Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kaujas noteikumu apspriešana
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > 2007. gada sezona > WolfSong II
bondaronkuls
Lūgums izteikt komentārus, viedokli, jo par dažiem jautājumiem, mēs nevaram vienoties.
Semijs
Pirkstu var salauzt, baigi bīstami un naktī nedod dievs, var smagi traumēt kādu.
bondaronkuls
no otras pustes tie tomar ir bufi un tkatrs no viniem iziet gm parbaudi

ka ari lapu aplis man nepatik jo tad nevar negaiditu uzbrukt pielavities nosit atmosferu pievisa pec tn pieredzes zinu ka nakti ir baigi normli cinities un var iztikt bez lapu apla
AxelBladd
Jep, mans uzkats, ka cīnas nakti ir atļaujamas, tie tomēr ir boofi. Ja akurār grib var jebkura bridi var taisit lāpu faitu.

Savukārt mūsu ar Māri mužsenaja strīdā par sitieniem pa pirksten, es esu tā puse, kas ir pret tiem. smile.gif
Northwatch
Manuprāt lāpu aplis vienk. varētu būt kā atsevišķa fīča happy.gif smuki izskatās un tā grin.gif Dueļiem, kas nozīmēti un tā kā reiz grin.gif
The Savage
noliec savus pirkstus uz asfalta un es pa vinniem paleekaassu

te aivvv vien kaukaads briinums savu kontu atstaajis un man bija slinkums paarlogoties....
Kamazs
Problēma ir nevis tajā, ka kāds speciāli cērt pa pirkstiem (jo tas atļauts), bet tajā, ka cirtiens pa pirkstiem neskaitās ar domu, lai nemotivētu cirtienus.

Rezultātā tas motivē neuzmanīt savus pirkstus, jo trāpījums pa tiem neskaitās. Tas nekas, ka sāp, ticiet man, esmu kāvies ar zobiniem diezgan daudz un atrāvies pa pirkstiem cik uziet, ja pirkstus neskaita, cīņas laikā es tik un tā esmu neuzmanīgāks pret tiem.

Mans ierosinājums būtu aizliegt sitienus pa pirkstiem, bet, ja pa tiem trāpīts, tad skaitīt to kā hitu. Ja kāds spēlētājs izceļas ar pārāk biežām "nejaušībām", tad to jau risina citā, GM-un out-of-game līmenī.
Goldberry
Pa pirkstiem sitieni ir šā vai tā, arī tad, kad tie ir aizliegti. Atļaut tos, manuprāt, būtu lieka traumatisma piesaistīšana.

Cīņas naktī, savukārt, man liekas tāds visai shaky jautājums. Diemžēl nezinu, kāds ir poligons, bet domāju, ka cīnīties pazeminātas redzemības apstākļos ar mīkstinātajiem (ja tie tiešām ir mīkstināti) ieročiem ir visai ok.

Traumu risku rada ne tik daudz ieroči, cik vide - visādas bedres, celmi, saknes, ko tumsā nekādi nevar redzēt. Cīņas laikā, kustības ir drusku drošākas, ārtākas un neuzmanīgākas, līdz ar to risks logaritmiski kāpj debesīs.

Grims
Slabo?

Es esmu gan dabūjis, gan dalījis sitienus pa pirkstiem n dažādos veidos un galvenais secinājums ir šāds - pa pirkstiem tēmēti sitieni ir krietni mazāk bīstami nekā nejauši trāpījumi pa pirkstiem.

Tas pamatā tādēļ, ka, tēmējot sitienu pa pirkstiem, netiek pielikts spēks ar domu izcirst cauri blokam, vai notriekt pretinieka zobenu malā - ja pretiniekam izdosies laikā noreaģēt, tik precīzi tā vai tā netrāpīs.

Tas un fakts, ka sitieni pa pirkstiem būs tā vai tā, liek balsot par pirmo variantu.

