Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: W.I.T.C.H.
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
viviana
[b]es esmu lasijusi visas witch grāmatas(piemēram: Salamandras sirds, Ugunsūdens, Kā saglabāt noslēpumus u.c). Grāmatās pārsvarā izmantota uguns, gaisa un zemes maģija.pateicoties Witch meitenēm tapis arī viņām veltīts seriāls. Vienmēr tas ir intresants un aizraujoš, tāpat, kā grāmatas.
Kurš ir lasijis( skatijies) W.I.T.C.H grāmatas(filmas), un kas tur ir vislabāk paticis???? happy.gif
Kary
Es itkā.

Ir izlasītas tās grāmatas.

Bet jāsaka ko tur maksāt gaigo naudu par grāmatu kur praktiski nekā nav. Liela druka un stāsts kā zīdaiņiem.

Pateicos bet komiks ir pat labāks.
Kognakschwenker
Neesmu lasiijusi.

Un laikam veel ilgi netaisiishos, taa gan. Jo spriezhot peec pazinjas zhurnaaliem, khmm, nepatiik.
Hikari
Ja to var pieskaitiit pie shii te, tad nopirku savu laik interesei pirmo chetru zurnaalu numuru apkopojumu komiksaa. Kaa mangu palasiit var, ne vairaak. Krietni garlaiciigs staasts, graamatas pat nepuuleeshos lasiit. Nu nee, nav prieksh manis. silent.gif
Kaķurēgs
Man patīk bildes žurnālā, bet grāmatām no literārā viedokļa ir ļoti zema kvalitāte.
shocked mouse
man nepatīk.
vienreiz vienu no pirmajiem žurnāliem palasīju, nebiju sajūsmā.
tās witch grāmatas arī neesmu lasījusi, un nemaz netaisos lasīt.
tiigjeris
Es apmēram kā Shocked Mouse. Būtībā tāpat. Whatever.
kristine g
kādreiz jau patika silent.gif
bet tagad vairs nēesmu tādā sajūsmā... tongue.gif
bediga23
man gan nepatīk šīs grāmatas tur nav nekā interesanta.... blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif
NaeosPsy
Viss ir interesants!
(sun)
CITĀTS(Kaķurēgs @ 20.04.2007 22:26) [snapback]1133891[/snapback]

Man patīk bildes žurnālā, bet grāmatām no literārā viedokļa ir ļoti zema kvalitāte.

vo,vo.

Lasu komiksu[lasiju],grāmatas gan ir par lielā drukā priekš mana intelekta līmeņa.....Visnotaļ pliekani.
Mis_Chocolate
Nu...Vispār man tās grāmatas patika.Tur kur bija stāsti par viņām, man likās - nu, normāli.Kaut kas aizraujošs...Pusstundai.Maz teksta.
Otra varianta grāmatas ar 100 padomiem kā saglabāt noslēpumus, iegūt draugus un izdzīvot skolā man škita labākas, jo daži padomi bija noderīgi, bija arī par ko pasmieties.Lasot man klāt nāca pat nedaudz vairāk optimisma. grin.gif
HP...
Es esmu izlasījusi tikai Salamandras sirdi. Patika. happy.gif
Gribētu izlasīt arī pārējās Witch grāmatas.
Devils*Little*Sister
man liekas, ka tās grāmatas ir neinteresantas un joki tajās pliekani. silent.gif

komiksus esmu apskatījusies. nepiesaista.
Kira m.emo.ria
CITĀTS(Devils*Little*Sister @ 21.07.2007 16:23) *
man liekas, ka tās grāmatas ir neinteresantas un joki tajās pliekani. silent.gif


piekrītu.
Esmu pašķirstījusi bibliotēkā, bet mani nesaista multeņu / komiksu grāmatas. >.<
Seila
Well. Tās grāmatiņas ir tik biezas, ka viņas var izlasīt veikalā stāvot pie plaukta un cenas viņām ir astronomiskas. paldies, bet es labāk izvēlos paskatīties multenītes nekā tērēt kaudzi naudas uz grāmatām, kurās nav ko lasīt un kuras ir sarakstītas priekš 3-7 gadu vecumam.
Riame
Lasiits ir, bet tikai komikss un tas arii nepatika, pie graamataam nemaz nekjeeros.
.kreizī.
Kad parādījās- patika. Tagad jau apriebies.
Grāmatas lasījusi neesmu un netaisos. Nū vismaz.... kāmēr es dzīvoju. grin.gif
cukurvate
grāmatu es tiešām nepirktu.. nezvai ir interesanti, manuprāt vairāk tēmēts uz 7-11g.

bet atdzīšos, man patīk tie komiksu zīmējumi[un tikai zīmējumi]
Nakts karaliene
Ja kāda no šīm grāmatām netīšām nokļūtu manās rokās, sabiedriskajā transportā varētu fiksi izraut cauri, jo bērnu grāmatas man principā patīk. Bet pirkt gan netaisos
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.