru šokolādi...? tongue.gif
kittecat
yeeeeeeeeeeey! es braukshu, noteikti.
Hikari
Mjā, biļešu cenas patiesi varētu būt krietni astronomiskas. Vismaz iesākumā un vadoties pēc mūsu standartiem, viņiem tas būtu pat tīri normāli. Un es labprāt tādu apmeklētu. happy.gif
Burhards
Varēja jau iekš Eiropas to parku taisīt. Kā nekā Poters taču brits ir.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!