Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs apprec Džinniju
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam
Jā, Harijs jau apprec Džinniju. Savā septītajā Cūkkārpas gadā. Pagaidiet, nē, tas ir tikai fanstāsts... Tuvojoties jaunas HP grāmatas publikācijai, parādās kārtējie viltojumi. Ziņo laikraksts Diena (paldies ilam par norādi!), starp citu, minot savu Deathly Hallows visai ticamo tulkojuma variantu: Nāvējošās iesvētības.

Kāds Harija Potera fans uzrakstījis un ievietojis internetā savu jaunās Potera grāmatas versiju, kuras apjoms ir 250 000 vārdu. Daudzi Potera grāmatu fani vēl nepublicētās grāmatas interneta versiju ir noturējuši par īstu.

Potera grāmatu izdevniecība Bloomsbury ir izplatījusi paziņojumu, kurā uzsver, ka šī interneta versija ir viltojums. "Mēs zinām par šo interneta versiju, taču tā ir viltojums. Lasītājiem būs jāgaida līdz 21. jūlijam," sacīja izdevniecības pārstāve. Viltojums ir publicēts vismaz vienā Potera fanu interneta mājaslapā. "Sacerējuma apjoms ir vairāki tūkstoši vārdu, un to mēģina uzdot par oriģinālu," teica kāds literatūras eksperts. Interneta versijā stāstam ir laimīgas beigas – Harijs Poters apprecas ar savu draudzeni Džiniju Vīzliju.

Lai garantētu to, ka jaunās grāmatas sižets netiek priekšlaicīgi izpausts, izdevēji ir noorganizējuši agrāk nepieredzētus drošības pasākumus. Bez pašas autores grāmatu ir lasījuši tikai trīs izdevniecības vadošie darbinieki. Grāmata uz veikaliem tiks nogādāta slēgtos konteineros, kas papildu drošības dēļ būs apjozti ar dzelzs ķēdēm.
Hikari
Tik un tā, gribētos šādu viltojumu izlasīt, interesanti, ko autors tajā ir izdomājis un tā. Un man nebūtu nekādu pretenziju, ka Harijs tiešām apprecētos ar Džiniju, bet nu ne jau 7 gadā! smile.gif
Flightless Bird
Es gan negribētu bojāt iespaidu par grāmatu ar kaut kādu tur viltojumu... getlost.gif Manuprāt tas arī nebūtu nekas īpašs, jo nekas nespēj attdarināt Roulingas domu lidojumu! ermm.gif
Overlord
CITĀTS
Grāmata uz veikaliem tiks nogādāta slēgtos konteineros, kas papildu drošības dēļ būs apjozti ar dzelzs ķēdēm.


Njaa..rādās ka ar Potera faniem ir vēl trakāk nekā ar angļu futbola huligāniem. Varēja vēl kādu Nacionālās Gvardes rotu par apsargiem norīkot.
shanty
Jā, aizsardzība gan nepajokam.. whistling.gif
Lai tik gaida līdz īstajai grāmatai. happy.gif
šausmiņa
jā aizsardzība pamatīga.... ar dzelzs ķēdēm wink.gif

visinteresantāk būs, ja tā "viltus" versija vismaz daļēji sakritīs ar orģilālu... informācijas noplūde wink.gif
Hēbe
He...cilvēciņs nu gan piepūlējies,lai uzrakstītu savu versiju nobeigumam. Gribētu intereses pēc palasīt. rolleyes_a.gif Labi,ka ievēro piesardzību, bet kamēr grāmata nonāks pie mums latviešu valodā noteikti jau visa pasaule zinās kaujas iznākumu un to izklādzinās.
Tenma
un kaads links?
romance
Manuprāt aizsardzība mazliet pārspīlēta. grin.gif
Tādas versijas noteikti ir daudz,par visām vienkārši nav zināms un tās iespējams nav publicētas. Gribētos izlasīt.
Hēbe
CITĀTS(romance @ 13.05.2007 09:59) [snapback]1141784[/snapback]
Manuprāt aizsardzība mazliet pārspīlēta. grin.gif
Es gan domāju, ka vajag vēl lielas dakšas, lai atvirītu satrauktos fanus laughing.gif .
℮mma_charlottedac℮
Ārprāc! Trakais cilvēks.
tur nu gan ir jābūt iekšām, lai no sākuma kaut ko tādu uzrakstītu, publicētu un pēc tam saņemtu `laurus`

Bet no otras puses, ja tam stāstam ir pārāk laimīgas beigas, tad tas noteikti ir tikai vājš fanfiks...
kittecat
CITĀTS
Bet no otras puses, ja tam stāstam ir pārāk laimīgas beigas, tad tas noteikti ir tikai vājš fanfiks...


Pilnīgi piekrītu. Ja stāsts beigsies labi, tad noteikti kāds tikpat traks fans rakstītu arī 8, 9, 10 utt. grāmatu. Es pati lasu padebīlu fanficu ar 180 000 vārdiem. Sākums daudzsoļošs, bet vidus jau murgains. Harijs nomira, bet Hermione viņu atdzīvināja. Murgs.
Memory of Trees
Katram jau gribas lai grāmata beigtos tā kā viņš vēlas. silent.gif
Hula
Būtu iespējams uzzināt, kur šo grāmatas versiju var dabūt? Man nebūtu nekas pretī garlaicības brīžos izlasīt happy.gif pat par spīti tam, ka tas ir fanfiks. pieredze rāda, ka fanfiki dažreiz ir pat interesantāki par īsto versiju.
Purple mist
Fanfiction rakstīšana, saprotams, ir nekaitīga lieta, bet tomēr, "autors" ir uzdevis to par īstu, piesavinoties autortiesības utt. Diezgan pamuļķīgi ko tādu darīt.
Mani vairāk interesē cik tas ir 250000 vārdu. Vai tas ir mazāk par īstā HP vidējo lappušu daudzumu?