Attiecībā uz cīņām naktī bondaronkuls jau pateica galveno - TNC naktī kāvās uz nebēdu un nav dzirdēts, ka kāds būtu tādēļ lauzis kaklu krītot pār kādu celmu.
Starp citu logaritmiskā funkcija izskatās aptuveni šādi. Kā redzams, diez ko debesīs nekāpj.
Kamazs
Bembijs domāja eksponenti. Viņai kā biologam var piedot.
Dinaer
tātad - sitienu pa pirlkstiem tiešām ir neizbēgami -rodas jautājums vai to skaitīt kā trāpījumu (-1 hp), un manuprāt to var skaitīt kā trāpījumu, jo ja dabū pa pirkstiem, tad tā ir tik pat ļoti tava vaina, cik ja dabū pa citā sišanai atļautām zonām (kas nav galva un kājstarpe).

cīņas naktī nevajadzētu aizliegt, betierobežot izmantojamo ieroču skaitu, jeb veidu, kā izlietot.

piem - ja grib cīnīties ar zobeniem, tad jābūt gana labi pārredzamam placim, ja uzbrukums no slēpņa, tad ar nažiem, lai nevienu īpaši netraumētu.

a kā ar dūrieniem ?
bondaronkuls
tipa durieni ir atlauti un cinas naktis ir ari atautas bez nekadiem ierobezojumiem ta mes nolemam
Dinaer
tas ,protams, ir mans subjektīvais viedoklis, bet jūs esat slimi, ja viss ir atļauts, zinot, kādi ieroči tiek izmantoti.

mazākais ,ja kādu pirkstu salauž, bet ko jūs darīsiet ar nopietnākām traumām kas rodas cīņu rezultātā un kuras iegūt naktī ir vēl vieglāk. Jeb arī šogad lietosim igauņu dildo ?
Dvēselīte
*Neko nezinu un ne par neatbildu*

Es gan esmu vairākkārt teikusi, ka man liekas bīstami cīnīties tumsā, pat ar boofiem, bet esmu radusi risinājumu - necīnīties.

It kā jau ir tas, ka bīstamības pakāpe pieaug par saviem 50%, bet nekur jau teikts, ka jācīnās ir obligāti. Da radji boga - necīnieties. Bet nu jā, fakts pats par sevi man ne visai patīk.
Northwatch
zobeni bus tadi pasi ka iepreiekseja spele mes paliekam pei bufiem un netaisamies mainit tos prat kokiem un neskatoties uz visiem ebildumiem cinas naktis tomer notiks

ito rakstija bondaronkuls
Andza
Vajag aizliegt vienīgais tādā gadījumā tos briesmīgos spilvencirvjus un āmurus. Jo tiem bija atklātas koka detaļas, ar kurām tīri nejauši pa tumsu var iegrūst.
Dinaer
pat pieredzējušu larperu spēlēs, kur ir vajadzīga zināma sertifikācija priekš tā lai tev vispār atļautu ar kādu cīnīties, naktīs ar zoenu vicināties, nav diezko atļauts. Šeit lielākā problēma ir nevis ieroču meteriāls, bet gan pati prasme.

Es saprotu, ka jūs esat trennējušies, un iespējams, gana labi koordinējat savas kustības, lai 1) netrāpītu pa galvu 2) iespējams mazliet bremzētu.

cīņas ar tādiem būfiem nav daudz drošākas kā ar koka pagali.
Grims
Cik Tev pazīstami cilvēki ir nejauši nosisti ar koka pagali?

Šuves un zilumus neskaitam!
Dinaer
lai nosistu "nejauši" vajag ko smagāku par koka pagali.

ja godīgi, tad grūti atminēties arī kādu šuvi, kauta arī zilumi ir nosmāla parādība.

grim - uz ko tieši tu tēmē ?
bondaronkuls
jam civjus mes nopietnak cekosim un ja nederes kau vai pirms speles vai speles laika vioni vinus partaisis


bet par cinu naktis nav nemaz tik traki ar bufu dabut pa galvu un ne se nebremzeju sitienus un netaisos to darit
ari cinoties naktis


grim es esmu redzejis piecus bezsamana un 9 beigtus ar bufiem 3 no tiem mana konta lol
Grims
Es tēmēju uz to, ka Tu, Žanet, varētu beigt vaidēt. Neviens Tev neliek spēles laikā meklēt kašķi, ja tik ļoti baidies.
AxelBladd
Šogad noteikumi uz ieročiem bus stingrāki. Nespēji pirms spēles uztaisit sakarīgu sitamo, pats vainīgs. Vai nu taisisi uz vietas vai ari iesi vispar bez ieroča.

