Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Last Hope
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3
Zōzā zač zač
Last Hope


Īsa vēsture.

2015. gadā, kad Āfrika bija burtiski noslaucīta no zeme, Krievija piedraudēja ASV atomkaru. Situācija atkārtojās gluži kā aukstajā karā – abas puses draudēja mest atombumbas, bet tā arī nemeta, līdz Krievija 2018 gadā palaida pirmo raķeti. ASV to pamanot deva prettriecienu. Pēc vairākiem karu gadiem, abas puses saprata, ko ir izdarījuši un nožēloja to, taču bija jau pa vēlu. Radiācija bija izplatījusies pa visu pasauli un beidzot iestājās pirmā atom-ziema. Pēc bargās ziemas, pasaule pārvērtās par vienu lielu tuksnesi – augi, dārzeņi un ūdens bija kaut kas reti sastopams. Bet tas nebija vēl viss.
Pēc visiem ilgajiem radiācijas gadiem tika konstatēta pirmā mutantu parādīšanās, sākumā tie bija vienkārši kroplīgi cilvēki, bet pēc tam jau krustojās ar visādām ķirzakām un žurkām. Mutanti tika atstumti un sāka dzīvot lielos grupējumos, kuri siroja bieži vien cilvēku ciematus un konvojus, kas piegādāja visu nepieciešamo, lai izdzīvotu. Šie mutanti izveidoja lielu sprādzienu cilvēku vidū un cilvēki uzreiz ķērās klāt, lai to visu atrisinātu, bet tā līdz šim problēma nav atrisināta.
Desmit gadus vēlāk cilvēki kļuva neauglīgi, to skaits tik pazeminājās un pazeminājās, līdz cilvēki bija spiesti veidot bāzes zem-zemes vai iekšā klintīs un attīstīt savas tehnoloģijas, lai varētu cīnīties pret mutantiem. Sekmīgi attīstījās cilvēku tehnoloģijas, līdz tādam līmenim, ka bruņas svēra knapi 1 kg un spēja apturēt lodes ceļu līdz ķermenim, nu tā, ka lode ietriecās bruņās un palika tur. Protams, pēc tāda šāviņa zilums palika, kur lode bija ietriekusies. Cilvēki pat bija izstrādājuši androīdus(pus-cilvēks, pus-robots), bet tos viņi laida cīņā vai kādā uzdevumā ļoti reti, jo viņi viegli vien varēja uzkārties un šaut pa visiem, kas kust. Kā arī cilvēki mēģināja sevi klonēt , lai kaut maz izglābtu savu rasi no bojā ejas. Visi mēģinājumi neveiksmīgi. Pēc trijiem gadiem atnāca informācija, ka kādā melno cilvēku ciematā ir septiņas auglīgas sievietes un tagad vairākas bāzes pulcē vīrus, lai nogādātu auglīgās sievietes uz drošu vietu.





Spēles mērķi.
  • Atrast auglīgās sievietes un par katru cenu atgādāt viņus atpakaļ drošībā, pavēles neizpildīšana sekos ar nāvi.
  • Kā arī izdzīvot, kaut ne visiem, bet lielākajai daļai noteikti.
  • Kā arī pa ceļojuma laiku, jāatrod ēdamais un ūdens.





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Gm būšu es un man palīdzēs Ilvarra. Viņa palīdzība izpaudīsies ar visādiem šķēršļiem uz noteikto galamērķi.
Mutantu uzbrukumu, ūdens krātuves atrašanu un tādā garā.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Anketas.



KODS
[b]Vārds:[/b]
[b]Uzvārds:[/b]
[b]Vecums(19-45):[/b]
[b]Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants):[/b]
[b]Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt):[/b]
[b]Izksats(Bilde, ja grib):[/b]
[b]Raksturs:[/b]
[b]Bio:[/b]
[b]Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas):[/b]
[b]Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu):[/b]




********************************************************************************


Pamat apruņojumā ir(tas ir visiem):


Bruņas(zem kurām ir pieguļoš kostīms, kas apsorbē radiāciju un karsto sauli. Plusā ir bruņu cepure, kura kalpo, kā galvas aizsegs, gan kā gāzmaska, kurai ir mazi agisa baloniņi klāt, ar kuriem var iztikt viens cilvēks 2 nedēļas), Aptieciņa, kurā ir viss nepieciešmais, nazis un priekšmets pēc paša izvēles (ierocis nē)

Ieroči tiks vēlāk izdoti, kad visiem tiks paskaidroti misijas noteikumu iekš LS.
Ieročus izdalīs pēc katra specialitātes.



