Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāpēc jūs nolēmāt kļūt par HP fanu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Paplavskis3
Es nolēmu kļūt par HP fanu, jo man likās forši iepazīties ar cilvekiem kuri arī ir HP fani. laughing.gif
MisT

Es nenolēmu kļūt par fanu - man nebija izvēles.

Izlasīju pirmās divas grāmatas un ne attapos, kā HP kļuva par manu apsestību.
Marelle
Es neesmu fane, tikai analizēju grāmatas.
Nu, labi, neesmu karsta fane, man vnk patīk šo to dažkārt palasīt.
-LiL-zakis-
A, kas teica, ka esmu fane. tongue.gif grin.gif tongue.gif
nitro
CITĀTS(-LiL-zakis- @ 28.03.2007 15:06) [snapback]1123923[/snapback]

A, kas teica, ka esmu fane. tongue.gif grin.gif tongue.gif


Neviens.

Es nēesmu fans. Tikai tā liekas interesanta grāmata.
ķirsis
Es ari neesmu fane. Vnk graamata par HP nokljuva manaas rokaa un taa nemanot mani mazliet aizraava.bet mazliet. Tad es izlasiiju otro, treso u.t.t. graamatu un taa man iepatikaas-pat ljoti. un taa vinja iekljuva mana graamatu skapja augshgalaa(ja es kaartotu skpi peec miiljaakjaam graamataam), bet ne pasha augshaa. Un taa es tik un taa nekljuvu par HP fani... grin.gif Bet man patiik HP smile.gif
ievuks
Man ļoti patīk lasīt dažādas grāmatas. Arī HP! Fani iedalās dažādi - ir tādi kuri nevar atraut acis no grāmatas pat tad, ja sāktos zemestrīce laughing.gif , ir tādi kas grāmatu lasa intereses dēļ rolleyes_a.gif .Kā jau teicu fani ir dažādi!
MisT

Tādā gadījumā, kas tad ir fans?

Pilns forums ar cilvēkiem, kuri sevi par tādiem nekādā gadījumā neatzīst, bet tomēr aizrautīgi posto un apspriež grāmatas un ne tikai.

Ja tas nav fans, tad nezinu, kas ir.

Nu es jau arī nekrāju HP novelcenes un man skapī nekarājas Cūkkārpas forma.
The Best Angel
Jā, esmu fane. Varbūt ne no tiem aktīvajiem, bet grāmatas lasu ar aizrautību. Par tādu kļuvu izlasot pirmo grāmatu.
Mākoņkaķis Aurēlija
Es kļuvu par fani, izlasot otro. ermm.gif
Sarkanais Krūšturis.
Es esmu fane? I don't thik so.
Man vienīgi patīk lasīt HP un viss. ermm.gif Tā tagad laikam saucas fanošana.. [?]
angel13
CITĀTS(MisT @ 28.03.2007 20:43) [snapback]1124191[/snapback]

Tādā gadījumā, kas tad ir fans?

Pilns forums ar cilvēkiem, kuri sevi par tādiem nekādā gadījumā neatzīst, bet tomēr aizrautīgi posto un apspriež grāmatas un ne tikai.

Nu es jau arī nekrāju HP novelcenes un man skapī nekarājas Cūkkārpas forma.


Tas pēdējais teikums bija labais. grin.gif
Neuzskatu, ja kads skaitās HP fans, tad ir jābūt ar to apsēstam līdz ārprātam. Es sevi uzskatu par HP fanu taču neesmu ar to apsēsta. Un 100% mans skapis nav pilns ar uzlīmem, Cūkkarpas formu, vai vēl labāk ar slotaskātiem. Manuprat cilvēki baidās, ja pateiks, ka ir fans tad kāds vēl ne tā padomās blush.gif (Ar to nedomāju, ka tagad visiem būtu tas jāsaka. Vai nu tev patīk HP, vai nē un punkts)

PS Ja kāds uzskata, ja fanošana ir apsēstība, tad laikam pec viņa standartiem es neesmu fane, bet pēc maniem aprēķiniem man iznāk tieši pretējais. smile.gif
Hēbe
Te jau viens cilvēciņš (kenijs)norādija,ka šāds pavediens jau tika veidots,tikai sakarīgākā veidā silent.gif . Būs jāziņo kādam modam.
Ného
Kā jau Hēbe norādīja, tad līdzīga satura pavediens eksistē šeit.
Tādēļ pavediens tiek slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.