Viens lielais cirvis paradijās spēlē daļējas manas vainas pēc. Sertifikācijā teicu lai partaisa, bet tas cik es saprotu tika noignorēts. Un pirms spēles sākuma ari neredzēju to daiktu. Nekas mācība, šogad būsim stingrāki. Ieviešam - nav sertifikāta, nav ieroča.

Un Zanete, ja negribi naktī cīnīties, tad nemeklē naktī kašķi. Simple. smile.gif
Northwatch
A kur te vispār ir problēma? grin.gif

Nevajadzētu salīdzināt WS ar visiem iepriekšējiem bijušajiem un nākamajiem LARPG. Nē, nu pieredze, tas ir jauki, bet ja te jums piedāvā izmēģināt kautko ne pārāk izplatītu, kādēļ gan no tā atteikties? Kā jau minēja augstāk, ja negribi pa pauri dabūt, tad necīnies, easy. Neesmu manījusi, ka būtu bijuši gadījumi, kad kāds skrien prom pa lauku un tam pakaļ ieročus vicinādami, noteikti iesist griboši cilvēki.

Un vienmēr paliek arī variants, ka ja tu vai tavi vecāki uzskata, ka tas ir pārāk bīstami, ta tu vari vienkārši - nebraukt!
Akjel cik viegls risinājums! happy.gif
Dinaer
CITĀTS(Grims @ 08.04.2007 19:20) [snapback]1129235[/snapback]

Es tēmēju uz to, ka Tu, Žanet, varētu beigt vaidēt. Neviens Tev neliek spēles laikā meklēt kašķi, ja tik ļoti baidies.


un kopš kura laika es tieku pasludzināta par to, kura varētu dabūt pa galvu nakts laikā, jeb arī nezinātu plāšās bēgšanas un slēpšanās iespējas ? blink_a.gif

visu šo iepriekšējo postu mērķis, bija vairāk vērst akcentu uz to, ka spēlē piedalās gana daudz tādu, kuriem varētu nebūt ne jausmas par to, cik augstu drīkst tēmēt (pieņemu, ka noteikums par to, ka pa galvu nesit nav atcelts), vai arī nav iepriekš pārbaudījuši, ka tas varētu sāpēt.

nē nu protams - tā nebūs mana bēda, ja kāds nakts laikā , tikai tāpēc, ka ir atļauta aktīva darbība, dabūs kādu traumu.
stingrāki noteikumi uz ieročiem - ceru, ka strādās.
Northwatch
A man ir jautājums - iepriekšējā spēlē - cik bija gana daudz tādu, kuriem varbūt nebija ne jausmas par to, cik augstu drīkst tēmēt?
Adriana
Kā būtnei, kas cīņās nekad neiesaistās, par pirmo jautājumu versiju nav, toties..!! Esmu PAR cīņām naktī un PAR cīņām lielos, skaistos lāpu apļos! Beidzot taču arī cīņu skatītājiem jāgūst kāds baudījums!!

Jājā, nakts un lāpas..Murr happy.gif fire.gif

rolleyes_a.gif
Farliner
Nu un kādas gan problēmas ar cīņu lāpu gaismā, ja nakts cīņas ir atļautas? Saorganizējiet kādu dueli un uz priekšu, tik skatieties ka cīņas karstumā kāda tērpa vai ieroča daļa nenonāk pārāk tuvā kontaktā ar kādu lāpu un neiegūst "Flaming+1" īpašību...
dArkangelo
Ko var ta ka tādas jaunas meitas ņaudēt, ja trāpa pa pirkstiem un sāp tad vajag uztaisīt cimdus, ja trāpa kur citur izņemot kāstarpi un galvu, būtībā vainīgs ir tas kuram sāp jo aiz sava slinkuma nav uztaisījis aizsargus. Protams varētu teikt ka pa galvu nedrīkst sit, bet tad ja cilvēkam ir vairogs, būtībā jau galva tik un tā automātiski kļūst par mērķi.