Var pieteikties, gan vīrieši, gan sievietes, mēs ievērojam dzimum līdztiesību grin.gif grin.gif grin.gif



P.s

ja k-ko būšu aizmirsis, vai izdomājis klāt, tad pateikšu šeit iekš ATD...




Tagad ceru, ka būsiet tik atsaucīgi un pievienosieties šim LS smile.gif
Semijs
Vārds:Einārs.
Uzvārds:Nav, bet ir iesauka ,,Neredzamais''.
Vecums(19-45):23.
Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants):Ierindnieks.
Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt):Snaipers.
Izksats(Bilde, ja grib):Attēls
Raksturs:Kluss, nerunā daudz. Grūti nokaitināms, ignorē vieglus apvainojumus, bet ja ir smags apvainojums, tad viņam ir visas tiesības salauzt degunu runātājam. happy.gif
Bio:Uzauga Latvijā kopā ar četriem brāļiem un diviem vecākiem. Dzīvoja diezgan bagāti, jo vecākiem bija labi darbi. Kad Eināram palika 8 gadi, viņš iestājās jaunsardzē un desmit gadus tur nodienējis, pievienojās armijā, līdz beidzot sasniedza savu dzīves mērķi - viņš kļuva par specvienības snaiperu. Bet prieki bija īsi, jo pēc atomkara viņa ģimenei nācās mukt uz ASV. Ceļš bija smags un Einārs palika vienīgais dzīvs. Katru vakaru viņš spēlēja krievu ruleti ar sevi, bet veiksme visu laiku bija viņam blakus. Tagad, kad ir uzzināts par septiņām sievietēm kuras ir stāvoklī, Eināra uzdevums ir pievaktēt, lai brīvprātīgie pilda misiju un ja vajag, piesegt viņus.
Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas):Kreisā acs ir asins sarkanā krāsā, bet labā - Eināra dabiskajā zaļajā krāsā.
Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu):Kamoflāžas josta, kas ļauj Eināram saplūst ar dabu apkārt, lai viņu grūtāk pamanīt.
Eņģeļu gūstekne
Vārds:Merliāna Mērija.[Segvārds: Kaķe]

Uzvārds:Elhe.

Vecums(19-45):19

Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants):ierindniece

Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt):spiegs/mediķis.

Izksats(Bilde, ja grib):Gara auguma, slaida un izskatīga meitene, tikai 19 gadus jauna. Koši, nedabiski luminiscējošām, zaļām acīm. Viltīgu smaidu, slaidu lokanu augumu. Bālu ādu. Mati gari, sudrabainā krāsā.

Attēls

Raksturs: Meitene ir viltīga un koķeta, taču jebkurā situācijā atradīs iemeslu kamdēļ vajadzētu pasmaidīt, izpalīdzīga un mīļa. Raksturā stipra un drošsirdīga, dažkārt gan pārlieku impulsīva kā rezultātā viņai sanāk iekulties nepatikšanās, bet tāda nu viņa ir.

Bio: Dzimusi un pirmos 6 savus dzīves gadus augusi Vācijā, kopā ar vecākiem devusies bēgļu gaitās uz Ameriku un 8 gados savu dzīvi sākusi tur tā pa īstam. Jau tai laikā nav baidījusies no nepatikšanām un pilnīgi vienaldzīgi par visām ārpasaulē draudošajām briesmām slapstījusies apkārt cerībā izzināt ko jaunu. Kad viņai bija 10 gadi māte izdarījusi pašnāvību, 12 gadu vecumā Merliānas tēvs gājis bojā mīklainos apstākļos. Merliāna tā arī nav meklējusi palīdzību kādā iestādē, bet iesākusi ko līdzīgu bezpajumtnieku gaitām. Vienmēr klīdusi apkārt un vērojusi policistus militāristus un dažnedažādas citas profesijas. 16 gados ārkārtas situācijas dēļ pieņemta savā tagadējajā darbā. Vienmēr lieliski izzinājusi dažnedažādu konfidencionālu informāciju dēļ asinīs ritošā spiega talanta. Palīdzējusi dažnedažādās operācijās tieši ar savu izveicību un spēju neslēpjoties kamuflētos apģērbos būt praktiski neredzamai. Jau no tiem pašiem 12 gadiem mācījusies dzīvot vienīgi sev, neapšaubāmi iemācījusies arī aprūpēt sevi un izkopusi dažnedažādas pirmās palīdzības medicīnas prasmes. Dēļ vieglās galvas armijā tiekot, 3 gadu laikā apguvusi galveno ko vajadzētu zināt mediķim, sākot ar profesionālu apbindēšanu un šūšanu beidzot ar visiem pārējiem iespējamajiem negadījumiem.

Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): Meitenei ir nedabīgi luminiscējoši zaļas acis ar vertikāli izstieptām acu zīlītēm un acu zobi ir izvirzītāki nekā jebkuram vidusmēra cilvēkam. Neskatoties uz šīm anomālijām viņas redze naktīs gan ir pasliktināta, bet viņa visu redz daudz labāk par citiem.

Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): Viņai ir zābaki, kas apsorbē apmēram 90% no cilvēka soļu radītās skaņas, kā arī tie ir tik klusi un atsperīgi, ka ļauj praktiski nemanāmi slīdēt pa māju jumtiem un leciena gadījumā nosēsties klusi kā kaķim.
Semijs
Pārējie spēlētāji tagad ilgāk dzīvos devil.gif
Eņģeļu gūstekne
gomen, neiebraucu tevis teiktajā. xD kādā ziņā ilgāk dzīvos?
Semijs
Viņiem būs mediķis, kas aprūpēs lauztās rokas un vajadzības gadījumā amputēs kājas laughing.gif
Zōzā zač zač
Eh nespamojam, šodien es esmu pareizais..


Vismaz man tā gribas būt ^^
Eņģeļu gūstekne
labi, začīt, un šoreiz jau spamojam pa tēmu smile.gif
Jebkurā gadījumā viņiem būs naktsskata mediķis. smile.gif heh, Eināriņ, a čo ti dumal, ka jums te nebūs mediķa? Ha, sagribēji tongue.gif
Semijs
Es biju gaidījis vienu mediķi, savādāk neļautu Začim sākt spēli laughing.gif
Eņģeļu gūstekne
nu skaidrs, ok, viss. spamu no manis vairs nedabūsiet tongue.gif Vsjo, pietiek. Esmu klusa kā kaps. Būšu tāds mediķis, ka ņehuj. xD
Elven
kas par diskrimināciju??? silent.gif


Vārds: Džeiks
Uzvārds: Valmonts
Vecums(19-45): 29
Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants): ja var tad seržants..
Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt): pilots un arī ir bijis vienkārš kājinieks
Izksats(Bilde, ja grib): Attēls
Raksturs: Īpaši nerunā ar sviešiniekiem ,bet kopā ar draugiem ir daudz atvērtāks, viņam patīk pavadīt laiku kopā ar tiem, nav viegli aizkaitināms tikai dažriez var ar kādu kas viņu ļoti ir nokaitīnājis vai viņam apnicis izrīkoties diezgan slikti...
Bio: Peidzima Angiljā netālu no Londonas, viņa māte nomira dzemdībās viņa tēvs bija amerikānis un drīz pēc viņa dzimšanas viņi devās uz ASV ,jo viņa tēvs bija pilots un viņš bija nepieciešams armijai. Viņš pavadīja visu savu bērnību kopā ar tēvu lidlaukā vai lidmašīnu tuvumā viņš jau 15 gadu vecumā mācēja ar lidmašīnām lidot daudz labāk nekā citi vīri ar ko kopā viņa tēvam bija jāstrādā.. Kad cilvēki devās uz pazemi viņš ar tēvu devās viņiem līdzi kādu reizi kad viņa tēvs devās uz virszemi bet viņš palika pazemē viņa tēvu nogalināja mutanti. Uzreiz pēc tēva nāves iestājies armijā un dažu gadu laikā pateicoties savām lidotāja prasmēm kļuva par seržantu ,bet pašā sākumā ,kad iestājās armijā bija kājinieks
Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): kreisā roka ir pielikta klāt un tā ir androīda ,jo savu zaudēja...
Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): divas pistoles ,kas ar mehēnismu palīdzību iznāk arā no viņa piedurknēm un 2 metamie naži...
Grēkmeistars
Vārds: Vils
Uzvārds: Bergers
Vecums(19-45): 24
Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants): vispār varēja būt vairāk pakāpju. kareivis-ierindnieks
Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt): snaiperis/mediķis
Izksats(Bilde, ja grib):
Attēls
Raksturs: samērā aukstasinīgs, nerunīgs, vienmēr izpilda dotās pavēles, noslēgts. Pret apkārtējiem izturas ar cieņu, bet nepielaiž tos sev tuvu klāt. Ir aizrāvies ar visa veida ieročiem, gan šaujamieročiem, gan aukstajiem.
Bio: dzimis Vācijā. Bija vienīgais bērns saviem vecākiem. Tēvs bija vācu armijas rotas virsseržants un savā dēlā vēlējās redzēt tikai karavīru. Bērnību un jaunieša gadus pavadīja dažādās koncentrācijas nometnēs, kur tika apmācīts kaujai un izdzīvošanai bargos apstākļos. 20 gadu vecumā pārvācās uz ASV. Tur iestājās medicīnas skolā un mācījās četrus gadus. 24 gadu vecumā nāca pavēle no tēva, kurš lika Vilam doties uzdevumā - atrast un nogādāt drošībā vienīgās pasaulē esošās auglīgās sievietes.
Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): acis ir nedabīgi pelēkas.
Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): īpaši ass duncis ar asmeņiem abos galos.

