Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Testiņš: Tavas zināšanas par HP..
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
SobEr-miNdeD
Tests


VEIXMI!! wink.gif whistling.gif
Demigod.
pēc manām domām, es pareizi atbildēju tikai kādu vienu jautājumu. un to pašu - uz dullo. laughing.gif
CITĀTS
This is not the best result, but you DO have SOME right! There is maby no such thing as magic in your life? Spice it up with a good book, such as Harry Potter, and try again later. Good luck! XD

kikjo
This is not the best result, but you DO have SOME right! There is maby no such thing as magic in your life? Spice it up with a good book, such as Harry Potter, and try again later. Good luck! XD

laughing.gif vispār neticēju, ka kaut ko atbildēšu pareizi, bet varbūt šis arī ir apsolūtais zaudētāju rezultāts? Un jā, jāiet palasīt kāda laba grāmata, bet tā jau nu nav Poters, bet tests vispār ir diezgan sarežģits, tā neko autoram sanācis.
šausmiņa
CITĀTS
This is not the best result, but you DO have SOME right! There is maby no such thing as magic in your life? Spice it up with a good book, such as Harry Potter, and try again later. Good luck! XD

4586 times, 67%

--------------------------------------------------------------------------------

Maby this quiz was`nt that hard after all? It looks like you got everything right, and maby you did!
I challenge you on:
http://www.scholastic.com/harrypotter/challenge/index.htm
XD
Beat me if you can! I got 147 right...

1841 times, 27%

--------------------------------------------------------------------------------

This result suck! Read the books before looking my way! It is only book 1 and 2 here, so it should not be that difficult! : (

409 times, 6%


jauks testiņš .... man kā jau vairākumam (!!! 67%) vidusmēra rezultāts ...
Juliette
Maby this quiz was`nt that hard after all? It looks like you got everything right, and maby you did!
I challenge you on:
http://www.scholastic.com/harrypotter/challenge/index.htm
XD
Beat me if you can! I got 147 right...

1841 times, 27%

Par abām ar Silhouetti mums sanāca šis happy.gif
Nephrite
taac patc rez, kaa ieprieksheejais....tik izm graamatu...nju kaa var atcereeties graamatu autorus???

ja veel buutu latviski...
angel13
Maby this quiz was`nt that hard after all? It looks like you got everything right, and maby you did!
I challenge you on:

Emm, ka tad saprast to rezultātu? Varēja vismaz pateikt cik punkti vai paradīt nepareizās atbildes.
washulis
daži bija pareizi par kuriem es zināju ka ir pareizi (tie bija kādi 4) pārējie ----> nebija ne jausmas

Lianjuks
Man jākaunas! blush.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.