Piemēram dzelžiniekiem arī neskaitās cirtieni no elkoņa līdz pirkstu galiem, bet tik un tā visi nēsā cimdus un roku sargus, jo trāpa tajā zonā ļoti bieži! smile.gif
AxelBladd
CITĀTS(dArkangelo @ 05.05.2007 12:01) [snapback]1139070[/snapback]

Ko var ta ka tādas jaunas meitas ņaudēt, ja trāpa pa pirkstiem un sāp tad vajag uztaisīt cimdus, ja trāpa kur citur izņemot kāstarpi un galvu, būtībā vainīgs ir tas kuram sāp jo aiz sava slinkuma nav uztaisījis aizsargus. Protams varētu teikt ka pa galvu nedrīkst sit, bet tad ja cilvēkam ir vairogs, būtībā jau galva tik un tā automātiski kļūst par mērķi.

Piemēram dzelžiniekiem arī neskaitās cirtieni no elkoņa līdz pirkstu galiem, bet tik un tā visi nēsā cimdus un roku sargus, jo trāpa tajā zonā ļoti bieži! smile.gif


Jā bet tomer ir atšķiriba vai tas ir atļauts noteikumos vai nav. Ja tas ir atļauts, tad sitieni tiks tieši mērķēti pa pirkstiem un trāpījumi būs biežāki. Tāpēc arī ja noteikumos ir aizliegti sitieni pa pirkstiem, tas nenozīmē, ka nevien pa tiem netrāpīs. Notiekumi tikai samazinās sitienu dzaudzumu nevis tos izslegs pa visam. Tāpēc cimdi noder arī ja nav sitienu pa pirkstiem.
Kurbads
par ciinjaam naktii : pagaajusajaa wolfsongaa pamatiigi sasitu roku , reeta ir joporojaam. nokriitu tumsaa ar praukstas virspusi pret akmeni , protams, pats biju pie taa vainiigs(gribeeju piezagties no mugurpuses maariisa teelotajam uuberbriesmonim). bet risks pastaav..

vispaar par wolfsongu: labs poligons, sakariigi gm, bet vareeja buut vairaak ingeima un wysiwyg, jo man neiepatikaas taa paaraakaa mistika un megabriesmonji.
(tipa: kas tas taads? jaa tas ir osis ar 21 hp un fire resistance, kaa arii vinjs var tevi saindeet un sasaldeet. pietam, ja vinjs uzpirz, tad tu kljuusti par vardi ar pusmuuza probleemaam..., un protams vinjam ir arii tenisa bumbinju fireball (piecu veidu))

un sitieni pa pirkstiem noteikti jaaatljauj.
AxelBladd
CITĀTS(Kurbads @ 19.05.2007 00:00) [snapback]1143752[/snapback]

par ciinjaam naktii : pagaajusajaa wolfsongaa pamatiigi sasitu roku , reeta ir joporojaam. nokriitu tumsaa ar praukstas virspusi pret akmeni , protams, pats biju pie taa vainiigs(gribeeju piezagties no mugurpuses maariisa teelotajam uuberbriesmonim). bet risks pastaav..

vispaar par wolfsongu: labs poligons, sakariigi gm, bet vareeja buut vairaak ingeima un wysiwyg, jo man neiepatikaas taa paaraakaa mistika un megabriesmonji.
(tipa: kas tas taads? jaa tas ir osis ar 21 hp un fire resistance, kaa arii vinjs var tevi saindeet un sasaldeet. pietam, ja vinjs uzpirz, tad tu kljuusti par vardi ar pusmuuza probleemaam..., un protams vinjam ir arii tenisa bumbinju fireball (piecu veidu))

un sitieni pa pirkstiem noteikti jaaatljauj.


