Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas ir Baldakīns, jeb Baradūra?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu > Jautājumi Rivendellai
jefeniite
nu kas tas ir?
Overlord
Tas ir Mordoras Tumsas tornis, kurā dzīvo Tumsas pavēlnieks Saurons Lielais. Tā ir arī cietums un munīcijas noliktava
Laereth
Barad-dûr ir Saurona cietoksnis, kura augstākajā tornī mīt pats Saurons smile.gif

EDIT: Redz kā, Sauron, mēs gandrīz vienā laikā nosūtījām rakstu wink.gif Nu nekas, Jefinjam būs vairāk informācijas grin.gif
jefeniite
nuu ja savaadaak es nekaa nezinu un mnai veelt e analfabeetismaa apvaino, bet es tik taalu gp veel neesmu tikusi, diezgan garlaiciigs tas gp, ir graamtas kas vairaak aizrauj nu bet saurosn gan jau tur ira pieminets, taa ka ajums to nebus jaapaskaidro!
Overlord
Nu tad kautcik sakarīga doma. Kā lai es savu māju nepazītu rolleyes_a.gif
jefeniite
un tev tur ir internets?
Overlord
Mjā ir. Tikai es domāju ka par baldakīnu, neviens nesauc Baradūru, tad drīzāk par Lugburzu
jefeniite
un kas esmu es? neviens!?
Overlord
Varbūt arī, ja jau tik elementāras lietas nezini :rolleyes:
bengalaas
Vai tu pārrakstījies, rakstot Baldakīns, vai arī tas ir latviskais variants? Jo, ja tā, tad pievienojiet tam arī Pīnu un Semu Ekušeku un Frodo Tutanku un, domāju, nebūs jautājumu, kāpēc es lasu GP tikai angliski...
Nihil
CITĀTS(browncat @ 18.10.2003 18:22)
Vai tu pārrakstījies, rakstot Baldakīns

Varbūt labāk vajadzēja - baldahīns?
Trade///MARK
Baldahīns? Kas pie velna? Kāds vēl tornis? Es zinu tikai Barad Dur un Minas Morgul.

PS
Kā uzlikt to ķeksīti virs 'u'?
Overlord
Es domāju ka Jefijsh, vienkārši kā jau tas ko nozīmē viņa niks, ir pārlasījies un uzrakstījis nepareizi. Pie šitā vārda taču nav problēmu izlasīt vārdu "Baradūra"
jefeniite
Mans niks noziimee, to ka es ir baigais joks, kurus juus nespeejat saprast! jumsiim galiigi neaiziet, ak jefinjsh vareetu muljkjoties un panjirgt par sauriju? kooooooo?
Goldberry
EEE kas tas veel par baldakinu/baldahiinu? kaarteejasi shaushaliigais latviskioshanas hibriidinjsh?

*Sauronam*
/kam Tev internetu Tev tak ir palantari grin.gif/
Draco
Baldakiins? gadiijumaa ne Baraduura? ( me gudrs, sodien Saurons visu pastastija par viniem grin.gif )
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.