mediķi vajadzēja? smile.gif
Farliner
Iztiekiet, lūdzu, bez spama un čatošanas pavedienā.
Zōzā zač zač
Vārds: Džesika

Uzvārds: Makdulane

Vecums(19-45): 36. gadi (izstās uz 25)

Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants): Ģenerāle

Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt): Snaipere\sapiere

Izksats(Bilde, ja grib): Attēls

Raksturs: Asa rakstura, ātri vien aizsvilstas, ja neklausa viņai. patīk komandēt. Viņa ir, tā teikt, sieviete ar "pautiem". Viņai ir liela dūša un varēšana, Dzelz sievišķis. (nu sapratāt kāda viņa ir.)

Bio: Bio ir ļoti slepens, jo viņa ir viena no galvenajām šajā stacijā, bet ir zināms, ka viņa ir nākusi no lauku pilsētiņas, kuram pēc viņas aizbraukšanas iznīcināja.
Kā arī ir par viņu dzirdamas visāda baumas.

Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): Viņa nenoveco ārēji, jo tagad viņai ir 36 gadi, bet izstās uz 25 gadiem, bet visi iekšēji orgāni gan noveco.

Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): Zobens, kurš viņai ir visu laiku līdzi.




Šis ir mans tēls, kurš Jūs visus no sākuma savāks kopā un izstāstīs visu, kas jums jādara un šad tad pa reizei pa rāciju sazināsies. Vai aŗi jums pievienosies, ja jūs būsiet nonākuši tiešām grūtā situācijā.
Snorkes Jaunkundze
Vārds: Kitsuko
Uzvārds: Ivada
Vecums(19-45): 20
Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants): ierindniece
Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt): snaipere/spiedze/artilēriste(ja drīkst)
Izksats(Bilde, ja grib):Attēls
ja neredzat, uzspiežat te!
Viņai ir pelēki mati, un ļoti smalki un meitenīgi sejas vaibsti. Meitene ir tieva, bet robota rokas viņu pēc izskata padara diezgan draudīgu.
Raksturs:Diezgan noslēgta, taču ir ļoti sabiedriska savu draugu kompānijā. Noslēpumaina, dažreiz ļoti dīvaina. Kitsuko var būt nopietna un arī smieklīga. Viņa ir lielākoties nosvērta, un aukstasinīga. Parasti saka visu, kas ir uz mēles, un lepojas ar šo īpašību. Godīga. Cenšas nemelot.
Bio: Kitsuko piedzima Japānā, viņas māte bija japāniete, bet par savu tēvu viņa zin vienīgi to, ka viņš dzīojis kaut kur Eiropā, un pametis Kitsuko ar viņas māti, tad kad, meitenes māte bija pirmajā grūtniecības mēnesī. Kitsuko pavadījusi pirmos 7 dzīves gadus Japānā, meitene ar savu mammas brāli sāka ceļot pa pasauli, mācīties šaut un atpazīt ieročus, jo jau no mazotnes tas viņu ļoti interesēja. Pēc tam, sasniegusi 13 gadu vecumu un pazīdama jau lielāko daļu pasaules ieroču, meitene ar sava tēvoča palīdzību un viņa ietekmīgo draugu atbalstu un īpašām atļaujām, tika apmācīta par spiedzi. Sasniegusi 18 gadu vecumu, viņai tika pat uzticēti spiegu uzdevumi, un sekmīgi tos pabeigusi, meitene saņēma ieroču izmantošanas atļauju.
Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): Kitsuko ir apmutētas rokas, un tā vietā viņai ir stipras metāla rokas.
Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): viņai ir vēl viens automāts un katana.
Bizii van Dope
b]Vārds:[/b] Beta
Uzvārds: Tavrāna
Vecums(19-45): 30
Pakāpe(Ierindnieks, Kaprālis, Seržants): kaprālis
Specialitāte(mehāniķis, mediķis, snaiperis, sapieris, artelērists, utt): snaipere/mehāniķe
Izksats(Bilde, ja grib): Attēls
Pelēkbrūniem, cietiem, viegli lokainiem matiem, bālu, sirdsveida seju ar iegarenām, dzirdrām, tumšzilām acīm, tievu augumu, pilnīgām lūpām, nelielu auguma.
Raksturs:Pašpārliecināta, humora un ironijas pilna, dažkārt mēdz izmest pa sarkastiskām, nekaunīgām piezīmēm, gudra un izglītota sieviete, kas nepadodas nekādu briesmu priekšā. Labi saprotas ar vīriešiem. Ir savējais starp viņiem, tāpēc, šķiet, ka viņai nav bijis nopietnu attiecību.
Bio:Iznesīga, gudra franču zinātnieka un gudras franču mediķes un farmaceites meita. Dzīvojusi pārticībā, taču tādēļ iedomīga nekļuvusi, lai arī tikusi lutināta. Varbūt visā lomu nospēlējis tas, ka tēvs un māte regurāli ceļojuši pa pasauli darba dēļ un īstu ģimenes ligzdiņu nekur nav iekārtojuši. Beta ir daudz nodevusies zināšanām un pasaules kultūrām. Un tā kā viņas ģimene strādāja armijas labā, tad meitene pēc pilngadības izgāja attiecīgos kursus un sāka strādāt armijā par snaiperi un mehāniķi. Varbūt citu sievieti nepieņemtu, bet tā kā viņas ģimene bija armijas sastāvdaļa, Beta tika pieņemta bez liekām ierunām. Tā nu viņa ir cīnijusies ar vīriešiem plecu pie pleca, nežēlojot sevi un savas zināšanas.
Rakstura vai fiziskās īpašības(k-kāds defekts, Atomkara atstātās sekas): Uz vaiga ir gara, saaugusi šuve un āda uz tā vienā vietā ir mazliet nedabiska, jo nav īsti īsta, tāpēc, ka Betai ar šķembu tika izrauts nejauks robs vaigā, taču kā par laimi tas aizšūts ciet un rēgojas tikai šuve, bet nedabiskā āda ir pamanāma tikai ļoti rūpīgi ieskatoties un tad, kad sieviete smaida.
Priekšmets pēc paša izvēles(Sk. pamat apbruņojumu): Lieliska, melna ''snaiperene''.

Par daudz sieviešu! Večus vajag!
Zōzā zač zač
Pieoddiet, bet viens priekšmets pēc paša izbēles, ne priekšmeti .... silent.gif Lab divi var būt, bet ne vairāk

un ieroči jums tiks tā pat izdalīti...
Elven
labi tad man paliek metamie nazi...
Snorkes Jaunkundze
Ui, piedod. Tad var palikt, ja? Nu, tad man tā paliks, ja? smile.gif
Zōzā zač zač
Katana snorkes jaunkundz tev lai paliek..

un Elven ok ^^


Tā patās ieroči jums tiks izdalīti pirms jūs brauksiet pakaļ tām sievietē'm...