Protams, ka risks pastav. Bet tāpec jau cilvēkam ir izvēle. Negribi cinities nakti nelien kur nevajag smile.gif.
Un par uzmanibu nevajag aizmirst ari dien.

Ar paris uber briesmoņiem drusku gan paršavam par stripu, bet tas vairak attiecas uz NPC. Par PC ''biezumu'' var teikt, ka viņi arī diezgan baudz ko izdarija spēles gaita, lai par tadiem, kļūtu.

Wolsong II centisimies samazinat "matematikas" daudzumu.

Sitieni pa pirkstie būs aizliegti. Tā kā mēs ar Māri nekādi nespējām vienoties par to vai atļaut vai aizliegt. Katram bija savi argumenti (manējie protams pareizāki smile.gif ). Tādēļ nolēmām iemet balsošanu, lai izlemj pati tauta un tauta izlēma, ka nevajag.
Lia'angia
Atvainojos, ka iejaucos ne par tēmu, bet kluba Drakones prezidents lūdza, ka būtu jauki, ja kāds no meistaru grupas (ja spēle grasās notikt) aizdotos uz sezonas atklāšanu, kur ar viņu (meistaru) varētu sakontaktēties potenciālie spēlētāji.
bondaronkuls
kad isti notiekas ta atklasana un noteikti ka vismaz viens no mums tiks
AxelBladd
CITĀTS(Lia @ 22.05.2007 16:39) [snapback]1144617[/snapback]
Atvainojos, ka iejaucos ne par tēmu, bet kluba Drakones prezidents lūdza, ka būtu jauki, ja kāds no meistaru grupas (ja spēle grasās notikt) aizdotos uz sezonas atklāšanu, kur ar viņu (meistaru) varētu sakontaktēties potenciālie spēlētāji.


Spēle grasās notikt.

Pašam nezinu kā būs ar to tikšanu, mācība janobeidz, bet ja sanāks laiks mēgināšu aizbraukt.
Night Angel
Par sitieniem pa pirkstiem : Man ir galiigi vienalga jo es nezinu pagaajushajaa vareeja sist vai nevareeja , bet katraa zinjaa nedabuuju , bet ciiniities centos daudz.

Par sishanos naktī : 100% par to lai vareetu sisties jo es esmu paarsvaraa aktiivs tikai naktiis un sitos kaa vels , kaa nekaa mani 11 reizes nosita smile.gif Traumu nedabuuju nevienu. Un ja taa padomaa vieniigaa trauma kas taa bija bija kurbadam un tad arii jo tiiri nepaveicaas nekaads nopietns ceelonis tam nebija. Un traumu tik pat labi var dabuut naktii pildot kvestu , aizkeroties aiz kaada paugura un salauzot kaaju. Ja speeleetaaji nebuus paneemushi mazo 0.7 snabiiti es domaaju ka ciinjas naktii vajadzeetu atljaut. ( Bet tas nenoziimee ka es esmu pret shnabiiti smile.gif )
Northwatch
Geimi gan ir pret šņabīti. laughing.gif
AxelBladd
CITĀTS(Northwatch @ 08.06.2007 08:00) [snapback]1151105[/snapback]
Geimi gan ir pret šņabīti. laughing.gif


Jep pilniba pret.
Viking
Ciinjas naktiis noteikti uzlabotu speeles gaisotni un padariitu to tuvaaku realitaatei... tachu risks palielinaas ...bet kaapeec gan ne ? smile.gif
Nobalsoju par Laapu apli, jo tas izskatiitos ljoti kruti un vareetu varbuut pat sariikot kaut kaadu nakts turniiiru ? vareetu buut iespaidiigi ..un ja veel skatiitaji klaigaa un bljauj un dejo rinkjiii aplim kameer ciinitaaji ciinaas smile.gif Bet pilniigi piekriitu, ka ciiiniities alkohoola ietekmee ir kategooriski aizliegta ....

