Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tev visapkārt
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Melleņu kamenēns
Būtībā, spēles noteikumi ir pavisam vienkārši - nosauc vismaz vienu dzīvu būtni[piemēram mamma, tētis, brālis , māsa, draudzene, draugs, mājdzīvnieks.] un priekšmetu[piemēram - galds, krēsls, datoru gan labāk neskaitīt, jo bez tā palīdzības aizpildīt šo būtu visai pagrūti happy.gif], kas atrodas vienā telpā ar Tevi/ kaut kur Tev tuvumā un kur tieši tā atrodas. [piemēram, sēž pie galda, zemē, guļ gultā.]

Tātad -
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis:
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis:

Es sākšu
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: kaķis, kas sēž uz tā paša krēsla, kur es, un mamma, kura sēž uz dīvāna.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: galds, kurš atrodas uz grīdas un krēsls, uz kura es sēžu.
Demigod.
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: varbūt kāda muša. lidinās vai beitgta. ermm.gif
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: mans ūberkrutais telefons. uz krēsla, tepat blakus.
Floriāna

Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: māsa, kas guļ gultā.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: gaiši zaļa puķu vāze ar dzeltenām papīra tulpēm.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: mamma. XD
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: Garnier Fructis Body&Volume paraudziņš. Whoa.
WinterLea.
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: umm. zirneklis moš kāds? laughing.gif
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: šķēres, tieši zem labās rokas ;D
ievuks
Dzīvā būtne kas atrodas netālu no manis ir mans suns, kas droši vien ir aizmidzis.
Priekšmets kas atrodas netālu no manis ir galds.
Roviela
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: neviena lielaka par adenovīrusiem, kuru dēļ man sāp kakls, tuvumā nav. bet tie neskaitās dzīvi, laikam.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: printeris, krāsainas lāzernieks. 40 cm attālumā.
Hareki
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: Valentīna, tieši aiz manās minisieniņas sēž un laikam strādā.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: daudz visādu - šoreiz minēsim saņurcītu iepakojuma murskuli ar mazu gabaliņu kamambēra siera pašā vidū tieši pie man alabās rokas elkoņa.
negative
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: mamma whistling.gif
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: krūze ar tēju uz kuras vairākkārtēji rakstīts coffee silent.gif
lolīpop.
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: mamma un māsa, kuras sēž uz dīvāna.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: bļoda, kura stāv uz galda un notis, kuras stāv uz klavierēm.
JusticeKid
būtne- mamma mad.gif un ļoti krīt uz nerviem, priekšmets-flomasteru paka
Louhi
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: jūrascūciņa, kas būrī grauž sienu.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: Ģitāra, no kuras es pašlaik redzu tkai apakšu.
Melleņu kamenēns
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: Inga, kur guļ
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: griežamriņķis pie kājām. tikko pārcietis fotosesiju
ķirsis
dziiva buutne, kas atrodas netaalu no manis: Maasa, kura seez man kleepii un raud.... crying.gif
prieksmets kurs atrodas netaalu no manis: tikko izeesta jogurta glaaziite kuraa veel ir saglabaajushaas kaadas mushlja druskas....mmmmm
negative
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: kaķis
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: spogulis un tējas krūze.
smaidīgā Emīlija
Dzīva būtne,kas atrodas netālu no manis:mamma un māsa,kas guļ dīvānā.
Priekšmets,kas atrodas netālu no manis:glezna,kas karājas pie sienas.
Kniepiņa
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: laikam, ka vistuvāk ir kaimiņš, kas uz blakus balkona smēķē
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: skolas soma, kas mētājas uz grīdas(neesmu aiztikusi, kopš pārnācu no skolas)
Īvs
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: - (puķe skaitās?)
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: matu sprādze.
šausmiņa
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: mans kaķis Leo, kas šobrīd uz grīdas plēš mazos mazos gabaliņos vakardienas 5min.

Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: Panaconic DVD pleijeris, kas tik jauki atskaņo Placebo dziesmu "Nancy Boy"
nešķīstais skuķis.
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: brālis, kurš kko virtuvē ēd!! laughing.gif
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: krievu valodas grāmata ar mājasdarbu burtnīcu.. blink_a.gif
Tējas lapa
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: mamma, kas guļ gultā un krīt man uz nerviem.
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: zils zīmulis.
Bhagavana
Dzīva būtne, kas atrodas netālu no manis: brālis, kas sēz pie galda un 'dzer tēju
Priekšmets, kas atrodas netālu no manis: pulkstenis, kurš stāv uz palodzes

Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.