Eh, teikšu vienu Gm būt ir sarežģīti ^^

Elven
laughing.gif tongue.gif
un kad vispār ls varētu sākties??

un tas par to līdztiesību bija uzbrauciens??? : laughing.gif blink_a.gif
Snorkes Jaunkundze
tad automāts, ne? es biju domājusi, ka man iedos to ieroci un tad man būs vēl automāts un katana. nu kkā tā. vai ta tā tu to nedomāji?
laughing.gif protams, ka grūti. jā, kad varētu sākt? un cik spēlētājus apmēram tu gribi?
Zōzā zač zač
Es domāju, ka varam jau tagad sākt un tie, kas vēlēsies varēs vēl pieteikties ^^

Ja kas ieradīsies, kā papildspēki ^^




okīc uztaisīšu topiku un varam sākt ^^

Un par līdztiesību es atceros par tavu LS ^^ ka nevar sieviešu tēli būt ^^

un ieročus izdalīs 1 pēc tavas specialitātes otru, kā rezervei un pistoli...
Snorkes Jaunkundze
jēj! happy.gif pag to es tomēr nesapratu. kurus ieročus es varu atstāt?
Elven
neko...
Semijs
Atstāj sev automātu, vai katanu! Pēc savas izvēles laughing.gif
Iesaku katanu :whistle:
Snorkes Jaunkundze
nu, lāb, kā teiksiet. gribēju jau abus, bet tad es ņemu katanu. happy.gif
Semijs
Malacīte.. ^^
Snorkes Jaunkundze
laughing.gif vai, paldies! happy.gif (es jau gan gribēju abus, bet... rolleyes_a.gif ) nu, lab, pašlaik samierināšos ar katanu happy.gif kad sākism? *lēkā aiz aizrautības*
Zōzā zač zač
Tā sākam, tagad visiem irjāieposto,ka apsēžas krēslos un gaida....

Visas jūsu mantas tika jums atņemtas, bet kad jūs visus apbruņos jums mantas atdos....
Snorkes Jaunkundze
Ak, vai! es aizmirsu uzrakstīt, ka es arī pārrģērbjos. sad.gif ko man darīt? rakstīt, ka Kitsa pārģēbjas tagad?
Zōzā zač zač
Nē, nekas ^^ izģērbsieties vēlāk, kad būs jāvelk bruņas ^^ un tad, kad jūs visus ekipēs ar ieročiem un vajadzīgām mantām.
Elven
tur baigi izturīgais galds? vai metāla galds kuru varētu ielocīt??
Zōzā zač zač
Metāla galdi, metāla ^^
Snorkes Jaunkundze
kad sāksies misija? Man tā liekas, ka te lielākā daļa jau iet uz čučumuižu. laughing.gif es tā kā vēl negribētu. zač, pasaki, vai man ar jāiet, vai arī vērts palikt. happy.gif
Zōzā zač zač
Nu, vari palikt, bet nu ir jau pāri 12:00 tāpēc visi iet gulēt.. grin.gif

Nu misija sāksies, tad, kad atkarsimies no mutantiem ^^
Snorkes Jaunkundze
tas būs ilgi? rolleyes_a.gif vispār es jau gribu sākt misiju. happy.gif
Elven
kurš iet gulēt?
Snorkes Jaunkundze
man tā liekas, ka mēs te vienīgie esam palikuši. laughing.gif
Elven
nē zōzā Z.Z. arī laikam ir
Zōzā zač zač
Jā es esmu ^ un tagad bērni ejiet atvairiet mutantus ^^
Snorkes Jaunkundze
nu jā, un EG arī vēl ir. happy.gif bet laikam tad gan neviens vairs nav. ieročus var ņemt?
Zōzā zač zač
Jā var un kādu gribi ^^
Snorkes Jaunkundze
tiešām? tiešām drīkst? ko vien un cik vien grib? Ak laimes diena! happy.gif
Zōzā zač zač
Nu ko vien sirds vēlās, bet cik?? nu max 2 grin.gif jo vairāk nebūtu reālī panest grin.gif

bet einārs tev jau iedeva labu ieroci, tādu smagu kur ir vairāk par 50 lodēm grin.gif
Snorkes Jaunkundze
izskatās, ka mums te viens bišķi vairāk paņēma laughing.gif
Elven
labi man pa vēlu pateica pie tam man viņi visi ir kaut kur ielikti vai pakarināti izņemot vienu tongue.gif
Zōzā zač zač
Nekas ^^ tev vismaz ir makstis un siksnā iekārta bise ^^
Snorkes Jaunkundze
labi, bet tas es arī gribu vēl! drīkst aizskriet atpakaļ un paņemt vēl?
Elven
nēē nedrīkst es esmu izņēmums ^^
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.