p.s. man gan šķiet, ka aizsardzība ir pavāja. rolleyes_a.gif
Kaķe
es savukārt nedomāju, ka aizsardzība ir vāja. grin.gif
pirmo reizi dzirdu, ka kādas grāmatas vestu ar dzelzs ķēdēm.
rēcīgi. XD
šausmiņa
vai kāds lūdzu varētu pateik saitu kur šito stāstu var atrast?
Sniega Rūķis
Nju, ja jau šie to fanfiku noturējuši par grāmatu, tad jābūt labai... Interesanti, kur viņu varētu dabūt...?
rolleyes_a.gif

Xe, pat ar ķēdēm apjozīs METĀLA kastes... izklausās, ka viņi tur vedīs nevis grāmatas, bet gan ķīmiskos atkritumus...
bellatrise
Nu Harijs noteikti 7.gadā neapprecētu Džinniju,vini tacu vel ir par jaunu rolleyes_a.gif
Interesantas jau ir tās fanu versijas grin.gif grin.gif
versache
grin.gif paldies Eyedamam par info ka, ka fani ir ko tadu uzrakstijusi... Bus japameklē...
Bet tas ka Harijs aprec Džiniju hmm... butu jau skaistas beigas un viņi dzivoja ilgi un laimīgi.Bet to Roulinga diez vai darī...Cik zinams 7. Grāmatas beigās mir 2 personāzi... Vinu zinam droši ka mirs Voldijs... Un ja mirs Voldijs tad jamirst ir arī Harijam.Jo starp viniem tak ir tada ka neredzama saite xD.gif. Un ja mirst viens otrs ara nespej dzīvot vai kā tur bija grin.gif ..
.kreizī.
nu jā, diezgan jocīgi. grin.gif
izdod šādu viltojumu, un nu ir uzrīkoti tik lielus drošības pasākumus. grin.gif
bet nu jā. lai būtu interesantāk, nevis viss jau izklāstīts. grin.gif
Bet tiešām, būtu jau labi, ja viss beigtos laimīgi, un Harijs aprecētos. smile.gif [bet tad vairs nebūtu tik interesanti grin.gif]
lai nu kā, bet interesanta fanu versija. mjā.
gremlins
CITĀTS(korkijwolfs @ 20.05.2007 16:33) [snapback]1144081[/snapback]
vai kāds lūdzu varētu pateik saitu kur šito stāstu var atrast?


Vienu versiju varēja nolādēt yotoshi.com. Tik nezinu vai tā ir tā par kuru šeit ir runa. Uzrakstīts jau bija tā it kā tā būtu īstā Roulingas grāmata, tā kā varētu jau būt tā pati. rolleyes_a.gif

Bet nu kur cilvēks var rast tādu pacietību rakstīt tik garu fanfiku, ja man pat nepietiek pacietība to murgojumu izlasīt? whistling.gif


washulis
forši ka fani spēj sacerēt paši savus stāstus, bet tas ka grāmatas vedīs kastēs ar kē'dēm un papildus droši'bu... man tas liekas nedaudz debīli, tomēr, tās ir tikai grāmatas!!!!
Šūnis
Njāā, bet tur jau ar jābūt izdomai wink.gif
fear.gif Jā, tās ir tikai grāmatas , taču Roulinga ar tām ir nopelnījusi miljonus, un pašiem jau ar nebūs interesanti ja, kāds nozags un publicēs pirms laika vai arī pateiks kas mirs.. silent.gif blink_a.gif
Šūnis
Es gan nezinu unsure_a.gif varbūt gribēja labu, taču nevajag bojāt prieku par visu grāmatu. mad.gif
Gil-Galad
nu kuram gan negribas sarakstiit Potera jauno graamatu? grin.gif
tas par taam kjeedeem jau bisk ````i......... <----------cenzuura owns me
Annell
Manuprāt ķēdes ir vajadzīgas, ja negrib, lai grāmatas iet bojā. vajadzētu vēl izsaukta nacionālos gaisa spēkus... Angļu fani ir vienkārši nenormāli... Ja jau daži taisa pašnāvības, kad nomirst Dumidors, tad tagad ķēdes vajag ... tongue.gif Tas tā. Un par to fanu.. Viņam notiekti ir lielas dotības rakstīšanā ja daudzi noturēja viltojumu par īsto grāmatu... =D
gremlins
CITĀTS(Annell @ 02.07.2007 10:53) *
Manuprāt ķēdes ir vajadzīgas, ja negrib, lai grāmatas iet bojā. vajadzētu vēl izsaukta nacionālos gaisa spēkus... Angļu fani ir vienkārši nenormāli... Ja jau daži taisa pašnāvības, kad nomirst Dumidors, tad tagad ķēdes vajag ... tongue.gif Tas tā. Un par to fanu.. Viņam notiekti ir lielas dotības rakstīšanā ja daudzi noturēja viltojumu par īsto grāmatu... =D



Hmm, es drusku palasījos to versiju. Tiku līdz pirmās lapas vidum, kad sāku justies šokēta, ka kāds to vispār var noturēt par Roulingas darbu.
Aptuveni lielākas aplamības bija šādas - Katrā lapā vismaz 3 reizes bija minēta Džinnija, un Dūdijs izrādījās burvis. blink_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.