Ja tomeer izdomaajat sitienus pa pirsktiem skaitiit kaa hitus ..tad es domaaju ka tad vareetu atnjem 0,5 hitus nevis uzreiz veselu vienu ..tas tak i daudz !
bad ance
nmu par ko juus striidaties,zilumi un suves,auc....
AxelBladd
CITĀTS(Viking @ 28.06.2007 13:49) *
Ja tomeer izdomaajat sitienus pa pirsktiem skaitiit kaa hitus ..tad es domaaju ka tad vareetu atnjem 0,5 hitus nevis uzreiz veselu vienu ..tas tak i daudz !


Jāni cik es tev uzsitu 4,5 vai tikai 4 hitus. jeee right.... tā tik vēl trūka, vēl vairāk matemātikas smile.gif. Pagājušās spēles mācība - drusku par daudz to plusu un efektu, parak liela rekinašana.
Dagalur
CITĀTS(bondaronkuls @ 08.04.2007 16:37) *
grim es esmu redzejis piecus bezsamana un 9 beigtus ar bufiem 3 no tiem mana konta lol

Tas ir kā 9 beigtus? blink_a.gif Beigtus beigtus, ka uz kapiem jāved? blink_a.gif taču nē, es ceru.... blink_a.gif

CITĀTS(dArkangelo @ 05.05.2007 12:01) *
Ko var ta ka tādas jaunas meitas ņaudēt, ja trāpa pa pirkstiem un sāp tad vajag uztaisīt cimdus, ja trāpa kur citur izņemot kāstarpi un galvu, būtībā vainīgs ir tas kuram sāp jo aiz sava slinkuma nav uztaisījis aizsargus. Protams varētu teikt ka pa galvu nedrīkst sit, bet tad ja cilvēkam ir vairogs, būtībā jau galva tik un tā automātiski kļūst par mērķi.


Esmu noteikti pret sitieniem pa pirkstiem, jo tomēr ir bijuši gadījumi, ka uzsit pa pirkstiem un tad izveidojas uz pirksta kādu gandrīz centimetru augsts kalns un zobenu vairs normāli rokās noturēt vairs nevar... No cimdiem tur vajag tādu riktīgi biezu(piemēram boksa cimdu), chainu vai metāla vai kko citu, kas varētu krietni aizsargāt. Nu un vēl ir variants protams taisīt zobenu, kam ir speciāla detaļai, kas aizsargā pirkstus.
Un galu galā, ja tā labi sirsnīgi uzsit pa pirkstiem var arī dabūt lūzumu, manuprāt.

Cīņas naktīs višpār ir baigi ok. Bet nu lāpu aplis tiešām izjauc pārsteiguma uzbrukumus,kas ir baigā fīča, jāatzīst. Labāk, man labāk patiktu, ja sēžot pie ugunskura pēkšņi gaismā parādās stāvi ar ieročiem un tev nav laika meklēt savu iroci un tu ķer pēc pirmā, kas pa rokai pagadās, nevis tu redzi - o! rekur sāk izvietoties lāpas, tā.... kur ir mans zobens... lēnā garā uzvilksim bruņas, iekodīsim vēl.
Bet nu atkal to visu var attiecīgi izspēlēt, piemēram abas puses izvieto lāpas, un tad attiecīgi izspēlē to visu to situāciju, bet atkal zūd reālistiskums, jo tu jau uzreiz būsi nolicis sev pa rokai savu ieroci...
TNC bija baigi labi, ka naktī spīdēja spožs mēness, kas arī bija labs gaismas avots un lāpas nebija nepieciešamas.

Bet nu sitieniem pa pirkstiem nē!
AxelBladd
Lai arī sitieni pa pirkstiem nav atļauti, nav teikts, ka pašā kauja karstumā kāds pa tiem neievilks, tā kā cimdi kā tādi ir diezgan noderīga lieta jebkurā gadījumā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!